Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Oluline kohtumine meie vaenlane

Piibli Faktid

495_zabava.jpg

Oluline kohtumine meie vaenlane

Lisatud: 12.10.2011
Vaatamisi: 171365x
Teemad: Piibli Faktid
PrintTisk

Mida Saatan on planeeritud? Nagu me, kristlased, tahavad saada? Mõtle neid ridu, mille on kirjutanud Jim Hohnberger oma raamatus Escape Jumalale. Seda põhjendust ei ole kaugeltki tõde ja igaüks meist kindlasti leida, et tema nõrk koht. Aga ei anna alla ja ehitada tõeliselt lihtsalt oma elu Jeesus Kristus. Küsige endalt: kuva Kristuse oma elus? Me elame nagu Kristus? Me räägime nagu Kristus? Ja kõik me tahame olla nagu Kristus? Kui ei, siis Saatana kohtumine oli edukas nii kaugele.

Nende kogumine oli suurim maailm on kunagi näinud. Igast nurgast Maa tuli hirmutatud delegaati, kes olid hävimisohus. Täna õhtul saab sisestada oma edasiseks tööks. Seda korraldab nende iseäralik liider. Delegaadid rääkida vaikselt üksteisele ja korduvalt väljendanud lootust, et keegi olukorda muuta. Ehk ta jõuab pressiesindaja õhtul.

Niikaua kui mäletan, oli nende liider. Ja on üks kus igaüks tahab järgida. Ta on nii. Oma kiindumust ja lojaalsust. Aastate jooksul on saanud neile Jumalaks. Valdav aplausi delegaatide maha spontaanselt, kui nad ilmuma ja võtab oma koha laval. Ta näeb välja merre innukas, ülespoole pööratud nägu ülespoole ning kui poliitiku küllastatakse tunnustamise rahvahulga. Nagu ovatsioonidega rahulik, hinga sügavalt sisse ning algab.

"Kuule, sa kuradid! Sa ei saa keelata kristlasi minna oma kirikud. Nad lähevad sinna! Sa ei saa takistada neid uskuma oma doktriinide või skandeeris nende palveid. Nad teevad seda! Me peame muutma oma taktikat, kui tahame nautida edu. Aeg on edu võti, mu sõbrad. Me lubame neile õpetust, nende palveid ja külastab kirikuid, kui me kontrollida oma aega. Aeg on oluline komponent, sest ilma temata ei leia kokkuhoid ühendus Kristusega, "ütles ta ütles, ja tigedalt sülitas viimane sõna.

Saatan jätkas: "Kas te arvate, et on päästetud. Me ikka kontrolli oma aega ja need muutuvad meie need, kes kunagi jalg kirik. Kuidas see täidab? Lihtsalt. Tööle ainult olulisi elu ja täitke oma mõtetes koos lugematu plaanid . Julgustage neid kulutada, kulutada, kulutada ja siis töö, töö, töö, nii et see võiks maksta. Täitke oma postkasti pakuvad krediitkaarte saa maksta kõike.

Õpetage neile, et rõõm tuleb asju Küsi abikaasa tööle kaheksa, kümme, kaksteist tundi päevas, kuus või seitse päeva nädalas. Let on kaks töökohta, kui vaja. Tee selgeks oma naistele, on vaja tööd teha. Ütle neile, et ei ole muul viisil, kui nad tahavad säilitada standard nende pereliikmetele. Siis nii, et naised töötasid pikk, oli palju kohustused kodus õhtul ja polnud energiat nende abikaasad või lapsed.

Vaidlused stimuleerida meeles kõik, et kuulis Jeesuse sosistab oma südametunnistusest. Igas majapidamises, töökohal ja kaubandus Tulittaa oma meeli, mängides muusikat. Leevendata on halb uudis iga päev, kõikjal lülitate. Kasuta ajalehed, ajakirjad, raadio ja televisiooni ööpäevaringselt.

Rikkuda moraalne struktuuri abielu ja noorte meeleline sümbolid, mis tekitavad ebapuhtad mõtted. Koht neid stendid, filmides, esiküljel ajalehtede ja ajakirjade ning loomulikult televisioonis. Kasuta TV "talk show", nagu näitavad, et enamik hälbiva ühiskonna liikmed oma elutoad. Let näljaselt küllastusgaaside räpane üksikasjad amoraalne käitumine, kuni nad hakkavad nägema kurja vaid teine ​​alternatiiv.

Las ta tegelema jama, väiklust ja probleemidest maailmas. Analüüsida vigu rikas ja kuulus. Lülita meelt saama tõsise reaalse elu asjata lootused ennustused, loteriide ja kasiinod. Täitke riiulid raamatuid ja ajakirju. Vahepeal, ja rohkem aega veedavad nad lugemine, seda vähem aega nad veedavad koos Jumalaga. Täitke oma kodus arvuti ja pühitseda neid elektroonilises maailmas, kus me kontrollivad enamust allikatest. Saada neile palju e-kirju. Kastke need "purustada" lõputu teavet. Anna neile "notebook" tööd pidevalt. Veenduge, et kõik on mobiiltelefon, sealhulgas lapsed.

Täitke päeva telefonikõned, uudiseid sport ja muusika. Täitke oma kahtlase Cinestar film žanr. Tee hõivatud ühiskondlikus ja poliitilises plaanis. Anna neile traadita ja raadio telefonid, lihtsam hoida rääkida. Korraldada nende telefonide automaatvastajad olid täis sõnumeid.

Kaasa laste tegevus, spordisaadete koolis ja pärast kooli, tants, ballett, skaudid, klubid, muusikatunnid, parteide ja pidu. Stress on suuremal hulgal kodutööd varem ja nooremas eas. Saatke need lasteaiad ja programmid väikelastele ja eraldi neid mõjutada vanemad. Las nad elada nii palju peale, et polnud midagi pistmist minu ema või isa, kui nad kasvavad. Stresujte neid otsima põgeneda seksuaalne tegevus, kasutati sigarettide, alkoholi või muid uimasteid.

Julgustada täiskasvanuid on liialdatud oma puhkuseks. Saada neile kallis puhkust, mis siis vaevaliselt tagasi. Panevad nad kannataksid hüpoteegid ja laenud igasuguseid rohkem tööd ja olnud aega oma pere jaoks. Lähme, lähme, lähme, et naasta oma puhkuse ammendatud, segane ja valmistunud tulemas nädalas. Ära lase neil minna maal. Selle asemel saata neid fun pargid, spordiüritustel, kontsertidel ja kinos. Lase oma moto käesoleva avaldusega: Holidays oleks piisavalt kahanenud ja vaeste piisavalt on töö jälle!

Kui sa põgeneda neid lõkse, kasutada neid vastu oma kirikus. Andke neile nii palju ministeeriumi vastutus ja probleeme lahendada, et mitte aega veeta head. Kui nad kogunesid vaimne kogukond, implicating neid kuulujutte ja väike kõne, mis jättis rahutu südametunnistust ja settimata emotsioone. Bring kriisi pärast kriisi oma kirikud, tööle pandud tulekahjud ja jäi neid mingil ajal süüdata leek Gospel oma südamed. Julgustada neid õppima doktriine ja evangeeliumist. Võivad osaleda seminar juht suur kirik konverentsil.

Lihtsam viis suurte riiklike kirik paigaldatakse reform. Veenduge, et esimesed läbirääkimised staatus perekonnas, umbes pereväärtusi. Siis Tööle suur sotsiaalne küsimustes nagu abort. Las nad oma konservatiivse elustiili. Kuid lisaks hindade ning hoidke seda mis tahes viisil, nagu patused kui nad vajavad päästet ja minna Piiblis ja Jumal. Kui see juhtub, meile kõigile oli kadunud. Aeg on meie suured relvad ja meie suurim sõber, mu sõbrad. Kasutage seda arukalt ja lase inimesed magavad kauem oma valet. Siis maailma meie kirik ja me saada igavese võit! "

Mõlema käega, kutsudes tema käsilased Saatana: "Et võit! Et võit! Võit," Echo ja tulemused selle põneva tänasel kohtumisel tulevad meile. Oluline meeting! Võib-olla ma arvata kõik üksikasjad, kuid hindate tulemusi. Kurjad inglid läks innukalt, et täita oma ajakava. Kõik töötas kristlasi tööle, töötavad, töötavad ja tormasid siin ja seal. Me ei ela lihtsalt elu, mu sõbrad. Meie elu on liiga rahvarohke. Kogu süsteem on mootorsõiduki. See oli kurat see skeem edukas?

Saatan õnnestus kogu maailm kiiresti liikuva rongi. See rong läheb kiiremini ja kiiremini iga päevaga. Saatan ei taha aeglustada selle rongi, et keegi võiks olla ära kuulatud. Selle rongi, veetsin rohkem kui kolmkümmend aastat oma elust ja ei midagi ma ei tea seda reisi.

Allikas: raamat Hohnbergera Jim - "Escape to God" leiate siit: Kas lugu sellest, kuidas kristliku perekonna vasakule konkursil edu, et leida tõelise kristluse ja lihtsat elu.


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Piibli Faktid

Mida me usume - 3 Creature

154_cemu_verime_3_stvoreni.jpg 3 CreaturesJumal on Looja kõik asjad Pühakirjas andis usaldusväärne aru oma loomingulist tööd. Kuue päeva jooksul tegi Issand taeva ja maa ja kõik maise loomist ja hingas seitsmendal päeval, et esimesel ...
Lisatud: 29.09.2010
Vaatamisi: 130090x

Luban uue maa Aabrahamile, usklik Kristuses

411_nova_zeme_nebe.jpg Päev Kristuse teine ​​tulemine on päev, mil kuri lõpeb. Päev tagasiostmise mitte ainult Jumala rahvas, vaid ka riigi jaoks. Jumal lõi maa saada koduks mees. Adam viibis siin Eedeni aed, mis ...
Lisatud: 07.04.2011
Vaatamisi: 140304x

Piibel, Jumala sõna - miks me saame usaldada teda?

285_bible.jpg Piibel on raamat, mis loodi 16 pikki sajandeid, ja ta on osalenud kirjalikult 40 kirjanikud täiesti erinevas vanuses, elukutsete, haridus, keskkond, kaasatus ja maailmavaade. Ja veel nii kristlased me tunnistame, et ...
Lisatud: 07.12.2010
Vaatamisi: 202635x

Hing ei saa tappa - Matteuse 10,28

408_duse_ktera_nemeze_byt_zabita.jpg Matthew 10,28 - Ära karda neid, kes tapavad keha, kuid ei saa tappa hinge. Pigem kardavad teda, kes võib hävitada nii hinge ja ihu võib hukutada põrgus.10 peatükki Matteuse evangeelium, Jeesus ...
Lisatud: 05.04.2011
Vaatamisi: 202356x

Põhjused, miks teine tulemine Kristuse maailma

247_duvody_prichodu_jezise_krista.jpg Jeesus Kristus sureb meie pattude eest, võidu kurja - Saatana ja võitsin teda. Ta näitas kogu universum, et Jumal on armastus ja veel oleme pattu teinud Jumala seaduste vastu, nii et ...
Lisatud: 08.11.2010
Vaatamisi: 155984x

Et.AmazingHope.net - Oluline kohtumine meie vaenlane