Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Saatana viimane pettus, mis jäljendab saabumist Jeesuse Kristuse

Piibli Faktid

423_napodobeni_prichodu_jezise_krista.jpg

Saatana viimane pettus, mis jäljendab saabumist Jeesuse Kristuse

Lisatud: 06.05.2011
Vaatamisi: 355457x
Teemad: Piibli Faktid
PrintTisk

Kõik Piibli ettekuulutus on täidetud ja näitavad, et meie maailm on lõpus oma ajaloos. Praegused sündmused maailmas näitavad, et oleme viimastel päevadel selle maailma ja meie ülesandeks on valmistada ette meie kohtumine Jumalaga. Seetõttu hoolikalt uurida Jumala Sõna, et mõista, mida peagi juhtuma selles maailmas.

Piibel hoiatab meid vastu imitatsioon Jeesuse Kristuse?

Piibel hoiatab meid, et enne Jeesuse Kristuse tuleb uuesti selles maailmas, Saatan üritab tema ülim pettus. Püüab loll kõik usklikud ja usu, imiteerides Kristuse tulekul. Saatan tulevad suur au siin maailmas, me mõeldamatu. See on midagi, mida inimsilm on näinud. Inimesed on kõne tagasi Kristuse ja sügisel tema jalga. Saatan kujul Kristus quote sõnavõtus, imed ja ravib inimesi. See hakkab avalduma mitmes kohas selles maailmas ja eksitavad paljusid.

2,3-12 Tessalooniklastele - Ära lase kedagi petta kuidagi. Kuni see päev tuleb, siis tuleb loobunud Jumalast. Nad peavad avastama kuri ja kõlbmatud, mittenõustunud ja tõstab enese üle kõik see, mida ta ütleb ja mida Jumal on teeninud. Rahunege isegi Jumala templisse ja annab Jumal! Kas sa ei mäleta, kuidas ma ütlesin, kui olin alles teiega? Tead, mis takistab teda veel - võivad tegelikult esineda selle ajani. Saladus see kurjus, kuid see toimib, vaid ootab ta kaduma takistuseks.

Kui ilmneb, et Wicked, Jeesus teda hukata hingeõhk tema suhu, hävitades selle heledus see tulemas. Tulekuga kuri muutub Saatana tegevus, kõik vale volitused, imet ja imedesse. Koos kõigi rumalus on petta neid, kes on pealkirja katastroofi, sest ta ei armastanud tõtt, mis võiks päästa. Seega, küsimus üle Jumal soovmõtlemine arvata peitub. Nii nad mõisteti kõik need, kes usuvad tõde, kuid oli rõõm häbitegu.

Ta edendab paavsti pühapäev puhkepäev õiges kohas Piibli hingamispäeva. Vaheajad suur raskuste ja tagakiusamise ustav, kes jäävad ustavaks Jumalale ja hoiab oma õigust.

Ilmutuse 12,17 - Siis draakon oli vihane oma naise ja läks sõdima oma ülejäänud seemne, kes peavad Jumala käske ja kellel on Jeesuse tunnistus.

Daniel 7,25 - Kas kõnet vastu Kõigekõrgema, pühakud on vale ja proovida muuta korda ja eeskirju. Saints antakse tema kätte jaoks aega ja ajad ja pool aega.

Keegi räägib varakult maailma lõppu, Kristuse tulekut?

Pole vaja kirjutada müstiline aastal 2012, mis on sõna otseses mõttes läbi põimunud erinevate ettekuulutusi maailma lõppu, ülemineku vaimne on, et muuta inimkonna parem, muutes vanus Veevalaja. Kõik see peaks kaasnema ilmutuslik sündmustest. Kas see on tõesti see, mida me räägime ja kirjutamine. Isegi riikliku televisiooni, oleme kätte paberid UFOs, kultuuri ringid, mis viitavad maiade tsivilisatsioon, ja 2012 tagasi Jumala juurde.

USA ja rühm kristlasi, kes reisivad maismaal ja veoautode kuulutajad varajase saabumise viimsepäeva. Isegi need on nii täpsed, et nad on valitud kuupäeval viimsel 21. mai 2011. Ma kujutan ette, et pärast ebaõnnestumist, inimesed on pettunud ja kaotavad huvi tõelise Jeesuse Kristuse. Vt. Dailymail.co.uk või Familyradio.org

Niinimetatud Maitreya Kristus, kes vastavalt esindaja Benjamin Kreemjas New Age peagi selgub maailma. Tuleb õpetaja rahvad, kapten meistrid. See aitaks tuua rahu ja harmooniat meie maailmas. Inimesed lähevad läbi nn ülemineku ja selle asemel elada vaimselt materialistlik. Nad ütlevad nüüd Maitreya annab intervjuusid televisioonis üle maailma. Ootan just nn deklaratsiooni päeval, kui Maitreya tegemist ametlikult maailma, et aidata tuua rahu ja armastust.

Sõpru tund päevas või tulevad meie Issanda Jeesuse Kristuse nimel, keegi ei tea, et Piibel on meil see asjaolu selgelt märkida.

Mark 13,32-33 - päevast ja tunnist ei tea keegi - isegi mitte inglid taevas ega Poeg, vaid Isa. Olge ettevaatlik, olla tähelepanelik. Me ei tea, millal see aeg saabub.

Kõik need müstiline kuupäev maailmas, kuupäevade saabumist Jeesus Kristus on Saatana pettus panna meid hulluks, segaduses ja petetud. See valmistab teid, kuidas oma lõpliku pettus, mis jäljendab saabumist Jeesus Kristus.

On Piiblis oleme andnud fakte, kuid mis juhtub enne Issanda Jeesuse Kristuse tagasi tema truu. Seega me teame, et just enne tulekut Issanda Jeesuse Kristuse on lavastatud simuleeritud. Saatan püüab kiskuma kõik tema poole, lõpliku petta Jumala vastu ja Tema õigust. Usun, et see viga on kiiresti lähenemas, Saatan on valmis kõike ideaalselt. See on kuni Jumal, kui Saatan võimaldab täielikult avaldunud, tuli valguse ingliks ja petta kogu maailma. Uuring script nüüd, olgem kahetsema ja pöörduda Jumalat kogu oma südamest. Ole valmis, ärgem laske end petta.

Mis otsib õigus Jeesuse Kristuse?

Pea meeles, et Piibel selgelt kirjeldab, kuidas ta otsib õigust tulevad meie Issanda Jeesuse Kristuse. Kas see kõik ühel hetkel. Kas peame tegema kõik televisioon ja muu meedia vahendeid, nägime teda. Jeesuse teist tulemist meile ei laskuda maapinnale, kuid truu püütakse kuni kohtuda Issandaga. Surnud tõusevad hauast ja olla võlutud koos ustava elavad pilved kohtuda Issandaga.

Matthew 24,27 - tulek Inimese Poeg tuleb nagu välk - süttib taevas idast läände.

Luuka 17,24 - justkui välk süttib riigi ühest otsast taeva teise, nõnda Inimese Poeg oma päeval.

Ilmutuse 1,7 - "Vaata, see on kaasas pilved ja kõik silmad saavad Teda näha, isegi need, kes torgata teda. Kõik suguvõsad maa peal teda nutma. Jah, tõesti.

1 Tessalooniklastele 4,16-18 - Te kuulete sütitav käsk häält peaingel ja trump Jumala Issand ise peab pärinema taevas ja esimene kord Kristuses surnud tõusevad. Me elame koos nendega püütud pilved täita Issand, siis me olla koos Issandaga igavesti. Julgustada teineteisele neid sõnu.

Jumal hoiatas meid Ellen Gould White saabumist imitatsioon Jeesuse Kristuse?

Saatan kehastama Kristus - I

Luuka 21,8 - "Ole ettevaatlik, et mitte olla eksiteele," ütles ta. "Paljud tulevad minu nimel, öeldes:" Mina olen Messias! " On tulnud aeg! "Ärge minge nende järel. (Bible21)

Selles eas, Antikristus tundub nagu tõeline Kristus, ja siis Jumala seadus on maailma rahvaste täiesti kaotada. Mässu Jumala püha seadus on täielikult välja kujunenud. Aga tõsi liider kogu see mäss on Saatan, varjatud valguse ingliks. Inimesed on petetud ja ülendas teda Jumala asemik ja tunnistada teda jumal. Kuid kõikvõimsus nende hitid ja salgav kirikud, mis ühendavad ülendamise Saatan, hinnangu: "Sellepärast ühel päeval tulevad tema haavad, surm ja nutt nälja ja põletatakse tulega tugeva on Issand, kes ta, et mõistab hukka. " (TM 62)

Maskeeritud valguse ingliks, siis (saatan) kõndida maaga imetegija. Ilus keel teeb üllas idee. Räägin lahkete sõnade ja teha häid tegusid. See teesklema nagu Kristus, kuid ühel hetkel saab selge erinevus. Saatan hoiab inimesi Jumala seadus. (FE 471472)

See väide, et hingamispäev oli muutunud seitsmes kuni esimesel päeval nädalas, kui kapten esimesel nädalapäeval esitleb laupäeval vale test lojaalsuse teda. (MS 153, 1902)

Võimatu on anda ettekujutus kogemus Jumala rahvas, kes elavad maa peal, mis segatakse taevase hiilguse ja uuendatud tagakiusamine, nagu me teame minevikust. Nad käime valguses tõuseb Jumala trooni. Läbi inglid taeva ja maa vahel püsiühendust. Ja Saatan, kes on ümbritsetud kurja inglid, ja need kes väidavad, et Jumal, imesid igasuguseid, võrgutada, kui oleks võimalik, isegi valida. Jumala rahvas ei leia oma kindluse töö imet, sest saatan imiteerib imet, mida tehakse. Jumal katsetatud ja proovitud inimesed leiavad oma tugevust märk, kui ta ütleb Exodus 31,12-18. Nad asuda oma seisukohti Elu Sõna "on kirjutatud." See on ainus, mille põhjal nad saaksid mugavalt. (9T 16)

Saatan kehastama Kristus - II.

2. Korintlastele 11,14 - Ja pole ime, sest saatan ise on ümber valguse ingliks! (Bible21)

Saatan valmistub oma pettuse nii et viimase sõja vastase kampaania Jumala rahvas ei olnud määratletud neid. "Ja pole ime. For saatan ise muundub valguse ingliks." ... Saatan teeb kõik oma võimuses Jumala rahvas õnnetud, proovitud ja võidelnud.

Need, kes julgesid seista vastu meie Issanda ja ahvatleda ja tease teda, kes oli õigus võtta selle oma relvade ja anda pühakoja harjale ning väga kõrge mägi, üks on kummaliselt teostada oma praeguse põlvkonna see tähendab, et nii tarkust, palju väiksem kui Issand ja see on peaaegu täiesti teadlikud Saatana kavalat ja tugevust.

Imestab tee muljet neile, kes on loomulikult valmis tegema oma pakkumise. (MYP 51,52)

Ta tulevad varjatud Kristuse ja teeme vägev imet. Ja inimesed langed ja kummardama teda kui Jeesus Kristus.

Me meile kummardada olend, et maailm saab olema tähistatakse Kristuse. Mida me peaksime tegema? Ütle neile, et Kristus hoiatab meid vastu just selline vastane, kes on halvim vaenlane mees, kuid väidab end olevat Jumala. Ja kui Kristus on näidanud, siis on see suure väe ja au, millega kaasneb inglid arv saja tuhande tuhandeid ja 1000 tuhat, ja et kui ta tuleb, me tunnevad tema häält. (6BC 1105,1106)

Seal tuleb aeg, mil saatan teeb imet oma silmade ees, väidab end olevat Kristuse. Ja kui jalad ei kindlalt stablished on Jumala tõe, siis on viinud eksiteele oma baasi. (7BC 911)

Saatan on otsustanud jätkata võitlust lõpuni. Tule kui valguse ingliks ja väidab end olevat Kristuse, rebib maailmas. Aga tema triumf on lühike. Nr torm või äike ei saa liikuda, kelle jalad on kindlalt rajatud põhimõtetele igavene tõde. Nad on suutelised konkureerima tol ajal peaaegu universaalne usust. (6BC 1106)

Saatanlikud imet - I

Matthew 24,24 - tekib vale messiahs ja valeprohveteid tõuseb ja teeb suuri tunnustähti ja imesid, et eksitada (kui võimalik) isegi valib. (Bible21)

Vaenlane on valmis petta kogu maailma teda maagiline jõud. See teeselda valguse ingliks, antakse välja Jeesus Kristus. (2sm 96)

Nii palju, kui ta laiendab oma võimu teostada tõelist imet. Piibel ütleb, "ja võrgutab, kes elasid maa peal, neid imesid, mis tekitas tal teha," (Ilmutuse 13,14), st mitte üksnes neid imesid, mis teeskleb teha. Selles lõigus on kasutusele midagi enamat kui lihtsalt pettus. Kuid künnise, millest alates Saatan ei saa minna, ja seal kasutada oma abi pettuste ja scam töö, mis ei ole tema võimuses, et tegelikult rakendada. Viimastel päevadel näitab kuidas panna inimesed uskuma, et Kristus on teist korda přišlým maailmas. Tõepoolest, ta on ümber valguse ingliks. (5T 698)

Ta tulevad varjatud Kristuse tuleb võimas imet. Ja inimesed langed ja kummardama teda kui Jeesus Kristus. Me meile kummardada olend, et maailm saab olema tähistatakse Kristuse. (RH 18. detsember 1888) Vahetult enne meid on "tunni kiusatus, mis on tulemas kogu maailma kohut ilmamaa elanikud." (Ilmutuse 3:10) Kõik need, kelle usk on tugevalt kinnitab Jumala sõna, on kuivendatud ja ülekoormatud. Saatana töö "kõiksuguste pettusi ülekohus," saavutada kontrolli pojad mees ja tema deceptions kasvab.

Siiski on nende eesmärke on võimalik saavutada ainult siis, kui inimesed vabatahtlikult langemata kiusatusele. Need, kes siiralt otsivad tõde ja maine kõigi jõududega püüdnud puhastada oma hinge kaudu kuulekus, seega seda, mida nad võivad ette valmistada võidelda, leia safe haven Jumala tõde. "Sa oled pidanud Mu kannatlikkuse sõna, ka mina sind hoida" (salm 10), Päästja tõotus. Pigem kõik inglid saadetud taevast, et kaitsta oma inimesi, selle asemel, jättes ühe hinge, et loodab Teda, et ületada Saatan. (GC 560)

Saatanlikud imet - II.

Ilmutuse 13,13 - ta ei suurt imet, on see isegi silmist mehed laskusid tule taevast maa peale. (Bible21)

Kuna inimesed Jumala lähemale ohud Viimastel päevadel nõu Saatan ja tema inglid tõesti edukas plaan hävitada nende usku. Ta näeb, et populaarne kirikud on juba lulled oma veealuse võimu magada. Veetlev valeõpetustega ja vale imesid saab veel kontrolli all hoidmiseks. Seetõttu tellimuste tema inglid panna oma silmuspüüniste eriti neile, kes loodavad teine ​​tulemine Kristuse ja proovige hoida kõiki Jumala käske. (TM 472)

Meil on hoiatanud viimastel päevadel töötab imet ja lamades imet. Ja me jätkame neid imetähti, kuni katse lõppu (st maksepuhkus), nii et nad võiksid osutada mis tõendab, et ta on valguse ingliks, mitte pimedas. (RH 17. november 1885)

Saatan saabub petab, kui see oleks võimalik, isegi valida. Ta kinnitab, et Kristus on tulemas ja teeseldes, et suur meditsiiniline misjonär. Kas tulekahju taevast alla tulnud silmis inimesed tõendada, et ta on Jumal. (87,88 mm)

Nad on kuradi vale imet, mis viskab maailma vangi. Saatan põhjustab tulekahju taevast alla tulnud silmis inimesed. See imet, ja see imeline võim töötab imet neelama kogu maailmas. (2sm 51)

Mõned on kiusatus nõustuda nende kui imet Jumalalt. Nad terveks haigeid meie ees. Enne meie silme teeb imet. Oleme valmis test, mida me oodata asub imet Saatan mängida ise välja? Ei ole just palju hinge lõksus püüniseks ja vallutas? Selget kõrvalekallet põhikirja ja Jumala käske ja kiindumusega mõistuse palju tühje jutte on valmis vastu võtma need vale imet. Nüüd tuleb kõik tööd relvastatud eest võidelda, mis peab varsti osaleda. Usk Jumala sõna, palvemeelselt uuritud ja praktikas, on meie kilp alates saatana võimu ja toob meid läbi Kristuse vere võita. (1T 302)

Jumala rahvas katsetatud

Matthew 7,22, -23 - Paljud teist ütlevad tol päeval: Issand, Issand, kas me ei ennustanud su nimi on? Me ei ajanud välja kurje vaime Teie nimel? Me ei oma nimi palju vägevaid tegusid? "Ja siis nad selgelt öelda:" Ma kunagi teadsin. Kalduda mind te, kes panevad paha! "(Bible21)

Ärge eksitada. Ta varsti tegi oma imelist stseene, mis on tihedalt seotud Saatan. Jumala Sõna kuulutab, et saatan teeb imet. Paneb inimesed haigeks, ja siis äkki need tühistama oma kurjuse võimu. Seejärel loetakse terveks. Need õigusaktid nähtava ravi läbinud Seitsmenda päeva adventistid test. Paljud on saanud suur valgus, ei kõnni selles valguses on saamas üks Kristusega. (2sm 53)

Ma nägin meie inimesed suurte probleemidega, nuttes ja palvetades, tuginedes Jumala tõotus usaldusväärne, samas kuri olid kõikjal meie ümber, pilkav meid ja ähvardavad meid hävitada. Nad tegid nalja meie nõrkused, irvitades sellele, et meil on vähe ja mõnitav meile tahtlikult haiget sügavalt. Nad süüdistas meid, et peale kogu ülejäänud maailm seisma sõltumatu arvamuse. Lõigake oma ressursse nii, et me ei saa osta või müüa, ning juhtisid tähelepanu meie sügav vaesus ja halvas seisukorras. Nad ei suutnud mõista, kuidas me saaksime elada ilma maailmas.

Olime sõltub maailmas, ja peame võimaldama tolliasutustel, tavad ja seadused, või juhib edasi saada. Kui me ainult inimesi maailmas, kellele Jumal andis kasuks, nii et miks on kõik nii selgelt meie vastu? Väide, et neil on õigus, küsib, mis olid nende seas, inglid taevas koos nendega ja rääkis ühenduse. See kajastub nende keskel suur võim, imet ja imedesse, ja et see on varakult aastatuhandel, nad on nii kaua oodata. See maailm on pööratud kooskõlas seadusega pühapäeval, ja väikesed, nõrgad inimesed on vastu, et vaatamata riigi seaduste ja õigusaktide Jumala ja väidab end olevat ainus ustav inimesed maa peal. (Letter 6, 1884)

Jumala rahvas leida oma turvalisuse tegelemisel imesid, sest saatan jäljendada ükskõik ime, mida võiks teha. ... Nad saavad tugineda elavad sõna - "see on kirjutatud." (2sm 55)

Jumala rahvast võita

Jumala rahvas kuuleb selge, meeldiv hääl: "Vaata!" Kui sa vaatad üles taeva poole, näevad nad vikerkaare luban. Must, pahaendeline pilved varjavad taeva ja jagab Jumala rahvale otsib pinevalt taevasse nagu ta kunagi oli Stephen, ja nad näevad Jumala auks ja Inimese Poeg istub Jumala trooni. On oma keha, teate märke tema viletsuses, samuti inglid avalduse läbi vaatamata määratud Isa: "Isa, ma tahan ka need, kellele sa oled andnud mulle minuga olla, kus ma olen." (John 17,24) Taas kõlab delicious ja võiduka häälega: "Nad tulevad! Tulevad! Saints, süütu ja untainted. Pidasin oma sõna, ja kannatasin, sest nad elavad seas inglid." Kahvatu ja värisev huuled inimesi, kes on olnud kiire oma usutunnistusele, kuuled hüüatus triumf.


Kuhu edasi? - Related sellele teemale

Katastroof on tulemas, mil Jumal raputada maha!

405_blizi_se_katastrofa_kdy_buh_zatrese_zemi.jpg Piibel selgelt hoiatab, et üks viimaseid märke enne Jeesuse Kristuse, et Jumal raputab meie riigis. Tänapäeval kõige teine ​​tulemine on juba täidetud, või täidab. Määr kuritegevuse ja mäss Jumala vastu jõuab ...
Ajakohastatud: 18.02.2013
Lisatud: 02.04.2011
Vaatamisi: 311915x

Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Piibli Faktid

Mida me usume, esimene osa - õpetuslikud punktid 1-15

413_cemu_verime_1_15.jpg 1 Pühakirja - Piibel, Vana ja Uue Testamendi, on kirjutatud Jumala Sõna. Arvestades jumaliku inspiratsiooni kaudu pühameeste Jumala, kes rääkis ja kirjutas Püha Vaimu poolt. Selles Word, Jumal andis inimesele vajalikud ...
Lisatud: 11.04.2011
Vaatamisi: 128501x

Miks on paha?

59_snake.jpg Olen kindel, et te kõik nõustute, et meie riik on paha. Seal on väga tugev ja aktiivne.Kus nad pärit on? Miks?Piibel räägib mässu Jumala vastu taevast. Tõrvikukandja vägevat Inglit - Lucifer ...
Lisatud: 02.08.2010
Vaatamisi: 163084x

Jeesus Kristus on Jumala või loodud on? - Osa 2

375_jezis_kristus_2.jpg Varasemate tööde kandsime salme, mis tõestavad jumalikkuse ja loomejõudu Jeesus Kristus. Need salmid tõendavad, et Jeesus oli enne maailma rajamist ja et tema läbi kõik asjad olid tehtud. Need näitavad, et ...
Lisatud: 10.03.2011
Vaatamisi: 154280x

Luban uue maa Aabrahamile, usklik Kristuses

411_nova_zeme_nebe.jpg Päev Kristuse teine ​​tulemine on päev, mil kuri lõpeb. Päev tagasiostmise mitte ainult Jumala rahvas, vaid ka riigi jaoks. Jumal lõi maa saada koduks mees. Adam viibis siin Eedeni aed, mis ...
Lisatud: 07.04.2011
Vaatamisi: 141812x

Puhkepäev, laupäeval või pühapäeval?

60_sunday_saturday.jpg Mis on õige puhkepäev, laupäeval või pühapäeval?Sageli räägitakse kristlikke kirikuid, mis on tõeline puhkepäev. Enamik kirikuid, Christian ühendused pühitseb pühapäeval, ainult väike käputäis laupäeviti. Miks maailm väike peotäis inimesed selles maailmas ...
Lisatud: 02.08.2010
Vaatamisi: 600409x
Recommended

Et.AmazingHope.net - Saatana viimane pettus, mis jäljendab saabumist Jeesuse Kristuse