Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Spirit of Prophecy - Ellen Gould White

Prohvetid Piiblis ja täna

161_ellen_gould_white.jpg

Spirit of Prophecy - Ellen Gould White

Lisatud: 05.10.2010
Vaatamisi: 289169x
Teemad: Prohvetid Piiblis ja täna
PrintTisk

Prohvetianne väljendub teenuse Ellen G. White, kes oli üks asutajatest Seitsmenda Päeva Adventistide kirikus. Nõukogu sai inspiratsiooni Jumala rahvas on viimastel aegadel. Maailma alguses XIX sajandil hakati tooma Jumala sõnum oli mehe maailmas. Tema prohvetlikud nimetades seda kokku kriitiliselt üle vaadata. Kas Piibli kriteeriumid ja tema prohvetlikud kingitus kasutati seitsme aasta jooksul. Alates 1844, kui ta oli seitseteist kuni oma surmani aastal 1915, sai üle kahe tuhande nägemine. Ajal oma elu ta elas ja töötas Ameerikas, Euroopas ja Austraalias, kus ta teatas uue töökoha korraldatud loenguid ja kirjutas.

Ellen White kunagi tõestanud oma väidet, et karu oli naisprohvet, kuid ei vaidlustanud seda, kuigi teised kutsusid teda nii. Ta selgitab: "Minu noorte Minult küsiti: Kas oled prohvet? Ma vastasin: ma olen Issanda Ingel.

Kohaldamine prohvetlik kriteeriumidele. Mil määral teenuse Ellen White nõustub piibli prohvet kriteeriumid?

1 Nõusolek Pühakirja. Tema kirjandusteos sisaldab põhjalikku kümneid Piibli tekstid, mis on tihti kaasas üksikasjalik selgitus. Hoolikas uuring näitas, et tema kirjutised on järjekindel, täpne ja täielikus kooskõlas Pühakirja.

2. täpsus prognoose. Ellen White'i kirjutised sisaldavad suhteliselt väikest arvu prognoosid. Mõned neist on täidetud, teised, et rahuldada oma ootab endiselt. Need, kes meil mõelda on täis tähelepanuväärne täpsust. Allpool on kaks näidet, mis näitavad prohvetlik vaade:

Tõusta tänapäeva spiritism.

Aastal 1850, kui spiritism oli algul selle arengut, mida Ellen White kirjeldab kui pettuste ja hiljutine laienemine oma prognoosi. Kuigi sel ajal oli täiesti vastu Christian liikumine, ennustanud, et tema vaenulikkust kristluse ja et muudatused annavad kristlaste suhtes. Alates sellest ajast spiritism levinud kogu maailmas ja sai miljoneid järgijaid. Ta muutis oma seisukohta vastu Christian, paljud kristlased on kutsutud psühholoogia.

Tihe koostöö protestandid ja katoliiklased.

Eluea jooksul Ellen G. White oli vahel oli protestantide ja katoliiklaste vahel suuri erinevusi nende välistanud igasuguse koostöö. Hulgas protestandid domineerivad anti-katoliku sentiment. Ellen White ennustanud, et tulemus oluliste muutuste Protestantism eemalduvad reformimeelse usku. Järelikult, vähendades vahe protestandid ja katoliiklased, tuues kaasa lõhet, mis eraldab neid. Aastatel, mis järgnesid tema surma, oli kasv oikumeeniline liikumine, mis loob Maailma Kirikute Nõukogu ja katoliku Vatikani II Kirikukogu. Nagu protestandid ei oleks enam teadlik või ehk isegi täiesti lükata reformimeelse seisukohad tõlgendamise kohta ettekuulutus. Suured muutused, et kõrvaldada takistused vahel protestandid ja katoliiklased ja toonud kaasa järjest tihedat koostööd.

3 tunnustamine Kristuse kehastus. Ellen G. White kirjutas palju Kristuse elu - oma rolli Issand ja Päästja, lepitava ohverduse ristil, tema kohal intercessory teenust, need on teemad, mis valitsevad tema kirjutisi. Tema raamat Ajastute igatsus peetakse üheks kõige vaimne raamatuid kunagi kirjutatud Kristuse elu. Broneeri Teekond Kristus, kes on kõige levinum raamat, on toonud miljoneid inimesi sügavam suhe Kristusega.

Tema kirjutised selgelt esindab Kristuse tõeline Jumal ja tõeline inimene. Tema tasakaalustatud tõlgendused on täielikult kooskõlas Piibli, püüdes vältida liigset rõhku ühele või muud laadi, mis oli probleem tingitud sellest, et kristluse ajalugu, nii palju vastuolusid.

4 mõjutada tema teenuseid. Rohkem kui sajandi jooksul on möödunud Ellen White saanud prohvetianne. Kiriku ja inimeste elu, kes kuulda tema nõu, näitavad mõju oma elu ja oli sõnum. Tema kirjandusteos sisaldab rohkem kui 80 raamatut, 200 kirjutiste ja voldikud 4600 ajakirja artikleid. Jutlused, päevikud, kirjad ja tunnistuse erilist moodustavad teise 60.000 lehekülge käsikirja materjal.

Käesoleva töös on jalustrabav. Ellen White'i teadmised piirduvad vaid vähestes valdkondades. Issand andis tema nõu tervishoiu, hariduse, pereelu, karskus, evangelismi, kirjastamine töö, õige toitumine, meditsiini töö paljudes muudes valdkondades. Võibolla kõige üllatavam tema kirjutised tervisele, sest mida sa jutlustama rohkem kui sada aastat tagasi, kinnitab kaasaegne teadus. Tema kirjutised keskenduvad Jeesuse Kristuse ja kõrgeid eetilisi ja moraalseid väärtusi, juudi-kristlik traditsioon.

Spirit of Prophecy ja Piiblis. Ellen White'i kirjutised ei asenda Piiblit ei saa samastada Pühakirja.

Ainult Piibel on ainulaadne meede, mida tuleb käsitleda tema kirjutised ja muud kirjandust, mida tuleb järgida.

1 Piibel on kõrgeim kriteerium. Seitsmenda Päeva Adventistide Kogudus toetab täielikult reformatsiooni põhimõtte sola scriptura. Piibel on oma tõlgi ja ainult Piibel on vundamendiks õppimist. Asutajad kiriku sõnastatud doktriinide põhimõtete kaudu Piiblitund. See õppimine võiks siis tulevad nägemus Ellen White. Selle peamine ülesanne väljatöötamise käigus see õpetus oli, et viia nad mõista Piiblit ja kinnitada oma järeldused, mis toimus uuring Pühakiri.

Ellen White ise uskus ja õpetas, et Piibel on kõrgeim norm kirik. Tema esimene raamat avaldati 1851, kirjutas: "Ma soovitan teil, kallis lugeja, Jumala Sõna, kui teie õigusriigi usus ja elus. See sõna hinnatakse. See seisukoht pole kunagi muutunud.

2. Guide to Piiblit. Ellen White tunnistas, et tema ülesanne on viia inimesed tagasi Piiblit. "Just veidi hooldust Piibel, ütles ta, sest" Issand on andnud väiksema valguse, mis on viinud inimesi suurema valguse.

3 Advisor mõista Piiblit. Ellen G. White mõista oma kirjutistes kui reisijuht paremini mõista Piiblit. "On veel paremale. Lihtsustatud kaudu tunnistaja Jumal on suur tõde juba antud, ja see on valitud tulevikuplaanid inimesi äratada kaudu ja muljet mõtetes inimesi, kes olid kõik ilma vabandus." Kirjalik tunnistus anti selleks tuua uut valgust, kuid järsult jõuliselt süda juba näitas inspireeritud tõdesid.

4 Guide kohaldamise Piibli põhimõtteid. Paljudes tema kirjutised kohaldada piibli nõuandeid igapäevaelus. Ellen White kirjutas, et ta oli julgustada "sõna ja sulega, selgitas üldised põhimõtted ja rõhutati ka vigade tekkimise ohtu ja pattude mõned usklikud on kõik hoiatas, noomituse ja sai nõuandeid.

Helista usklike

Kuulutus ilmutus John, mis ütleb, et "Jeesuse tunnistus on kajastavad" vaimus ettekuulutus viimase päeva maa ajalugu, kutsub kõiki üles mitte olla ükskõiksed või uskmatu, vaid "uurida kõike ning" hoidke hea. Palju võita või kaotada uurides prohvetlik kingitus. Joosafat ütles: "Usu Issandasse, oma Jumalat ja sa ei saa liigutada, usun tema prohveteid, siis peab teil edu saavutada. (2 Chronicles 20,20) Tema sõnad on tõsi täna.

Allikas: www.casd.cz


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Prohvetid Piiblis ja täna

Prophecy - New York 11/09 - WTC kollapsi - 11. september 2001

288_dvojcata_wtc_utok_september_archiv.jpg Lugege see huvitav ettekuulutus. Ellen White nägi oma nägemused, mis toimub New Yorgis 11. september 2001? Meie jaoks on need sündmused ootavad veel tulevikus? Lugege hoolikalt ja kohtunik ise.New YorkJumal ei ...
Lisatud: 09.12.2010
Vaatamisi: 252405x

Bible Prophecy - metsaline tõuseb merest - Ilmutuse 13

364_papez_benedikt_xvi.jpg Ilmutuse 13 1-10 - Siis ma nägin merest metsaline tegutseb seitse pead ja kümme sarve, sarved oli kümne krooni pärast oma pead jumalavallatu nimi. Metsaline ma nägin oli nagu Leopard, kuid ...
Lisatud: 22.02.2011
Vaatamisi: 361440x

Number Beast 666, metsalise märk ja Jumala pitseri

447_666.jpg Eelmistes artiklites uurisime, kes vastavalt Daniel 7 ja Ilmutuse 13. peatükk peatüki metsalise mõnikord kohatu. Vastavalt andmetele, mis andis meile Piibel ise on metsaline tõuseb merest ja väike nurgas usuline poliitiline ...
Lisatud: 17.07.2011
Vaatamisi: 454857x

Bible Prophecy - Daniel 2 - Maailma ajalugu

182_socha_bible_daniel.jpg Bible Prophecy - Statue of Daniel, ülevaade maailma ajaloosIssand Jumal on meie planeedi ajalugu kindlalt nende käes, meie riigil on suured plaanid. Kõik oli kogemus kahe prohvetlikud raamatud Piibel - raamat ...
Lisatud: 18.10.2010
Vaatamisi: 301522x

MP3 - Kes on Antikristus? - Prof dr Walter Veith

301_antikrist_papezsky_system.jpg Kuula seda loengu professor. Dr Walter Veith, kes vastab küsimusele, kes on Antikristus? Kas tõesti on paavsti süsteemi? ...
Lisatud: 28.12.2010
Vaatamisi: 242285x

Et.AmazingHope.net - Spirit of Prophecy - Ellen Gould White