Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Piibel, Jumala sõna - miks me saame usaldada teda?

Lähtepunkt, mida ma teha saan?

285_bible.jpg

Piibel, Jumala sõna - miks me saame usaldada teda?

Lisatud: 07.12.2010
Vaatamisi: 204534x
Teemad: Lähtepunkt, mida ma teha saan?
PrintTisk

Piibel on raamat, mis loodi 16 pikki sajandeid, ja ta on osalenud kirjalikult 40 kirjanikud täiesti erinevas vanuses, elukutsete, haridus, keskkond, kaasatus ja maailmavaade. Ja veel nii kristlased me tunnistame, et Piibel on raamat oma ühtne ja ainulaadne järjepidevus. Kuigi esineb erinevusi mõnede raamatute Piiblit võeti kiiresti, nagu me oleme täna. Mida kõik need raamatud on ühist? Ja miks need dokumendid olid kogutud sajandite loodud suur hulk "religioosne kirjandus"? Miks olid nad tagasi Kahtlane raamatuid, kuigi esmapilgul tundub huvitav?

Mis on ühtsuse Piibel?

Seisneb selles, et Püha Vaim inspireeris kirjanikud ja kirjanikud Piibel otsustada, tegutseda ja rääkida vastavalt erinevate seaduste kui inimesed tavaliselt sõita. Nende elu on lisatud midagi, mis on neid, aga nende üle. Ärge otsima oma õnne, kuid ei tegele oma plaane, kuid nõuab tõde selles maailmas, ei ole sellest maailmast. Piibel näitab kõik Jumala poole.

Nr keskel mees, kuid Jumal, Issand taeva ja maa. Ta on. Kolb siia maailma ja hoiab teda inimese kujul ja ootab pärast teda. Kuigi tema üks sin ära, jälle see ühendab, toetab ja noomituste. Soovin meile rahu ja mitte kurbust. Kui tulvavesi ajal tuli välja sellest maailmast armastama Issandat Jeesust, et vaba mees ja pakkus talle igavest elu. Seega, kui üks loeb Piiblit, on mures ja üllatunud, kuna ta avastab uue maailma, avastab Jumala ja kuulata, mida Jumal oli öelnud.

Jumal mõnikord rääkis inimesele. Vahel läbi inglid, prohvetid kunagi näinud - riigi erilise keha ja vaimu, mis tajub Jumala sõnum. Prohvetid sageli ei mõista, kui tähtis sõnum või et Jumal ütles neile. Mõnikord on kirjutatud tema enda sõnad pilt, mis nad olid näidanud.

Rääkides inspiratsiooni, inspiratsiooni Püha Vaimu.

Jumal ütles oma rahvale sõnumi, et on edasi anda oma kaasaegsetele ja kannavad need tulevaste põlvede jaoks. Kristlased usuvad, et Piibel on tõeliselt Jumala sõna, Jumala raamat, kuid kirjutatud meeste poolt inspireeritud Jumala poolt. Jumal andis neile valikuvabadus sõnad ja ideid. Kas pole hämmastav, et Suur Jumal ei püüa väljendada kaudu sõnu ja pilte, mida me mõista, kuid võimaldab kõigi inimeste sõnu, et kirjeldada?

Peale väheseid kohti, kus otsene kõne Jumalast, Jumal on Piibli kirjutajad olid väljendada kõike oma sõnadega. Jumal inspireerida sõnu ja lauseid, kuid nende autor.

Ilmutus John 1,10-11,19 - In Issanda päev, ma olin vaimus ja ma kuulsin enese taga valju häält nagu trompet, öeldes: "Mida sa näed, kirjuta raamatusse ja saada neile seitsmele kogudusele .. . Kirjutage, seega, mida sa näed, mis toimub ja mis juhtub siis.

Luuka 1:1-4 - Üritasin kirjutada palju lugusid asju, mis juhtus meie vahel, kui see antakse meile need, kes algusest peale olid pealtnägijate ministritest ja Word. Ja ma otsustasin, et teile kirjutada, Teofilo üllas, sest see kõik hoolikalt läbi vaadata, sa tead, kui usaldusväärsed on õpetus, et olete saanud.

2. Peter 1,20-21 - Esiteks, tea, et ükski ettekuulutus Pühakirja ei naudi vaadet oma prohvet. Ettekuulutus kunagi tuli, sest inimeste tahet, kuid Jumala rahvas rääkis, nagu nad olid Ajendatuna Püha Vaimu. 1,1-2 juudid - palju ja mitmel moel Jumal rääkis üks kord, et isad prohvetite kaudu, kuid neil viimseil päevil rääkinud meile oma Poja, kellele ta ametisse pannud kõigi asjade pärijaks, kelle läbi ta lõi maailma.

Arheoloog Carter, kes tahtsid avastada haud kuningas Tutanhamon ta esimest korda tuli eemaldada mustus kuhi, et ta oli kuhjama töötajaid teistest ekspeditsioonid. Samamoodi on usuga Jumalasse ja Piiblis. Inimesed on Piiblis, nad tõstatatud kuhja eelarvamuste, usaldamatuse ja naeruvääristamine. Enne kui alustame Piibli uurimine, peame vabanema eelarvamustest. Siis saame leida moraalsed väärtused ja sõnumit Jumala armastusest.

Üks eelarvamused Piibel on väga üks, et ta kirjutas inimest ja veel Piibli ja kristlased väidavad, et Jumala Sõna.

Piibli kirjutajad olid inspireeritud Püha Vaimu poolt ja tihti kirjutas selliste küsimustega, mis tol ajal ei saanud teada sest tõde, kuni pole tõestatud teaduslike avastuste 20. sajandil.

2. Timothy 3,16 - Kogu Pühakiri on Vaimu poolt sisendatud Jumala ja see on kõige kasulikum. Ta õpetab meile, vangid, parandab, ja rongid õiguseks.

Teine diagonaal on, et Piibel ei seisa kriitiliselt üle vaadata põhjuseta.

Nad väidavad, et Piibel on vaid piiratud ja harimatu inimesed, kes ei suuda taluda hoolikalt kontrollida. Ilmselt nõuab vaid piiratud usu põhjust ilma kriitikat. See on tõsi! Jumal kutsub meid üles hindama esitatud tõendeid Piiblist.

Õigusaktid 17,11 - Me imiteerida näiteks elanikkonna Berea, kes kuulsid Pauli jutlusi ja siis "kontrollinud iga päev kirjalikult, kas see on nii Paulus"

John 5:39 - Search Pühakiri sest sa arvad, neil on igavene elu, ja ta näitab mulle.

Seal on palju tuntud inimesi, kes on õppinud Piiblit ja uuringus leiti, Jumal.

Näiteks Lew Wallace, tuntud üld-ja kirjanduslik geniaalsus oli tuntud ateist. Kaks aastat, nii et kõige olulisem raamatukogud Euroopas ja Ameerikas, õppinud ja kogutud teabe raamat, mis igaveseks hävitada kristlus. Kui kirjutad Teises peatükis ta äkki leiti põlvili põlvili karjusin Jeesus: "Minu Issand ja minu Jumal!" Ei saa enam keelduda tunnistavad, et Jeesus Kristus on Jumala Poeg, leidis ta tõsine ja vaieldamatu tõendeid.

Friedrich Wilhelm Herschel (1738-1822) - astronoom, avastaja Uraan. "Mida rohkem ta paisub teadus, seda rohkem tundub, ümberlükkamatu tõendi igavene ja kõikvõimas Jumal lõi tarkus."

Alessandro Volta (1745-1827) - elektri füüsik ja leiutaja. "Tõde usu, I läbis põhjaliku uuringu. Ma tulin tõendeid, et religioonid on usaldusväärne ja teadlane. Jumalale anda, et minu usk, et see on kaasa toonud rohkesti puu!"

Sir John Ambrose Fleming (1849-1945) - füüsik ja raadios üks isad kaasaegne raadio. "Paljud tänapäeva avastused täielikult hävitatud vana materialism. Universe nüüd tundub, et meie silmad, tehtud suur plaan. Kuid plaan näeb ette planeerijad." "Descent of Man võib leida ainult loominguline jõud isiklik Jumal." "Kehaline Kristuse ülestõusmisest on üks parimaid tõendavad, et sündmustest inimkonna ajaloos .."

Teine diagonaal on see, et teadus on ümber lükanud Piibli sõnum.

20. Teadus sajandi näitab tõde paljude Piibli avaldustega. Hulgas mitmeid näiteid, et tuua üks meditsiini valdkonnas.

Alles hilja eelmisel sajandil, arstid avastasid bakterid ja viirused patogeenide ja mõista, kuidas haigusi.

Tõhus viise, kuidas kaitsta infektsioon ja põhilisi hügieeninõudeid ning karantiini reeglid aga teadsin juba 15. sajandist enne Kristust, Mooses, kuigi suur ümbruskonna riigid nagu Egiptus ei teadnud seda. Jumal ütles talle eraldi haiged, elada kuni laagris. Ravivad inimestel peaks olema mask üle tema suhu. Kui puudutad haigete või surnud isiku pidalitõbi peaks üks pesta voolava vee all ja pesta oma masti.

Alates Mooses oli neid teadmisi ja kogemusi? See oli Jumal, kes ütles talle seda teavet, kuna ta soovis inimesi võiks olla terve ja õnnelik.

Teine diagonaal on see, et piibli prohveteeringud on liiga ebamäärane.

See on tõsi! Piiblis on palju ettekuulutusi, mis on täiesti täis ja täisväärtuslik. Mõned neist täpselt kindlaks määrata aasta sündmuste täpne linnade nimed ja valitsejad sajandeid tulema. Messia tulekuga, elu, surma ja ülestõusmisega tuvastatud üle 300 täpne ettekuulutusi, mis täitke andmed. Piibli ettekuulutus on kõik täis, sest ennustanud Boha.Tím erineda vale ettekuulutused, mis on umbes täidetud ja mõned mitte.

Teistes artiklites kategoorias prohvetid ja Piibel täna, et arutada neid järgemööda.

Teine diagonaal on väide, et Piibel on muudetud läbi sajandite ja ei ole enam originaalne.

Aga see on vastuolus hämmastav arheoloogilised leiud avastati koobas poolt Surnumere leidke Jesaja Kumran. Například mis pärineb 150 eKr, Samuel, psalmi, Johannese evangeelium, ja teised. Eksperdid nõustuvad, et tekst ei ole muutunud tahes materjalist punkt usu või moraalset kohustust.

Ükski teine vana kirjandus ei toeta paljud usaldusväärsed tekstid ja tõlked Piiblit.

Meil on palju tõendeid, siis miks me usaldame Piiblit. Olgem süüa ja leida Jumalat.


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Lähtepunkt, mida ma teha saan?

Jeesus oli üles tõusnud surnuist - kuus põhjustel seda kinnitavat

287_nas_veleknez_jezis_kristus.jpg Jeesus Naatsaretist löödi risti, maeti ja kolm päeva hiljem tõusis surnuist üles. Ükski teine religioon ei väida, et selle asutaja oli ülestõusnud. Selles kristlus on unikaalne. Iga argument kehtivuse kristlus seisab ...
Lisatud: 08.12.2010
Vaatamisi: 306539x

Miks usklikud inimesed peavad kannatama?

193_trpici_verici.jpg Kindlasti olete kunagi mõelnud, miks nii palju kannatusi maailmas. Jah, meie riik on nüüd valitseb kuri nagu saatan, kes kukutati meie riigis. Ta on siin tuua inimesi Jumala vastu, kuni teine ...
Lisatud: 29.10.2010
Vaatamisi: 140951x

9. töö ja elu Christian - Way to Christ

352_cesta_ke_kristu.jpg Jumal on allikas elu, universum, valguse ja rõõmu. Nagu laternana põhineb päike, nagu ojad vee spurt alates live allikas, nii et see valab õnnistust kõikidele oma olendid. Ja kus elu Jumala ...
Lisatud: 11.02.2011
Vaatamisi: 145054x

Ta ohverdas kõik, et meid päästa

445_jesus_christ.jpg Jumal andis oma Poja Jeesuse Kristuse, meie maa ja andis meile elu. Issand Jeesus Kristus, Looja lõpmatu universumi. Ta andis meile elu kõigele, mida me vajame. Ta lõi meid, mis on ...
Lisatud: 04.07.2011
Vaatamisi: 187415x

Jeesuse Kristuse, Tema elu, surma ja ülestõusmisega

275_jezis_kristus_2.jpg Ainus vahend lepitava inimese patt, mida Jumal Jeesuses Kristuses. Tema elu täiuslik kuulekus Jumala tahtele, tema kannatusi, surma ja ülestõusmisega. Need, kes usus nõustuda lunastus saaksin igavese elu ja kogu loodu ...
Lisatud: 25.11.2010
Vaatamisi: 238979x

Et.AmazingHope.net - Piibel, Jumala sõna - miks me saame usaldada teda?