Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Miks Suurenevad üleloomulikke ilmutusi kogu maailmas?

Praegused sündmused maailmas

355_ufo_china.jpg

Miks Suurenevad üleloomulikke ilmutusi kogu maailmas?

Lisatud: 15.02.2011
Vaatamisi: 221303x
Teemad: Praegused sündmused maailmas
PrintTisk

Maailma eskaleerumist eri Paranormaalne kogemusi, nähtusi ja spiritism. Ei ole kahtlust, et nad ei ole jutte, vaid asjaolu, et inimesed ei suuda seletada. Mõned neist on toimunud ja meedias ja ajakirjanduses, paljud ei taha mainida meedias.

Miljonid inimesed üle maailma on viimasel ajal televisioonis ja Internet kaks imepärast nähtust: hõõguv UFO hõljuv Rocky Jeruusalemma Katedraal ja taevalik numbrile valge valgel hobusel ratsutamine kaudu rahvahulgad kogunesid Tahrir Square Kairo, Egiptus, pildistatud video. Paljud inimesed lendavad õhus ja paljastada palju erinevaid religioosseid vaimseid sümboleid.

Vastavalt Benjamin Creme, need tunnustähti ja imetegusid märke, et Herald välimus Maitreja, Maailm Õpetaja, avalikul areenil. 14. Creme jaanuar 2010 teatas, et esimese ilmnemise Maitreya (inkognito) televisioonis. Alates sellest ajast on 29 - korda ilmus televisiooni USA ja teiste kõnelusi võib oodata varsti Põhja-ja Lõuna-Ameerikas, Jaapanis, Euroopas ja mujal maailmas.

Mida need nähtused tähendab? Kes loob neile? Milline on nende tähendus?

Ilmutus John 16,14 - Nad on kanged deemonid tööpäeva imed, mis põhinevad ilmamaa kuningad ja maailmas, juurde neid koguma lahing et suur päev, kõigeväeline Jumal.

Nii, et mõista jõud siin maailmas, me peame Piiblit õppida ja lugeda, mida ta ütleb Jeesus Kristus. Piibel ütleb, et Jeesus Kristus on Jumala Poeg, Lunastaja, vaid ka kohtunik maa.

Tähelepanu paljud kirikud ja nende traditsioone. Piibel räägib midagi muud kui aastate traditsioon, mida on muudetud katoliku kirik ja isegi paljud protestantlikud kirikud. Autor Christian doktriin panna hinge surematuse, mis Piiblis kusagil ei loe, mis võimaldab pikendada spiritism ja mõju Saatana imet.

Koguja 9,5-6 - elavad teavad, et nad peavad surema, aga surnud ei tea midagi. Nr survemeetmeid on juba suutnud võita isegi pelk mälestus neist hukkus. Nende armastus ja viha, kõik kirg on läinud. Keegi on osa midagi, mis juhtub päikese all.

2. Korintlastele 11,14 - ja pole ime, sest saatan ise on ümber valguse ingliks! Seega ei midagi erilist, kui tema nõude olla teenriteks. Kuid lõpuks nad kuuluvad, nagu ta väärib.

Moosese 19,31 - ei pöördu kummitusi ja võlur, Oracle. Ei püüa neid ja defilee neid. Mina olen Issand, su Jumal.

Üleloomulikest nähtustest, kultuuri ringid, UFOs ja isegi esinemised kummitusi, sealhulgas Virgin Mary = saatan spiritism on algataja paha.

Juba paradiisi looduse elu ja surma, Saatan valetas inimesed ja nüüd, et piisavalt aega on hoogustanud oma valeta. Nad püüavad suunata inimesi Jumala ja see on šokeeriv üleloomulikest nähtustest. Spiritism ei erista hea ja kurja, näitab see, kummitused kõik märgid ja räägib vastu Piiblit. Sageli siiski varjus kristlus, mis ei vasta tõsi Jumala seadus Piibli järgi. Kui inimesed näevad üleloomulikku väge, et Saatan on võimas ingel, minna ta ja usuvad, et Jumal on nende püsiv seaduste muuta, kuid ole ettevaatlik, see on ikka lihtsalt vale.

Ja miks need nähtused on nüüd kiirendada, et?

See on seetõttu, et Jeesuse Kristuse - tõsi Lunastaja ning valitsejaks kogu maailma ja universumi on tulemas. See on üks märke, mis on kirjutatud Piibli, mis on juba täidetud. Kogu maailm on ühendatud nn New Age liikumist, mis peaks võimaldama nende imede ja üleloomulike kogemuste simuleerib saabumist tõsi Lunastaja. Saatan on suurriik ja tema imitatsioon saabumisest Lunastaja on ülemaailmne ja väga muljetavaldav. Rahunege isegi Jumala tempel ja annan nagu Jumal.

Kes ei ole kursis sõnu Piibel - Jumala Sõna on petetud! - Jumal hoiatab meid - "Vaata, ma olen teile rääkinud varem."

Matthew 24,11 - Ja palju valeprohveteid tekib ja eksitavad paljusid.

Matthew 24,23-25 - Kui te kui keegi ütles: "Vaata, Messias on siin! "Või" Siin see on! "Usaldust. Tõuse vale messiahs ja valeprohveteid tõuseb ja teeb suuri tunnustähti ja imesid, et eksitada, kui võimalik, isegi valida. Vaata, ma olen teile rääkinud varem.

2. Tessalooniklastele 2,3-4 - Ära lase kedagi petta kuidagi. Kuni see päev tuleb, siis tuleb loobunud Jumalast. Nad peavad avastama kuri ja kõlbmatud, mittenõustunud ja tõstab enese üle kõik see, mida ta ütleb ja mida Jumal on teeninud. Rahunege isegi Jumala templisse ja annab Jumal!

Kui te peaksite saama üks üleloomulik kogemusi ja ilmutused palvetada Jeesuse Kristuse, meie Issanda, meie armuline Lunastaja ja kohtunikud, keda Jumal Isa andis kõik jõud. Ta on ainsana õigus sekkuda ja vaba meiega käest deemonid!

Õigusaktid 4, 10-12 - miks te kõik ja kogu Iisraeli rahvale teatada, et see mees seisab enne kui tervislik nime Jeesuse Kristuse, Naatsaretlase, mida te ristilöödud ja Kelle Jumal on surnuist üles äratanud. See on üks kivi sa ehitajad hukka mõista, kes sai nurgakivi. "In keegi teine ei ole päästet - maailma inimesed on antud teise nime all, milles meid päästetakse!"Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Praegused sündmused maailmas

Suurendades oluliselt loodusõnnetuste arv - hoiatada meid!

434_katastrofykont.jpg Piibel ennustab riigi olukorrale leida, enne kui Jeesus Kristus pöördub tagasi. Maa on väsinud ja suur hulk looduskatastroofe. Inimesed on isegi surra hirmust oodates, mida maailm on tulemas. Paljud inimesed on ...
Lisatud: 12.05.2011
Vaatamisi: 202164x

Maailma aeg, kui palju inimesi selles maailmas?

157_world_clock.jpg Huvitav, kui palju inimesi selles maailmas? Tahad teada, kuidas paljud inimesed on sündinud, kui palju inimesi sureb aastas või praegu? Tahan teada, mis kuritegevuse määr USAs on toornafta maailmaturu, riik toit?Uuri ...
Lisatud: 30.09.2010
Vaatamisi: 315725x

Hiina evangelizing mujal maailmas - liikumine (tagasi Jeruusalemmas)

284_china_globus_vlajka.jpg Sest tagasi Jeruusalemma nägemus tuhanded Hiina on valmis surema. Vähemalt peaksime teada, miks. Napoleon ütles kord: "Kui Hiina liigub, see muudab maailma nägu." Täna, need sõnad saavad teoks tänu võimas vaimne ...
Lisatud: 06.12.2010
Vaatamisi: 175091x

Super päikese torm 2013

163_solarni_super_boure.jpg Super päikese torm seab ohtu Maa infrastruktuur 2013Aastal 2013 ähvardas NASA Earth tugev päikese aktiivsus, mis toodab super päikese torm võib halvata nii side-ja navigatsiooni satelliitide, aga ka elektri-, transpordi-ja pangandussüsteemide ...
Lisatud: 06.10.2010
Vaatamisi: 191074x

Nälg maailmas

158_hladomor_ve_svete.jpg ÜRO: arv näljane maailmas ületab ühte miljardit eurot ning tänu majanduskriisileKoostisega toidu ja majanduskriis on põhjustanud mitmeid näljane maailmas ületab ühe miljardi. Võrreldes eelmise aastaga koguarv kasvas 100.000.000-1020000000 ütles Toidu-ja Põllumajandusorganisatsiooni, ...
Lisatud: 01.10.2010
Vaatamisi: 342792x

Et.AmazingHope.net - Miks Suurenevad üleloomulikke ilmutusi kogu maailmas?