Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Tagakiusamise ustavad usklikud ajal lõpuni

Märk kordi, teine Jeesuse Kristuse

498_pronasledovani.jpg

Tagakiusamise ustavad usklikud ajal lõpuni

Lisatud: 17.10.2011
Vaatamisi: 318183x
Teemad: Märk kordi, teine Jeesuse Kristuse
PrintTisk

Igaüks, kes õpib topic aega ja lõpuks pühapäeva seadusi, nad peavad teadma, et rasked ajad on ees. On mitmeid salme, et tagakiusamine toimub, kuid pange tähele, et kõik need salmid on kaks osa - Jumala ennustus, et seal on tagakiusamine ja seejärel lubadusi Jumalale ustav. Tagakiusamine toimus erinevates vormides juba ammusest ajast. Kõik need, kes teenivad Jumalat, et kohtuda opositsiooni Saatana ja tema abilised. Ja nüüd Saatan on väga piiratud aja jooksul, ja ta teab, et ta on lühikese aja jooksul. Ilmutuse 12.12.

Daniel 12,1 - Sel ajal tekib Michael, suur vürst ja kaitsja oma inimesi. Hädaajal tekib siis, milline on olnud alates muutub rahvas. Sel ajal oma rahvast saab õndsaks - igaüks, kes õpib raamat.

Mt 24,9-13 - Siis sa muretsema ja tappa, sest minu nimi ja sa vihkasid kõik riigid. Tol ajal palju langeb ära ja reedavad üksteist ja vihkavad, ja palju valeprohveteid tõuseb ja need eksitavad paljusid. Ja kuna levik kurjus, armastus paljud on jahtunud. Aga kes peab vastu lõpuni salvestatakse.

Ilm 2,10 - midagi karta, mida teil on talunud. Ennäe, kurat viskavad mõned teie seast vangi, katsetada, siis on viletsuse kümme päeva. Ole ustav surmani, ja ma annan sulle elupärja.

Jeesus kannatas loosi tema loodud. Ja kui me kannatame, oleme meie Jeesus, kes kannatas meie eest. Tsitaat Ellen Gould White (tsitaat): "Ükski rahvas olnud nii kuritarvitatud ja maligned kui Inimese Poeg. Nad naersid teda ja pilkasid teda, sest ta kohusetundlikult täitnud Jumala püha õigusega. Vihkasid teda ilma põhjuseta. Ta seisis vaikselt , aga enne oma vaenlastele, ja ütles, et alandus ja häbi on osa pärandist kristlased. Ta soovitas oma järgijatele vastu viha, ning ta manitses neid neochabovali tagaajamine. "(pojad ja tütred Jumalat, s.308 )

Kas sa arvad, me taga kiusata usklikud inimesed ja kurjategijad? Kuid Piibel on ennustanud, et kõige julm tagakiusamine on pärit "kristlased", kes isegi arvan, et ta on Jumal.

John 16,1-4 - Seda ma öelnud, et sul eksiteele. Kuulutab asetatakse teid kogudusest. Jah, on aeg, mil igaüks, kes sind tappa, siis arvan, et teenida Jumalat. Nad teevad seda, sest nad ei tunne Isa ega mind. Olen öelnud, et teil meeles pidada ajal, et ma teile rääkinud.

Juba mitu sajandit, Saatan tagakiusatud varakult kirikus läbi paganlus. Aga kui kirik varjus teenust Jumal nõustunud kompromissi paganluse sai halvad ja ohtlikum vaenlane. Roomakatoliku kirik usub, et Jumal andis talle õiguse kontrollida südametunnistus, et määratleda, mis on ketserlus ning karistada teda. See on üks kõige sügavamalt juurdunud of paavsti vigu. Mis see siis aegade lõpuni? Tsitaat: "tagakiusamine protestantismi Rooma, mis peaaegu hävitas Jeesuse Kristuse usu, veelgi hullem, ühendada ja paavstlus protestantismi." (Maranatha, 194)

Tagakiusamine ennustatud Piibli ja prohvetlik vaim on palju enamat kui lihtsalt stress ja ärevus. Mõnel juhul on piinamine ja surm. Tsitaat: "Kuna tõde pooldajad keelduvad kummardama pühapäeva kui hingamispäeva, paljud neist on vangistatud, teised pagendati riigist, teised kannatavad orjad. Täna leida midagi sellist võimatu. Kui tagasi aga inimesed on Jumala Vaim, kes kaitseb neid, ja kui nad lahkusid võimu Saatan, kes vihkab Jumala käskudele, need on ebatavaline asju. inimese südames võib olla väga julmad, kui see kaob Jumala armastust ja lugupidamist. (Great Drama of Ages, 381, 382)

Mõned kaotasid oma vara. Paljud kogevad vaesust pärast selle avaldamist, et see, kes järgnevalt Jumala hingamispäeva, ei saa osta või müüa. Aga kõige rängemalt jagatakse peres ja kallimad sõbrad võõrandumine.

Matteuse 10,36-37-Man on vaenlased meie oma perekond. Kes armastab ema või isa rohkem kui mind ei vääri mind. Kes armastab poeg või tütar rohkem kui mind ei vääri mind.

Peamiseks põhjuseks tagakiusamise Jumala ustavad inimesed ei taha kohaneda break käsk ja piibellik hingamispäev, püha puhkepäev. Vastuvõtmise või tagasilükkamise pühapäev jumalateenistuse lähitulevikus, eeterlikud lunastust. Piibel nimetab seda protsessi metsalise märgi vastuvõtmine või heakskiitmine Jumala pitserit. (Loe lisaks artiklis arvu 666 metsaline, metsalise märk ja pitser Jumala)

Tsitaat: "Seal tuleb aeg, mil Jumala inimesed teavad täielikku mõju tagakiusamine, sest austab pühadust seitsmendal päeval .... Aga Jumala rahvas täielikult talle teatanud. Ja Issand tegutseb nende kasuks ja tõestada, et ta on Jumal ennekõike jumalad. "(Chritsian Service, 156)

Kaaludes tõendeid koostöö Ameerika Ühendriigid ja Vatikani teame, et see aeg ei ole kaugel.

Tsitaat: "Me teame, et" kui Kiriku meie riigis ühendada koos punktide usku, mõjutab United States jõustada eeskirjadest ja toetades asutusi, siis protestantlik Ameerika loob pildi Roman hierarhia. Tõeline kirik on tagakiusamine ohustada, nagu Jumala rahvale minevikus. "(The Spirit of Prophecy, 4. köide, 278)

Ka meile öeldi, et rasked ajad ei kesta kaua. Tsitaat: "Me seisame lävel suured ja tõsised kõrvaltoimed. Ettekuulutus on täidetud. Viimaseks suureks võitlus on lühike, kuid kohutav .... Kui kaua see aega võtab? Just natuke aega." (Selected Messages, svazek3 , 419)

Jumal lubas kaitse

Me toetume kindlus, et Jumal armastab meid, ja olgu mis iganes juhtub, stay with us ja viivad meid kuningriigi hiilguse. Me ei pea muretsema tulevikus, sest Jumal on lubanud, et see on meiega. Tsitaat: "Alati on võimalus, et me hätta ja isikliku ohus, aga me ei kaota süda, me Jumala rahvast üles suurendama oma jõupingutusi ja lootust. Sest kui on aeg riski Jumala rahva, on aeg Jumal anda selged tõendid oma võimu. "(Maranatha 194, 191)," Jumala rahvas ei pea muretsema. Saatan ei tohi ületada lubatud piiri. Jumal kaitseb oma rahvast. "

Ellen White kirjutas palju artikleid, mis on seotud ajast, kui see täide pühapäev õigusega. Kui te hoiduma töö pühapäeval, me pöörab pühapäev misjonitöö mõneks ajaks relvituks oma vaenlasi. Hiljemalt pühapäeval keskendume missiooni saada metsalise märk.

Jõledus, mis on hoiatus meile

Mt 24,15-22 - "Kui te näete pühas paigas riigi, kohutav jõledus", mis rääkis prohvet Daniel (let lugeja aru), siis lase need, kes on Juudamaal põgeneda mägedesse. Who toimub katusel alla ei tule võtta midagi majast välja ja kes selles valdkonnas, kas naasta jope. Alas, neil päevil rasedatele ja rinnaga toitmise ajal. Palvetage, et sa ei jookse talvel või hingamispäeval. Sel ajal on suur viletsus, nagu oli alles maailma algusest ja mida kunagi olema. Kui need päevad lühemaks, ei säästa kedagi. Kuna valib Neil päevil ei lühendada. "

Need salmid E. White ütleb: "Ei ole palju aega, mil oleme sunnitud põgenema kauge ja üksildane paik, sest kord ei jüngritega. Nagu piiramisrõngas Jeruusalemmas Rooma armee oli signaal Juudi kristlased, samuti kui võimu haaramise üle osade meie rahva (Ameerika Ühendriigid), andes välja seadluse, mis jõustada paavsti Sabbath pühapäev, hoiatus meile olema. Siis on aeg lahkuda suur linn ja valmistab lahkuda linnad kaugetesse kodu isoleeritud piirkondades mägedes "(5T 464 465)

Teisisõnu, kui USA seaduse, mis on kohustatud järgima puhkepäev pühapäeval, see on meile märk lahkuda linnade ja muude ettevalmistamisel.

Jumal oma lõputus tarkuses, eeldab puhata enne tagakiusamine, vältida kogeda tagakiusamist. Paljud salvestatakse hauda enne kardetud eksami ajal kannatab langeb maailma. Seetõttu peaksime alati mu palve taotluse rääkima: "Mitte minu tahtmine sündigu (Lk 22:42). (Nõustab Tervise 375)

Miks Jumal laseb tagakiusamine?

On palju positiivseid põhjuseid, et tagakiusamine toob. See tegelikult pöördub tagasi Saatana vastu, sest positiivne mõju nii tagakiusatud, samuti neid tunnistajaid.

Esiteks moodustamine iseloom - Tsitaat: "Jumal oma suure armastusega tahab arendada harva kingitusi oma vaimu. See võimaldab meil ületada takistused, tagakiusamise ja raskusi, mitte needus, kuid suurim õnnistus meie elus. Iga kiusatus lahendada, iga kannatusi me kannatasin vapralt, toob meile uue kogemuse teket meie iseloomu. "(Ministry colporteur, 67)

Teiseks tunnistust maailmas - Tsitaat: "Alati, kui on tagakiusamise, kes kogemus kas otsustada Kristuse poolt või tema vastu." (Ajastute igatsus 442) Kuni veelgi tugevdanud liikumine jõustada pühapäev, mõned on vahistatud ja kohtu ette toodud. "Inimesed, kes on paraded kohtute ees tugevalt kaitsma tõde. Paljud neist, kes kuulevad ta otsustab, et hoida kõiki Jumala käske. Nii tutvuda tõde, tuhandeid inimesi, kes muidu ei kuule midagi." (Big Draama Ages 381)

Kolmandaks Expressions Jumala armu - läbi kannatuste ja tagakiusamise truu inimesed tema näitab tema kuulsust ja iseloomu. Pealtvaatajad pidi olema selge, et Jumal oli märtrid, kes piinati ja tapeti. Paljud asemel ropendamine ja meeleheitel hüüab kui surm palvetasid ja laulsid ja tunnistusi pidev kohalolek Jumala ja suurt armu.

4. Paneb meid rolli teeninduse ja õnnistus - Tsitaat: "Nõustudes, et Johannes oli pagendatud saarel Patmos, Kristus ehitas oma jüngreid, kus ta võiks saada kõige väärtuslikum õigus juhendada kirikute tagakiusamisele .... John oli armuvahendeile ... Ma ei ole kunagi õppinud nii palju Jeesus. Kunagi kuulnud nii palju uplifting tõde. "(Meie Suur Calling 315)

Spreading Gospel - Inimesed kipuvad seostama kolooniates. Tsitaat: "Aga Issand tahab, et Tema rahvas oleks hajutatud üle kogu riigis. Ei mingeid probleeme ja assotsieerunud ühes kohas. Jeesus ütles: Minge kõike maailma ja kuulutage evangeeliumi kõigele loodule. Kui apostlid otsustanud jääda suurem numbrid Jeruusalemmas, tuli neile tagakiusamine ja olid hajutatud, et kõik nurgad asustatud maailma. "(8T 215)

5. Tõendid järgmised Jumal - Saatan püüab raske veenda Jumala rahvast. Seetõttu raskusi ja saatnud tõestavad, et oleme Jumala poolel. Tsitaat: "Kui inimesed püüavad ühildada Jumal, tean, et alandus Risti püsib endiselt. Jõudude ja kurjuse jõudude rünnak kõigi vastu, kes hoiavad Jumala seadusi. Seega, selle asemel tagakiusamise Kristuse jüngrid kurvaks, kui nad põhjustada rõõmu. See näitab, et kõndimine jälgedes oma isanda juurde. "(mõtted Mount Beatitudes 29)

Kui torm ei tulnud meile tagakiusamise, paljud langevad ära ja ei ole valmis kannatama selle eest, mida nad usuvad ja lisada pool vaenlane. Tsitaat: Aga teisest küljest, tõsi lambad kuulda oma tõelist Shepherd. Tohutu pühendumus püüab päästa kadunud ja paljud neist, kes on eksinud karja ja naaseb järgida suur lambakoer. Jumala rahva ralli vaenlase vastu ja luua ühisrinne. Vaatenurgast ühisest ohust üle vaidlusi hea positsiooni. Ta ei räägi, kes tuleks pidada kõige kõrgem. "(Maranatha 194)

Famous tasu

Kuulus, palgaga, truu töötegijaid, et koguda ümber Jumala trooni ja Talle ees. Kui John oma surelikku keha, ta nägi Jumala kirkust, kukkus surnuks, kes ei suuda taluda vaatepilt. Aga nagu Jumala lapsed, riietatud surematu, vt "teda nagu ta on." (1Jh 3:2) Nad seisavad trooni ees, tunnistas armastatud. Kõik nende patud olid kustutatakse, eemaldatakse kõik oma üleastumised. Nüüd saavad nad vaadata avalikustas hiilguses Jumala trooni. Me osaleme koos Kristusega Tema kannatuste ja koos temaga töötavad lunastusplaanis ning koos temaga rõõmu ka silmist hinge salvestatakse Jumala, et kogu igavikuks Jumalat kiites. (9T 285)

Anun sind, saada valmis Kristuse tulevat taeva pilvedega. ... Valmistada ette kohus, et kui Kristus tuleb, tähistati kõik, kes Temasse usuvad, võiksid olla nende seas, kes vastavad koos temaga rahu. (9T 285)

Koostatud raamatust: G. Edward Reid - "Pühapäev on tulemas", tõlkinud Inglise originaal "Pühapäev tuleb! Saadaval kirjastamine Jupos

Soovitame lugemise raamat Suur võitlus Ellen Gould White.


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Märk kordi, teine Jeesuse Kristuse

Piibli märke Kristuse tulemise ja maailma lõpp - 2. osa

261_znameni_doby_prichod_krista_part_2.jpg Piibli märke Kristuse tulemise ja maailma lõpp - Osa 220. sajandi maailma ajaloo täiesti unikaalne. Kui ta hakkas, keegi ei ole veel lennukiga, keegi seal autoga mööda maanteed, keegi ei kuula ...
Lisatud: 11.11.2010
Vaatamisi: 233445x
Recommended

Video - Ted Wilson - GYC-2010 - tagasiteed enam

425_ted_wilson.jpg Vaata jutlus julgustades president peakonverentsi võlts Ted Wilson, 2010 - tagasiteed enam. ...
Lisatud: 08.05.2011
Vaatamisi: 126001x

Oluliselt suurema hulga maavärinad!

394_1a_view.jpg Järjest suurem hulk maavärinad üle kogu riigi. Paljud inimesed näevad muutusi ja kõrvalekaldeid, mis laadi ja hakata mõistma, et ei kõik on korras. Nad mõistavad, et midagi toimub, mida ajalugu on. ...
Lisatud: 11.03.2011
Vaatamisi: 286994x

Üleskutse pühapäeval õiguse USA

456_vlajka_usa.jpg Juba 19. sajandil oli ennustanud, et protestandid on igatsust puhkepäev pühapäeval kehtestatud ja taotleda abi katoliku kirik. 19. sajandil oleks midagi sellist oli mõeldamatu, ja nüüd? Kohtunik ise, kuidas ettekuulutus täidetud.See ...
Lisatud: 05.08.2011
Vaatamisi: 214505x

Lähenedes kohus Jumal - olge valmis!

303_bozi_soud_milenium.jpg Paljud inimesed elavad teistmoodi kui nad mõistsid, et nende elu on üks päev hinnatakse katsumus. Jumala kohus on nii oluline sündmus, et see peaks hõlmama kõiki meedia üle kogu maailma. Inimesed ...
Lisatud: 04.01.2011
Vaatamisi: 176421x

Et.AmazingHope.net - Tagakiusamise ustavad usklikud ajal lõpuni