Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Miks Jeesus Kristus?

Märk kordi, teine Jeesuse Kristuse

71_druhy_prichod_jezise_krista.jpg

Miks Jeesus Kristus?

Lisatud: 12.08.2010
Vaatamisi: 184064x
Teemad: Märk kordi, teine Jeesuse Kristuse
PrintTisk

Miks Jeesus Kristus?

Jeesus Kristus tuleb vaikselt ja järk-järgult, kui maailm valmis Teda? Comes ja näib televisioonis või erinevates kohtades?

Kristus tuleb isiklikult ja nähtavalt taevas. Piibli järgi on ta vasakult tule ja vaata talle iga mees.

Comes on isandate Isand ja kuningate Kuningas. Igaühel selgelt aru, et ta on Looja maailm ja joonlaua universumis. Keegi ei saa kahelda, sest tema saabumine nagu välk süttib kogu taeva ühest otsast teise. Maa Trembles, haudade avatud ja kust tõuseb esimese tõelise Jumala rahvast. Jeesus Kristus on tulnud ja koos sellega rahva oodata ülestõusmist uuele elule, või karistamiseks.

Jeesuse Kristuse pole midagi progresseeruv või salajane, kuid üsna šokeeriv kõigile. Piibel ütleb, et igaüks teda näha, isegi need, kes augustatud teda. Igaühel on aukartust enne Teda kummardama. Inimesed, kes armastavad Jeesust Kristust, täitusid Tema armastus ja austus oma õigust seaduses täidetakse rõõmu ja õnne, et lõpuks ometi näha oma armastatud kuninga ja Lunastaja. Inimesed, kes ei ole nõustunud Jeesuse Kristuse oma südamesse ja seda puhastatakse oma patud on täis õudust, kurbus kadusid võimalused.

Meie Looja on meile vabatahtlikult läbisid raske ja häbistav surm meie pattude eest, et saaksime puhastada ja tagasi minna Jumal Isa. Võtke ta oma südame tänulikkust ja armastust. Oodata on õnnelik, et Tema teise tulemise vabastada meid patust ja kannatusi.

Tema ohverdada meid, Jeesus Kristus on juba ette, nüüd on nii võitja ja kuningas taevas suure hiilguse.

Õigusaktid 1,9-11 - Pärast seda viidi ta nende silme ülespoole ja kadus nende silmade pilv. Kuigi pinevalt vaadates tal minna taevasse, vaata, siis tuli neile kaks meest valgetes rüüdes ja ütlesin neile: "Mida sa seisma ja vahtis juures taevas, Galilea mehed? See Jeesus, kes oli võtnud sinult taevasse, tagastab lihtsalt kui sa nägid teda minna. "

Ilmutuse 1,7 - "Vaata, see on kaasas pilved ja kõik silmad saavad Teda näha, isegi need, kes augustatud teda. Kõik suguharu maa teda nutma. Jah, aamen.

Luuka 17,24 - Nagu välk süttib maastikku ühest otsast taeva teistele, nõnda Inimese Poeg oma päeval.

Matthew 24,30-31 -, siis taevas saadab ilmub Inimese Poja, ja siis hakkavad kõik rahva suguvõsad maa peal nutma ja vaata Inimese Poja tulevat taeva pilvede peal suure väe ja auga. Ja ta läkitab oma inglid suure häälega trompet, ja nad koguvad kokku ta äravalitud neljast Põhipunktid ühest taeva otsast teise.

Mark 13,26 -, siis vaata Inimese Poja tulevat pilvedes suure võimu ja hiilguse.

John 5,28-29 - Ära imetle seda tuleb hetk, mil kõik, kes on haudade, kuulevad Tema häält ning tulevad välja - need, kes on teinud head äratatakse ellu, kuid need, kes ei paha on ülestõusmine kohus.

Kristus tuleb oma hiilguses nagu Issand ja kuningate universumis. Isegi ei kujuta ette, ilu, selgust ja väärikust, et Kristus on surround. Midagi nii hämmastav keegi polnud kunagi näinud.

Matthew 25,31-32 - Kui Inimese Poeg oma hiilguses, kõik inglid temaga, istub tema kuulsusrikas troonile. Kõik rahvad kogutakse enne teda, ja ta eraldab nad üksteisest, nagu karjane eraldab lambad alates kitsi.

Psalm 50,3-4 - Siin on meie Jumal ei vaikida, enne teda tulekahju tarbib kõike enda ümber raske tormid! Kokkukutsutud ülalt taeva ja maa, inimesed, kes seisis uuringus.

1 Tessalooniklastele 4,16 - Te kuulete sütitav käsk häält peaingel ja trump Jumala Issand ise peab pärinema taevas ja esimene kord Kristuses surnud tõusevad.

1 Tessalooniklastele 5,1-3 - päevad ja ajad, sa ei pea midagi kirjutada, mu vennad. Te teate ise ka, et Issanda päev, nagu varas öösel. Kui inimesed ütlevad: "Rahu! Security" on äkki üllatunud karistus, sest kui valu hakkab rasedaks, ning ei leki.

Matthew 24,37-39 - kuid nagu Noa päevad, nõnda on ka Poja tulemine mees. Nagu päeva enne veeuputust nad sõid ja jõid, võtsid naisi ja läksid mehele selle päevani Noah kantud laeva, ja märkasin midagi enne kui tuli veeuputus ja pühib ära kõik, nii et see on Poja tulemine mees.

Jeesus Kristus hoiatas ka imitatsioon ja järeletegemise Tema teise tulemise ja ütles oma jüngritele, et nad peavad olema ettevaatlikud.

Jeesus hoiatas, et Saatan tahaks kehastavad Ingel tuli. Kas soovite jäljendada Jeesuse Kristuse ja tuua maailma ühinenud tema reegel. Seega, kui te kuulete umbes tulemine New Age, et Messias ilmub televiisor, või isegi, et on juba elus ja tundub erinevates kohtades, ei usu seda. Virtue enam sõna Jeesus Kristus, kes just enne munsterdamise hoiatas.

Matthew 24,26-27 - ütleb teile: "Vaata, on kõrbes! "Ei lähe, või öelda:" Vaata, salajane koht, "ei usu. Tulemine Inimese Poeg tuleb välk - põlema, taevas idast läände.

Matthew 24,11 - Ja palju valeprohveteid tekib ja eksitavad paljusid.

Matthew 24,23-25 - Kui sul oleks keegi ütles: "Vaata, Messias on siin! "Või" Seal ta on! "Uskuda. Rise on vale messiahs ja valeprohveteid tõuseb ja need teevad suuri imesid ja tunnustähti, nii annaks (kui võimalik) isegi valib. Vaata, ma olen teile seda ette ütelnud.

2. Korintlastele 11,14 - ja pole ime jaoks saatan ise teeskleb olla ingel valgus!

2. Tessalooniklastele 2,3-4 - Ärgu ükski petta kuidagi. Enne see päev tuleb, peab tulema Jumala vältida. Kas tundub, et kuri ja kõlbmatud, kes seisma ja ennast ise ülendab eespool kõike, mida öeldakse ja mida Jumal on teeninud. Rahune maha isegi Jumala tempel ja mida nimetatakse Jumalaks!


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Märk kordi, teine Jeesuse Kristuse

Piibli märke Kristuse tulemise ja maailma lõpp - 2. osa

261_znameni_doby_prichod_krista_part_2.jpg Piibli märke Kristuse tulemise ja maailma lõpp - Osa 220. sajandi maailma ajaloo täiesti unikaalne. Kui ta hakkas, keegi ei ole veel lennukiga, keegi seal autoga mööda maanteed, keegi ei kuula ...
Lisatud: 11.11.2010
Vaatamisi: 236680x
Recommended

Üleskutse pühapäeval õiguse USA

456_vlajka_usa.jpg Juba 19. sajandil oli ennustanud, et protestandid on igatsust puhkepäev pühapäeval kehtestatud ja taotleda abi katoliku kirik. 19. sajandil oleks midagi sellist oli mõeldamatu, ja nüüd? Kohtunik ise, kuidas ettekuulutus täidetud.See ...
Lisatud: 05.08.2011
Vaatamisi: 218157x

Palved taaskasutamise ja valang Püha Vaimu - 777

424_777prayer.jpg Uue Testamendi Kiriku võimsalt mõjutab maailma hea uudis evangeeliumi ühe põlvkonna. Täis Püha Vaimu Uue Testamendi usklikud kohalviibijate jagada tõe sõnumit ristilöödud ja ülestõusnud Issanda sadu tuhandeid inimesi. Seistes silmitsi ületamatute ...
Lisatud: 08.05.2011
Vaatamisi: 224883x

Bible Prophecy - Daniel 2 - Maailma ajalugu

182_socha_bible_daniel.jpg Bible Prophecy - Statue of Daniel, ülevaade maailma ajaloosIssand Jumal on meie planeedi ajalugu kindlalt nende käes, meie riigil on suured plaanid. Kõik oli kogemus kahe prohvetlikud raamatud Piibel - raamat ...
Lisatud: 18.10.2010
Vaatamisi: 307320x

End of the World detsembris 2012 saabumist Antikristus, kuidas Piiblit?

600_konec_sveta_2012.jpg Lähenedes paljud plaanitud tähtaega päevast, mis liigub viimasel ajal kogu meedias. Läheme eri posti küsimusi selle kohta. Kuupäev 21. detsember 2012, millega maiade kalender lõpeb. Kas apokalüptilise maailma lõpp? Või ülemineku ...
Lisatud: 09.12.2012
Vaatamisi: 209895x

Et.AmazingHope.net - Miks Jeesus Kristus?