Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

New Age - Messias Maitrea aastal ettekuulutusi

Prohvetid Piiblis ja täna

281_jezis_vs_lucifer_2.jpg

New Age - Messias Maitrea aastal ettekuulutusi

Lisatud: 30.11.2010
Vaatamisi: 170450x
Teemad: Prohvetid Piiblis ja täna
PrintTisk

New Age Movement enam viimastel aastatel kasvanud järk-järgult ja märkamatult ning satub kõigis meie elu. Liikumine kiiresti kasvas salaja, kuid aastast 1984, mil ta oli käskinud avaldada ja levitada niipalju kui võimalik võib näha kõikjal. See ühendab kõiki Ida usundite spiritism, mis on juba sattumist kristlus.

Neil on üks eesmärk - luua uus maailm, et taastada kaudu kokku ühendamise mõtlemist ja siis co. Alusel see süsteem on usk mingi "sisemine" valitsuse üle meie planeedi, mida rakendatakse läbi hierarhia vaimsed olendid või kaptenid tarkust, mis on tegelikult deemonlik olendid.

Kõik tarkust, plaane ja taktikat koostatud New Age liikumise spiritism. Selle juhid ei tee saladust asjaolust, et ta juhib alates deemonlik olendid ja nende liider on Lucifer ise. Ise olid asutajad spiritism ja meedia teeb selgeks, et nende kohad valgustatud valguses Lucifer.

Nad satuvad meie alateadvuse ja teadvuse üha edendada Ida rahustamise võtteid, meditatsiooni, jooga, hüpnoos alternatiivmeditsiini. Enamik inimesi on mõjutatud nn laine fantaasia ", mis on pakutud filmid, helikassetid, raamatud, mänguasjad ja sotsiaalseid mänge, kus iganes see esineb üleloomulik, välismaalaste ja deemonlik olendid, või lihtsalt muinasjutt ja nn looduslike olendid. Samuti UFO, kultuuri ringid ja salapärane kõik pärineb Lutsifer.

Kõige võimsam vahendid mõjutamiseks massid inimesi muidugi muusika. Isegi Alice Bailey, mida juhtis spiritism andis juhiseid "Music Therapy", mis on osa inimeste koolitamisse. Ilmus salvestised "sfääriline muusika".

Kristluses, nad on jälle spiritualistic nähtuste Virgin Mary, nutt kujud, ristid ja palju imesid, mis näevad välja nagu päris, sealhulgas ravi haigusi. Saatan on suurriik ja saab teha imet, et inimesed ei saa aru, Jeesus hoiatab meid, ja hoiatas ta.

Kõik see põhjustab ühtse eesmärgid.

Connecting maailma tulla nn uue ajastu meie riigis, kus kõik olid õnnelikud ja loodusega kooskõlas, ja oli lõpuks võimalik tulla Messias Maitreja, kes juba elab siin ja ootab, et valmistada inimkonna.

Juunis 1988 üks järgijaid Maitreya märkis, et kirjutada oma kohalolekut maailma kasvab. "Ma lähen üleujutuste maailma sellistel üritustel, et inimmõistus on mõistetav." Weeping ja verejooks kujud, ristid ja tervendav valgusallikad sõnumeid kirjutatud seemned puu-ja köögivilju, pronks ja kivi kujud joogipiima, üha rohkem UFO tähelepanekuid, kultuuri ringid, helendav nähtuste taevas. Läbi üha suurenev hulk nähtusi, mille kohta meedia on kogu maailmas, on Maitrea touch südamed miljoneid inimesi ja valmistada seda ette varajases elanike kokkupuudet.

Bible Prophecy selgelt hoiatab imitatsioon tõeks Messias - Jeesus Kristus

Uus riik, ja tõepoolest Messias tuleb, Jeesus Kristus, tema surma, päästa meid kõik tulevad au taeva inglid taevas, ja kõik silmad saavad Teda näha kogu riigis. Enne seda ei juhtu, vana kurat, Lucifer, ei imitatsioone ja meelitama kogu maailmas. Piibel selgelt ütleb, et enne Jeesus tuleb teise järel on tulnud, et kõlbmatud ning tõsta küsimus Jumalale.

2. Korintlastele 11,14 - ja pole ime, sest saatan ise on ümber valguse ingliks!

2. Tessalooniklastele 2,3-12 - Ära lase kedagi petta kuidagi. Kuni see päev tuleb, siis tuleb loobunud Jumalast. Nad peavad avastama kuri ja kõlbmatud, mittenõustunud ja tõstab enese üle kõik see, mida ta ütleb ja mida Jumal on teeninud. Rahunege isegi Jumala templisse ja annab Jumal! Kas sa ei mäleta, kuidas ma ütlesin, kui olin alles teiega? Tead, mis takistab teda veel - võivad tegelikult esineda selle ajani.

Saladus see kurjus, kuid see toimib, vaid ootab ta kaduma takistuseks. Kui ta avastab, et kuri, Issand Jeesus teda tappa hingeõhk tema suhu, hävitades selle heledus see tulemas. Tulekuga kuri muutub Saatana tegevus, kõik vale volitused, imet ja imedesse. Koos kõigi rumalus on petta neid, kes on pealkirja katastroofi, sest ta ei armastanud tõtt, mis võiks päästa. Seega, küsimus üle Jumal soovmõtlemine arvata peitub. Nii nad mõisteti kõik need, kes usuvad tõde, kuid oli rõõm häbitegu.

1 Timothy 4,1 - Spirit selgelt ütleb, et viimasel ajal on mõned inimesed lahkuvad usku järgida ekslemine alkohol ja deemonlik õpetusi.

Matthew 24,4-5 - Jeesus vastas neile: "Olge ettevaatlikud, et ükski mees sind petta. Paljud tulevad minu nimel, öeldes:" Mina olen Kristus "ja eksitavad paljusid.

Matthew 24,11 - Ja palju valeprohveteid tekib ja eksitavad paljusid.

Matthew 24,23-25 - Kui te kui keegi ütles: "Vaata, Messias on siin! "Või" Siin see on! "Usaldust. Tõuse vale messiahs ja valeprohveteid tõuseb ja teeb suuri tunnustähti ja imesid, et eksitada (kui võimalik) isegi valib. Vaata, ma olen teile rääkinud varem.

Ilmutus John 12,12 - kuid häda neile, kes elavad maal ja merel, nagu kurat on tulnud maha teie juurde ja tal on suur viha, sest ta teab tema aeg on lühike.

Matthew 24,26-27 - ütleb sulle "Kuule, on kõrbes! "Ärge minge välja: või:" Vaata, ta on salajane koht, "Mitte kunagi. Tulekuga Inimese Poeg tuleb nagu välk - süttib taevas idast läände.

Ilmutus John 13,16-17 - Kõik väikesed ja suured, rikkad ja vaesed, vabad ja slave laseb panna tähise parempoolse või laup nii et keegi ei saa osta või müüa, mitte kui see tähendab - või nimi of the Beast tema nime arv.

Ilmutus John 13,13 - ta ei suurt imet, on see isegi silmist mehed laskusid tule taevast maa peale.

Moosese 18, 10-13 - Kas võib leida teie seast, kes oleks teie poeg või tütar tegi tuld! Samuti ei nägija selgeltnägija, ennustaja, mustkunstnik, madu, oksjonipidaja alkohol, selgeltnägija või kes konsulteerib surnud. Igaüks, kes paneb selline asi on ilge Issand!

Mark 13,14-23 - "Kui sa näed ONU, šokeeriv pahameele" nagu on, kui ta ei oleks (let lugeja aru), siis lase need, kes on Juudamaal põgeneda mägedesse. Kes on katusel, nii igatsen maja teha midagi ära. Kes on väljal, kas tasu eest mantlit. Alas, neil päevil lapseootel või imetavad. Palvetage, et tal ei olnud talvel. Need päevad on päeva hädas on, mida seekord algusest Jumala olendid ja nad kunagi. Kui Issand lühendada neid päevi, võiks päästa kedagi. Tänu tema valib aga päeva lühendada. Kui siis keegi ütles: "Vaata, Messias on siin! "Või" Vaata, seal! "Usaldust. Tõuse vale messiahs ja valeprohveteid tõuseb ja need teevad tunnustähti ja imesid, et seducing (kui võimalik) isegi valib. Olge siis. Kõik, mis ma olen varem öelnud. "

Jumal andis KA FORECAST saata viimast korda - Ellen Gould White (aasta 1827-1915)

Maailma alguses XIX sajandil hakati tooma Jumala sõnum oli mehe maailmas. Tema prohvetlikud nimetades seda kokku kriitiliselt üle vaadata. Kas Piibli kriteeriumid ja tema prohvetlikud kingitus kasutati seitsme aasta jooksul. Alates 1844, kui ta oli seitseteist kuni oma surmani aastal 1915, sai üle kahe tuhande nägemine. Ellen White'i kirjutised ei asenda Piiblit ei saa samastada Pühakiri. Ainult Piibel on ainulaadne meede, mida tuleb käsitleda tema kirjutised ja muud kirjandust, mida tuleb järgida.

Ellen White ise uskus ja õpetas, et Piibel on kõrgeim norm kirik. Tema esimene raamat avaldati 1851, kirjutas: "Ma soovitan teil, kallis lugeja, Piibli - Jumala Sõna nagu teie õigusriigi usus ja elus. See sõna hinnatakse. See seisukoht pole kunagi muutunud. Ellen White tunnistas, et tema ülesanne on viia inimesed tagasi Piiblit. "Just veidi hooldust Piibel, ütles ta, sest" Issand on andnud väiksema valguse, mis on viinud inimesi suurema valguse.

Lihtsalt mõned oma prognoosi

"Maailma ajalugu on lähenemas lõpp ja Saatan töötab nagu ei kunagi varem. Ta püüab tegutseda juhina kristliku maailma. With tänuväärset innukus leidis vale imet. Saatan on kehtestatud nagu möirgav lõvi otsib mööda ringi ja keegi õgima. Ta tahab oma krundi vedama kogu maailmas. Selle mürgiga peidus varjus kristlus. omadused pädevuses, mida Christian ja mina antakse välja Kristus. "(Käsikiri Pressiteated 8 346)

"Saatan on õigus näidata inimestele vormis nende kaldus sõpradega. Pettus on täiuslik - nende välimuse, sõnad, hääl - kõik imiteerib imeline täpsusega. Paljud inimesed seisavad silmitsi kurjade vaimude kus nad esineda oma surnud sugulaste või sõbrad ja kuulutab kuuldavale soovmõtlemine. Need külastajad sõltuvad meie tundeid ja teha imet, et tõendada oma nõuet. "(Suur võitlus Kristuse ja Saatana 552560)

"Vaenlane valmistub tuua maailma selle ime tööpäeva võimu. Kesta kuni kuvatakse valguse ingliks, imiteerivad Jeesus Kristus ise." (2 Selected massaaže, 1894)

"Ülimaks suur draama pettust on Saatana imitatsioon Jeesus Kristus. Kirik ammu väitnud, et eeldatav saabumise päästja, kui täita oma lootusi. Jumala vaenlane näiliselt imiteeriv Kristuse tulekul. Erinevates osades maailma inimesed, saatan tõuseb õilis olend pimestav ilu, mis meenutab Jumala Poeg, nagu kirjeldas John. (Ilmutuse 1, 13-15) kuulsus, kes ümbritsevad teda, ületavad midagi veel näinud inimsilm. kuulete võidukas cry: Kristus on tulemas!

Inimesed langeb enne teda austusest maa peale, ta tõstab käe ja õnnistab neid, nagu Kristus õnnistas Tema jüngrid, kui ta elas maa peal. Tema hääl on pehme ja lummav, kuid meloodiline. Sõbralikult hääl kordab mõningaid tõdesid, et kui andis Päästja. See aitab ravida inimeste haigusi, siis inimesed ütlevad, et muutunud laupäeval ja pühapäeval toimub iga käsu, et püha päev, mida ta õnnistatud. "(Suur võitlus Kristuse ja Saatana 624, 1911)

"Inimesed mõjul kurjad vaimud töötab imet. See põhjustab inimeste haigestumise, on Jinx, siis nad saavad terveks. Siis nad esile kutsuda teisi inimesi räägivad haiged olid imekombel terveks. Saatan kasutab seda tehnikat kogu aeg. "(2 Selected Massaažid 53, 1903)

"Saatan tulevad, kus see on võimalik, isegi meelitama ka valib. See teeb siis Kristus ja suurepärane misjonär - arsti. Ees inimesi lastakse langeb taevast tuli just tõestada, et ta on Jumal. "(Medical ministeerium)

"Mõned neist, kes tagasi, kasutada seda õigust ettekäändena eirates Jumala seadus ja jätkata allumatus. Kuigi neil on piiramatu võim, see ei tähenda, et see vägi Jumalalt. Teisalt, see imeline võim pärineb suur eksitaja - Saatan. "(2 Selected Massaažid 50,51,1885)

"Tol ajal, Antikristus ilmneb tõeline Kristuse ja Jumala tegutseb maailma kehtetuks tunnistada. Mässu Jumala seaduste jõuab haripunkti. Tegelik juht see mäss, Saatan on muundatakse valguse ingliks. Inimesed petta ja kummardama teda kui Jumalat. Siis tabas võimas, ja utters tema lause salgav kirikud, kes reguleeris jumalateenistuse Saatan ... Seega kuuluvad need ühel päeval tema nuhtlused ja surma ja leina ja nälg, ning olema hävis tulekahjus. For vägev on Issand Jumal, kes kohtunikest tema. "(Ilmutuse Johannese 18,8) (tunnistused ministritele ja evangeeliumi Töötajad 62,1893)


Kuhu edasi? - Related sellele teemale

False Messias New Age ja Maitrea

280_jezis_vs_lucifer_1.jpg "New Age" nende sõnadega, alates 1984 üha enam tekkinud kõik ajalehtede ja uudistesaadete. Inimkond igatseb, sest see ei ole enam maa peal koos meiega viimasena. Midagi peab juhtuma. Piibel räägib teine ...
Lisatud: 26.11.2010
Vaatamisi: 185531x
Recommended

Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Prohvetid Piiblis ja täna

Bible Prophecy - Daniel 2 - Maailma ajalugu

182_socha_bible_daniel.jpg Bible Prophecy - Statue of Daniel, ülevaade maailma ajaloosIssand Jumal on meie planeedi ajalugu kindlalt nende käes, meie riigil on suured plaanid. Kõik oli kogemus kahe prohvetlikud raamatud Piibel - raamat ...
Lisatud: 18.10.2010
Vaatamisi: 304731x

Test tõsi prohvet - Kuidas me teame, tõsi alates valeprohvet?

293_jak_se_pozna_prorok.jpg TEST Joonis 1Moosese 18,21-22 - Sa ütled: "Kuidas me teame, et ta ei räägi Issanda sõna?" Noh, kui prohvet räägib Issanda nimel midagi, mis juhtub, siis Issand rääkis seda sõna. Other ...
Lisatud: 09.12.2010
Vaatamisi: 248617x
Recommended

Küsi Jumala rahvas - uuring prohvetlik pühakirja

419_studujte_prorocka_pisma.jpg Ilmutuse 1:1-3 - Jeesuse Kristuse Ilmutus, mille Jumal on usaldanud talle näidata oma sulastele, mis peab varsti juhtuma. Ta näitas seda oma ingli, läkitas ta oma sulase Johannese ja ta annab ...
Lisatud: 04.05.2011
Vaatamisi: 160209x

Jeesus oli üles tõusnud surnuist - kuus põhjustel seda kinnitavat

287_nas_veleknez_jezis_kristus.jpg Jeesus Naatsaretist löödi risti, maeti ja kolm päeva hiljem tõusis surnuist üles. Ükski teine religioon ei väida, et selle asutaja oli ülestõusnud. Selles kristlus on unikaalne. Iga argument kehtivuse kristlus seisab ...
Lisatud: 08.12.2010
Vaatamisi: 306538x

Messianistlik juudid

164_izrael_vlajka.jpg Messianistlik juudid - täita ettekuulutuseLisaks arvukatele kristlike usutunnistuste olemas Iisraeli ja liikumise nn messianistlik juudid. " Need inimesed on tavaliselt pärit juudi perekonnad, vaid usuvad Jeesusesse nagu Messias ja aktsepteerida õpetused ...
Lisatud: 06.10.2010
Vaatamisi: 242630x

Et.AmazingHope.net - New Age - Messias Maitrea aastal ettekuulutusi