Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Usk ja teod - muud evangeeliumi?

Valeõpetuste

446_vira_a_skutky.jpg

Usk ja teod - muud evangeeliumi?

Lisatud: 06.07.2011
Vaatamisi: 162790x
Teemad: Valeõpetuste
PrintTisk

James 2,20 - Kui sa mõistad, sa loll, et usk on ilma tegudeta on viljatu? (King James Bible - usk ilma tegudeta on surnud)

Vaimne Babylon aastaid õpetas, et Jeesus pidas seadusega meile, seega ei ole vaja teda me kinni. Kõik me teeme, on uskuda, et Kristus oli sõnakuulelik õiguse meile. Seega ei ole oluline, millised on meie igapäevases käitumises. Me patt kuni Jeesus tuleb ja me saame veel päästa. Sellised õpetused on pärit kuradist! See on erinev evangeelium kui laoarvestusse Piiblis.

James 2,21-26 - Eks Aabraham, meie isa, mõistetud õigeks tegudest, kui ta tõi oma poja Iisaki viis ohvrialtarile? Vaata? Usk toetab oma tegude ja töödega tema usk tuli täita! Nii see juhtus, mida Piibel ütleb: "Aabraham uskus Jumalat ja see arvestati õiguseks" ja kirjeldati kui Jumala sõber. Sa näed? Inimene on mõistetud õigeks tegude järgi ja mitte usu ainult. Tegemist ei olnud ainult teoste Rahab hoor ka õigustatud, kui nad võtsid spioonid ja saatis nad välja muul viisil? Nii, nagu ihu ilma vaimuta on surnud, nõnda on surnud usk ilma tegusid.

Raamatus Usk ja Works (Usk ja teod) leheküljel 47 ja 49 nimetatud osa selgitab EG White Pühakirja nii selgelt, et ei saa valesti aru:

He 11,6 - ja ilma usuta ta oma populaarsuse mitte keegi kasu. Kes tuleb Jumala juurde peab uskuma, et Jumal on ja et ta annab palga neile, kes otsivad.

Kristlikus maailmas on palju, kes väidavad, et kõik, mis on pääsemiseks hädavajalik, on usk. Õigusaktid ei ole, see sõltub usust. Kuid Jumala sõna ütleb meile, et usk ilma tegudeta on surnud. Paljud keelduvad kuulekus Jumala käskudele, kuid räägime usust. Usk peab olema vundament Jumala lubadused on tingimuslik. Kui me teeme Tema tahet, kui me elame tõde, siis saame küsida ja meile antakse. Kui agaralt püüdma olla kuulekad, Jumal vastab meie palvetele.

Aga kui me kuuletuma, me ei õnnista. Kui me valime kuuletu Tema käskudele, siis saame helistada "usu, veendumuste, usu ainult - saad vastuse Jumala Sõna:" Usk ilma tegudeta on surnud. "Selleks, õnnistus Jumala armust, peame tegema oma osa. Me peab ustavalt tööd ja kandma vilja meeleparandusele.

Täiendavat lugemist: Usk ja teod meid hoida tasakaalu ja muudab meid edukas töös täiuslikkuse kristliku iseloomu. "Jeesus ütleb:

Matthew 7,21 - "Mitte igaüks, kes mulle ütleb: Issand, Issand!" Kannab taevariik Aga kes iganes teeb mu Isa tahtmist, kes on taevas. "

Kui Paulus nimetatud ajalise toitu, ütles:

2. Tessalooniklastele 3,10 - Kui me olime sinuga, andsime teile seda reeglit ikka ei tööta, ei peaks ta sööma!

Sama reegel kehtib meie vaimset toitu. Kui keegi tahab leib igavese elu, kas ta teeb oma jõupingutusi.

Me elame väga oluline ja eriline aeg meie riigis. Vajame rohkem usku kui olime enne. Meil on vaja tugevama mandaadi ülalt. Saatan on kõik mu võimu võita meile, teades, et lühikese aja jooksul oma tegevust.

Paul värisesin ja mures tema päästest, ja me ei peaks muretsema vähem, et pakkuda meile pääste silmitsi mind? Me ilmselt näha, keegi meist, kes on selleks valmis ja näitavad, et me ei või saada igavese elu?

"Me peaksime jälgima palves ja kannatamatult üritavad poolt kitsast väravast."

On kindel, et selle uue teoloogia, kus nad tegutsevad, kus kombeid, käitumist ja iseloomu areng ei tähenda midagi. Sa patt kuni Jeesuse tulek ja sa lunastus! Just seda Saatan tahab, et me seda uskuda. Siis, kui pühapäeva seadus muutub otsustavaks küsimus viib nõudma, et meil oli kuuletuda. Vastavalt sellele uuele teoloogia oleks meie suhtumine seadus ei tähendanud midagi.

Learning "uue teoloogia" seisneb selles, et saada igavest elu, ei ole tingimusi. Aga mida ütleb Kiri?

Matthew 19,16-24 - äkki tuli tema juurde mees küsimusele: "Õpetaja, mis heateo ma pean tegema, et tal oleks igavene elu?" Jeesus ütles talle: "Miks mulle küsimus hea? Ainult üks on hea. Aga kui sa tahad minna elu, käskudele kuuletumise." "Milline?" Küsis ta. Jeesus vastas: "Ära tapa, riku abielu, ei varasta, valeta, austa oma isa ja ema" ja "Armasta oma ligimest nagu iseennast." "See on igas mõttes," ütles noormees. "Mida ma veel puudub?" Jeesus vastas: "Kui sina tahad olla täiuslik, siis mine müü oma vara, ja anna vaestele, ja sina on aare taevas. Tule ja järgne mulle."

Luuka 10,25-28 - Ja vaata, üks kirjatundja tõusin püsti ja tahtsin proovida talle: "Õpetaja, mis ma pean tegema, pärib igavese elu?" Jeesus ütles talle: "Mis on kirjutatud seadus? Kuidas sa loed?" Ta vastas: "Armasta Issandat, oma Jumalat kõigest oma südamest, kõigest oma hingest, kogu oma jõuga ja kogu oma mõistusega," ja "Armasta oma ligimest nagu iseennast." "Noh sa ütlesid:" Jeesus ütles temale. "Tee seda ja sa jääd ellu."

Roomlased 2 6-8-13 - Ta "muudab igaühele vastavalt tema tööd -" isikud, kes järjekindlalt teha head ja otsima hiilguse, au ja surematus, igavene elu, kes tema isekus, tõe ja keeldub järgida süüteod, aga tasu tulisest vihast .... Jumala ees ei ole õiged, need, kes kuulevad seadust, kuid kes täidab seadust.

He 5, 8-9 - Kuigi ta oli Jumala Poeg, õppis ta sellest, mida ta kannatas, kuulekus. Kui te jõuate eesmärgiks sai kõigile, kes kuulavad tema sõna tema igavese pääste.

Väide, et ei küsita tahes tingimus on väär. Kui kood tuli Kristus, öeldes: Õpetaja, mis ma tegema, et saada igavese elu? (Päästja ütles: Just usuvad ja siis salvestada.) Päästja ütles: Mis on kirjutatud seadus, nagu te lugeda?

Vale õpetus, et kood ei teinud midagi, lihtsalt, et see on iganenud! Igavene elu on meile antud tingimusel, kuulekus Jumala seaduse!


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Valeõpetuste

Muutused piiblitõlked

512_zmeny_v_prekladech_bible.jpg Tšehhi keeles hiljuti üha rohkem piiblitõlked. Lisaks oikumeeniline Tõlge on olemas mitte ainult täieliku tõlke ja õppida Tšehhi Bible21, vaid ka Jeruusalemma Piibel, Piibel ja Jehoova tunnistajad. Ameeriklased on ka paljud ...
Ajakohastatud: 16.11.2011
Lisatud: 16.11.2011
Vaatamisi: 247778x

Video - saab ühendada kõik maailma religioonidel?

510_lze_sjednotit_nabozenstvi.jpg Bütsantsi katoliku patriarhaadi põhineb apostellik ja prohvetlik asutus enne maailma avaldab valus reaalsus: kristlik kirik, et homoseksuaalsus avalikult kinnitab, eitavad Jumala seadusi ja ise sukeldus anathema Jumalast. Nad ei saa enam ...
Lisatud: 02.11.2011
Vaatamisi: 187464x

Tekkimist vale teooriaid kristluses kuni maailma lõpp

263_vznik_falesnych_teorii_v_krestanstvi.jpg Varased kristlasedJeesus, kui ta elas maa peal õpetada mehi ja nende jüngrid kõike, mis on õige ja mis nad märkavad. Ta tuli nähtavale laadi Isa armastust ja täita lubadus meie lunastus. ...
Lisatud: 15.11.2010
Vaatamisi: 211003x
Recommended

Endine paavst Johannes Paulus II. kuulutatakse pühakuks - Mida Piibel?

316_vatikan.jpg Praegune paavst Benedictus XVI kinnitas dekreedi, mille tema eelkäija Johannes Paulus II. tunnistab täitmise ime. See võib olla endine paavst ametlikult beatified. Tunnustamine ime on vajalik beatification surnu. Johannes Paulus II. ...
Lisatud: 18.01.2011
Vaatamisi: 167428x

Video - Messages taevast ilmutused Virgin Mary

87_zjeveni_panny_marie_1.jpg Täna, katoliku kirik on nähtus ilmutused Virgin Mary. Me ei saa eitada seda fakti, sest see ilmutus on näidatud paljudes kohtades üle maailma.Mis on päritolu Maarja ilmutustest? Jumal on tõesti saata ...
Lisatud: 08.09.2010
Vaatamisi: 205675x

Et.AmazingHope.net - Usk ja teod - muud evangeeliumi?