Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Miks on paha?

Lähtepunkt, mida ma teha saan?

59_snake.jpg

Miks on paha?

Lisatud: 02.08.2010
Vaatamisi: 163087x
Teemad: Lähtepunkt, mida ma teha saan?
PrintTisk

Olen kindel, et te kõik nõustute, et meie riik on paha. Seal on väga tugev ja aktiivne.

Kus nad pärit on? Miks?

Piibel räägib mässu Jumala vastu taevast. Tõrvikukandja vägevat Inglit - Lucifer tahtis olla võrdne Jumala ja ta on taevas, kus keegi ei teadnud, patt, süü Jumal. Ta rääkis sellest, et Jumala reeglite ainult absoluutne võim ja seega igaüks peab kuulama teda hirmu.

Jesaja 14,12-14 - Kuidas te olete langenud taevast, O koidutähe poeg koitma! Te olete olnud visatud maa peale, kes te kord ette väike rahvad! Sa ütlesid oma südames, ma tõusta taevasse Võtan Minu aujärjel eespool tähte Jumal, ma istuda Enthroned mäel montaaži kohta äärmiselt kõrgused püha mägi. Ma tõusta üle tippude pilved; teen ise nagu Kõigekõrgema.

Ilmutus John 12,7-9 - võitlus toimus taevas: Miikael ja tema Inglid sõdisid lohe vastu. Ja lohe sõdis ja tema inglid, kuid midagi teha. Taevas oli neile ei leitud selle asemel ja suur lohe - see vana madu, keda hüütakse Kuradiks ja Saatanaks, kes eksitab kogu maailma - kukutati. Ta visati alla maa ja tema Inglid visati välja ühes temaga.

Lucifer ei ole kurat koos sarved, see on väga intelligentne olend. Lied taevas, ja pöördus mäss meie riigis asuvad tegi ta esimese inimese Aadama ja Eeva.

Genesis 3,1-5 - targem kõik alal loomade Issand Jumal oli teinud. Ta ütles naisele: "Kas Jumal ei söö iga puu aias?" Viljapuud ja aed võime süüa, "Naine ütles madu." Aga puust aias Jumal ütles: ärge sööge ega selle saate ühendust võtta, muidu sa sured. "See madu naine ütles:" Sa sured! Aga Jumal teab, et kui puu süüa selle, siis teie silmad lahti ja te nagu Jumal: Te tundes head ja kurja. "

Roomlased 5,12 - patt tuli maailma ühe inimese kaudu patt ja surm tuli. Surm on levis seejärel kõik mehed, sest kõik pattu teinud.

Ilmutus John 16,14 - Nad on kanged deemonid, kes pidas tähiseid ning tuginevad kuningad riigis ja kogu maailmas, et koguda neid lahingus päev, suur Jumal, Kõigeväeline.

Alates sellest ajast, saatan ärritab inimesi ja tervete rahvaste vastu Jumala ja üksteisega. Kui Jumal kohe tabas raske, näis olevat südametes kõik olendid universumis, hirm ja küsimus "Lucifer pole tõde?" Kurja variant ei oleks eemaldatud. Seepärast andis Jumal saatan aega näidata. Kui ta tegi esimese inimestel hakkas tegutsema võimas kurja meie Maa oli Saatana ja tema inglid Maal kukutamist. Riik sai teatri kogu universumis.

1 Korintlastele 4,9 - tundub mulle, et Jumal on määranud meid apostlite viimane koht seeria, nagu me surma saanud etendus maailma - mehed ja inglid.

Evil ei saa hävitada vägivald, kuid tuli ületada Jumala olemust armastust ja õiglust.

Galaatlastele 4,4 - Aga kui aeg tõeks, läkitas Jumal oma Poja, kes sündis naisest, sündis käsu all, et lunastada, kes olid käsu all, võtame õiguse sonship.

Jeesus - Jumala Poeg oli näidata maailmale, iseloomu Loojat, kes armastab oma loomist. Kuigi kättemaks üleastumine Jumala seadus on surm, Jumal armastab meid nii palju, et Ta andis oma Poja surema meie asemel.

Jh 3:16 - Sest nõnda on Jumal maailma armastanud, et Ta oma ainusündinud Poja, et kes usub temasse, ei hukkuks, vaid et temal oleks igavene elu. Jumal ei läkitanud oma Poja maailma, et mõista hukka maailma, vaid et maailm Tema läbi oleksid võinud pääseda.

Kogu universumis marvels: Creator surevad tema loomist.

1. jaanuar 4,9 - Sellega näitas ta Jumala armastus meie vastu, et tema poeg, ainusündinud, läkitas Jumal maailma, et saada teda läbi elu.

Isegi kui me seisame siin Maa peal, paha Lucifer, aga lüüa sai ja karistuse ootavad teda. Jeesus on vaid lähtepunkt ja lootust meile kõigile, kes nõustuvad ta minu südames. Kes võtab Jeesuse surma meie pattude eest ning sellega vabaneda kurja, saab tagasi tulla Isa, Looja - Jumala armastus.


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Lähtepunkt, mida ma teha saan?

7. meelemuutus - Faith ja seadus - Way to Christ

273_cesta_ke_kristu.jpg "Kes on Kristuses, on uus loodu. Mis on, vana on möödunud, uus on sündinud" (2. Korintlastele 5:17).Üks ei tohi öelda, täpse aja ja täpse asukoha, või ei määratle kett asjaolud, mis ...
Lisatud: 22.11.2010
Vaatamisi: 136737x

Seminar - arendamine iseloom

479_seminar.jpg Me elame nagu Kristus? Küsimusele, mille ta peaks küsima iga kristlane, sest Jeesus kutsus meid elama nagu tema.Selle seminari eesmärgiks on anda märk suurendamise kristlike põhimõtete alusel pühakirja ja tsitaate prohvetlikud ...
Lisatud: 20.09.2011
Vaatamisi: 123619x

Põhjused, miks teine tulemine Kristuse maailma

247_duvody_prichodu_jezise_krista.jpg Jeesus Kristus sureb meie pattude eest, võidu kurja - Saatana ja võitsin teda. Ta näitas kogu universum, et Jumal on armastus ja veel oleme pattu teinud Jumala seaduste vastu, nii et ...
Lisatud: 08.11.2010
Vaatamisi: 157651x

Video - JEESUS

199_film_jezis.jpg JEESUS John Heyman on vaadatud ja ka kõige enam tõlgitud film kinos ajalugu.See film on ajalooliselt tihedat elu Jeesuses Kristuses.Kes on Jeesus? Sellega küsimusega soovitakse vastata tunnustatud tootja John Heyman. Ta ...
Lisatud: 03.11.2010
Vaatamisi: 254945x

Parandage meelt - see on praegu kõige olulisem asi!

484_pokani.jpg Matthew 4,17 - Sellest ajast alates Jeesus hakkas kuulutama, "Parandage meelt! Taevariik on lähedal!"Kui Jeesus Kristus ja Ristija Johannes jutlustas lähedal Taevariik esimene helistas ja kutsus inimesi meelt parandama. Teisisõnu, ülestunnistus ...
Lisatud: 25.09.2011
Vaatamisi: 207912x

Et.AmazingHope.net - Miks on paha?