Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Prophecy - New York 11/09 - WTC kollapsi - 11. september 2001

Prohvetid Piiblis ja täna

288_dvojcata_wtc_utok_september_archiv.jpg

Prophecy - New York 11/09 - WTC kollapsi - 11. september 2001

Lisatud: 09.12.2010
Vaatamisi: 254458x
Teemad: Prohvetid Piiblis ja täna
PrintTisk

Lugege see huvitav ettekuulutus. Ellen White nägi oma nägemused, mis toimub New Yorgis 11. september 2001? Meie jaoks on need sündmused ootavad veel tulevikus? Lugege hoolikalt ja kohtunik ise.

New York

Jumal ei ole teinud oma kohus halastuseta. Tema käsi on veel venitatud. Jumala sõnum Samuti tuleb teatada suures New York City. Inimesed peavad mõistma, et Jumal on ainus puudutus käsi, võib hävitada vara akumuleeritud enne viimast suur päev. (3MR 310 311, 1902)

Mul ei ole konkreetset teavet, mida tuleks teha New Yorgis. Ma tean ainult seda, et massilist ehitamist see linn hävitatakse üks päev mõjutada Jumala vägi. Kõikjal, ei oleks surma, sest ma tunnen nii väga sügavalt, et linn oli hoiatanud. (RH 5. juuli 1906)

Ükskord, kui olin New Yorgis olid minu öise nägemise näidatud suur hoone, mis tõusis palju lugusid taevasse. Need hooned peaksid olema tulekindlad ja nende eesmärk on olla kuulus nende omanikud ja ehitajad. Siis kuulsin ma tulekahjuhäire teatamata. Inimesed vaatasid need tulekindla hoonete ja ütles. Nad on täiesti ohutu, kuid need hooned olid tarbitud tule, nagu oleks see halb õnn. Erivarustus ei suutnud vältida nende hävitamist. Tuletõrjujad ei saanud kasutada oma mobiiltelefone. (9T 12, 13, 1909)

Hävimatu hoonete pööratakse tuhaks.

Ma nägin kõige kallim, et kaup on deklareeritud nii tulekindel, kuid sama Soodoma hukkusid leekides Jumala kättemaksu ja muutunud tuhka. Habras mälestised inimeste uhkus on muutunud tolmu enne lõplikku hävitamist maailmas toimub. (3SM 418, 1901)

Jumal võtab oma vaim kriminaalmenetluse linnades, et üha enam sarnanema prediluvian või linnad Soodoma ja Gomorra. Kallimad kodu ja arhitektuuri imet on hävitatud kohe, kui nende elanikkonnast ületab piire andestuse. See majesteetlik hoonetes, mis on peetud täiesti hävis tulekahjus, tulekindel, on märk, et lühikese aja jooksul, kõik maise hooned muutuvad varemed. (TDG 152, 1902)

Inimesed jätkab kallis hoonete ja saab neid kulutada astronoomiline summa. Erilist tähelepanu pööratakse nende arhitektuuri ilu, vastupidavus ja töökindlus disain. Issand, aga ma sain teada, et hoolimata kõigist nendest meetmetest, hoone jagavad saatust Jeruusalemma tempel. (5BC 1098 1906)

KOMMENTAAR

Kui Ellen Gould White nägi sügisel WTC hoonete New Yorgis 11. september 2001 Ma jätan oma tasu.

Igal juhul on näha keskmes, tahtsin hoiatada meid ähvardava ohu ja pärast Jumala kohus. See majesteetlik hoonetes, mis on peetud täiesti hävis tulekahjus, tulekindel, on märk, et lühikese aja jooksul, kõik maise hooned muutuvad varemed.

Fakte kokkuvarisemise hooned.

Vaieldamatu fakt on, et WTC hoonete 11. september 2001 õhusõiduk alla kukkus. See tegu peetakse terrorirünnak. Nad WTC crash lennukid langevad vabalangemist mõned sekundid? Hooned, mis oli kavandatud ellu jääda võimalik mõju hiiglane lennukid? Kuidas on võimalik, et terasest südamiku hoone muutnud paar sekundit kuhja killustik? Maailmas toimunud palju suuri tulekahjusid kõrghoonete ei Hoones on kunagi tekkinud tulekahju kukkumist. Alati säilitada terassüdamikuga hoone.

See üritus on väljendanud paljud tööstusharu ekspertidest ning disainerid WTC hooned ise. Nende uuringute lõpetamiseks ei ole võimalik alla füüsikaseaduste tulekindlaks hoone langes vabalangemise ja omakorda väike hetk kuhja killustik. Building WTC7 kolmas hoone, kus ei tabanud tahes õhusõidukile, langes vabalangemist ... põhjus tulekahju paar korrust.

Ma ei täpsustanud nende hoonete kukkuda. Internetis võib leida palju fakte, mis on seotud WTC 11. september 2001, ta on huvitatud lihtne leida.

Mis on toonud sündmus 09/11 selles maailmas?

Ilma teieta paljud aru, see sündmus muutis maailma dramaatiliselt mõjutanud maailma sündmusi. See sündmus muutis õigusaktide ja turvanõuete seadused USAs ja kogu maailmas. Mis sündmusi 11. septembril 2001, inimesed on nõus loobuma suure osa oma õigusi ja vabadusi. USA, et nad saaksid vangistada inimesi lõputult ilma põhjust, ma saan jälgida telefonid, e-kirju. Nad võivad isegi piinates inimest, tegu laialt levinud. USA on nüüd mõtteline õigus sekkuda sõjaliselt kõikjal maailmas. Algab lõputu sõda nn terrorism, mis on kestnud juba ligi kümme aastat.

Lõputu võitlus ja kasvu USA võimu eesmärk on luua New World Order, mille järel, juba aastaid, näljased mehed maailmas.

"Meil on äärel maailma ümberkorraldust. Kõik, mida vajame, on õige, kõikehõlmav kriis ja rahvaste aktsepteerib uut maailmakorda." (David Rockefeller, ÜRO foorum, 14.9.1994)

"Ümberkujundamise protsessis, isegi kui seal oli revolutsiooniline muutus, võib pikemas perspektiivis, kui on toimunud mis tahes katastroofidele ja kiirus, midagi uut Pearl Harbor." (Taastamine Ameerika kaitsesüsteem, Dick Cheney, Donald Rumsfeld, Jeb Bush, Paul Wolfowitz. .., September 2000)

Ameerika Ühendriigid on kahtlemata praegu suurim maailmas võimu, mis on mitmeid mõttetu sõda, püüdes luua New World Order.

Piibel ütleb Ilmutuse Johannese 13. peatükis volitused nad võtavad üle kogu maailma lõpus ajalugu meie maailma. Ta täidab kõik Piibli ettekuulutus?

Video - vaba langemist WTC, 11. september 2001Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Prohvetid Piiblis ja täna

Messianistlik juudid

164_izrael_vlajka.jpg Messianistlik juudid - täita ettekuulutuseLisaks arvukatele kristlike usutunnistuste olemas Iisraeli ja liikumise nn messianistlik juudid. " Need inimesed on tavaliselt pärit juudi perekonnad, vaid usuvad Jeesusesse nagu Messias ja aktsepteerida õpetused ...
Lisatud: 06.10.2010
Vaatamisi: 242629x

Bible Prophecy - metsaline tõuseb merest - Ilmutuse 13

364_papez_benedikt_xvi.jpg Ilmutuse 13 1-10 - Siis ma nägin merest metsaline tegutseb seitse pead ja kümme sarve, sarved oli kümne krooni pärast oma pead jumalavallatu nimi. Metsaline ma nägin oli nagu Leopard, kuid ...
Lisatud: 22.02.2011
Vaatamisi: 364072x

Ennustus, et Jeesus on Messias ennustatud

191_jezis.jpg Üksikud raamatud Vanas Testamendis on kirjutatud aastatel 1400-425 eKr ja leitud neile umbes 60-270 suurte ja väikeste Messias ettekuulutusi käsitleb sünni, elu ja surma Jeesus Kristus. Siin on vaid mõned kõige ...
Lisatud: 24.10.2010
Vaatamisi: 251888x

MP3 - Kes on Antikristus? - Prof dr Walter Veith

301_antikrist_papezsky_system.jpg Kuula seda loengu professor. Dr Walter Veith, kes vastab küsimusele, kes on Antikristus? Kas tõesti on paavsti süsteemi? ...
Lisatud: 28.12.2010
Vaatamisi: 244585x

Ametikohtade Adventismu, EG White - Prophecy Daniel 8, 9, peatükk

299_egw-vision-with-bible2.jpg Alates päevast, Aadam ja Eeva vasakul värava, nutt, Eedeni aeda, Jumal ootab inimesi Issand, kes murrab võimu Lucifer ja taastada maise paradiisi on kadunud ja langeda pattu. Teine tulemine Issand Jeesus ...
Lisatud: 25.12.2010
Vaatamisi: 161655x

Et.AmazingHope.net - Prophecy - New York 11/09 - WTC kollapsi - 11. september 2001