Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Surm on midagi pärast surma?

Mis on surm?

72_co_je_po_smrti.jpg

Surm on midagi pärast surma?

Lisatud: 12.08.2010
Vaatamisi: 197034x
Teemad: Mis on surm?
PrintTisk

Mis on surm?

Esimese jagatud inimesed kaheks osaks - keha ja hinge filosoof Platon. Ta ütles, keha on surelik ja surematu hing. Võtnud idee kristlus, ja tutvustas teda üldiselt. Kuni eelmise sajandi eksperdid märganud Piibel, et Piibel ei ole surematu hing rääkida.

Genesis 2,7 - siis Issand Jumal valmistas inimese tolm maapinna ja puhus tema ninasõõrmetest elu hingus. Nii et mees sai elusolendi.

Body + = hingus Jumala, inimese või hinge. Mees sai elavaks hingeks, kuid ta sai! Soul ei ole me üksi, kuid mis meil on. Saatan on kapten valesid ja juba esimeste seas Paradise valeta, et nad on surematud.

Mis juhtub mehe pärast surma?

Koguja 9,5-6 - elavad teavad, et nad peavad surema, aga surnud ei tea midagi. Nr kättemaksu ei saa isegi siis, lihtsalt mälestuse neist hukkus. Kuna nende armastust ja oma viha kõik kirg on läinud. Mitte kunagi enam ei ole mingit osa midagi, mis juhtub päikese all.

Koguja 12,7 - Enne tolmu naaseb riiki, kus kasutatakse ja vaimu naaseb Jumal, kes andis selle.

Pärast surma on tegelikult mees lagunemisohus ja sattumist täielik teadvusetus. Kuigi ükski osa inimene ei saa elada, mitte temaga ka võtta ühendust. Surm on koht, kus keegi ei saa minna tagasi midagi. Kogemus nn ajude surma saadakse, kui aju ka töötab.

Artikkel Miks on paha, me loeme, et Saatan ja tema langenud inglid domineerivad meie maailma. Aastal 1848, mis Hydesville hakkas üha suhelda niinimetatud Spiritism on surnud. See on salajane koputama, põhjustades kummitusi et realiseerumise kallimale. Piibel räägib lugu Saul. Jumal vastas Saul, ja seepärast läksid teised kummitusi - saatanlik.

1. Samuel 28,6-7 - Saul küsis Issandalt, aga ta vastas temale: kas unistused või Urim või prohvetid. Nii, lõpuks ta ütles oma sulastele: "Leia mind ennustaja. Ma lähen talle ja uurib teda."

Moosese raamat 19,31 - ei pöördu meediatest või otsima spiritists, sa pead olema rüvetanud nende poolt. Mina olen Issand sinu Jumal.

Jumal proovib ühenduda vaimumaailma väidetavalt keelatud, kuna ei vasta meie surnud sõpru, kuid saatan piiritus, kes teavad, kõik meie sõbrad.

2. Korintlastele 11,14 - ja pole ime jaoks saatan ise teeskleb olla ingel valgus! Seega ei midagi erilist, kui ta oma sulased Gatti õiguse teenriteks. Kuid lõpuks langeb, nagu nad väärivad.

Piibel räägib ka lootus. Jumal on võimu surma ja teine Jeesuse Kristuse, meie keha äratada uuesti.

John 6,40 - Sest see on Mu Isa tahtmist, kes minu on saatnud - et keegi, kes näeb Poega ning usub temasse oleks igavene elu. Ja mina äratan ta üles viimsel päeval.

John 5,28-29 - Ära imetle seda tuleb hetk, mil kõik, kes on haudade, kuulevad Tema häält ning tulevad välja - need, kes on teinud head äratatakse ellu, kuid need, kes ei paha on ülestõusmine kohus.

1 Korintlastele 15,3-7,12 - ma andsin teile Peaasi, ka mina saanud: et Kristus suri meie pattude eest vastavalt Kirjast, maeti ja oli ülestõusnud kolmandal päeval vastavalt pühakirjas. Ta tundus Peter, siis kaksteist, siis näitas üle viiesaja vennad korraga (mõned on läinud magama, kuid enamik neist veel elus), siis viitas James, siis kõik apostlid. Nii et kui jutlustada Kristuse see oli ülestõusnud surnuist, kuidas mõned teie eitavad ülestõusmist?


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Mis on surm?

Hell just on - milline saab olema lõpuks wicked inimesi?

371_existuje_peklo.jpg Paljud inimesed kardavad põrgu ja igavese kannatusi. Aga põrgu? Piibel kõneleb põrgu, mis on ainult kuni lõpliku arvestatav päeva tuleb. Kui Jeesus Kristus resurrects kuri ja annab otsus üldse, siis seal ...
Lisatud: 02.03.2011
Vaatamisi: 215080x

Jeesuse Mooses ja Eelija kohta Muutumise mäel

407_jezis_hora_promeneni.jpg Matthew 17,1-8 - kuue päeva pärast Jeesus võttis Peter talle, James ja Johannes, tema vend, miks nad üksi kõrgel mäel ja oli transfigured enne neid. Tema nägu säras nagu päike ja ...
Lisatud: 05.04.2011
Vaatamisi: 364183x

Kliiniline surm - mida ütleb Piibel?

159_tunel_klinicka_smrt.jpg Mis on kliiniline surm, mis kogemused inimestel on?Paljud inimesed maailmas, kes on kogenud kliiniline surm, rääkige oma kogemustest. Ajal aju surm, inimesed on erinevad kogemused kui tee on pimedas tunnelis kokku ...
Lisatud: 01.10.2010
Vaatamisi: 346914x

Mis juhtub inimestel pärast surma

57_hrbitov.jpg Surm ei ole tõesti väga ilus sõna, mis oleks inimesi, kellega rääkida. See on ümbritsetud suur mõistatus. Paljude inimeste jaoks on see suur mõistatus, suur küsimärk.Tahaksin tuua see artikkel, mida surmast ...
Lisatud: 29.07.2010
Vaatamisi: 364641x

Rikas mees ja vaene Laatsarus - Luke 16, 19-31

162_bible_lukas_16_19_31.jpg Üle käesoleva peatüki puzzle paljud inimesed - sest nad unustavad, et see on tähendamissõna.Sarnaselt teiste tähendamissõnad, Kristus tuli elu esindatuse rikaste ja vaeste Lazarus elu ootusi oma kuulajaid.Luuka 16,19-31 - rikas ...
Lisatud: 05.10.2010
Vaatamisi: 302645x

Et.AmazingHope.net - Surm on midagi pärast surma?