Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Tuhanded teadlased väidavad, et elu võiks tekkida võimalus alates eluta asja

Evolution või loomine?

351_evoluce_neziva_hmota.jpg

Tuhanded teadlased väidavad, et elu võiks tekkida võimalus alates eluta asja

Lisatud: 11.02.2011
Vaatamisi: 140503x
Teemad: Evolution või loomine?
PrintTisk

Paljud inimesed täna uskuda, et elu tekkis eluta ainetest vabastatud programmi ja kokkusattumus. Tegelikult elu kuidagi see võiks toimuda.

See pole võimalik nüüd väidab tuhandeid teadlasi, ning see võib osutuda meie kogemus ja tõestatud looduslike mustrid (laboris) ja mitmed leiud (väljal). Probleem ei ole teaduse, kuid vastumeelsus paljud teadlased ja meedia mõista, et kõik on suunatud suunas Creator.

On hästi teada, et kõik keerukas, kusjuures suur korralikkus on alati mõelda nende autori, disainer. Üksikute osade ja komponentide kõrge eriülesannetega üksuste poolt, et (see kehtib kogu elu rakkudele ja organismidele kui ka inimeste puhul) ei ole kunagi nende funktsionaalsete üksuste (organiseeritud süsteemid) ise "areneda" ja "ei istu."

Ajategur on lihtsalt negatiivne - on funktsioon kõdu! Elementide ja komponentide, nagu me teame, tekitab segast, kalmistu, prügila või-jäägid kogumisel, kuid ei ole kooskõlastatud, struktureeritud ja sisukas funktsionaalühikut!

Ta kirjeldab mitmeid tuntud loodusseadused entroopia, tõenäosus arvutuste mustrid informatsiooniteooriat, nonequilibrium termodünaamika ja teised. Tuhanded laboratoorseid eksperimente, sest professor Pasteur näitas, et elu tekib vaid elust, mis kulgeb (tuletatud, koopia) kompleksse programmi põlvest põlve. Originaal - see on esimene elu pidi olema alguses. Fakt on see, teaduse, ülejäänud on valed ja fantaasiad. Väide, et esimene elu tekkis spontaanselt eluta asi, on ebateaduslik ja naeruväärne. See on puhas petmine üldsusele.

Rohkem aega endale lubada tasakaalustatud süsteemi elutu elemendid (no programm), vähem organiseeritud, siis me ei leia seda: füüsilisest isikust vanuses ja laguneb, mitte vastupidi. Miski ei aita argument, et entroopia (kalduvus iseeneslikult inorganization) on määratletud ainult suletud süsteemis - isegi näinud oma väljendeid avatud süsteemide! Ignorant, kes nähes looduse ütleb: "Ma ei teinud ise," on mõttekam kui pea akadeemiliselt haritud teadlane, kes on ateist ja laiendab teooria segaduses "kuidas see kõik toimub" miljoneid aastaid .

Fantaasiad äratada vana materjali ise oma taassündi (keemiline areng cell) töötati välja nii, et pealiskaudsed inimesed ei mõista elu nagu kingitus, tänada selle eest, otsin rahastajate ja tunnen tema ees vastutavad.

See on vaba, materialistlik usk kutsus pettuse teaduse, jumalad (energia, aeg, juhus) neil ei ole loominguline võime (vastandina iga luure). Kõik, mida saab teha, on rikkuda. Teave korrasolekut kogu kompleks saab sisestada ainult küsimus luure, mingit muud põhjust. Kui teadus põhineb eksperiment ja vaatlus, siis teistsugust järeldust ei saa teha.

Isegi laboris või vallas ei ole kunagi olnud dokumenteeritud protsess, mille on ühes kohas, isegi aastakümneid, luues omamoodi üha keerulisemaks keemiline ühend perioodilise kokkulepe sarnaneb lahtrisse. Miks see peaks toimuma miljoneid aastaid tagasi?

On hämmastav, kuidas mõned nn "täpne" teadlased segadusse vajalikud tingimused, et säilitada elu vajalikud tingimused eluks. Soojus, vesi, või piisavalt jõudu on vajalikud tingimused ellujäämise paljude organismide - kuid mitte piisavalt, nende välimus! Väävel bakterid võivad elada 100 ° C, 100 ° C või väävel ei looda! See on umbes sama, kui keegi väitis, et kui on palju rauda, naftamaardla ja võrdsed, on kohustatud tekivad auto.

Paljud teadlased on süüdi kuriteo desinformatsiooni mõtetes naiivne inimestega. Tehes teaduslik terminoloogia on peidetud põhjendamata väited. Ebareaalsed fantaasia ja petmine kaasas väidavad, et teadus see üks saabub. Seega taandub sellele, kuidas see juhtus, mis võib juhtuda ja mida teadus on praegu välistatud. Kuidas saab elutu asja luua ise kõige keerulisem masin maailmas - elavas rakus. Kuidas on võimalik, et kunagi oli juhus ja Epätodennäköisyys tõenäoliselt targemaks, kui neil on täna!

Fantastiline ja naeruväärne idee, kuidas rakud moodustavad juhuslik kõikumine elutuid materjale ning seejärel arenes edasi kala ja inimestele, mitte ainult mõttetu, vaid ka tohutu tragöödia. Pole juhus, et evolutsiooni follies just hakanud uskuma verisemaid sajandil inimkonna ajaloos. See vale, usk põhineb valesid nüristunud südametunnistusele inimesed tirisid inimkonna teaduslikult tõestatud ateism ning anda ruumi mõrva kogu rahvaid.

Allikas: http://kreacionismus.cz/hewer/


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Evolution või loomine?

Traces elu universumis otsib juba üle sajandi asjata

356_vznik_zovota_vesmir.jpg Paljud usuvad, et elu võiks arendada mujal universumis. Tegelikult on jälgi elu otsivad rohkem kui sajandi täiesti asjata, ja ainult sellepärast, algmõiste mõned teadlased, et "juhul kui vee ja head tingimused, ...
Lisatud: 17.02.2011
Vaatamisi: 135372x

Infinite Universe

455_mlhovina_orion.jpg Head lugejad. Kui sa ütled sõna universum, nagu me meenutavad tähed, kuu, päike ja sinine taevas pea kohal. Ja kui me mõtleme, ja imetleb, kuidas see kõik võiks sinna jõuda. Aga ...
Lisatud: 30.07.2011
Vaatamisi: 163074x

Evolution vs loomine

82_latimerie-podivna.jpg Kas olete kunagi mõelnud, milline päritolu mees koolides ja mis on üldjuhul arvatakse? Kuidas ta jõudis evolutsiooniteooria ja on tegelikult faktide põhjal või oli Darwini ideed, et ateistide ja isegi tänapäeval ...
Lisatud: 07.09.2010
Vaatamisi: 157091x

Sulatamist jää meie planeet - Piibel annab suur "lab märkused"

369_planeta_zeme.jpg Genesis 1,2 - maa oli tühi ja pimedus oli üle kuristiku ja tiirles üle vetes Jumala Vaim."Vesi Planet, mis asub sügaval ruumi, jäine planeet. Äärmiselt madal temperatuur valitsevad universumi süütamata star ...
Lisatud: 25.02.2011
Vaatamisi: 157695x

Big Bang roztříská midagi mitte ehitada.

365_velky_tresk_evoluce.jpg Paljud usuvad, et universum on loodud üks suur pauk. Tegelikult, tursk prauhti midagi, mitte ehitada. Täna, näitab selgelt, et universum on projektsioon, ja selles projektis, Big-Bang - suur pauk - ei ...
Lisatud: 23.02.2011
Vaatamisi: 136047x

Et.AmazingHope.net - Tuhanded teadlased väidavad, et elu võiks tekkida võimalus alates eluta asja