Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Super päikese torm 2013

Praegused sündmused maailmas

163_solarni_super_boure.jpg

Super päikese torm 2013

Lisatud: 06.10.2010
Vaatamisi: 192681x
Teemad: Praegused sündmused maailmas
PrintTisk

Super päikese torm seab ohtu Maa infrastruktuur 2013

Aastal 2013 ähvardas NASA Earth tugev päikese aktiivsus, mis toodab super päikese torm võib halvata nii side-ja navigatsiooni satelliitide, aga ka elektri-, transpordi-ja pangandussüsteemide jaoks ja isiklikud elektroonika nagu arvuteid või mobiiltelefone.

Päikeseenergia tõusud ja langused tsüklit ligi 22 pikka aastat. Samal ajal mitmeid rakette suureneb ja väheneb tsüklit üksteist aastat. Ja aastal 2013, mis kulmineerusid kahe tsükli korraga. Kombinatsioon tundub viia induktsiooni super päikese torm, millega kaasneb äärmuslik kiirguse eest.

Selle tulemusena käesoleva kogunemine võib mõjutada suurt osa maailma ebaõnnestumisi elektrivarustus mitu kuud. Eksperdid märgivad, et eelkõige Suurbritannia ja Põhjamaade riigid on suhteliselt õrnad elektrivõrkudele.

Samasugune leping oli enne, kuid mitte kunagi ajaloos ei ole nii sõltuvad elektroonilised seadmed, mida saab koormata tohutu annuse kiirgust ja viskama.

"Me teame, et see on tulemas, kuid me ei tea, kui palju see halb," Telegraph tsiteeris saidi direktor NASA rajoon keskendunud füüsika of the Sun Richard Fisher. "Lisaks sidevahendi nagu satelliidid ja meresõidu autod, õhutransport, pangandussüsteem, arvutid, kogu elektroonika. Suured alad ilma elektrita ja kahjude saab olema raske ja nõuab pikemat aega."

See on kõige tõsisem hoiatus veel et NASA vabastati seoses päikese aktiivsuse.

Allikas: http://www.novinky.cz/

KOMMENTAAR

Et päike hakkab põlema rohkem ja rohkem enam ei räägi. Solar kiired muutuvad teravam ja mõiste globaalne soojenemine juba teab peaaegu igaüks. Aga mida me saame päikese enne tulekuga Jeesuse Kristuse ootama Piiblit.

Ilmutus John 16,8 - Neljas valas oma tass päikese käes ja see pidi inimesi põleva tule. Inimesed on põletamine suur kuumus ja pilkasid Jumala nime, kellel on võimu need nuhtlused, need ei kahetse, et teda ülistada.

Matteuse 24, 33-35 - lihtsalt näha seda kõike, tean, et see on juba peaaegu, et juba uksele! Tõesti Ma ütlen teile, et see sugupõlv ei kao enne kui see kõik juhtub. Taevas ja maa läheb ära, kuid minu sõnad ei saa kunagi surema.

Matteuse 24 peatükis räägib kõik asjad, mis tuleb enne Jeesus tuleb taas oma kirkuses ja Saatana valitsuse lähedal meie Maa.

Ma ei ütle, et see Piibli ettekuulutus, see lihtsalt juhtub, et aastal, mis NASA ütleb. Lihtsalt tahan rõhutada, et üks tuleb kaotada.

Kõik Piibli märgid on täidetud, sest Issanda tulemine Jeesus Kristus on juba väga lähedal. Liitu ja saada valmis päeval, samas on veel aega!


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Praegused sündmused maailmas

Mis toimub Araabia maades - saab jälle lahkumises?

370_arabske_zeme.jpg Suured anti-valitsuse proteste tabanud viimase kahe kuu jooksul suur osa Lähis-Idas. Meeleavaldajad protesteerivad kehvad elamistingimused, poliitiline korruptsioon, kõrge tööpuudusega, piirata inimõigusi ja vabadust informatsiooni.Suurim rahutused on nüüdseks Lyby. Mõningate hinnangute kohaselt, ...
Lisatud: 25.02.2011
Vaatamisi: 156893x

Messianistlik juudid

164_izrael_vlajka.jpg Messianistlik juudid - täita ettekuulutuseLisaks arvukatele kristlike usutunnistuste olemas Iisraeli ja liikumise nn messianistlik juudid. " Need inimesed on tavaliselt pärit juudi perekonnad, vaid usuvad Jeesusesse nagu Messias ja aktsepteerida õpetused ...
Lisatud: 06.10.2010
Vaatamisi: 245252x

Miks Suurenevad üleloomulikke ilmutusi kogu maailmas?

355_ufo_china.jpg Maailma eskaleerumist eri Paranormaalne kogemusi, nähtusi ja spiritism. Ei ole kahtlust, et nad ei ole jutte, vaid asjaolu, et inimesed ei suuda seletada. Mõned neist on toimunud ja meedias ja ajakirjanduses, ...
Lisatud: 15.02.2011
Vaatamisi: 222774x

Maailma aeg, kui palju inimesi selles maailmas?

157_world_clock.jpg Huvitav, kui palju inimesi selles maailmas? Tahad teada, kuidas paljud inimesed on sündinud, kui palju inimesi sureb aastas või praegu? Tahan teada, mis kuritegevuse määr USAs on toornafta maailmaturu, riik toit?Uuri ...
Lisatud: 30.09.2010
Vaatamisi: 317439x

Endine paavst Johannes Paulus II. kuulutatakse pühakuks - Mida Piibel?

316_vatikan.jpg Praegune paavst Benedictus XVI kinnitas dekreedi, mille tema eelkäija Johannes Paulus II. tunnistab täitmise ime. See võib olla endine paavst ametlikult beatified. Tunnustamine ime on vajalik beatification surnu. Johannes Paulus II. ...
Lisatud: 18.01.2011
Vaatamisi: 167425x

Et.AmazingHope.net - Super päikese torm 2013