Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

MP3 - Call - $ 1000 ühe salm Piiblis, mis näitab järgimine pühapäeval.

Videod

321_1000_dolaru.jpg

MP3 - Call - $ 1000 ühe salm Piiblis, mis näitab järgimine pühapäeval.

Lisatud: 24.01.2011
Vaatamisi: 141829x
Teemad: Videod
PrintTisk

Baptist jutlustaja Tony Mavrakos saanud erilist kutset ja pakkumise ühelt mees. "Ma annan sulle 1000 $ ühe salmi Piiblist, mis omakorda tõestab, et pühapäeval on Christian päev, mis teeninud. See doktriin hingamispäeval, kes usub, sadu miljoneid kristlasi peaaegu kõik kirikud, Piibel. "

Mida esialgu tundus lihtne rahalise přilepšení oli ümber isiklik võitlus tõe.

Õpingute ajal puutusin Taanieli raamatu, kus on ka metsaline on kirjeldatud, millised muudatused korda ja seadust. Ta õppis siis, see on keegi, kes muuta seadust.

Daniel 7, 23 - ütles ta: "Neljas metsaline - kohapeal on neljas kuningriik, siis on see kõigi kuningriikide ja tahab ära süüa kogu maa trampima ta ja purustada. Ja need kümme sarve - tõus Selle kuningriigi, on kümme kuningat. Pärast neid veel tõusta, see erineb eelnevatest ja alistama kolm kuningat. räägib vastu Kõigekõrgema ja kõrge Püha likvideeritud. püüab muuta korda ja seadusi.

Kui ta püüdis leida mõned selgitused muutus õiguse laupäev vastu pühapäeva, mõistis ta rohkem ja rohkem šokeerivad vana salmi, kuid uus seadus.

Mõistes, et laupäev on mälestusmärk maailma loomisest.

Genesis 2,1-3 - See lõppes taeva ja maa koos kogu nende mitmekesisuses. Jumal lõpetas seitsmendal päeval töö, mida ta oli töötanud ka seitsmendal päeval ta hingas kõigist tööd sa tegid. Jumal õnnistas seitsmendat päeva ja pühitses seda, sest see Jumal hinganud kõigist Oma tegudest tööd, mis luuakse ja tehakse.

Laupäev on märk vahel Jumal ja tema rahvas, isegi lõpus.

Exodus 31, 13 - Issand ütles Moosesele: "Räägi juurde Iisraeli lastele: Järgige minu hingamispäeva, sest see on märk Minu ja teie vahelise kogu oma põlvkonna, sa tead, et mina olen Issand, kes pühitseb teid.

Ilmutuse 12, 17 - Siis draakon oli vihane oma naise ja läks sõdima oma ülejäänud seemne, kes peavad Jumala käske ja kellel on Jeesuse tunnistus.

Aru, et isegi Jeesus Kristus laupäeval ja säilitada, kui me oleme Jeesuse kui meie mudel ja me peame tema käske.

Luke 4, 16 - kui ta tuli Naatsaretti, kus ta tõstatas, kus osalesid nii oli tema custom kohta hingamispäeval, et sünagoogi ja tõusis püsti lugeda.

1 Jan 5, 3 - Jumala armastus on see, et me tema käske - ja tema käsud ei ole koormav.

John 15,10 - Kui te peate minu käske, siis te jääte minu armastusse, nagu ma olen pidanud Oma Isa käske ja jään tema armastus.

Uus Testament selgelt räägib Jumala kümme käsku kehtivad endiselt ja laupäeval ka.

Hb 4, 1 - lubadus sisenevad tema ülejäänud kehtib endiselt, nii olgem ettevaatlikud, et ei näidanud, et keegi teile vastamata.

Hb 4, 9-11 - See on tõsi Jumala rahvas Sabbath veel ees. Sest kes iganes satub Jumala allaklapitav, murda tema töö, nõnda nagu Jumal hingas oma. Nii püüdma, me läksime, et puhata ja mitte ühtegi vastuhakk kui sa langed kõrbes.

Matthew 5, 17-19 - "Ärge arvake, et ma olen tulnud tühistama seaduse või Prohvetid. Ma ei tulnud kaotada, vaid neid täita." Tõesti ma ütlen teile, kuni taevas ja maa hävivad ei Väikseim kirjas, mitte üks täpike seaduse, enne seda kõik tõeks. Igaüks kaotaks üks neist vähemalt käskudest ja õpetada inimesi taevariigis peetakse väikseim.

Roomlased 3,31 - me siis teha tühine õiguse usu läbi? Mitte mingil juhul! Seevastu õigusega.

Kuula loeng huvitav ja isikliku elu ülestunnistus.

cast 1

cast 2

Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Videod

Video - elu lugu - Prof dr Walter Veith

296_walter-veith.jpg Vaata lugu Prof dr Walter Veith. Aastaid oli veendunud ateist ja õpetas Ülikooli arengut.Autor hoolikalt uurides fakte areng tuli aru, et evolutsiooniteooria ei saa olla tõsi. Ta teadis, et Jumal tõesti ...
Lisatud: 15.12.2010
Vaatamisi: 184276x

Video - saab ühendada kõik maailma religioonidel?

510_lze_sjednotit_nabozenstvi.jpg Bütsantsi katoliku patriarhaadi põhineb apostellik ja prohvetlik asutus enne maailma avaldab valus reaalsus: kristlik kirik, et homoseksuaalsus avalikult kinnitab, eitavad Jumala seadusi ja ise sukeldus anathema Jumalast. Nad ei saa enam ...
Lisatud: 02.11.2011
Vaatamisi: 185522x

Video - Soodoma ja Gomorra 2005 Ekspeditsioonid

78_sodoma_a_gomora.jpg Lähetamine Tšehhi Vabariik, mida juhtis Milan aine aastal 2005. Milan Latka kinnitab avastusi Ron Wyatt, et nad tõesti olemas ja vastavad tõele.Leitud on kogu linn tuhast ja Täis tohutu koguse väävlit ...
Lisatud: 31.08.2010
Vaatamisi: 153553x

Video - False Messias Venemaal

92_sergey_anatolyevitch_torop.jpg Sergei Anatolyevitch Liiga, Sündinud 14. ledna 1961. Tema järgijad teavad teda kui Vissarion. Ta asutas ja juhtis usuline liikumine, mis on tuntud kiriku viimane vaatus.Vissarion sündis Krasnodari ja pärast teenistust Punaarmees, ...
Lisatud: 10.09.2010
Vaatamisi: 212515x

Video - viimane sündmus, maailma lõppu vastavalt Piibli ettekuulutuse

80_the_final_events_of_bible_prophecy.jpg Doug Batchelor - Lõplik Sündmused Piibli ettekuulutuseHeitke pilk selle dokumendi, mis on Doug Batchelor esitleb sündmusi, mis eelneb maailma lõppu. Need sündmused on kooskõlas Piibli ettekuulutuse. ...
Lisatud: 03.09.2010
Vaatamisi: 322086x
Recommended

Et.AmazingHope.net - MP3 - Call - $ 1000 ühe salm Piiblis, mis näitab järgimine pühapäeval.