Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Ta ohverdas kõik, et meid päästa

Lähtepunkt, mida ma teha saan?

445_jesus_christ.jpg

Ta ohverdas kõik, et meid päästa

Lisatud: 04.07.2011
Vaatamisi: 189182x
Teemad: Lähtepunkt, mida ma teha saan?
PrintTisk

Jumal andis oma Poja Jeesuse Kristuse, meie maa ja andis meile elu. Issand Jeesus Kristus, Looja lõpmatu universumi. Ta andis meile elu kõigele, mida me vajame. Ta lõi meid, mis on loodud iga lind, iga rohulible, iga puu, iga putukas, iga lill. Ta pani selle taevas tähed, päike paistab ja kõik liikuma. Et Ta lõi kogu universumi, kõik kauged tähed, planeedid ja galaktikad. Issand Jeesus Kristus, maailma Looja ja Elu andja. Igal hommikul uus ärkamine, meie iga samm, iga hingeõhk on meie tahtele.

Ro 11,36 - Kõik on tema enda käest, tema läbi ja tema poole! Temale olgu kirkus igavesti! Aamen.

Kl 1,16-17 - Kõik taevas ja maa peal lõi teda - mida nad näevad ja mida vaadata, troonid ja ülemused ja volitusi. Tema läbi ja tema jaoks kõik on loodud, ja ta on enne kõigi ja kõik see on.

Ro 11,34-36 - "Kes teadis, Issanda meelt? Kes oli kunagi soovitanud midagi?" "Kes andis selle talle kõigepealt, et teda selle eest maksma Jumal?" Kõik on tema enda käest, tema läbi ja tema poole ! Temale olgu kirkus igavesti! Aamen.

John 1,10-11 - oli maailma ja maailm seisis teda, kuid maailm ei tundnud teda. Ta tuli omade juurde, aga tema oma ei võtnud teda vastu.

Heebrealastele 1,2-3 - kuid viimastel päevadel rääkinud meile läbi Tema Poja, keda ta nimetab pärijaks kõik asjad ja kelle kaudu ta lõi maailma. Ta on oma auhiilguse säraga ning väljend tema olemus, tema võimas sõna kannab kõike. Ta hoolitses puhastus pattudest ja siis istus paremal käel Majesteedi kõrge.

Jeesus Kristus, Looja ja Issand kõik, surematu, igavene, ohverdasid oma positsiooni. Ta laskus tema trooni meid päästa, mees vabanes end vangistuses saatana ja patuga. Ohverdanud surematus, ta lahkus troonile ja tuli inimliha siia maailma et meid päästa. Ta bet kõik, mis ta oli oma elu looja ja valitseja universumis. Kui see ebaõnnestus, ja pattu kui Inimesepoeg, kukkus surnuks, nagu inimesed.

Kui Inimese Poeg tuli siia maailma, elas ja pattu teinud. See kõik tuli kiusatus selle maailma püüti nii palju kui keegi teine. Looja ja universumi Jumal, ta kõndis meie riigis, proovinud kõiki raskusi selle maailma. Ta oli alandatud, naeruvääristatud, sülitas leppida, ja kui süütu mehe halvim häbistava surma ristil märtrisurma.

Filiplastele 2,7-8 - Selle asemel, ta alistus ise võttis sisuliselt sulane, võttis inimese kuju. Ta leidis end keha kui mees, ta alandas iseennast, saades kuulekaks kuni surm - surm ristil!

Nii et teie lõpetas töö lunastus. Kuna meie Looja, universumi Jumal, tuli siia maailma, elas siin, ta heitis oma süütu veri, et me saaksime elada patune igavene elu. Igaühele, kes usub temasse ja järgige tema õiguse armastus on igavene elu. Shed tema süütut verd, minu jaoks, teid, saame olla üks osa igaveses taeva kuningriigis. Ta tuli meile läbi tema ohvrit sobitada meie taevane Isa. Ta on vaid meie Looja, võiksime säästa oma ohvreid ja põgeneda sidurid patt. Ta armastab meid nii, et meie patuste bet kõik, mis ta oli tema elu. Meie jaoks nii õnnetu ja väärtusetu, kes ei ole suur, lõputu universum, või liivatera.

Ro 5,10-11 - patu palk on surm, aga Jumala armuand on igavene elu Kristuses Jeesuses, meie Issandas.

1 Timothy 2,5-6 - on üks Jumal ja üks on ka vahemees Jumala ja inimeste vahel, inimene Kristus Jeesus, kes andis end lunaraha kõigile meestele. Tunnistus tuli õigel ajal.

2. Korintlastele 5,18-21 - kõik see on Jumalast, kes lepitada meid ennast Kristuse läbi ja andis meile ministeeriumi leppimist. Jumal Kristuses tuli maailma rahu! Ta peatus inimesi end süüdi tundma, ja sõnum leppimise meile usaldatud. Seega, kui Kristuse suursaadikud küsida nimel Kristus, meie kaudu justkui paludes Jumalat: lepitatud Jumalaga. Teda, kes oli ilma patuta, tehtud patt meid, me oleme teda me muutume Jumala õigus.

See oli uskumatu ohverdama meie Issand Jeesus Kristus tegi. Ta bet kõike ta pidi meid päästma. Nii nad annavad au ja kiitust talle ühe kontakti. See on ainus vahendaja, mida saab pesta meie pattude eest, saame seista ühe vypraným rüü enne meie taevane Isa. Ava oma süda Tema küsigem pattude andeksandmiseks ja püüdkem parandada meie üleastumised, ning andma neile. Tehkem meelt parandada ja saada valmis juba kohtumine meie Isa. Reisi jooksul ja ajalugu meie maailm on juba oma lõpule. Olgem ette valmistada ja puhastada oma südamed kõik pahed selles maailmas. Õppigem, kuidas järgida südames Jumala seadus, mis on veel kehtiv.

1 John 2,1-6 - ma kirjutan seda teile, mu kallid, ei pruugi te patt. Kui keegi pattu teeb, on meil eestkostja Isa juures, Jeesus Kristus head. Ta on lepitusohver meie pattude eest, ja mitte ainult meie, vaid ka kogu maailmas. Kuidas me teame, et me seda teame? Sõltuvalt sellest, kas me peame tema käske. Kes ütleb: "Ma tunnen teda", aga ei käitu vastavalt tema käske on valetaja ja ei ole tõsi. Aga kes hoiab oma sõna, temas Jumala armastus tõesti teoks. Seega ei tea, kas me oleme teda. Kes ütleb, et tema peab elama, sest ta elas.

1 John 3,3 - Igaüks, kes clings talle seda lootust, püüdes olla puhas, kui ta on puhas.

Kl 1,19-20 - Jumala hea meel edastada kõiki täius temas ja tema kaudu sobitada neid kõiki. Ristivere iseenesest tekkinud ruumi, mis on maa peal ja taevas.

He 4,14-16 - Kui meil on selline tore ülempreester - Jeesus Jumala Poeg, mis läks üles taevasse - olgem hoidke kindlalt nende usundist. Me siiski ülempreester suuda tunne meie nõrkused, kuid üks, mis oli igas mõttes nagu me proovinud, kuid see oli ilma patuta. Seega ei troonile armu ja julgust, me saaksime halastust ja leiaksime armu, kui vajame abi.

Jeesus Kristus ise kutsub meid:

Matthew 4,17 - Sellest ajast alates Jeesus hakkas kuulutama, "Parandage meelt! Taevariik on lähedal!"

Prayer: Issand Jeesus, tänan tema jaoks tohutu ohverdama, et olete teinud meie jaoks. Et te bet kõike, mida oli, et triviaalne ja ma võiksin olla üks sinu kuningriiki. Issand Jeesus, ma armastan sind ja tahan, et teenida teid kogu südamest. Kuigi komistuskivi, kus sammud, ma tean, sa armastad mind ja tahan ja ma võiksin olla üks sinu kuningriiki. Anna mulle andeks minu süü ja ma avan oma südame, juhendada mind oma Püha Vaimu Mul oli võimalus elada armastuses ja kooskõlas oma seadusega armastust, et sa andsid meile läbi kogu oma sulast Moosest. Ava oma süda, et kõik inimesed, kes otsivad tõde, et mõista sügavuti oma ohverdama meile. Selleks, et mõista tähenduses oma õigus ja kuidas valmistuda varakult kohtumine teiega. Varsti su kuningriik, Aamen


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Lähtepunkt, mida ma teha saan?

Ettevalmistus lõpu

514_egw-country_living.jpg "Kui on aeg testid, selgub, kes reguleerisid elu Jumala sõna. Suvel ei ole mingit vahet igihaljaste ja teiste puude nii ilmne. Aga kui talvel tormid tekkida igihaljas puud jäävad samaks, ülejäänud ...
Lisatud: 23.11.2011
Vaatamisi: 184347x

2. Kuidas saavutada elus?

84_cesta_ke_kristu.jpg Inimestele olendid tehtud üllas kvaliteedid ja kingitused. Ta oli tark ja heaolu ning elas kooskõlas Jumalaga. Tema mõtted olid puhtad ja pühad. Et allumatus ja üleastumine õiguse nõrgenenud mees ja Surun ...
Lisatud: 07.09.2010
Vaatamisi: 113282x

Prayer on vestlus Jumalaga

418_modlitba_rozhovor_s_bohem.jpg Luuka 11,1 - "Issand, õpeta meid palvetama niimoodi John õpetas oma jüngreid."Luuka 18,1 - Ta ütles neile tähendamissõna, sest ikka veel on vaja palvetada ja mitte alla andma:Mis on palve?Et vaimne ...
Lisatud: 03.05.2011
Vaatamisi: 280428x

8. kasv Kristuse muutumise iseloom - Journey Kristuse

304_cesta_ke_kristu.jpg Kasv Kristus - et muuta meie loomusMõtle Kristuse armastust, ilu ja täiuslikkust tema iseloomuga. Mõtle Kristuse Kieltäymys, alandlikkust Kristuses, Kristuse puhtus ja pühadus, Kristusega tema kirjeldamatu armastus - need on teemad, ...
Lisatud: 07.01.2011
Vaatamisi: 140213x

Kuidas leida Jumal?

372_jak_najit_boha.jpg Toas iga mees on kodeeritud soov Jumalat. Varem inimesed on põlvkondade loodud erinevate jumalate omal mõttes, ja isegi täna inimesi on soov teenida midagi, isegi kui see on lihtsalt nii muusika-, ...
Lisatud: 07.03.2011
Vaatamisi: 222427x

Et.AmazingHope.net - Ta ohverdas kõik, et meid päästa