Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Religioon - tekkimist erinevates suundades

Piibli Faktid

509_babylon.jpg

Religioon - tekkimist erinevates suundades

Lisatud: 02.11.2011
Vaatamisi: 245640x
Teemad: Piibli Faktid
PrintTisk

Kas olete kunagi mõelnud, mis see on ja kus religioon on oma päritolu? Mis on vanim? Miks on nii palju erinevaid religiooni? Ja mis suunas on õige? Miks inimesed usuvad Jumalasse? Need on küsimused, iga kogu oma marmor Meeles jtk mees. Võib-olla te ütlete, et te ei hooli, kuid iga inimene sellel planeedil, mistõttu teid, olete mingid kaasamine. Seal on erinevad traditsioonid - traditsioone, pühad, et igaüks meist praktika nende elu. Enamik meist tähistada jõulud, lihavõtted, või minna praktikas jooga ...

Väga Sõna religioon tähendab - järgida keegi. Tahan sulle mõelda alguses usundit, mis on täna siin. Selleks, et me näeme, peame Piiblit. See on raamat, et Mooses hakkas kirjalikult umbes 1500 eKr ja tõestada tõde tema sõnade arvukad arheoloogilised leiud. Asjaolu, et tema sõnad on säilinud muutumatul tõestada kerib leitud koobastes Qumrani. Ka paljud teised saidid kinnitavad õigsuses lugusid registreeritud Piiblit. Avasta seda ise, seda avada ja kontrollida oma tõde.

Algus Religion - jälgida - Jumal.

Man = Aadama ja Eeva lõi Jumal Loojaga. Genesis 1,27

Neil oli kaks poega - Kain ja Abel. Genesis 4,1-16. Abel kuulanud Jumalat (usklikud), Cain kuulanud Jumalat, Tema tegi, mis tahtis. Ta tappis oma venna, kes oli esimene surm maailmas (mitte-usklikud inimesed).

Selle asemel, et tapetute Abel koos Adam ja Eve oli poeg, keda nad nimega komplekt, mis on jälle kuulas Jumala sõna.

House Seto sündis Noa, kes oli kolm poega, Seem, Haam ja Jaafet Genesis 5.32.

Nimi siin on tõelised usklikud Jumala nime Cham tähendab uskmatutega on tõeline Jumal, millel on oma jumalatele. Nimi Jaafet tähendab ekslemine (usklike ja uskmatutega).

From järeltulijad Seemi Jumal valis inimesed, kes kannaksid tõelist usku tõeline Jumal. Nad olid iisraellased - juudid.

Juutide - pärinevad Abraham, 1400 aastat enne Kristust. Jumal kutsus Aabraham, kes on kutsutud Isa usk. Jumal kuulas ja viiakse õige sõnumi tõeline Jumal - Looja. Genesis 11.10. 27. (sünd Abraham), Genesis 12,1-9. 15. - (vahel sõlmitud Jumala ja Aabrahami). Salm 21 - (sünd Isaac). Iisak oli Jaakobit ja Jacob oli 12 poega põlvkonna iisraellaste (juudid).

Kui Jumal tõi oma valitud rahva Egiptuse orjusest, andis Moosesele Siinai mäel Jumala muutumatu seadus lauad. Palju punkte käesoleva seaduse endiselt osa kõige ilmaliku riigi seadusi.

See õigus on: 1 Ära ole teisi jumalaid peale minu second ei tekita ebajumalaid kujul midagi third Ärge kasutage Issanda nime asjata fourth Pea meeles hingamispäeva, et hoida seda püha fifth Austa oma isa ja oma ema sixth Ära tapa seventh riku abielu 8. Ära varasta 9. Ära valeta 10. Envy

Kristlasi - on alguse saanud 2010 aastat tagasi. Nende õpetamine põhineb Jeesus Kristus, kes oli juut, ja kes väitis, vägev tegudes tõestanud, et Son of Kõigekõrgema Jumalaga. See oli nii oluline näitaja ajaloos, mis muutis tema ajastu. Viitab inimesi tõsi Isa, kes on Heaven (ruumis). Kristlus on jätkuks juudi religioon, mis viib teadmiste tõeline Jumal oma Poja Jeesuse Kristuse. Tema elu ja kogu töö lunastamine on kirjeldatud Piibli evangeeliumides. Miks on nii paljudes suundades kristluses?

From teine ​​Noa poeg Haam, tuginedes edasisele suunad usu.

Teine rühm on moslemid - islam - Moslemid. On Ida usundid. Neil on oma päritolu ka Abraham. Tema poeg Ismael, kuid ta oli poeg Hagar Egiptuse neiu nimi. Genesis 16,1-12. Seega tuleb suguharu Ham. Piibli ettekuulutusi tema ütleb, et "mees alistamatu tahe. Tema käsi on vastu kõigile ja käsi tema vastu ja seisab vastu kõik ta vennad."

Alaline rahutused moslemid ja juudid - järeltulijad Aabrahami poolvennad, on täitmisel selle ettekuulutuse. Nad usuvad üks Jumal - Jumal. Muhammed elas kuni 6. sajandil pärast Kristust. Jumal ei anna mees igasugusest vabadusest - töö inimese elus kõik rikkuse ja vaesuse, rõõm, kurbus ja patt. Nad usuvad, surnud jumalad - inimesed. Moslemid õigustab reedel pidu päev.

Budistid - On Ida usundid. Selle asutaja on Buddha, sündinud 560 eKr Indias lähedal Nepal. Original GUATAMA tema nimi oli. Nimi Buddha on jumal. Meie maailm on lihtsalt loor teda - mais. Ta kuulutab:-elu on kannatuste ja kannatused on elu. Buddha õpetus on 8 kraadi, ja erinevalt juudi seadus, mis viib jumal, see viib ise. Eetika: 1 / tõelist usku, 2 / õigus meelelaadi, 3 / parem räägi, 4 / reaalses elus ja elustiil (mitte tappa, varastada, sina ei tohi elada ihar, ei valeta ja juua joovastavaid jooke). Buddha küsib: 5 / ausa tööga, 6 / õigus jõupingutusi 7 / õigus meelelaadi, 8 / parem hõivatud ise.

Hindud - Ida Religions - on pärit ka pere Ham. See on India riiklik religioon. Tal ei ole asutaja - jooga - joogi - on levinud meie riigis. Siin on koht kõigile - see on religioosse pudi-padi. Indian ütleb, et Indias on kõik religioonid maailmas. Võrdle minuga: 1 theists - usuvad isikulist Jumalat väljaspool maailma, aga mitte Jumal ilmutas Kristuses 2. deism - usuvad ratsionaalne põhjustel üks Jumal - üks, mis lõi maailma ja vaadata, sest kellassepp, jõudis ja nad juhivad ise 3 monotheists - usuvad üks Jumal 4 polytheists - usuvad palju jumalaid 5 ateiste - eitada usk Jumalasse 6. kristlus - on seal ruumi Jeesuse Kristuse ja kristluse, vaid Jeesuse õiguse lükata tagasi kogu tõde. Jeesus on üks teiste hulgas. India pubid maalid ripuvad kõrvuti jumal Krishna, Buddha, Jeesus ja Gandhi ....

Hindu Jumal - Gray - jumal vaikus. Nad on 330000000 jumalad (loomad, puud, mäed ... See religioon ulatub tagasi kuni 1250 eKr. Teaduse - saladus kirjutised - luuletused. Maailmas pühapäeval - päeval päike, palvetades päikese poole.

Ateism - kaasaegne ja viimane religioon. Religioon põhjusel. Raamatus Dictionary of ateiste on kirjutatud nii: "Jumal ei loonud mehe, kuid jumalamees, oma näo järgi ja enda sarnaseks." Materialism oli kõrghetk prantsuse ateismi 18. saj.

Marksistlik ateism - suurim kujul ateism - "marxizmus on materialism, raevukalt vaenulik religiooni ..., mille ülesanne on võtta isikult religioosse luulud ja eelarvamused ... ja vaba teda kõik üleloomulik inimesele ... tõstab usaldust meie endi tugevus ... ja mees on kõrgeim inimesele. (Lk 275) Organisatsioon asutati 1925 aastal Nõukogude Liidu ja Association nimega wicked religioon ... võitles kõikide vahenditega,, tehased, kolhooside ja koolid. "

Näete, seal on erinevate ühiskonnagruppide - religioon, mis mingil moel mõjutavad meid. Mille religioon me kuulume, peame vastama igale inimesele isiklikult. Mida, või kellele mees paneb oma Tulevik on meie vaba otsus. Vabadust otsuste tegemisel on suurim kingitus, mis me oleme saanud Jumalale.

Rägastik on lihtsalt üks viis õige, ja et keegi on särada. Ma teadsin, et valgus on Jeesus Kristus, kes tuli taevast ja kutsub meid koju. Meil on kadunud ja ei saa tagasi võtta. Jeesus ütleb:

Jh 8,12 - Jeesus neile taas siis rääkis: "Ma olen päevavalgust. Kes järgneb mulle, ei käi pimeduses, vaid on elu valgus."

Ja kuningas Taavet ütles:

Psalm 119,105 - Candle minu sammud on sõna su valgus minu moodi.

Seetõttu tahaksin kutsuda teid koju, kus me oleme oodanud. Jeesus Kristus valmistab meile kodu, mis viib meid kus ta on. Kui maa on puhastatud ja lõi kõik uued, on meie kodus jälle imeline paradiis, nagu Issand on mõeldud alguses loomist.

Nad on maailma kaks gruppi inimesi:

Rolling Stones - tiir selles maailmas - no eesmärk - just surma.

Pilgrims - tiir selles maailmas, kuid neil on eesmärk - igavest elu - Jumala kuningriiki.

M.G.

Js 44,6 - Nõnda ütleb Issand, kuningate ja Lunastaja Iisraeli vägede Issand: Ma olen esimene ja ma olen viimane, peale minu ei ole Jumal.

Js 55,6 - Seek Issand kui seda leida, seda kutsume, kuni see on lähedal.

Js 56, 6-7 - Välismaalased, kes on ühendatud Issandat teenida, armastada Issanda nime ja olid sulased temale kõik, kes kaitsevad eelneval laupäeval rüvetamine ja hoiab mu leping sinuga kõik tuua mägi Tema Pühaduse ja oblažím on minu maja palve.

Jaanuar 14, 6-7 - "Mina olen tee, tõde ja elu," Jeesus vastas. "Keegi ei saa minna Isa juurde muidu kui minu kaudu. Kui sa teaksid mind, siis oleks teada ka mu Isa. Nüüdsest sa tunned teda ja olete teda näinud!"

Johannese 3:16 - Sest nõnda on Jumal maailma armastanud, et Ta oma ainusündinud Poja, et kes temasse usub, ei hukkuks, vaid et tal oleks igavene elu


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Piibli Faktid

Piibel, Jumala sõna - miks me saame usaldada teda?

285_bible.jpg Piibel on raamat, mis loodi 16 pikki sajandeid, ja ta on osalenud kirjalikult 40 kirjanikud täiesti erinevas vanuses, elukutsete, haridus, keskkond, kaasatus ja maailmavaade. Ja veel nii kristlased me tunnistame, et ...
Lisatud: 07.12.2010
Vaatamisi: 202635x

Mida ta kirjutas adventistid protestandid?

363_reforma-protestante.jpg Mida me võlgneme adventist? - Evangeelse Weekly - Constance Sparks 19. september 2007 - Ei 25/2007 - 92. väljaanneAdventism määratleb end jätkamine reformimeelse liikumisega, mille eesmärk Euroopas, Hus, Luther, Calvin, pärast ...
Lisatud: 20.02.2011
Vaatamisi: 140640x

Jeesus Kristus on Jumala või loodud on? - 1. osa

374_jezis_kristus_1.jpg Kõik need salmid on meid teadmine, et Jumal, maailma Looja ja kogu elu tuli isiklikult selle maa kehas mees, Jeesus Kristus suri meie pattude eest. Kes on Lord of the universe, ...
Lisatud: 10.03.2011
Vaatamisi: 191093x

Mis Paul kui ta ütleb, ei ole õigust hukka mõista teid hingamispäevi?

361_obet_poukazujici_na_krista.jpg Peame tunnistama tähtsam. Juudi hapnemata leiba nimetatakse puhkusereis, trompetid, Atonement pühadele ning muudele, mis on prefigured tulemine Messias laupäeval!Kol 2, 13-17 - Jah, isegi sina, surnud pattudes ja ümberlõikamatu keha koos ...
Lisatud: 18.02.2011
Vaatamisi: 141695x

Järgimine hingamispäeval läbi sajandite

464_zachovavani_sboty.jpg Üllatav läbilõige ajaloost, mis näitab, et Jumal on alati olnud oma rahvaga, kes jättis kõik kümme käsku, sealhulgas Jumala puhkepäev - hingamispäeval. Ta ei suutnud hävitada ustav rahvale ja maha suruda ...
Lisatud: 14.08.2011
Vaatamisi: 351977x

Et.AmazingHope.net - Religioon - tekkimist erinevates suundades