Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Nälg maailmas

Praegused sündmused maailmas

158_hladomor_ve_svete.jpg

Nälg maailmas

Lisatud: 01.10.2010
Vaatamisi: 345094x
Teemad: Praegused sündmused maailmas
PrintTisk

ÜRO: arv näljane maailmas ületab ühte miljardit eurot ning tänu majanduskriisile

Koostisega toidu ja majanduskriis on põhjustanud mitmeid näljane maailmas ületab ühe miljardi. Võrreldes eelmise aastaga koguarv kasvas 100.000.000-1020000000 ütles Toidu-ja Põllumajandusorganisatsiooni, ÜRO spetsialiseeritud asutustele. See on halvim rekordi nelikümmend aastat. Peaaegu kõik näljased elavad arengumaades.

Üks miljard ja kakskümmend miljonit. Nii paljud inimesed üle maailma kannatavad kroonilise alatoitluse all. Enamik, 642 miljonit, enamik Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas.

Sahara-taguses Aafrikas 265000000 nälgivate inimeste Ladina-Ameerikas ja Kariibi mere, 53 miljonit eurot. Lähis-Idas ja Põhja-Aafrikas 42 miljoni euroni. "Ainult" viisteist miljonit näljane inimesed elavad arenenud riikides, aru said.

Möödunud aastal kasvas hirmutav sada miljonit nälg, ja tasakaal on halvim ülemaailmse toidukriisi 70 aastat.

Rohkem hirmutav kuivade Niger näljahäda. Toit on miljoneid

Üle poole 12,5 miljonit inimest Niger näljahäda ähvardada, hoiatada humanitaarabiasutustele. Süüdistada kehv saak põhjustas põud. Niger vastavalt ÜRO on praegu halvim toidukriis oma ajaloos.

Kannatavad toidupuuduse ligikaudu seitse miljonit inimest - 400000 neist on lapsed, kes on isegi viis aastat, hirmutavaid Briti humanitaarorganisatsioonina Oxfam ja Save the Children, mille kohest abi vajavad nad umbes kaks miljonit inimest.

Olukord halveneb iga päevaga, kuid juba jõudnud kriisi mõõtmed suuremad kui ajal kuiv hooaeg 2005. Nad palusid kümme miljonit dollarit (207 miljonit eurot) abi mõjutatud piirkondades.

Vastavalt direktor ÜRO Niger, praegune kriis on halvim veel riigi ajaloos. Kuid ÜRO on praegu ainult pool raha on vaja kõrvaldada põua ja tagada piisavalt toitu.

Toidukriisi puhkes Niger puudumise tõttu sademeid ja järelikult vilets saak eelmisel aastal. Olukorda halvendab toiduainete hinnatõusu, on paljud inimesed ja pole raha, et isegi väga põhitoiduainete, näiteks terad, BBC ütles oma veebilehel, et saab järgmise saagi septembris.

Nälg tapab lapse iga viie sekundi järel. Maailma liidrid ei hooli

Toiduainetega kindlustatust käsitlev tippkohtumine, mille korraldas Maailma Organisatsiooni Toidu-ja Põllumajandusorganisatsiooni, mis toimus kuuldavale ükskõiksust maailma poliitikud ja tõi vähe edusamme võitluses nälja, mis oli tema peamine eesmärk. Kuid maailmas sureb alatoitumuse iga viie sekundi järel, üks laps üle 17000 päeva ja kokku 6 miljonit eurot aastas.

Näiteks juhid majanduslikult võimsamaid riike, nn G8, kuid tema sõnad kuulnud. Tippkohtumisel ei ole saabunud. "On kahetsusväärne, et juhid suurimaid ja rikkamaid riike tulid," ütles ta Gawain Kripke Suurbritannia heategevusorganisatsioon Oxfam. "Ilma nendeta on väga raske ette kujutada, kuidas maailm popery nende probleemidega." Of 192 riigipead ja valitsusjuhid neist lõpuks osutus vähem kui kolmandik ja isegi paljud riikide saatis põllumajandusministrid asemel juhid.

Allikas: http://zpravy.idnes.cz/

KOMMENTAAR

Näljahädad minevikus palju kordi, aga mitte kunagi nii suur kui viimastel aastakümnetel. Kunagi varem oli puudus maailmas sadu miljoneid inimesi kannatab nälga või alatoitumine.

Vasta Piibli ettekuulutus, mis ütles Jeesus Kristus. Kõik see tuleb sealt jälle ja lõpuks kannatab siin maa peal. Piibel räägib selgelt ja neile, kes on õppinud ja võrreldakse ajalugu väga konkreetselt. Ei ole paremat ja usaldusväärne ettekuulutus, ja ei ole paremat lähtepunkt kui Jeesus Kristus.

Matthew 24,7 - murda läbi erinevates kohtades näljahädad ja maavärinad.

Mark 13, 8 - eri kohtades näljahädad ja maavärinad puhkeb. Aga nad on alles algus sünni valud.

Matthew 24,27 - tulek Inimese Poeg tuleb nagu välk - süttib taevas idast läände.


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Praegused sündmused maailmas

Messianistlik juudid

164_izrael_vlajka.jpg Messianistlik juudid - täita ettekuulutuseLisaks arvukatele kristlike usutunnistuste olemas Iisraeli ja liikumise nn messianistlik juudid. " Need inimesed on tavaliselt pärit juudi perekonnad, vaid usuvad Jeesusesse nagu Messias ja aktsepteerida õpetused ...
Lisatud: 06.10.2010
Vaatamisi: 245257x

Salapärane surnud loomade maailmas

396_uhyn_ryby.jpg Kuna eelmise aasta lõpus, on salapärane surm erinevate liikide üle maailma. Nad surevad äkitselt suurtes kogustes ja ilma nähtava põhjuseta. Põhjus ei ole veel enamus ei jälgi. Mis põhjustab sellise suure ...
Lisatud: 24.03.2011
Vaatamisi: 236506x

Tulevad suure finantskriisi on vältimatu

478_graf-down.jpg Kogu maailm seisab silmitsi üha suuremaid rahalisi probleeme. Paljud inimesed hakkasid mõistma, et sellest nõiaringist välja tohutu riigivõlg ei vii teed. See on vaid lühikese aja küsimus enne rahandussüsteem variseb ja ...
Lisatud: 13.09.2011
Vaatamisi: 182933x

Mis toimub Araabia maades - saab jälle lahkumises?

370_arabske_zeme.jpg Suured anti-valitsuse proteste tabanud viimase kahe kuu jooksul suur osa Lähis-Idas. Meeleavaldajad protesteerivad kehvad elamistingimused, poliitiline korruptsioon, kõrge tööpuudusega, piirata inimõigusi ja vabadust informatsiooni.Suurim rahutused on nüüdseks Lyby. Mõningate hinnangute kohaselt, ...
Lisatud: 25.02.2011
Vaatamisi: 156895x

Palved taaskasutamise ja valang Püha Vaimu - 777

424_777prayer.jpg Uue Testamendi Kiriku võimsalt mõjutab maailma hea uudis evangeeliumi ühe põlvkonna. Täis Püha Vaimu Uue Testamendi usklikud kohalviibijate jagada tõe sõnumit ristilöödud ja ülestõusnud Issanda sadu tuhandeid inimesi. Seistes silmitsi ületamatute ...
Lisatud: 08.05.2011
Vaatamisi: 224884x

Et.AmazingHope.net - Nälg maailmas