Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Mis Paul kui ta ütleb, ei ole õigust hukka mõista teid hingamispäevi?

Piibli Faktid

361_obet_poukazujici_na_krista.jpg

Mis Paul kui ta ütleb, ei ole õigust hukka mõista teid hingamispäevi?

Lisatud: 18.02.2011
Vaatamisi: 143301x
Teemad: Piibli Faktid
PrintTisk

Peame tunnistama tähtsam. Juudi hapnemata leiba nimetatakse puhkusereis, trompetid, Atonement pühadele ning muudele, mis on prefigured tulemine Messias laupäeval!

Kol 2, 13-17 - Jah, isegi sina, surnud pattudes ja ümberlõikamatu keha koos temaga tulevad elu meile andeks kõik süü ja kustutab vaenlane võlakiri, reeglid on meie vastu. Forever ta kõrvale kui ta löödud risti! Selles relvadest volitused ja valitsused, on avalikult näidanud ning tähistas võitu neile! Seega ei mõista hukka kedagi söömine või joomine, sest puhkus, uus kuudest või hingamispäevi. Need asjad on vari mis pidi tulema, kuid sisuliselt on Kristuses.

Teisisõnu, Jeesus Kristus, tagasi meie võla. Me maksime võlakiri, sel viisil oleme vabastatud eespoolnimetatud seadus, mida me pattu. Ohvrikivi süsteem Vana Testamendi paasapühade ohvrite oli nähtav kujutis võlakiri - tee kaudu pühakoda on kaetud verega.

Aga Paulus ütleb: "Kristus tuli ohvrikivi süsteemi selle täitmise. Kõik osutades ohverdamist Kristuse tulekut möödas. Paul meenutab:" See on lihtsalt vari asjad tulevad ...".

Seal on kaks seadust. Piibel ütleb, et Jumal andis õigus - Kümme käsku, mis oli kirjutatud sõrme Jumala tabletti kivi ja sisenesin laeka lepingu. Siin on laupäevani memoriaali loomist. See on pidev meeldetuletus tõde loomist. See meenutab meile, et me ei tekkida evolutsiooni, vaid et Jumal lõi meid ja väärivad meie austust.

Teine, autasud Moosese Seaduses, mis oli asetatud kõrval laeka lepingu. See on tseremoniaalne seadus, mis sisaldab puhkust ja autasud Jeesuse surma laupäeval oli tühistatud. See oli pretsedent tulemine Messias. Kuid Jumala kümme käsku ja nõuab ta võib otsustada vastavalt!

1 Jumala õigus - kümme käsku on Ark pakti tagasi

Exodus 31,18 - Kui Issand ütles Moosesele Siinai mäel, siis ta lõpetanud, ta andis temale kaks tabletti ütlusi - kivid, kirjutatud sõrme Jumalast.

Moosese 4,13,14 - Ta kuulutas, et sa oma lepingule, mis ta käskis teid täita, nimelt kümme käsku, mis ta kirjutas kaks kivi plaadid. Ajal, mu Issand käskis mul õpetab neid reegleid ja seadusi järgima neid riik, et ei kavatse asuda.

2. Pidulikud Moosese Seaduses, mis oli asetatud kõrval Ark pakti.

Moosese 31, 24-26 - Kui Mooses kirjutas sõnad käesoleva seaduse algusest lõpuni, ta käskis leviitide kes kannavad laeka pakti: "Võtke see Seaduse raamat ja pange see kõrvale laeka Issanda, meie Jumal, saagu tunnistajaks teie vastu.

Hesekiel 45, 16-18 - kõiki inimesi selle riigi kasuks ohvriks käsi valitsejad. Joonlaud toimetab jahu pakub ohverdusi ja libations puhkusel, uued kaaslased, isegi laupäeviti ja kõik pidulikud Iisraeli sugu.

Need salmid tõendavad, et vere ja teiste ohverdusi, Noorkuu pidustused, pühad, ja laupäeval on osa autasud ohvrikivi teo eest, osutades Messias. Seetõttu on teine laupäeval, millest Piibel räägib.

In Moosese on viide kahte tüüpi laupäeviti. Kogu grupi Moses selgitab puhkusepakettide ja Püha Assamblee, mis iisraellaste säilitada. Aasta 3. salm, Jumal meenutab Mooses seitsmendal päeval, laupäeval, kümme. Tuleb iga nädal, päev püha kogumisega.

Juudi põllumajandustoodete kalender oli jagatud kahte ossa - kevadel ja sügisel. Seetõttu juudid olid kevadel ja sügisel festivalidel pühadel. Kevad pühad Jumal on punkti esimese tulevad Jeesuse. Sügis pühad märkis huviga sündmuste pärast Jeesuse esimest tulekut tema teine tulemine.

Oluline on, et 23. Moosese peatükki need pühad on nimetatud "laupäev".

Moosese 23, 32 - (räägime puhkus - päev Atonement) on laupäev teid kõiki laupäeviti. Alates õhtul üheksandal et kuu järgmise isiku jätkab kiiret ja hingamispäev. "

Sest puhkus tähistatakse puhub esimesel päeval seitsmes kuu ja päev Atonement kümnendal päeval seitsmenda kuu võiks olla mõlemal päeval samal ajal seitsmendal nädalapäeval, laupäev, vastavalt kümme käsku .

Moosese 23,37-38 - See on pidu, et teile kuulutada püha koost. Kui viia need Issanda pakkumisi tules - põletusohvri ja jahune, mis pakub rahu ja jook pakkumisi, neist igaühe kohta päevas. Kõik, välja arvatud Lord laupäeval (seitsmendal päeval), ja jättes välja kõik oma kingitused, lubadused ja vabatahtliku ohverdusi, mis toob Issand.

Iisraellased olid hoida puhkuse, või lisaks sätetele seitsmendal päeval, laupäeval Issand. Pühad osutas tulevad Messias. Kui Jeesus tuli, mis tuleb täita, ning neid ei tohi edasi täheldatud. On kindel, et apostel Paulus ei üritage seitsmendal päeval - laupäeval Jumala seadus, kümme käsku, aga pühad ja hingamispäeva kui prototüüp Messias.

Meenuta oluline Piibli põhimõttega. Uurides Piiblit me näeme seda, et mida on selgelt põhjendatud, mis on ebaselge. Me ei tohiks eirata sadu selge teksti konkreetse teema lihtsalt sellepärast, et üks või kaks selgitused on raske.

Saadud raamatust: peaaegu unustatud päev - Mark Finley


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Piibli Faktid

Mida me usume, esimene osa - õpetuslikud punktid 1-15

413_cemu_verime_1_15.jpg 1 Pühakirja - Piibel, Vana ja Uue Testamendi, on kirjutatud Jumala Sõna. Arvestades jumaliku inspiratsiooni kaudu pühameeste Jumala, kes rääkis ja kirjutas Püha Vaimu poolt. Selles Word, Jumal andis inimesele vajalikud ...
Lisatud: 11.04.2011
Vaatamisi: 128501x

Ainus viis taevas

295_jedina_cesta_do_nebe.jpg Jeesus Kristus elas, kannatas ja suri selleks, et lunastada meid. Jumal lubada Tema Armastatud Poeg peab tulema maailma kuulsus selles wicked maailma patu, vasakule au ja kiitus ja kannatasin solvangute, alanduse, ...
Lisatud: 13.12.2010
Vaatamisi: 155032x
Recommended

Seitsmenda päeva adventistid, viimane reformijad Kiriku kanda oluline hoiatus maailma

454_adventiste.jpg Adventkiriku ütleb palju valesid ja pooltõdesid, eriti Christian veebiportaalid. Võib-olla sellepärast me nimetame põhilised õpetuslikud punktid, mis Jeesus Kristus õpetas, apostlite ning esimese ja ka sellepärast, et meil on ainult liikmetele ...
Lisatud: 29.07.2011
Vaatamisi: 250901x

Mis on seitsmendal päeval nädalas on laupäev või pühapäev?

278_kalendar.jpg Mis on seitsmes kalendripäev laupäeval või pühapäeval? Ta oli teinud muutusi?Paljud riigid selle praegusel, on seitse kalendripäeva pühapäeval. Paljud inimesed ei tea, et laupäev on lihtsalt maailma loomisest seitsmes päev.Kui me ...
Lisatud: 29.11.2010
Vaatamisi: 632601x

Jeesuse Mooses ja Eelija kohta Muutumise mäel

407_jezis_hora_promeneni.jpg Matthew 17,1-8 - kuue päeva pärast Jeesus võttis Peter talle, James ja Johannes, tema vend, miks nad üksi kõrgel mäel ja oli transfigured enne neid. Tema nägu säras nagu päike ja ...
Lisatud: 05.04.2011
Vaatamisi: 348718x

Et.AmazingHope.net - Mis Paul kui ta ütleb, ei ole õigust hukka mõista teid hingamispäevi?