Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Miks usklikud inimesed peavad kannatama?

Lähtepunkt, mida ma teha saan?

193_trpici_verici.jpg

Miks usklikud inimesed peavad kannatama?

Lisatud: 29.10.2010
Vaatamisi: 140951x
Teemad: Lähtepunkt, mida ma teha saan?
PrintTisk

Kindlasti olete kunagi mõelnud, miks nii palju kannatusi maailmas. Jah, meie riik on nüüd valitseb kuri nagu saatan, kes kukutati meie riigis. Ta on siin tuua inimesi Jumala vastu, kuni teine tulemine Jeesus Kristus, kes teeb paha lõpuks.

Ilmutus John 12,7-9 - võitlus toimus taevas: Miikael ja tema inglid sõdisid lohe vastu. Ja lohe sõdis ja tema inglid, aga mingit kasu. Taevas ei ole koht leida neile ja suur draakon - Vana madu keda hüütakse Kuradiks ja Saatanaks, kes eksitab kogu maailma - kukutati. Ta visati alla maa ja tema inglid visati välja ühes temaga. Lucifer ei ole kurat sarved, on väga intelligentne olla. Ta valetas taevas ja üle mäss meie Maa, mis asub tõi esimesed inimesed Aadam ja Eeva.

Aga miks kannatada ja inimesi, kes usuvad Jumalat?

Matthew 5,4 - "Õndsad on need, kes leinama, sest nad peavad lohutust.

Nuttev, mille kohta on tõesti kahju räägi patu üle. Jeesus ütles: Ma kutsun, kui ma tõstsin maast tõmbab kõik inimesed ise (Johannese 12:32). Kui üks vaadeldakse, kuidas Jeesus ristilöömise rist tunnistab patusust inimese iseloomu. Saab teada, et see on meie patt, et ristilöödud Issanda au ja seega murtud süda on nutt patud ja kahetsust.

Jeesuse sõnad, vaid ka sõnumit mugavust inimesed, kes kogevad kurbust ja leina. Kurbus ei mõjuta meid alusetult.

Hb 12,7-11 - Kui sa jooksed vajalikud katsed oma hariduse ja Jumal teile tegutseb oma lastele. Kas laps, kes ei karistada isa? Haridus osalesid kõik, ilma et teil ei oleks tema lapsed, pool jää. Kui me kaaluda nende füüsikalised vanemad, kes tõstatas meile, me peaksime pigem andke Isa alkohol ja saad elus? Nad tõid esile lühike omal äranägemisel, kuid ta meie endi huvides, tulla osa tema pühadusest. Haridus on hetkel kunagi tundub kena, kuid külm, kuid hiljem neid, kes läbis ta, tuues vilja õigluse ja rahu.

Lõpuks iga katse tundub olevat, kui raske ja kibe, me muutume õnnistus, kui te nõustute selle usu läbi. Kõik kannatused, mis võtab maise naudinguid, muutub sõiduk meile omakorda meie mõtted taevasse. Paljud ei nõustu Jeesus, kui ta on väsinud esile abi otsima teda.

Life testid Jumala vahendeid, jättes iseloomu meie mustuse ja ebavõrdsus. See on valu, kui otesávají, hööveldatud, lihvitud ja poleeritud. See on lihtne saada muljet abrasiivne ketas. Aga freestone on valmis võtma oma koha taevane tempel. Kapten kasutu materjal ja maksab hoolikat ja põhjalikku tööd. Ainult harva ja vääriskive lihvima.

Issand aitab kõiki, kes teda usaldada. Religioossed inimesed saavutada suuri võite. Nad õpivad palju. Kas kogemus suurepärane kogemus.

Meie taevane Isa ei ole kunagi andestama neile, kes kogevad leina. Kristus tõstab murtud ja nutt puhastab süda, kuni ta saab tema eluruumi.

Ilmutuse 3,19 - Nii palju kui ma armastan, ma tänitama ja nuhtlema: olla üliagar seetõttu ja kahetsema.

Samas, kui me tulla probleeme, tegutseda peamiselt Jacob. (Genesis 32,24-30). Me arvame, et kõik raskused, vaenlane on käe pimedus pime vaeva, kuni nad ammendanud oma ressursid ja ikka ei leia teda lohutust ja mõtteavaldus. At dawn, puudutus Jumal ilmus Jacob, kes tõesti võitlesid koos - ingel leping. Siis, nutt ja langes jõuetud rüppe igavene armastus, võtta õnnistuse, misjärel paljud soovida.

Samuti peame õppima, et testid on õnnistus, mitte põlgavad Jumala, haridus-, või lipu, kui me norima.

Töö 5,17-19 - Vaata, õnnelik on see mees, keda Jumal correcteth: seega põlgavad ei sa chastening of Almighty: Sest ta tegi haige ja bindeth up: ta woundeth, ja tema käed teha terve. Ta esitab sulle kuus mured: jah, seitse seal ei tohi kurja touch sind.

Jeesus tuleb iga kannataja, ravida teda. Tema kohalolu soodustab kurbus, valu ja kannatusi.

Jumal tahab meile jääda vaikne valu, Tuskaantunut südames. Ta tahab lift oma silmad ja vaatas oma kallis ja armastav nägu. Ta tahab, et me aru aga me vaatasime teda lihtne usk ja võimaldas tal meid. Tema süda tunneb meie valu, kurbust ja uuringutes. Ta armastab meid igavese armastuse ja ümbritsevad meid oma lahkust ja kaastunnet. Peaksime rohkem tähelepanu pöörata Issand Jeesus, ja veel arvan, tema headust. Ta tõstab mehe üle igapäeva mured ja probleemid, ja toob enesega Kuningriik rahu.

1 John 5,4-5 - Kõik, mis on Jumalast sündinud võidab maailmas teeb. Ja see on võit, mis võidab maailma: meie usk. Kes on see, mis võidab maailma kui see, kes usub, et Jeesus on Jumala Poeg?

Ustav peab õppima alandlikkust ja usku Kristusesse ja tema juhtimisel. Alles seejärel saab tegelda temaga Jumala kuningriigi. Südamega jumalamees "vajadusele" tulema minu enese, kuid katsetatud inimene mõistab kuidas nõrk ja vabastab Kristus oma südamesse.


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Lähtepunkt, mida ma teha saan?

Jeesus Kristus on Jumala või loodud on? - 1. osa

374_jezis_kristus_1.jpg Kõik need salmid on meid teadmine, et Jumal, maailma Looja ja kogu elu tuli isiklikult selle maa kehas mees, Jeesus Kristus suri meie pattude eest. Kes on Lord of the universe, ...
Lisatud: 10.03.2011
Vaatamisi: 192837x

9. töö ja elu Christian - Way to Christ

352_cesta_ke_kristu.jpg Jumal on allikas elu, universum, valguse ja rõõmu. Nagu laternana põhineb päike, nagu ojad vee spurt alates live allikas, nii et see valab õnnistust kõikidele oma olendid. Ja kus elu Jumala ...
Lisatud: 11.02.2011
Vaatamisi: 145052x

1. Kes on allikas elu?

83_cesta_ke_kristu.jpg Meie taevane Isa on allikas elu, tõde ja rõõmu. Ilus maa, ei kandmise jälgi hävitamist ja needused patu. Kogu kaunis loodus näitab suure armastuse jumal. Kõik on ideaalne inimeste vajadustega ja ...
Lisatud: 07.09.2010
Vaatamisi: 127497x

Kuidas kuulda Jumala häält

140_jak_slyset_bozi_hlas_1.jpg Õpi kuulda Jumala häältMeie kallis Päästja ootab ta ukse avab oma südame ja öelda, et meie jääda. Jeesus ütleb: "Vaata, ma seisan ukse taga ja koputan Kui keegi kuuleb mu häält ...
Lisatud: 29.09.2010
Vaatamisi: 280733x
Recommended

Piibel, Jumala sõna - miks me saame usaldada teda?

285_bible.jpg Piibel on raamat, mis loodi 16 pikki sajandeid, ja ta on osalenud kirjalikult 40 kirjanikud täiesti erinevas vanuses, elukutsete, haridus, keskkond, kaasatus ja maailmavaade. Ja veel nii kristlased me tunnistame, et ...
Lisatud: 07.12.2010
Vaatamisi: 204533x

Et.AmazingHope.net - Miks usklikud inimesed peavad kannatama?