Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Piibli Märgid Kristuse tulemise ja maailma lõpp - 1. osa

Märk kordi, teine Jeesuse Kristuse

260_znameni_doby_prichod_krista_part_1.jpg

Piibli Märgid Kristuse tulemise ja maailma lõpp - 1. osa

Lisatud: 11.11.2010
Vaatamisi: 445053x
Teemad: Märk kordi, teine Jeesuse Kristuse
PrintTisk

Piibli Märgid Kristuse tulemise ja maailma lõpp - 1. osa

Enamik meist täna tunnen, et maailm on midagi juhtub, midagi on teistsugune kui enne. See on rohkem vägivalda, katastroofe, rohkem hirmu ja ohte. Suur perede arv lagunemisohus, lapsed kuulavad vanemate ja lugupidamatust vanemad. Tõusu kohutav haigus ja nälg erinevalt pillerkaaritaja ja frivol ära toidu ja raha. Inimesed on isekas lihtsalt minna minu enese, sõltumata teised. Loodus on nüüd nii lohutu, et isegi teadlased ennustavad, et ükski riik ei saa kaua kesta. Muutuv kliima, kaovad rohkem liike loomi ja taimi ja päike hakkab põlema rohkem ja rohkem, ja üleujutused erinevates kohtades on muutumas üha haruldasemaks. Piibel on kõik, kuid ennustab. Piibli märke tulekut Jeesus Kristus on selgelt koosolekul vahetult enne meie silmad.

2. Timothy 3, 1-5 - Ole kindel, et viimastel päevadel rasketel aegadel tekib. Inimesed armastavad ainult iseennast ja oma raha, on hooplejad, ülbe, solvav, sõnakuulmatud vanemaile, tänamatud, õelad, südametud, halastamatud, keelepeksjad, sidumata, ohjeldamatu, vaenlane hea, reeturite, hoolimatu, ülbe, kes armastavad naudingut, mitte lovers of God. Avalikult nad kehastab vagadus, kuid tema võimuses on keelatud. Alates selline tõlgivad.

Jeesus Kristus, astusid jüngrid otsese küsimuse, milline saab olema märk tema teise tulemise ja maailma lõppu. Kolm evangelisti seejärel registreeritakse, mida Jeesus ütles. Need märgid leitud registreeritud Matthew peatükk 24, Mark 13 ja Luke Peatükk 21 peatükist ja raamatuid Ilmutuse ja Daniel ja John muu. Nendes peatükkides, Kristus räägib samal ajal ka hävitamine Jeruusalemma 70. On vaja eraldi teksti, mis räägib Jeruusalemma mida ta räägib maailma lõppu.

13,32-33 Mark - päevast ja tunnist ei tea keegi - isegi mitte inglid taevas ega Poeg, vaid Isa. Olge ettevaatlik, olla tähelepanelik. Me ei tea, millal see aeg tuleb.

Me ei tea, kui tähtaeg Kristuse aulist tagasipöördumist, kas see tähendab, et juhul, kui me ei hooli? Igal juhul! Kuupäev ja kellaaeg (nii kõvasti andmed) Tema tulemas keegi ei saa ennustada. Kuid "aja" Tema tulekul (selles mõttes, teatud perioodil) on võimalik selgelt identifitseerida paljud prophetize "märk". Üks paljudest põhjustest kristliku usu ja on täita ennustatud märk Kristuse tulekuga. Just nagu variserid tunnustada märke oma aega, Jeesus ootab, et me teame märke Tema peatselt tagasi.

Märgid Teine tulemine võib jagada kahte rühma - laad ja tähiste ühenduse.

1 OSA SIGN Loodus - ettekuulutusi hakkas täitma päeva vahetult pärast suur viletsus

PÕHI tõuseb püüdnud - Matthew 24,21 - Sel ajal, on suur viletsus, mis kuni selle ajani oli maailma algusest ja mida kunagi olema. Kui need päevad olid lühendatud ja see ei säästa kedagi. Kuid tänu valib Neil päevil saab lühendada.

Matthew 24,15,21 - "Kui te näete pühas paigas riigi, šokeeriv pahameele", mis rääkis prohvet Taaniel (let lugeja aru) - (uurime teisi ettekuulutusi) Samal ajal on on suur viletsus, nagu aeg, sest maailma algusest ja mida kunagi olema.

Religioossed inimesed hakkasid kiusatakse taga, kuid katsumused ja saavutas ajal Keskajal, kui pagan Kirik ja selle inkvisitsioon tagakiusatud usklike alates 538 - kuni 1798, kogu 1260 aasta jooksul. Aasta lõpus käesoleval aastal, pärast seda ahastust, näitas mitu ennustatud märk.

Suur maavärin - Ilmutuse 6,12 - kui ta avas kuuenda pitseri, nägin, kuidas seal oli suur maavärin. Nagu päike läks mustaks hobusejõhvist kott täiskuu oli nagu veri ja taevatähed langes maa peal nagu viigipuu, kui raputanud suur tuul tilka hiline viigimarju.

1. november 1755 oli tohutu hävitav maavärin, mis on seotud tsunami, mis vapustasid palju Euroopas, Aafrikas ja Ameerikas. Ta on tuntud Lissaboni maavärin, kuid aftershocks täheldati ka nagu Gröönimaa ja Lääne-Indias, Norras, Rootsis, Suurbritannias ja Iirimaal. See mõjutas valdkonnas vähemalt 4 miljonit ruutkilomeetrit.

Lissaboni maavärin tõi tohutu materjali kaod ja õnnetuste, kuid oli ka tohutu mõju inimeste mõtetes. Ta tuli kell algusega "Valgustus ja põhjus, kui inimesed vastu Jumalale ja seega peeti ilming Jumala viha ja prohvetlik märk lõpuni. Vaimne mõõde Selle ürituse vasak jälg inimeste sügavamad kui füüsilised kahjustused. People naasevad Piiblit ja õppida ettekuulutus.

Lissabonis oli sügavamal maa kuulda kolisema nagu äike. Siis hävitatud suur osa vägivaldne murrang. Kuue minutiga, tappes 60000 inimest. Meri esimese taandunud, kooritud laiune riba liivane kallas mõnda aega, aga vesi lisandus pühib tagasi. Hiidlaine ilmus 15 või rohkem jala üle tavapärase veetaseme. Sest erakordne sündmus, mis Lissabonis see katastroof toimus, võib puududa uue kai, mis on ehitatud väga maksumus marmorist. Selle takistuseks on suur hulk inimesi jooksis veendumust, et seal on ohutu kokkuvajumine hooned. Quay, aga äkki kukkus merre ja kõik inimesed, kes olid ta suri, pinnal ei põhjustanud surnukeha. "(Sir Charles Lyelli, Asutamislepingute Geoloogia, lk 495)

"Selle tulemusena maavärin põhjustas kaos kõik kirikud ja kloostrid, enamik suurte avalike hoonete ja enam kui veerandi kodudes. Umbes kaks tundi pärast maavärinat puhkenud eri linnaosadest tugev tulekahju, mis vähem kui kolme päeva , linn täiesti laastatud. maavärin toimus puhkus, kus kirikuid ja kloostreid oli rahvast täis, väga vähesed on päästetud. "(Encyclopedia Americana, parool, Lissabon)

Ja kindlasti ei käsitle siin mitmeid maavärinaid viimastel aastatel järsult suurendada kogu maailmas. Juba see tihti ei suuda isegi tajuda. On üllatav, mida statistika näitab.

Päikese pimedaks - Matteuse 24, 29 - "Kohe pärast nende päevade viletsust läheb päike pimedaks.

On 19. mai 1780 oli eriline päikesevarjutust, tuntud "Big tume päev Põhja-Ameerikas." "Dark päev 19. mai 1780 on kindlasti kõige salapärane nähtus omataoline, kui mitte ainulaadne. See oli täiesti ettearvamatu ja salapärane varjutada kogu nähtava taeva New England." (RM Devens, Meie esimesel sajandil, lk 89)

Samuel Williams Harvardi teatab, et pimeduses "edenes pilved edelast 10:00-11:00 hommikul ja kestis kuni keset järgmisel õhtul." Inimesed tuli hirm, ärevus, hirm püha. Naiste seisis ukse ja vaatas läbi üle pimedaks maastikku. Mehed olid naasnud töötavad valdkondades, väljapraagitud tööriistad puusepad, sepad alasi vasakule, kauplejad lauad. Lõpetage õpetamine koolides ja hirmunud lapsed jooksis koju. wayfarer pöörduvad lähedal asulas. Igaüks küsib, mis juhtub. Tundus, nagu oleks maakonnas oli ülehinnatud või kui orkaan oli tulemas maailma lõppu. "

Kuu lakkab töötamast - Mark 13,24 - "In päeva pärast seda, viletsus, päike pimedaks ja kuu ei hakka ...

Pärast suurt tume päev oli tunnistajaks paljudele täiskuu, kuid see oli tume keskööni, siis läks veri punane moon.

Ilmutuse 6,12 - kui ta avas kuuenda pitseri, nägin, kuidas seal oli suur maavärin. Nagu päike läks mustaks hobusejõhvist kott täiskuu oli nagu veri.

"Isegi öösel pimedas, aga oli fenomenaalne ja hirmutav kui tume päeva jooksul. Kuigi see oli peaaegu täiskuu, siis ta tegi ilma kunstliku valguse avastada objektid. Tundus, et ei kunstliku valguse naabruses koju või kõrvalistes kohtades võib ei tungi paks pimedus, nagu ta oli Egiptuse pimedus. "(Jesaja Thomas Massachusetts Spy Magazine, Vol. 10, nr 472 aasta 25. mai, 1780)

Tunnistaja ütles: "Sellest tekkis mulle, et pimedus ei saa olla parem, isegi kui kõik helendav organite ruumi, pakendada läbimatu loor või lakkasid olemast ... ... valge paberileht paar tolli kaugusel silm oli nagu nähtamatu, nagu Blackest velvet. (List. dr. Tenneye Samuel alates Exeter, New Hampshire, detsembris 1785, avaldati Massachusetts Historical Society kollektsioonid, 1792, Vol. I, 1. osa, lk 97)

Tähed langevad taevast - Matteuse 24,29 - "Kohe pärast nende päevade viletsust läheb päike pimedaks ja kuu ei anna valgust, tähed langevad maha taevast.

On 13. november 1833 oli tähelepanuväärne meteoriit krahh samal määral kui kunagi varem. See oli hinnanguliselt vaatleja võis näha keskmiselt 60.000 meteoore tunnis. See nähtus oli nähtav Kanada Mehhiko, Atlandi alates Vaiksel ookeanil.

Pealtnägija kirjeldas sündmust järgmiselt: "Vaevalt oleks leidnud koha taevas, et olin alati üle ujutatud kuuluvad tähed. Mõnikord sattus gruppi - tõstatatud idee viigipuu varjualused varajases viigimarjad, kuigi tugev tuul raputab seda. "(American Journal of Science and Arts, 1834, lk 385) Paljud uskusid, et tulevad maailma lõppu ...

Ilmutuse 6,13 - ja taevatähed langes maa peal nagu viigipuu, kui raputanud suur tuul tilka hiline viigimarju.

Müha meri rull - Luke 21,25 - "Päike, kuu ja tähed on erilise nähtused. Maa peal olema ärevus rahvaste seas, abitu enne tulivihane merel surfata.

Ja see ennustus läks täide, ja rohkem täitmisel. Tsunami peaaegu igaüks teab täna. 24. august 1883 oli suur vulkaan Krakatoa. Pilv tuhk ja vulkaanilise tolmu tõusis kõrgus 27 km. Purse põhjustas tsunami kõrge 4-30 jalad, kesk-lained olid salvestatud ainult Inglise kanal. Sound plahvatuste kuuldi kuni mitu tuhat kilomeetrit - näiteks Mauritius ja loodesse Austraalia rannikul. Selle tulemusena plahvatuse ja tsunami tappis enam kui 36 000 inimest, 165 linnades ja külades oli täielikult hävitatud ja teises 132 tõsiselt vigastatud.

26. detsember 2004. Väga tugev maavärin, mis toimus India ookeanis põhjustas tsunami, mis jõudsid kuni kolmkümmend meetrit kõrge. See suur laine tabas abinõuna ja turismipiirkondades paljudes riikides. Hinnanguline numbrid ohvrite erineda vastavalt sellele, CTK, juhul maksumus 228.000 elu ja veel miljoneid inimesi visatud vaesus.

Vastavalt Riiklikule NOAA teadlased on täheldatud alates 1900, kokku 1096 tsunami.

Taeva vägesid on raputanud - Luke 21,26 - Inimesed surevad ehmatus ootuses, mis on tulemas maailma, sest taeva vägesid on kõikuma löönud. Ilmutuse 6,14 taevas kadunud nagu suletud raamat ja kõik mäed ja saared kihutasid oma kohalt.

See ettekuulutus on veel kohtuda. Time näha end sealt tasapisi juba pikka aega, miks sa arvad, et Jeesus Kristus tuleb varsti? On palju muid ettekuulutusi sotsiaalpoliitika valdkonnas, mis on kohtuda sel ajal. Meie viimane 20. sajandi erines eelmise ja arutada neid viiteid 2. osa. Seal on rohkem ettekuulutusi kõneles riigi olukorrale enne tulekut Jeesus Kristus.

Päike on Burning - Ilmutus John 16,8 - neljas Ingel valas välja oma tassi päike ja anti põletada inimesi tulega. Inimesed on põletamine suur kuumus ja pilkasid Jumala nime, kellel on võimu need nuhtlused, need ei kahetse, et teda ülistada.

Et päike hakkab põlema rohkem ja rohkem enam ei räägi. Solar kiired muutuvad teravam ja mõiste globaalne soojenemine juba teab peaaegu igaüks. Peaaegu ei saa seista päikese käes ilma kaitseprillide ja kreemid ja teaduslike ennustuste ei ole roosiline, ennustades tugev kasv Päikese aktiivsus.

Aastal 2013 ähvardas NASA Earth tugev päikese aktiivsus, mis toodab super päikese torm võib halvata nii side-ja navigatsiooni satelliitide, aga ka elektri-, transpordi-ja pangandussüsteemide jaoks ja isiklikud elektroonika nagu arvuteid või mobiiltelefone.

Mõjutatavat keskkonda - Jesaja 24, 5 - Maa longujäämine, pleegib, kogu maailm kaob ära, vaesestatud ja koor rahvas. Maa on rüvetatud poolt selle elanikele, sest see ületas seadused, ja ignoreeris sätete igaveseks lepinguks.

Asjaolu, et meie riik närbumine on silmatorkav. Ta on väsinud meile inimesi turuvallutusliku käitumise suunas teda. Iga piirkonna riik on kahjustatud ja kui Jeesus Kristus ei tulnud mitte pikk, riik ei saa seista. Kas merest atmosfääri, ökosüsteemi või maa, see kõik on nii eelkõige möödunud sajandil, häiritud ja kannatused.

Maavärinad paljudes kohtades - Matteuse 24, 7 - murda läbi erinevates kohtades näljahädad ja maavärinad.

Ma arvan, et nüüd on kõigile selge, et mitmed maavärinad ja looduskatastroofid on ebaproportsionaalselt suurem kui kunagi varem. Alati on olnud õnnetusi, kuid mitte kunagi selliseid numbreid nagu skaalal.

USA geoloogilise Suvrvey ütles, et alates 1990 koguarv maavärinad registreeritud teadlased kogu maailmas kasvab pidevalt. Ja kuigi mõõtmise võimalused on ikka sama käesoleval aastal. Aastal 2004 oli kokku 31 201 maavärinad, mis on peaaegu kaks korda rohkem kui aastal 1990. Nagu teada, maavärin 2004 põhjustasid 284.012 surmajuhtumit.

Matthew 24,33-34 - lihtsalt näha seda kõike, tean, et see on juba peaaegu, et juba uksele! Tõesti Ma ütlen teile, et see sugupõlv ei kao enne kui see kõik juhtub.

Matthew 24,44 - Sellepärast olge teiegi valmis, sest Inimese Poeg tuli kell ootamatu hetk. Halb sulane peaks mõtleb oma südames: "Mu kapten on ammu läinud," ja ta oleks peksid ta sulased koos ja sööma ja jooma joodikud. Tema isand, kuid päev tuleb siis, kui ta ei oota tund ja sa ei tea, avastada ja tunnustada teda välja silmakirjatsejad. Seal on ulumine ja hammaste kiristamine. "

Mida me teenistujate omadega sa ootad, või need, kes on tuimaks ja ei taju Kristuse sõna?


Kuhu edasi? - Related sellele teemale

Piibli märke Kristuse tulemise ja maailma lõpp - 2. osa

261_znameni_doby_prichod_krista_part_2.jpg Piibli märke Kristuse tulemise ja maailma lõpp - Osa 220. sajandi maailma ajaloo täiesti unikaalne. Kui ta hakkas, keegi ei ole veel lennukiga, keegi seal autoga mööda maanteed, keegi ei kuula ...
Lisatud: 11.11.2010
Vaatamisi: 235232x
Recommended

Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Märk kordi, teine Jeesuse Kristuse

Messianistlik juudid

164_izrael_vlajka.jpg Messianistlik juudid - täita ettekuulutuseLisaks arvukatele kristlike usutunnistuste olemas Iisraeli ja liikumise nn messianistlik juudid. " Need inimesed on tavaliselt pärit juudi perekonnad, vaid usuvad Jeesusesse nagu Messias ja aktsepteerida õpetused ...
Lisatud: 06.10.2010
Vaatamisi: 242630x

Küsi Jumala rahvas - uuring prohvetlik pühakirja

419_studujte_prorocka_pisma.jpg Ilmutuse 1:1-3 - Jeesuse Kristuse Ilmutus, mille Jumal on usaldanud talle näidata oma sulastele, mis peab varsti juhtuma. Ta näitas seda oma ingli, läkitas ta oma sulase Johannese ja ta annab ...
Lisatud: 04.05.2011
Vaatamisi: 160207x

New Age - Messias Maitrea aastal ettekuulutusi

281_jezis_vs_lucifer_2.jpg New Age Movement enam viimastel aastatel kasvanud järk-järgult ja märkamatult ning satub kõigis meie elu. Liikumine kiiresti kasvas salaja, kuid aastast 1984, mil ta oli käskinud avaldada ja levitada niipalju kui ...
Lisatud: 30.11.2010
Vaatamisi: 170449x

Bible Prophecy - Daniel 2 - Maailma ajalugu

182_socha_bible_daniel.jpg Bible Prophecy - Statue of Daniel, ülevaade maailma ajaloosIssand Jumal on meie planeedi ajalugu kindlalt nende käes, meie riigil on suured plaanid. Kõik oli kogemus kahe prohvetlikud raamatud Piibel - raamat ...
Lisatud: 18.10.2010
Vaatamisi: 304728x

End of the World detsembris 2012 saabumist Antikristus, kuidas Piiblit?

600_konec_sveta_2012.jpg Lähenedes paljud plaanitud tähtaega päevast, mis liigub viimasel ajal kogu meedias. Läheme eri posti küsimusi selle kohta. Kuupäev 21. detsember 2012, millega maiade kalender lõpeb. Kas apokalüptilise maailma lõpp? Või ülemineku ...
Lisatud: 09.12.2012
Vaatamisi: 208020x

Et.AmazingHope.net - Piibli Märgid Kristuse tulemise ja maailma lõpp - 1. osa