Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Parandage meelt - see on praegu kõige olulisem asi!

Lähtepunkt, mida ma teha saan?

484_pokani.jpg

Parandage meelt - see on praegu kõige olulisem asi!

Lisatud: 25.09.2011
Vaatamisi: 221477x
Teemad: Lähtepunkt, mida ma teha saan?
PrintTisk

Matthew 4,17 - Sellest ajast alates Jeesus hakkas kuulutama, "Parandage meelt! Taevariik on lähedal!"

Kui Jeesus Kristus ja Ristija Johannes jutlustas lähedal Taevariik esimene helistas ja kutsus inimesi meelt parandama. Teisisõnu, ülestunnistus tema patud ja loobuda neist. Loobuda kõigest kurjast ja elada püha elu.

Matthew 3,2 - Neil päevil John Baptist hakkas jutlustasin Juuda kõrb, "Parandage meelt! Taevariik on lähedal!"

Mark 1,15 - Jeesus tuli Galilea, jutlustades evangeeliumi Jumal: "Aeg on täis - Jumala riik on lähedal. Parandage meelt ja uskuge evangeeliumisse!"

Luke 3,3 - siis kõndis kogu piirkonna ümber Jordan, jutlustamise ristimine meeleparandust pattude andeksandmist ...

Kui palju on oluline, et inimesed kahetsema?

See ei olnud isegi Jumala midagi muud? Kuidagi mugav, võib-olla, et Jeesus on teinud juba kõik meie jaoks ju ja me ei saa elada püha nagu Tema? Loe järgmist salmi, kuid millest see on täiesti selge, et peame lähevad sisse kitsast väravast, ilma meeleparanduse ja loobumisest patt ei saa. Me ei saa olla vana patune inimene, aga me võitluses patu, ei anna teda. Kui see just ei ole, langeb põlvili ja tunnistame Kristuse ja tema nõrkus küsida patu võimu ja võidelda. Kas sa ei karda, et kui Jeesus Kristus tuleb, me olema rühma ustav inimesed, kes helistab õudusega:

Matthew 7,22-23 - Issand, Issand, kas me ei prohveteeritud su nimi on? Me kurje vaime välja Teie nimel? Me ei oma nimi palju imesid? "Ja siis nad selgelt öelda:" Ma ei teadnud sind. Depart minust teile, kes on toime paha!

Kes ei tunne sügavat kurbust patud, et ristilöödud Kristus, me oleme valel lai tee. Peatus poolt nüüd nii, kuni see on aeg! Peatuda ja mõelda, kuidas te tegelikult seotud Kristusega. Kui Kristus on oma südames, et kõigepealt? Hommikul, kui ärkad, põlvitavad oma põlvi ja küsis ikka ja jälle tema juuresolekul, ja juhendamist kogu päeva? Te küsite, et mõjutada oma mõtted, sõnad ja teod? Kas sa kaua ta seda teha? Sami ei ole kunagi ei suuda, ainult Jeesus annab meile jõudu võidelda patu ja vabaneda teda. Ainult Jeesus on võimu ja jõudu, et tegutseda meie südamed ja muuta meie inim-ja patustele ihadele järele.

Luuka 13,3 - Kui te ei paranda meelt, nii hukkume kõik.

Luuka 15,7 - Ma ütlen teile, just rohkem rõõmu taevas ühest patusest, kes meelt parandab, kui üle 99 Õigustatud isikud, kes ei vaja meeleparandust. "

Kui seda lähenemist tagasihoidlikkust Jeesus iga päev, tema armu õigustab meie ja kustutab meie patud. See on Jumala lõpmatu arm, et me võime endiselt ilmuda ja paluda andestust ja Jumal ei lükka meid, kuid alati alandlik Vaga saab. Seda imelist ja me täiesti kindel. Nii palju armastust näidanud meile.

Õp 28,13 - kes katab tema üleastumiste ei sihile, aga kes neid tunnistab ja hülgab neist on armu.

Tingimused, mille alusel nad võivad saada andestust Jumalalt, nad on vabad, õiglased ja mõistlikud.

Lord nõuab, et me pattude andeksandmist läbida kannatusi. Me ei võta pikk ja väsitav reis, või teha valus patukahetsus, tagame teile, et Jumala armu või lepitama tema üleastumine, aga kes tunnistab oma pattu ja lahkuvad, siis arm.

James 5,16 - Tunnista oma patud üksteisega ja palvetage üksteise eest, et saaksite terveks.

Tunnista oma patud Jumalale, kes üksi ei andesta oma vigu ja üksteisega. Kui oled solvanud oma sõpra või ligimest, minna ja sa pead tunnistama oma viga. Tema ülesanne on andeks südamest. Siis tuleb küsida Jumalalt andestust, sest tema vend, kelle te olete haavatud on vara Jumal, ja kui see Ranis, siis patt seega vastu tema Looja ja Lunastaja. Juhtum esitatakse üks tõeline vahendaja, meie kuulsusrikas ülempreester, kes "kõik kiusatud nagu me oleme, siiski ilma patuta" ja kes on "võimeline pead kaastunnet meie nõrkused" (Hb 4:15) ja saab puhastada iga laigu ülekohut.

Seaduste 20,32 - Ja nüüd ma annan teid Jumala ja sõna tema armu, mis on võimalik ehitada teid ja annab teile pärand kõigi nendega, mis on pühitsetud.

Ro 6,15-16 - Noh, me pattu, kui me ei ole seaduse alusel vaid armu all? Mitte mingil juhul! Kas sa ei tea, et kui pakute keegi, sa pead teda kuulda? Te jääte teenistujate, kes kuulavad, kas patu surma või kuulekuse kohtu ette.

Pange tähele, et nagu see oli oluline kahetsema ajal patriarhid, kui Jeesuse esimene tulemas ja samuti on oluline enne Tema teist tulekut. Apostlid ja ilmutus John, milles räägitakse lõpuaja meie riigis näitab selgelt, et me kahetsema, pöördume Jumala poole ja tema tegusid, et tõestada oma meeleparandust. See ei ole midagi, mis puudutas ainult Vana Testamendi aegadel.

Apostlite tegudes 11,19 - Seega meelt parandada ja pöörduda, et teie patud kustutataks, ja Issand tuli aeg puhata, ja teile saata teatas Messias - Jeesus, kes veel peab jääma taevasse kuni ajal reformatsiooni kõik asjad, sest kuidas Jumal on rääkinud läbi aegade kõigi oma pühade prohvetite.

Seaduste 26,20 - Ma hakkasin jutlustama esmalt Damaskuses, siis Jeruusalemmas kogu Juudamaal ja paganate meelt parandada, pöördume Jumala poole ja tema tegusid, et tõestada oma meeleparandust.

Ilmutuse 3,3 - Pea meeles, mida te olete kuulnud ja vastuvõtt, sellest kinni hoidma ja kahetsema. Kui te ärkate, siis ma tulen nagu varas! Ega ei tea, mis tunnil ma tulen teie juurde.

Jeesus Kristus oleks tulnud juba ammu, kui truu olid selleks valmis.

Ikka käitub täpselt nagu Iisraeli rahvas, kes pidevalt kurtnud ja oli rahul. Ikka meie elu me unustada, et Jeesus tuleks kõigepealt meie elus, ei ole lõbus, mugav elu, palju head toitu. Kui me ei pane kõiki asjaolusid Jeesuse Esiteks neupínat materiaalseid väärtusi, me otsige esiti Jumala, kõik muu lisandub meile.

Kui viimane anname ta midagi elus? Kui me mäletame ja tunnistama oma vana pattudest? Kui me viimati toimunud kiire? Kui oleme koos teiste inimestega rääkinud Jeesus. Need on küsimused, ta peaks küsima iga kristlane.

Jeesus armastab meid nii palju, et ikka annab meile vähe aega. Miks me ilmselt nii kaua ei tule? Sest ootab meid! Ootab vormistatakse alandlikkus, oodanud, sest see on meile, nagu Iisrael oli koos inimestega, tohutu kannatust ja ei taha, et keegi hukkuks. Seetõttu Naaskem Issandat kogu oma südamest ja tühja kõhuga ja patukahetsus ja rozhorlete Jumala töö. Jumal igatseb sind, ootab sind, alandlikkuse ja tagasi teda!

2. Peter 3,9 - Lord ei ole vaikne, et täita oma lubadust, nagu mõned arvavad, vaid näitab sulle su kannatlikkust. Ta ei taha, on keegi hukkuks, vaid et kõik tuleksid meeleparandusele.

Sa näed kohe kui palju sul on elamise kogemus koos Jumalaga. Sa pead lihtsalt kuulata teiste kogemusi, aga sa pead ise. Tunnete palju kordi, et Jumal on teiega siin ja praegu. Sa näed kohe, kuidas Piibel on ikka veel elav sõna. Mis räägib teile väga erilistel juhtudel, vastuseid oma küsimustele ja raskused selgelt ja konkreetselt, kui te varem ei teadnud.

Ilmutuse 3,19-21 - ma kõik, et ma armastan ja tõsta noomima. Nii algab paukuma ja kahetsema. Vaata, ma seisan ukse taga ja koputan. Kes kuuleb mu häält ja avab ukse minu jaoks, siis ma tulen tema juurde ja söön õhtust temaga ja tema minuga. Kes võidab, see saab istuda koos minuga mu troonile, nagu ma olen ja ma olin võidukas ja istus mu isaga tema troonil.

Nii saab otsida Jumalat samas on veel aega.

Paljud salmid ja mõistu sisse Piibel ütleb meile, et Jeesus ootab, kuid ainult teatud aja jooksul. Siis tulevad, kuid paljud, kes suudavad valmistada tagasi lükata. Kas te kujutate ette horror kui avastasime, et meil olid lihtsalt need, kes ei ole valmis ja me ei nõustu Jeesus? Ja me teame, meie jaoks, kui ta lõpeb ajapikendus? See on täna, homme, järgmisel kuul aastas ....? Kui nad ukse sulgemist taeva armust? Parandage meelt, sest taevariik.

Matthew 25,10 - Kui nad olid läinud osta õli, tuli peigmees ja need, kes olid valmis, läksid temaga pulma. Ja uks suletud. Kui siis ülejäänud bridesmaids tuli ja ütles: "Issand, Issand, ava meile! "Vastas neile:" Tõesti, ma ütlen sulle, tead küll. "

Luuka 13,25-27 - Kui üürileandja saab üles ja sulgeb ukse, seal viibimise väljaspool. Sa uksele koputama, "Issand, ava meile," aga Ta vastab, "tead. Ma ei tea, kus sa oled. "Te ütlete:" Me sõid ja jõid koos sinuga. Sa õpetasid meie tänavatel! "Aga ta vastas:" Ma ütlen sulle, et sa ei tea. Ma ei tea, kus sa oled. Kalduda minu juurde kõik, kes panevad paha! "

Teeme nii et selle otsuse täna!

Fall põlvili enne Jeesuse patud ning paluda, et muuta meie südamed. Küsime, anna meile jõudu, et elada elu Kristuses. Et soov meenutavad tema ja ta tohutu arm on andestanud kõik, mida me oleme pühendunud elu. Olema konkreetsed ning küsida ka meeldetuletuseks vana patud, siis võite tunnistama.

Jumal kuuleb sind. Mina isiklikult võtta käesoleva väite mälestuseks hakkas ehitatakse vana pattude eest, mis mulle meenus aastat. Ma pidin ennast alandama, helistage ja küsige andeks mees, mis ma ütlesin midagi pole ilus. Siis tuli hädaabi ja rõõmu, et Jeesus on andnud mulle jõudu seda teha. Tunnista patud üksteisele, meil oli kahju, ja seejärel küsida Jumalalt andestust.

Jumal sa ikka oodata mõnda aega, kuid kui kaua?

Alati Jumal chastised ning tegi tema rahvast läbi prohvetite ja tõi meeleparandusele, õppida raamat on Jumala sõnumitooja, sest Ellen White, et sa tead Jumala sõnum rahvale viimase põlvkonna. Jumal on andnud meile selge tunnistus sellest, kuidas puhastada ja kuidas elada, tulla taevariik ja kannatasin raskeimates lõpueksami. http://egwwritings.org

Quotes Ellen Gould White:

Ma nägin, et paljud inimesed hooletusse palju vaja koolitust ja tundus, et aeg "hiline vihm", nagu midagi, mis oleks capacitate asjaolu, et nad seisid päeval Issanda ees ja elas tema nägu. Oh, kui palju ma olen näinud hädaajal ilma peavarju! Tähelepanuta jäetud vajalikku väljaõpet ja seetõttu ei saa nõustuda niisutama, mis kõik peavad elama capacitate on nägu püha Jumal.

Need, kes on oma hinge ... ei puhastatud kuulekus kogu tõde ... kuni nad saavutavad valades mineviku haavad ja siis aru, et nad tuli nikerdatud ja projekteeritud ehitus. Aga enam ... tahes vahendaja, kes oleks palusid nad enne Isa. Enne seekord kõlas kohutav avaldus: "Kes on ebaõiglane, ebaõiglane jääda, ja kes on roojane, roojane jääda. Ja kes on lihtsalt peatada, õiglane ja kes on püha, seal viibimise püha." (Ilmutuse 22:11, James inglise Piibli)

Ma nägin ingleid taevas, kui tormasid siin ja seal. Ingel tindi-pott tema kõrval tagastada riigist ja Jeesus teatas, et tema töö on lõppenud, ja et pühad on nummerdatud ja pitseeritud. Siis ma nägin Jeesus ... kuidas Suitsutusastia peatatud. Ta tõstis käed üles ja ütles valjul häälel: "See juhtus." (EW 279)

Mõistsin ka, et paljud ei mõista, mida peab, et hetkel viletsus elada enne Jumala nägu ilma Ülempreestrina pühakoda. Need, kes ei saada pitsat elava Jumala ja peaksid olema kaitstud kannatuste ajal, siis peab peegeldama täiel määral pildi Jeesusest.

Ma nägin, et keegi võiks olla osalemine "loputada", kuni iga võitnud üle nõrkus, uhkus, isekus, armastus maailma ning üle iga vale sõna ja teoga. Seetõttu oleme üha enam Issandale lähemale tõsiselt ja püüame ettevalmistamiseks kulub õnnestub meie võitlus uschopnění Issanda päev. Olgem kõik mäletame, et Jumal on püha ja et keegi välja püha olendid ei saa kunagi elada tema palge ees. (EW 71)

Kui Jeesus väljub pühamust, siis need, kes on püha ja õiglane, püha ja õige, jääb ikka, sest kõik nende patud kustutatakse ja nad peavad olema suletud pitsati elavat Jumalat. Aga need, kes on ebaõiglane ja ebapuhas, roojane ja ebaõiglane püsida, sest siis pole enam preester pühamu, mis tooks nende ohverdust, nende usu ja palved enne Isa trooni. Seega, mida tuleks teha, et hinged päästetud tulemas tormi viha, seda tuleb teha enne, kui Jeesus lahkus pühadest pühamate taevases pühamus. (EW 48)

 


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Lähtepunkt, mida ma teha saan?

Kuidas leida Jumal?

372_jak_najit_boha.jpg Toas iga mees on kodeeritud soov Jumalat. Varem inimesed on põlvkondade loodud erinevate jumalate omal mõttes, ja isegi täna inimesi on soov teenida midagi, isegi kui see on lihtsalt nii muusika-, ...
Lisatud: 07.03.2011
Vaatamisi: 233869x

Bible Prophecy - Daniel 2 - Maailma ajalugu

182_socha_bible_daniel.jpg Bible Prophecy - Statue of Daniel, ülevaade maailma ajaloosIssand Jumal on meie planeedi ajalugu kindlalt nende käes, meie riigil on suured plaanid. Kõik oli kogemus kahe prohvetlikud raamatud Piibel - raamat ...
Lisatud: 18.10.2010
Vaatamisi: 320553x

Põhjused, miks teine tulemine Kristuse maailma

247_duvody_prichodu_jezise_krista.jpg Jeesus Kristus sureb meie pattude eest, võidu kurja - Saatana ja võitsin teda. Ta näitas kogu universum, et Jumal on armastus ja veel oleme pattu teinud Jumala seaduste vastu, nii et ...
Lisatud: 08.11.2010
Vaatamisi: 168949x

3. patukahetsus - Way to Christ

165_cesta_ke_kristu.jpg MeeleparandusKuidas saab ühest saada õigeks Jumala ees? Kuidas õigustada patune? Ainult Kristus võib meile tuua kooskõlla Jumala koos pühadus. Aga me saame Kristus?Tõelise meeleparanduse sisaldab siirast kahetsust, patt ja silmitsi eemale ...
Lisatud: 07.10.2010
Vaatamisi: 154518x

Piibel, Jumala sõna - miks me saame usaldada teda?

285_bible.jpg Piibel on raamat, mis loodi 16 pikki sajandeid, ja ta on osalenud kirjalikult 40 kirjanikud täiesti erinevas vanuses, elukutsete, haridus, keskkond, kaasatus ja maailmavaade. Ja veel nii kristlased me tunnistame, et ...
Lisatud: 07.12.2010
Vaatamisi: 216078x

Et.AmazingHope.net - Parandage meelt - see on praegu kõige olulisem asi!