Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Saame määrata lõppkuupäevaks maailma ja Jeesuse Kristuse?

Märk kordi, teine Jeesuse Kristuse

489_may-21-2011-doomsday-or-judgement-day.jpg

Saame määrata lõppkuupäevaks maailma ja Jeesuse Kristuse?

Lisatud: 09.10.2011
Vaatamisi: 241862x
Teemad: Märk kordi, teine Jeesuse Kristuse
PrintTisk
489_may-21-2011-doomsday-or-judgement-day.jpg490_may-21-2011-judgment-day.jpg491_may-21-2011-judgment-day-family-radio.jpg492_may-21-judgment-day-protest.jpg493_judgmant_day_21_may_2011.jpg

Hiljuti üha kasvav hulk inimesi, kes mõistavad, et tulevad meie Lunastaja Jeesus Kristus on väga lähedal. Inimesed arvavad, õppimine ettekuulutus ja püüame märgata erinevad märgid, kas piibellik või unbiblical.

On Õlimäele Christ rääkis oma teisel tulekul. Ta märkis, erimärke, mis eelneb Tema tulemas. Ta käskis oma jüngreid vaadata ja ette valmistada. Ta näitas, mida see tähendab oodata tema saabumist. Aeg on vaja täita raske töö, ei oodanud jõude. Aga Samuti rõhutas ta, et Tema tulek on valmistunud ootamatud inimesed ja et päev või tund Tema tuleku, me ei saa eelnevalt kindlaks määrata.

Mt 25,13 - "Seega vaata, te ei tea päeva ega tundi."

Mt 24,36 - päev ja tund ei tea keegi - isegi mitte inglid taevas ega Poeg - ainult ise mu isa.

Mt 24,42-44 - miks vaadata, sest te ei tea hetkel, kui teie Issand tuleb. Mõelge - kui üürileandja teadis tol ajal öösel varas tuleb, siis oleks ta vaatasin ja ei lase tal tungida oma maja. Seetõttu tuleb teiegi valmis, sest Inimese Poeg saabub at ootamatu hetk.

Mt 24,33-34 - samamoodi, kui näed kõiki neid asju, tean, et see tuli, see on juba ukse taga! Tõesti, ma ütlen teile, et see põlvkond läheb ära enne kui see kõik juhtub.

Miks nii paljud inimesed ikka veel ei näe neid tugev Jeesuse sõnu ja arvutada täpne kuupäev maailma lõpp? Meie eelkäija vastavalt märgile teada, et saabumisaeg lähenetakse. Võime ainult oletada, et nad on piisavalt lähedal, et nagu kirjutatud, see sugupõlv ei kao. Täpset aega, kuid keegi ei tea! Määramiseks täpse kuupäeva viib vaid petlikku lootust ja kaotad südame. See suunab reaalses oluline valmistada ette Jeesuse Kristuse. Ja ettevalmistamine on - elada iga päev koos Kristusega ja teha tõeline meeleparandus. Samuti on tähtis uurida prohvetlik raamatuid Piiblis, me ei ole petetud. Jeesus Kristus ütles: "Parandage meelt, sest taevariik." Ja Johannese prohvetlikud Ilmutusraamatus ütleb:

Ilm 22,7 - "Vaata, ma tulen tagasi! Õnnis on see, kes hoiab sõnu ettekuulutus selle raamatu."

Ära ole nii petetud. Kui te olete kuulnud, et Kristus tuleb teatud kuupäeva seisuga, peate teadma, et see on vastuolus Piibli - Jumala Sõna. Saatan, kes tahab jäljendada Kristuse tulekut ja segadusse inimkonna näitab kuupäevade saabumist, ja inimesed on entusiastlikud, kuid eksiteel. Tead, mis takistab teda veel? Ta võib tunduda, sest igal ajahetkel. Saladus see kurjus, kuid see toimib, vaid ootab, et seda kaob takistus.

Mitu näidet isikuandmeid maailma:

- 21. oktoober 2011 on Jumala poolt Camping koheselt hukkus kolm protsenti inimestest ehk umbes 200 miljonit inimest. Camping väidab, et Piibel varjab peidetud kalender, millest arvutatakse täpne kuupäev viimsepäeva. Üks ebaõnnestunud kindlaks viimsepäeva ei camping sel aastal ja oli 21. mai 2011. Pildil näete, kuidas hull see tegevus koos.

- 21. detsember 2012-See maiad ennustasid lõpuks meist. Maailmas nagu me seda teame äralangemisel nende järgi kolm päeva enne jõululaupäeval. Keskööl kalender ignoreerib esimest korda viis tuhat aastat tagasi nulli.

- Ronald Weinland ameeriklane, kes väidab, et Jumal kutsus ta prohvet ennustab, et maailm lõpeb järgmisel aastal sel ajal 27. mai 2012

- Küla Kesk-Venemaa Nikolskoe seinaga maa kolm tosinat liiget uute religioossete sektide. Nad tahavad, et seal vähemalt kuni järgmise aasta mais, mil oodatakse maailma lõppu. www.idnes.cz

- Niinimetatud Kristuse Maitreya on öelnud rohkem kui 30 aastat, tegutseb maailmas veel tunnustamata, et füüsiline keha siin Maal. Uudised Tema saabumise teenib Creme, Briti kunstnik ja Esoterik. Aga nn Kristus mitte ainult ei puutunud teda, näisid paljud inimesed neid aidata, ütles lootuse, julguse ja julgustust rasketel hetkedel, või et kinnitada ja tugevdada nende usku. Sellised juhtumid on toimumas üle maailma, Tšehhi Vabariigis. Praegu maailma laialdaselt levinud lootust ja tunnet ootus, et kui piisavalt inimesi võtma seda, Kristuse ja hakkavad rääkima avalikult tema ilmne missiooni. See tähtis päev, kuna eeldatav kuupäev deklaratsioon, läheneb kiiresti ja on oluline, et on valmis nii palju inimesi kui võimalik. Tema ülesanne on näidata inimkonna teele praegune ebarahuldav olukord ja luua vanus Aquarius - nn Golden Age.

Need salmid selgelt hoiatada see kuri, kes teeskleb, et ta on Jumal ja määratakse täpne aeg avalik tahab välja tulla ja sõita inimkonna Piiblist ja ainus tõeline Jumal.

2. Tessalooniklastele 2,1-7 - Ja nüüd umbes tulevad meie Issanda Jeesuse Kristuse ja meie kogudes talle. Brothers, palun ära ole nii lihtne võtta ulatuse ja ärevust, kas ettekuulutus, jutlustamise, või kirja teel (arvatavasti meilt), ütles sel päeval Issand tuleb. Ärgu ükski petta kuidagi. Kuni see päev tuleb, peab tulema Jumala vältida. Nad peavad avastama kuri needus ja kes selle vastu ja ülendab ennast ennekõike, et mida ta ütleb ja mida Jumal on ülistatud. Rahunege maha isegi Jumala tempel ja väljastab Jumal! Kas sa ei mäleta, kuidas ma ütlesin, kui olin alles teiega? Tead, mis takistab tal veel - nad peavad olema pidi ilmuma igal ajahetkel. Saladus see kurjus, kuid see toimib, vaid ootab, et seda kaob takistus.

Mitu hinnapakkumisi E. G. White:

Kuidas lähedal teist tulekut meie Issanda Jeesuse Kristuse, on motion saatanlik jõud allpool. Saatan paljastab mitte ainult inimene, kuid kehastama Jeesus Kristus. Maailmas, mis on tagasi lükatud tõde, selle vastu kui isandate Isand ja kuningate Kuningas. (5BC 1105,1106)

Nagu kroonib tegutseb suur draama pettust Saatan ise hakkab kehastama Kristus. Kirik ammu väitnud, et soovivad Päästja on tulemas, sest kulminatsioon nende lootused. arch petis nüüd põhjus see tunduda, et Kristus tuli. Erinevates osades riiki Saatan ise tundub vahel inimesi majesteetlik on pimestav hiilgus, sarnanedes kirjeldus Jumala Poeg, kui John kirjeldab ilmutus. Ilmutuse 1,13-15.

Hiilguses, mis ümbritseb teda ei saa lahendada kõike, mis sureliku silm on näinud veel. Õhk kannab võidukas hüüd: "Kristus on tulnud! Kristus on tulnud!" Inimesed tema ees langeda tema nägu sügava austusega, sest ta tõstatab oma käed ja kuulutab õnnistus nende üle, nagu Kristus õnnistas Tema jüngrid, kui ta elas Maa. Tema hääl on pehme ja lummav, kuid samas meloodiline. Lahke, kaastundlik toon õpetab mõned neist üllas taevalik tõde, mis Päästja hääldamine.

Ravib haigusi inimestel ja siis, oma teeseldud Kristuse iseloom, ütleb, et muutunud laupäev vastu pühapäeva, ja käsud kõik püha päev, et õnnistatud. See kinnitab, et need, kes jätkavad püsivad järgimine seitsmendal päeval, et teotada tema nime keeldus kuuletuma tema inglid, kes olid neile saadetud valguse ja tõe. See on võimas, peaaegu vastupandamatu eksitus. Nagu samaarlaste kes olid petetud Simon Suur, saab rahvas inimesed, alates väiksemast ja lõpetades suuremaga, et tagada nende witchcrafts on nii palju öelda, see "on suur Jumala vägi." (Ap 8:10)

Jumala rahvas ei meelitanud. Õpetused see vale christ ei ole kooskõlas Pühakiri. "(GC 623-625)

Jüngrid küsisid: "Ütle meile, millal see toimub ja millised on märk sinu tulemise ja maailma lõpp?" Issand Jeesus kasutusele tähis ja ütles:

Matthew 24,3.33 - "Kui te näete seda kõike, tean, et aeg on lähedal, ukse juures."

Kuigi keegi ei tea päeva ja tunni Kristuse tulekut, Issand õpetab ja julgustab meid teadma, kui määratud ajal lähenemisviise. Piibel õpetab, et Kristuse hoiatust mitte tõsiselt võtta ja kõnest keelduda või ignoreerida läheneb ajal tema saabumist, meie jaoks oli see lihtsalt traagiline, traagiline nagu see oli eakaaslased Noa, nad ei tea, kus üleujutus tekib.

Tähendamissõna, mis võrdleb ustav ja truudusetu sulase, ütleb, nagu ta on, kes ütleb oma südames: "Mu isand ei ole pikk." See näitab, kuidas Jeesus Kristus mõistab kohut ja tasu neile, kes on valvsad ja tunnistada tema saabumist ja need, kes seda eitada. "Siis valvake!" ütles ta. "Õnnis on see sulane, kelle ta isand kui ta tuleb leiavad, et nad seda teha." (Matthew 24,42.46) "Sa ei tohi vaadata kui ma tulen kui varas ja sina ei tea, mis tunnil ma tulen su peale." (Ilmutuse 03:03)

Apostel Paulus räägib inimestest, kelle tulekut Issand Jeesus tuleb ootamatult. "Issanda päev tuleb nagu varas öösel. Kui nad ütlevad," on ruumi ohutu, "on ootamatu varitsused ja põgeneda hävitamine ...." Neile, kes võtavad tõsiselt Kristuse hoiatust, lisab ta: "Aga teie, vennad, ei ole pimeduses, nii et see päev võiks üllatada nagu varas. Teie kõik olete ju valguse ja pojad päev. Ole mitte öö ega pimeduse lapsed." (1. Tessalooniklastele 5,2-5) näitas, et Pühakiri ei vabanda inimese teadmatusest, et tulemas on Issanda Jeesuse on lähedal.

Jeesus Kristus uskumatu kannatlikkus ootab Sind ja ma olen valmis. Lõpuks aru, mida tähendab elada Kristuses iga päev, on südame uuestisündinud, püha õigusega meie südametes. Inglid on ikkagi nelja tuule kiirustada, kiirustada kurja, et engulfs meie riigis veelgi suurem horror, ja mille tulemused eelseisvatel meie Lunastaja. Jeesus ootab teid! Building liiga kallis ülejäänud aeg!

2. Peter 3,9 - Lord ei ole vaikne, et täita oma lubadust, sest mõned tõlgendada, vaid on kannatlik teiega, sest ta ei taha, et keegi hukkuks, vaid et kõik tuleksid meeleparandusele.

Hesekieli 33,11 - Ütle neile: Nagu ma elan, ütleb Issand Jumal, ma ei taha kuri surema, kuid pöörduvad oma teed ja elada. Tõlgivad, pöörduvad oma kurjadelt teedelt! Miks peaksid sa sured, oh Iisraeli sugu? "

Ole valmis, sest täidab märgid ütlevad, et aega on vähe!


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Märk kordi, teine Jeesuse Kristuse

New Age - Messias Maitrea aastal ettekuulutusi

281_jezis_vs_lucifer_2.jpg New Age Movement enam viimastel aastatel kasvanud järk-järgult ja märkamatult ning satub kõigis meie elu. Liikumine kiiresti kasvas salaja, kuid aastast 1984, mil ta oli käskinud avaldada ja levitada niipalju kui ...
Lisatud: 30.11.2010
Vaatamisi: 168688x

Messianistlik juudid

164_izrael_vlajka.jpg Messianistlik juudid - täita ettekuulutuseLisaks arvukatele kristlike usutunnistuste olemas Iisraeli ja liikumise nn messianistlik juudid. " Need inimesed on tavaliselt pärit juudi perekonnad, vaid usuvad Jeesusesse nagu Messias ja aktsepteerida õpetused ...
Lisatud: 06.10.2010
Vaatamisi: 239747x

Üleskutse pühapäeval õiguse USA

456_vlajka_usa.jpg Juba 19. sajandil oli ennustanud, et protestandid on igatsust puhkepäev pühapäeval kehtestatud ja taotleda abi katoliku kirik. 19. sajandil oleks midagi sellist oli mõeldamatu, ja nüüd? Kohtunik ise, kuidas ettekuulutus täidetud.See ...
Lisatud: 05.08.2011
Vaatamisi: 214506x

Saatana viimane pettus, mis jäljendab saabumist Jeesuse Kristuse

423_napodobeni_prichodu_jezise_krista.jpg Kõik Piibli ettekuulutus on täidetud ja näitavad, et meie maailm on lõpus oma ajaloos. Praegused sündmused maailmas näitavad, et oleme viimastel päevadel selle maailma ja meie ülesandeks on valmistada ette meie ...
Lisatud: 06.05.2011
Vaatamisi: 353283x

Bible Prophecy - Daniel 2 - Maailma ajalugu

182_socha_bible_daniel.jpg Bible Prophecy - Statue of Daniel, ülevaade maailma ajaloosIssand Jumal on meie planeedi ajalugu kindlalt nende käes, meie riigil on suured plaanid. Kõik oli kogemus kahe prohvetlikud raamatud Piibel - raamat ...
Lisatud: 18.10.2010
Vaatamisi: 301522x

Et.AmazingHope.net - Saame määrata lõppkuupäevaks maailma ja Jeesuse Kristuse?