Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Millennium - Tuhandeaastase Kuningriigi

End of the World 2012 ettekuulutus?

305_milenium_tisicilete_kralovstvi.jpg

Millennium - Tuhandeaastase Kuningriigi

Lisatud: 07.01.2011
Vaatamisi: 206305x
Teemad: End of the World 2012 ettekuulutus?
PrintTisk

Tuhandeaastase Kuningriigi on kirjutatud palju segadust ja meelepetted. Mõned inimesed usuvad, et tuhandeaastane kuningriik on juba siin maa peal, kuid enamik leidis, et see on veel ees. Näiteks New Age ja Maitrea ütleb, et lõpetamine maailma nagu me seda teame täna, ja millalgi pärast 2012 tulekul tuhandeaastane kuningriiki rahu ja vaikust riigis ja meil on just fine.

Kuid Piibel ütleb midagi muud. Piibel räägib, et aastatuhande algab pärast teist tulemist Jeesuse Kristuse, kui Jeesus kulub taevas ja lunastamine tema ustav inimesi, kuid see on tühi ja asustamata maad. Usklikud inimesed ei hoia Second Coming ja maa surevad ja tuhat aastat ilma vormi ja tühine. Saatan on siin tuhat aastat kindlasti meie tühi kõrb maa vanglas ning ootab kohus. See on piisavalt aega üksindust ja tööturult mõelda, mida põhjustas.

Piibel räägib ka, kuidas teine tulemine Jeesus Kristus, otsida ja rääkida tulemine Saatan järele aimama ja võltsitud. Saatana ja tema käsilased reincarnated arvesse valguse ingliks ja matkivad Second Coming ja raadio, et see on tuhandeaastane kuningriiki rahu, rahu, armastust. Just see on nüüd tõeks saama. Ärge võrgutas ja õppida, nagu oli tema teine tulemine Jeesuse Kristuse registreeritud Tema Sõna - Piibel.

Jeesus Kristus on tõepoolest tulekul, kuid see saab olema vastavalt Piibli au ja ühel hetkel ta näeb kogu maailm, iga silma, isegi need, kes augustatud Teda. Tema saabumine on usklikud inimesed - ümber elavate ja surnute on ülestõusnud ja jäta usklikke Kristuse taevas. Tema saabumist ei peidetud või edastatud televisiooni kaudu, kuid see saab olema pimestav hetkel kogu maailmas.

Aga hakkame lõpuks 1000 aastat, mille jooksul riigis on tühi ja kõle, sest kuri ei kesta, et näha Jeesuse Kristuse ja hukkuvad. Teises taevas etapp uuringus teisi inimesi, ja Saatan, ja tuhat aastat, Jeesus Kristus tuleb taas taaselustada surnud, kuri ja rahuldust kõigile vastavalt nende tegusid. Kui Jeesus Kristus resurrects surnud, wicked inimesed, et Saatan ilmub mõneks ajaks ja püüavad juhtida neid võitluses pühakud. Siis ta tabas, vaid Jeesus Kristus ja kõik süüvima tulejärve, kui nad leiavad teise, igavene surm.

Millennium Piibli järgi tuleb teine tulemine Jeesus Kristus, kuid tuleb meeles pidada, et sa ei saa lollitada replica Teine tulemine. See ei ole tuhat aastat rahu, kuid tuhat aastat, mil riik on kõle ja tühi ilma inimesi või loomi, või päike ei sära. See on Saatana vangla!

Loe järgmine Piibli salme.

Kes ütleb Piibel räägib aastatuhandel?

Ilmutus John 20,1-3 - Siis ma nägin ingli taevast alla laskuvat tema käes võti sügaviku ja suured ahelad. Ta haaras lohe, vana mao, kes on Kurat ja Saatan, ning sidus ta ahelaisse tuhandeks aastaks. Viskas ta kuristikku ja lukustatud ja pitseeritud ta temast üle, et ta peaks eksitama rahvaid, kuni need tuhat aastat said täidetud, siis tuli korraks vabastada.

Ilmutuse 20,4 - ma nägin Pingid ja need, kes istus neid ja anti ülesandeks kohus. Ma nägin hingi hukatute kohta ütlusi Jeesuse ja Jumala sõna hingi, kes ei olnud kummardanud metsalist ega tema kuju ega olnud saanud oma jälje otsaette või käsitsi. Nad elasid ja valitsesid koos Kristusega tuhat aastat.

Kes kohtunikukohale püha apostel Paulus?

1Kr 6,2-3 - Kas teate, et pühade tahab kohut mõista maailma? Kui teil on üks maailma üle kohut mõistma, sa ei ole võimeline hindama sellise trifles? Kas sa tead, et me kohtunik inglid? Pigem tavaline asjade elu!

Mis ülestõusmine?

5. jaanuar, 28-29 - ei oleks üllatunud, sest aeg on tulemas, kui kõik, kes on haudade kuulab tema häält ning tulevad välja - need, kes on teinud head äratatakse ellu, kuid need, kes tegutsevad kurjad, nad tõstatatud kohus.

Kes on need inimesed tõusma surnuist esimesest ülestõusmisest?

Ilmutus John 20,6 - Õnnis ja püha on see, mis on osa esimesest ülestõusmisest. Üle selline teine surm mingit õigust, kuid need preestrid Jumala ja Kristuse ja valitsema kuninglikult ühes Temaga need tuhat aastat.

Mida tähendab Kristuse pühade tulla jälle?

John 14,3 - ma lähen valmistada koht sinu jaoks. Kui ma lähen ja valmistada koht sinu jaoks, tulen ma jälle tagasi ja teid ennast, siis võib teha ka kus ma olen.

John 17,24 - Isa, ma tahan teile öelda, et olete andnud mulle, minuga olla, kus ma olen, et näha auks, et sa andsid mulle, sest sa armastad mind enne maailma rajamist.

Mis juhtub wicked inimesed elavad teine tulemine?

Luuka 17,26-30 - Mis Noa päevil, nõnda peab ka Inimese Poeg päeva: söömine ja joomine, abiellub ja annab abielu, kuni päevani, mil Noa kantud laeva. Siis tuli veeuputus ja hävitati nad kõik. Samamoodi päeva Lot: nad sõid ja jõid, ostetakse ja müüakse, nad istutatud ja ehitatud, kuid päeval, Lott läks välja Soodoma sadas tule taevast hävitada neid kõiki, ja väävel. Samuti on see päev, mil Inimese Poeg ilmub.

1 Tessalooniklastele 5,3 - Kui inimesed ütlevad: "Rahu! Ohutus" on äkki üllatunud segadust, sest kui nad tulevad pärast rasedust valu ja ei leki.

Ilmutus John 6,14-17 - taevas kadunud nagu suletud raamat ja kõik mäed ja saared on liikunud oma koht. Princes ja ilmamaa kuningad, rikas ja võimas kindralid, iga ori ja iga vaba peitis end koobastes ja mägi kive. Siis nad ütlesid mägedele ja kaljudele Fall meid ja varjake meid enne, kes istub troonil ja viha Lamb! Tuli suur päev Tema viha ja kes ei saa seista? "

Mis kirjeldus meie riigis ajal aastatuhandel, prohvetid anda?

Piibel ütleb Genesis, et maa oli alguses autus ja kehtetuks ja pimedus oli üle kuristiku. Kreeka sõna, mida kasutatakse siin - abussos - on sama sõna John Ilmutuse 20, 1, mis räägib aastatuhandel.

Js 21,22 - sel päeval Issand karistab võimu ülal taevas ja ilmamaa kuningad all. Nad herded vangide auku, saab lukustada vangla pikka aega hinnatakse. Kuu jääb üllatunud päike ise häbeneb kui vägede Issand Siioni mäel Jeruusalemmas võtab kuningriigi ja oma hiilguses tundub ees oma vanemad.

Jeremiah 4,23-26 - ma nägin maa - vaata, lohutu ja tühi, ma vaatasin üles taevasse - oli ilma valguseta. Ma nägin mägedes - kõik raputas üles, raputas kõik mäed. Nägin ja ennäe - kuhugi mees ja kõik linnud kadunud. Olen näinud - ja ennäe, viljakas sai kõrbed ja kõik linnad langes Issanda ees, kui ta viha süttis põlema!

Js 24,1-3 - "Vaata, Issand teeb, maa on täiesti laastab; inetuks oma välimust, oma rahva laiali. Sama kehtib ka varre preestri sulane ja oma isanda teenija ja tema armuke, nende ostjate ja müüjate, laenuandjate ja laenuvõtjate laenu haid ja nende ohvritele. Maa on täiesti rüüstatud, kõik saab rüüstatud - see sõna tuli Issand!

Ilmutus John 6,14-17 - taevas kadunud nagu suletud raamat ja kõik mäed ja saared on liikunud oma koht.

Kui kaua Saatan on vangistatud siin maa peal see seisund?

Ilmutus John 20,3 - viskas ta kuristikku ja lukustatud ja pitseeritud ta temast üle, et ta peaks eksitama rahvaid, kuni need tuhat aastat said täidetud, siis tuli korraks vabastada.

Õige surnud äratatakse kell teine tulemine Jeesus Kristus. Millal teiste wicked surnud äratatakse?

Ilmutus John 20,5 - Muu (kuri) surnud ei ole elus siiski kuni tuhat aastat.

Mis muutuvad Saatana seisukohta lõpus aastatuhandel?

Pärast neid tuhandeid aastaid koos püha Kristuse tuleb uuesti maa peale, et täita kohtu viidatud kuri ja puhastamine ning loonud uue riigi, kui kodus head. Tol ajal Kristus äratab surnud wicked igas vanuses. See on teine ülestõusmine, ülestõusmine hukatuse ja kohus. Aga kuri hakkavad sama vaimu mäss, mis oli teie elus. Ülestõusmine Saatan on vabastatud oma pika tegevusetuse ja tegevusetust.

Ilmutuse 20,3 - viskas ta kuristikku ja lukustatud ja pitseeritud ta temast üle, et ta peaks eksitama rahvaid, kuni need tuhat aastat said täidetud, siis tuli korraks vabastada.

John 5,29 - ja välja - need, kes on teinud head äratatakse ellu, kuid need, kes tegutsevad kurja ülestõusmine kohus.

Mis järgmiseks Saatan teha, kui kuri äratatakse?

Ilmutuse 20,7-8 - Kui tuhat aastat lõppema, saatan vabastatakse vanglast. Mine välja meelitama rahvast neli nurka maa, GOOG ja Magog, et koguda nad kokku, et võidelda - nii palju kui liiva mere ääres. Täitis kogu silmapiiri, ümbritsetud laagris pühad ja armastatud linna, vaid tule taevast alla tulnud ja sõid selle ära.

Kelle vastu kuri võitlema?

Ilmutuse 21,2 - ma nägin püha linna, uut Jeruusalemma, Jumala juurest maha tulevat taevast, valmistunud otsekui pruut, kaunistatud oma mehele.

Ilmutuse 21, 8 - mehitatud silmapiiril, ümbritsetud laagris pühad ja armastatud linna, vaid tule taevast alla tulnud ja sõid selle ära.

2. Tessalooniklastele 1,7-9 - Jumal on õige: need, kes kannatavad saab hüvitamist paha, kuid sa oled rahutu meiega saad puhata. Issand Jeesus ilmub taevast oma vägeva inglid tuleleegis, et karistada neid, kes ei tunne Jumalat ja aktsepteerida evangeelium meie Issanda Jeesuse. Nende karistus on igavene hävitamine lahusolek Issanda ja tema võimas jõud.

Mida saab oodata pärast püha maa ja hävitada kõik patu ja patustega?

2. Peter 3,13 - taevas kaovad tule ja elemendid sulavad tulist soojus, kuid me ootame uut taevast ja uut maad - kodus omakapitali.

Js 65,17 - Lo - ma loon uue taeva ja uue maa, viimati asjad unustada, keegi ei mõtle neile.

Ilmutus John 21.1 - Siis ma nägin uut taevast ja uut maad. Sest esimene taevas ja esimene maa olid kadunud ja merd ei ole enam.

Milline on oodatav tasu inimesi õiglaselt?

Js 35,10 - tagasi Lord päästetud ja tulevad Siionisse koos rõõmupidu, igavese rõõmu oma nägu. Siis valdav rõõmu ja rõõm, kurbus ja ohkamine on lehed.

Ilmutuse 21,4 - Ta pühib ära iga pisara nende silmist ning surma ei ole enam ega nutma ega kisa ega valu ei saa kunagi olema, sest eelmine asjad on kadunud. "

Js 65,24-25 - Enne nad kõne ma vastan neile, enne kui ta räägib, ma kuulen seda. Hunt ja tall on sööda koos, lõvi nagu härg sööma varte ja tolmu tuleb toidu madu. Nr viha, ei segaduse kõikjal kogu mu pühal mäel, ütleb Issand.

Ilmutuse 22.5 - Tekib öösel, nii et nad ei pea silmas lamp või päikesekiirguse sest see valgustab Issand Jumal, ja nemad valitsevad ajastute ajastuteni.


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - End of the World 2012 ettekuulutus?

Nostradamus 2012 - vale ettekuulutused

192_nostradamus.jpg Ma tahaksin kirjutada midagi ettekuulutused Nostradamus, sest internet temast palju kõneainet inimesi ja räägib sageli. Paljud tema hirmutav hirmutav ettekuulutus, teised ütlevad et see on väljamõeldis. On palju saite, et kirjutada ...
Lisatud: 25.10.2010
Vaatamisi: 505219x

Et teenida Mayans, määratud maailma lõppu aastaks 2012?

311_mayan_pyramid_and_calendar.jpg See teema kindlasti vaidlustanud keegi, kes hoolib selles küsimuses. Peame tunnistama, jõud, mis on selles maailmas. See on Jumal - armastus, joonlaud universumi, kuid Lucifer, kes tulid meie riigis oma kontrolli ...
Lisatud: 12.01.2011
Vaatamisi: 194554x

False Messias New Age ja Maitrea

280_jezis_vs_lucifer_1.jpg "New Age" nende sõnadega, alates 1984 üha enam tekkinud kõik ajalehtede ja uudistesaadete. Inimkond igatseb, sest see ei ole enam maa peal koos meiega viimasena. Midagi peab juhtuma. Piibel räägib teine ...
Lisatud: 26.11.2010
Vaatamisi: 198568x
Recommended

Saame määrata lõppkuupäevaks maailma ja Jeesuse Kristuse?

489_may-21-2011-doomsday-or-judgement-day.jpg Hiljuti üha kasvav hulk inimesi, kes mõistavad, et tulevad meie Lunastaja Jeesus Kristus on väga lähedal. Inimesed arvavad, õppimine ettekuulutus ja püüame märgata erinevad märgid, kas piibellik või unbiblical.On Õlimäele Christ ...
Lisatud: 09.10.2011
Vaatamisi: 256079x

New Age - Messias Maitrea aastal ettekuulutusi

281_jezis_vs_lucifer_2.jpg New Age Movement enam viimastel aastatel kasvanud järk-järgult ja märkamatult ning satub kõigis meie elu. Liikumine kiiresti kasvas salaja, kuid aastast 1984, mil ta oli käskinud avaldada ja levitada niipalju kui ...
Lisatud: 30.11.2010
Vaatamisi: 181638x

Et.AmazingHope.net - Millennium - Tuhandeaastase Kuningriigi