Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Mida ta kirjutas adventistid protestandid?

Tõsi Kümme käsku

363_reforma-protestante.jpg

Mida ta kirjutas adventistid protestandid?

Lisatud: 20.02.2011
Vaatamisi: 152305x
Teemad: Tõsi Kümme käsku
PrintTisk

Mida me võlgneme adventist? - Evangeelse Weekly - Constance Sparks 19. september 2007 - Ei 25/2007 - 92. väljaanne

Adventism määratleb end jätkamine reformimeelse liikumisega, mille eesmärk Euroopas, Hus, Luther, Calvin, pärast siis Wesley, Finney ja teised. Iga Kristuse kirik on liikunud sammu edasi kohustatud tagasi piibellik kristlus, mis sajandite jooksul on deformeerunud tundmatuseni, kuid iga näis meile erinevaid rõhku Piibli tõed maetud, keegi on antud nähtavale kõik.

Adventism rõhutas lähedus Kristuse tagasi (Advent), teema tulekuga nn pre-trial, austus Lord puhkepäev ja kes vastutab suhte tervisele.

Kuigi esialgne ootus Kristuse tagasipöördumist 1844, arvutatakse väärtõlgendamise andmete kellaaeg Daniel's ettekuulutus ei ole täidetud eesmärgil oleks kindlasti vale see leht kristliku usu, see usin oodata alahinnata palju vähem hukka mõistma. Me kindlasti proovida uusi ja uusi arvutusi, kuid pelgalt passiivne hoiak eschatology võib kergesti viia overlooking kõnekat märgid "lõpuajad", et nad väidavad meie tähelepanu.

Juudid tagasi Iisraeli ja jooksvate sündmuste kohta Lähis-Idas, nad kahtlemata kuuluvad. Et elada muretut, sest kui Kristuse tulekul oli ikka veel silmapiiril, ustavad jüngrid Kristuse nad kunagi saanud endale lubada, rääkimata juba täna.

Tagasi Constantine, pühapäevast laupäevani Piibel, mis läbi ajaloo, sealhulgas säilitada juutlus Jeesuse ja tema jüngrite ja tõepoolest prvokřesťanská kirik kuni Constantine's edikti 321, adventistide laiem kristliku kiriku ei saanud väita põhjustel peamiselt umbes praktiline ja tehniline. Constantine, algselt pühendunu "Sun God", teatasime õigustada "päikesepaistelisel päeval" asemel, et hoolimata juutide mälestuseks Jeesuse ülestõusmine - ta tol ajal Kristuse järgija ja ristiti loobuma surivoodil.

Usuteaduse põhjustel pühapäev asemel laupäev olid ehitatud alles hiljem - Piiblis, vaid autoriteetne allikas Christian õpetamist reformatsioon, ei ole abi. See tagastab meile aus, pühapäeval kristlased võlgnen nädalal, et meie vennad adventist.

Kas nad vähemalt olla tänulik, et vähemalt ühiskondlikus elus, samuti tänu oma jõupingutusi, et jõustada "mittetöötavad laupäev" esimene USA ja järk-järgult Euroopas aastast 1966, ka meile. Mis viiepäevase töönädala ja vähemalt juudid ja adventistid, mitte sellepärast, et tema coven sattuda vastuollu seaduse või tööandjaga, nagu tavaliselt varem juhtunud.

Tähelepanuväärne on siiski, seisis suhet teoloogia laupäeval ja teoloogia Creation, puhanud Kristuses eshatoloogiline ja lõplik lunastus, mida näitab Jeesus ise kirjutama peetakse laupäeval.

Vastutav ravile nagu mahtuniversaal usaldatud Jumala poolt (pärast kõik, keha on tempel vaimu!) Ka kristlik kirik ei ole kaugeltki kindel. Kui teete head tervist iidol, siis on see ka ohtlik tema tervisele mitte ignoreerida või isegi tahtlikult kahjustab suitsetamine, alkohol, narkootikumid, overeating ja pidevat üldse poole võrra. Tänane arstid on üldiselt märkida usklike ja uskmatute isegi möödunud sajandi, kuid see oli peamiselt adventistid.

Elukutse vastu võtnud on oma olulise panuse suurendamine ja arendamine haridus-ja arstiabi mitte ainult Ameerika Ühendriikides, kuid koos missioone, eriti arengumaades. Meie ettevõtmine uus lähenemine eriti lastele ja noortele.

Seega tundub, et tõstatatud küsimused ja mured ootavad veel tegelik mõte. Igal juhul oleks soovitav alustada võimalikult kiiresti mõlemale poolele teoloogiline dialoog ja seda järk-järgult kõrvaldada Varasemad ametid, jagades õigeusklikud ja "Cultist" või õigeusu ja apostates. Iga selline tegu oleks kindlasti au ja kiitust Jumalale.


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Tõsi Kümme käsku

Kümme käsku olid löödud risti?

326_bylo_desatero_prikazani_pribito_na_kriz.jpg Piibel ütleb, et Jumal andis õigus - Kümme käsku, mis oli kirjutatud sõrme Jumala tabletti kivi ja sisenesin laeka lepingu.Teine, autasud Moosese Seaduses, mis oli asetatud kõrval laeka lepingu. See on ...
Lisatud: 02.02.2011
Vaatamisi: 197420x

Järgimine hingamispäeval läbi sajandite

464_zachovavani_sboty.jpg Üllatav läbilõige ajaloost, mis näitab, et Jumal on alati olnud oma rahvaga, kes jättis kõik kümme käsku, sealhulgas Jumala puhkepäev - hingamispäeval. Ta ei suutnud hävitada ustav rahvale ja maha suruda ...
Lisatud: 14.08.2011
Vaatamisi: 377471x

Hingamispäeva kui mälestusmärk loomist, kuna suhe Jumalaga

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Vaatame algusest Piibli Raamat Genesis. Siin on kirjutatud loomist meie maailma. Saame teada, et Jumal lõi selle maailma kuueks järjestikuseks päevaks ja puhanud seitsmendal päeval. Ta oli lõpetanud kõik oma loomingulist ...
Lisatud: 28.04.2011
Vaatamisi: 184744x

Jumala seaduste - Kümme käsku õigus

585_desatero_bozich_prikazani.jpg Loe kümne Jumala käske, nõnda nagu Jumal andis Moosesele Siinai mäel. See on õige järjekord ja sõnastus kümme käsku.Keegi ei ole lubatud teha mingeid muudatusi õigusaktides, ei ole, ei ole religioosne ...
Lisatud: 19.04.2011
Vaatamisi: 771193x
Recommended

Kumb on seitsmendal päeval - laupäeval, Lunar laupäeval või pühapäeval?

403_kalendar.jpg Meil on võimalik täpselt määrata, milline päev on seitsmes? See oleks mõistlik, et Jumal on määranud päeval kui mälestusmärk Tema loominguline võime - eriline päev kui nad kõik jumaldan teda ja ...
Lisatud: 28.03.2011
Vaatamisi: 199682x

Et.AmazingHope.net - Mida ta kirjutas adventistid protestandid?