Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Põhjused, miks teine tulemine Kristuse maailma

Lähtepunkt, mida ma teha saan?

247_duvody_prichodu_jezise_krista.jpg

Põhjused, miks teine tulemine Kristuse maailma

Lisatud: 08.11.2010
Vaatamisi: 159143x
Teemad: Lähtepunkt, mida ma teha saan?
PrintTisk

Jeesus Kristus sureb meie pattude eest, võidu kurja - Saatana ja võitsin teda. Ta näitas kogu universum, et Jumal on armastus ja veel oleme pattu teinud Jumala seaduste vastu, nii et meid on armastanud, et Ta andis oma Poja, et saaksime naasta Teda. Ei ole suuremat tõend armastus kui Looja suri Tema looming. Me ei saa isegi aru armastust, et suurus. Mõtle, kui me olime valmis surema mõned nende tooted!

Jeesus lubas tagasi tulla, nii et lõpuks suur võitlus hea ja kurja vahel.

Kõik inimkond on kistud suur poleemika vahel Kristus ja Saatan, mis on märk Jumala armastusest, Jumala seaduste ja Jumala suveräänne reeglina üle universumis.

Ilmutuse 12. jaanuar osa kirjeldatakse jätkuv võitlus vahel saatan ja kirik,

Ilmutuse 20. jaanuar osa kirjeldatakse võidukas Kokkuvõttes hävitamine patu ja kõigi selle tagajärgedega.

Veidi enne Kristuse tulekut esineb maailma ja elu üksikisikud polariseerivast - inimesed seisavad kahel pool, all kaks bännerid - mõlemal pool Jumala või Jumala vastu, et vaenlane. Issand Jeesus ütles, et on ainult kaks laagrites inimesi.

Matthew 25,31-32 - "Kui Inimese Poeg tuleb oma kirkuses koos kõigi tema inglid, ta istub troonil tema hiilguses. Kõik rahvad kogutakse enne teda, ja ta on üksteisest eraldatud nagu karjane eraldab lambad kitsed. lambad oma paremale käele, aga kitse kohta oma vasakule.

Matthew 24,30-31 - siis taevas tundub märk Inimesepoeg, ja siis hakkavad kõik rahva suguvõsad maa peal halisema ja näevad Inimese Poja tulevat taeva pilvede peal suure väe ja auga. Ja ta läkitab oma inglid suure häälega trompet, ja nad koguvad kokku ta äravalitud neljast Põhipunktid, ühest taeva otsast teise.

Roomlased 2,6-11 - Ta "muudab iga vastavalt tema tegudele" - need, kes visalt ja teeb head otsima hiilguse, au ja surematus, igavene elu, kes tema isekus, tõe ja keeldub järgida ülekohus, kuid tasu äge viha. Viletsus ja stressi ootab hing iga mees, kes teeb paha, juudile esiti kui ka kreeklasele. Igaüks, kes teeb head, juudile esiti kui ka kreeklasele, siis ootab hiilguse, au ja rahu. Jumal on erapoolik kellelegi.

Jeesus Kristus on taaselustada surnud ja pöördus truu usklike elus.

Jah, Kristus on väge surma üle ja see ei ole lihtsalt sõnu. Ta on tõestanud, et pärast kolme päeva hauas ta tõusis surnuist üles. Ma ärkasin tema aastane tõestatud surma mitu inimest tagasi elule. Ta ei suuda üksi anda elu.

Ilmutuse 1,17-18 - Kui ma teda nägin, langesin ma tema jalge ette nagu surnu. Siis panin oma parema käe ja ütles: "Ära muretse. Ma olen esimene ja viimane elus. Ma olin surnud, ja vaata, ma olen elus ikka ja igavesti. Mul on võtmed ning surma surnud.

1Kr 15,3-4 - ma andsin teile Peaasi, et ka mina saanud: Kristus suri meie pattude eest vastavalt Pühakirja, maeti ja tõusis üles kolmandal päeval vastavalt pühakirjas.

Kuigi Saatan on vangistatud surma inimkonna, muide me kõik tunneme, et surm ei ole siin, igaüks kaitseb oma ja sooviga elu, siis Jeesus Kristus on meile juba mitmendat korda surmast rahuldamata. Praegu Kristus oma võimsa häälega äratab surnud ellu, on kõige hämmastav tüdruk. Sel hetkel lõpuks murda võimus surma üle ei tohi olla rohkem! Need ustavad, kes elavad Kristuse tulekul muutub.

John 5,28-29 - ei oleks üllatunud, sest tulevad ajal, mil kõik, kes on haudade kuulab tema häält ning tulevad välja - need, kes on teinud head äratatakse ellu, kuid need, kes tegutsevad kurjad, nad tõstatatud kohus.

1 Tessalooniklastele 4,13-18 - Me ei ole vennad, te ei teadnud meie surnud. Sa ei leinata nende üle nagu teised, kes ei ole lootust. Jeesus, me usume, suri ja tõusis surnuist nagu me usume, et Jumal viib Jeesuse elu ja need, kes on läinud magama teda. Meil on sõna Issandalt: Meie, kes me elame, et näha Issanda tulemine, ei eelne neile, kes on läinud magama. Sa kuuled sütitav käsk häält peaingel ja trump Jumala Issand ise laskub taevast ja esimest korda Kristuses surnud tõusevad. Me elame koos nendega püütud pilved täita Issand, siis me olla koos Issandaga igavesti. Julgustada teineteisele neid sõnu.

Jeesus Kristus õiglane palk kõigile. Nad kõik nõuavad õiglust ja lõpuks me seda näeme.

Pärast tema Ascension, Kristus pidevalt tegelevad tagasiostmisest mees. Ta on ainus vahendaja Jumala ja inimese vahel, me ei leia muud advokaat. Igaühel on valik! Tema suhtumine evangeeliumi Kristusest, otsustama, kas Kristus oma kuulsa teine tulevad teda kohtunik, kes lauseid talle või kuningas, kes tervitab ta oma kuningriiki. Ta minu heaks teinud kõike vajalikku lunastuseks. Ma sellega nõustuda?

Ilmutus John 22,12-13 - "Vaata, ma tulen varsti ja minu tasu on minuga, et anda igale inimesele vastavalt tema tegudele. Olen Alfa ja Omega, algus ja lõpp esimene ja viimane . "

Matthew 16,27 - Inimese Poeg tulnud oma Isa auks tema inglid ja seejärel muuda igale vastavalt tema tegudele.

Hb 9,24 - Kristus ei tulnud pühapaikade kätega tehtud (mis on just õige vaadata), kuid taevasse ise, meil seista Jumala ees.

1 Timothy 2, 3-4 - See on õige ja meeldiv Jumala, meie Päästja, kes tahab kõik inimesed päästetud ja tundma tõde. On üks Jumal ja üks on ka vahemees Jumala ja inimeste vahel, inimene Kristus Jeesus, kes andis end lunaraha kõigile meestele.

Johannese 1:12 - Aga neile, kes tema vastu, andis õiguse saada Jumala lasteks - kõik need, kes usuvad tema nimesse.

Jeesus tuleb luua uus taevas ja uus maa. Kristus tuleb seetõttu, et taastada esialgne harmoonia ja õnne universum mis eksisteerisid enne langemist pattu.

Jumal lõi kõik täiuslik ja ilus, kuid häiriv kõigest patust. Jeesus lõpeb see kurb etapi ajaloo ja luua oma igavesse kuningriiki.

Ilmutus John 21, 1-5 - Siis ma nägin uut taevast ja uut maad. Sest esimene taevas ja esimene maa olid kadunud ja merd ei ole enam. Ma nägin püha linna, uut Jeruusalemma, Jumala juurest maha tulevat taevast, valmistunud otsekui pruut, kaunistatud oma mehele. Ma kuulsin valju häält troonilt: "Vaata, ma seisan Jumala inimesi: elada, ja nad peavad olema oma rahva ja Jumal ise on nendega ja olla nende Jumal. Ta pühib ära iga pisara nende silmist ning surma ei ole enam ega nutma ega kisa ega valu ei saa kunagi olema, sest eelmine asjad on kadunud. "Kes istus aujärjel ütles:" Vaata, ma teen kõik uueks. "

2. Peter 3, 13 - taevas kaovad tule ja elemendid sulavad tulist soojus, kuid me ootame uut taevast ja uut maad - kodus omakapitali.

Daniel 2,44-45 - In päeva need kuningad, taeva Jumal loob kuningriigi, mis ei saa kunagi kokku variseda, kuningriigi, mis ei varasta inimestega. See kuningriik purustada ja sulgege kõik muud kuningriiki see võtta igaveseks.

Daniel 7,13-14 - "Vaata, see on kaasas taeva pilvedega, Inimese Poeg samasugused. Enne kauaaegne ilmunud tema nägu tõi talle. Ta on andnud valitsus ja au ning kuningriik, et austatud kõik inimesed, rahvad ja keeled. Tema reegel on igavene - see ei lõpe kunagi, ja tema kuningriik ei kollaps!

Daniel 7, 26-27 - Aga siis kohus istuda ja ribad talle võimu igaveseks hävitatud ja hävitatakse. Kuningriigi, võimu ja hiilguse kuningriigid taeva all antakse üle, et püha rahvas Kõigekõrgema. Tema kuningriik kestab igavesti, ja kõik valitsejad kummardavad teda ja kuuletuma. "

John 14,3 - ma lähen valmistada koht sinu jaoks. Kui ma lähen ja valmistada koht sinu jaoks, tulen ma jälle tagasi ja teid ennast, siis võib teha ka kus ma olen.

Aamen "Tule Issand Jeesus.


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Lähtepunkt, mida ma teha saan?

Ainus tõeline Jumal, Iisraeli Jumal!

439_izraelite.jpg Js 44,6 - Nõnda ütleb Issand, Kuningas ja Lunastaja Iisraeli vägede Issand: Ma olen esimene ja olen viimane, peale minu ei ole Jumal.Jumal on vaid üks! Üks Looja maa ja universumi ...
Lisatud: 01.06.2011
Vaatamisi: 278580x

Bible Prophecy - Daniel 2 - Maailma ajalugu

182_socha_bible_daniel.jpg Bible Prophecy - Statue of Daniel, ülevaade maailma ajaloosIssand Jumal on meie planeedi ajalugu kindlalt nende käes, meie riigil on suured plaanid. Kõik oli kogemus kahe prohvetlikud raamatud Piibel - raamat ...
Lisatud: 18.10.2010
Vaatamisi: 307319x

Ärkamine Hiinas ja levitada evangeeliumi

298_cina.jpg Aasia suurim teater kahekümnendal sajandil. Ükski teine kontinent maailmas ei näita palju võimsamaid liikumisi - poliitiline, sotsiaalne, hariduslik ja vaimne. Küsimus on, kas mõnel teisel mandril ühes eelmise sajandi midagi juhtus, ...
Lisatud: 19.12.2010
Vaatamisi: 166201x

Jeesus oli üles tõusnud surnuist - kuus põhjustel seda kinnitavat

287_nas_veleknez_jezis_kristus.jpg Jeesus Naatsaretist löödi risti, maeti ja kolm päeva hiljem tõusis surnuist üles. Ükski teine religioon ei väida, et selle asutaja oli ülestõusnud. Selles kristlus on unikaalne. Iga argument kehtivuse kristlus seisab ...
Lisatud: 08.12.2010
Vaatamisi: 308378x

Piibel, Jumala sõna - miks me saame usaldada teda?

285_bible.jpg Piibel on raamat, mis loodi 16 pikki sajandeid, ja ta on osalenud kirjalikult 40 kirjanikud täiesti erinevas vanuses, elukutsete, haridus, keskkond, kaasatus ja maailmavaade. Ja veel nii kristlased me tunnistame, et ...
Lisatud: 07.12.2010
Vaatamisi: 206069x

Et.AmazingHope.net - Põhjused, miks teine tulemine Kristuse maailma