Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Mida me usume - 3 Creature

Piibli Faktid

154_cemu_verime_3_stvoreni.jpg

Mida me usume - 3 Creature

Lisatud: 29.09.2010
Vaatamisi: 133398x
Teemad: Piibli Faktid
PrintTisk

3 Creatures

Jumal on Looja kõik asjad Pühakirjas andis usaldusväärne aru oma loomingulist tööd. Kuue päeva jooksul tegi Issand taeva ja maa ja kõik maise loomist ja hingas seitsmendal päeval, et esimesel nädalal. See kehtestatud hingamispäeva kui püsiva mälestusmärgi oma valmis tööd loomist. Esimene mees ja naine on tehtud Jumala näo nagu meistriteos loomist. Sai üle maailma ja vastutus hoolitseda teda. Maailm viidi lõpule pärast loomist väga hea ja Jumala aust jutlustas.

Psalm 33,6-9 - Issanda sõna on loonud taeva, kogu rahvahulk hingeõhk tema suhu. Merevete kokku koosoleku, et sügavale oma taskute. Austus Lord kogu maal, kõigi maailma elanike, loe seda! Ta rääkis - ja ta ei saanud, tuli tema käsk.

Genesis 1,2 - maa oli tühi ja pimedus oli üle kuristiku ja tiirles üle vetes Jumala Vaim.

Exodus 20,8-11 - Pea meeles hingamispäeva, et hoida seda püha. Kuus päeva pead sa tööjõu ja tegema kõik su töö, aga seitsmendal päeval on hingamispäeva Issanda, su Jumal. Sa ei tohi teha mingit tööd - teie, teie poeg ega su tütar, su Mees teener, ega su ümmardaja, ega su veised, immigrant oma väravad. Kuue päeva jooksul tegi Issand taeva ja maa, mere ja kõik, mis neil, aga puhata seitsmendal päeval. Seepärast Issand õnnistas hingamispäeva ja pühitses seda.

Hb 11,3 - Usus me mõistame, et universum on loodud Jumala sõna, nii et mida me näeme, ei ole tehtud midagi näha.

Psalm 19,2-7 taevas öelda Jumala aust tema kätetööd rääkida taevas. Ühel päeval teise sõna antud, teine öö paljastab teadmisi. Ühtegi sõna ega keel, kus nende hääl jäi ennekuulmatu, nende heli on kuulda kogu riigis, piirkonnas, mida on tabanud maailma uudiseid. Jumal on ehitatud telk päike taevas ja peigmees, sest see põhineb kambris kui kangelane teele näljas. Põhineb ühel taeva otsast teise otsa osutades kaar, enne kuumuse ei varja keegi.

In kirjalikud esildised kõikide iidsete, olgu nad siis hiina, indiaanlased, Semites, aafriklased ja asteegid, oleme järjekindlalt teateid maailma loomine ja veeuputus, mis hiljem hävitatakse riigis. Need andmed on erinevad, kuigi tema administratsioon, kuid põhiidee on jäänud samaks.

Kõige täpsema aruandeid maailma loomisest on leitud kaks raamatut, Piiblit - Genesis peatüki 1-3 ja mainimist raamatu Töö 38, 1-33. See sõnum Jumal ütles Moosesele, keda Iisraeli oli ergas isiklik kogemus. See oli vapustav Jumal, vaid Jumal, kelle olemasolu iisraellaste kontrollida korda.

Piibel selgelt öeldud, et Jumal lõi taeva ja maa ja lõi inimese oma näo järgi. Välistab, et elu maa peal pärines spontaanselt eluta asja lõputult kaua mees arenenud madalamatest vormidest. Piibel kinnitab meile, et meid tegi väga, kuid võimas ja hea Jumal, mis me pidada oma käte tegudest, nende lapsed ja meie armastab.

Mees on loodud kaunis maailm, ning see peaks tema eest hoolitseda, ning arendada ja tähistada selle imelise töö, Jumal andis seitsmendal päeval - laupäeval. Sabbath anti kogu inimkonnale, inimeste kinnipidamist tänulikult tunnistanud, et Jumal on Looja ja oma õiguspärase joonlaud. Need on tema kätetööd, arvestades tema volitusi. Inimesed on vajalik laupäeval meenutab teda Jumala ja ärkasin temaga tänulikkust kõigile, mida tähistatakse, tuli käest Creator.

Genesis 1,26,27 - Ja Jumal ütles: "Tehkem inimesed Oma näo järgi, meie sarnaseks! Jumal lõi inimese oma näo järgi, Jumala näo järgi lõi ta talle: mees-ja naissoost ta lõi neid.

On selge päritolu inimrass. Jumal lõi inimese oma näo järgi. Ei ole mingit põhjust arvata, et mees arenenud järk-järgult madalama vormid loomade või taimede elu. Piibli järgi, meie pere on alguse arenguhäireid seeria loomade, kuid Suur Looja. Kuigi tolm loodud, Aadam oli Jumala poeg. Luke 3,38 ... puu. poeg Enos, poeg Seto poeg Adam, Jumala Poeg.

Jumala plaan oli panna inimesed järk-järgult elama riigis ja teha see tõeline paradiis. See oli ilus elu ilma raskused ja probleemid kogukonna Creator. Jumal võttis inimese õiguse alusel (Exodus 20), mis on aluseks Jumala valitsusele ja rahvale teada juba ette, et nad peavad järgima põhimõtteid elu, et nad määratud elu. Hoiatas ette, et tagajärg allumatus tuleb surm. Jumal andis inimestele palju haruldasi kingitused, kuid üks suurimaid vaba tahe. Inimesed saavad ise otsustada, kas jääda sõltuvaks Jumalast või elu küsimus üksi. Hoolimata hoiatustest, inimesed otsustasin proovida elu ilma jumal.

Jumal, aga mees on esimesel kohal, nagu üks mees, kellele asja kaasas pakkuda lunastust ja pakub teed tagasi. Kuidas hämmastav ja arusaamatu armastus. Creator suri Tema looming.

Jan 3,16,17 - Sest nõnda on Jumal maailma armastanud, et Ta oma ainusündinud Poja, et kes iganes usub Temasse, ei hukkuks, vaid et temal oleks igavene elu. Jumal ei läkitanud oma Poja maailma, et mõista hukka maailma, vaid et maailm Tema läbi oleksid võinud pääseda.

Kas te nõustute tema pakkumine?


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Piibli Faktid

Mida ta kirjutas adventistid protestandid?

363_reforma-protestante.jpg Mida me võlgneme adventist? - Evangeelse Weekly - Constance Sparks 19. september 2007 - Ei 25/2007 - 92. väljaanneAdventism määratleb end jätkamine reformimeelse liikumisega, mille eesmärk Euroopas, Hus, Luther, Calvin, pärast ...
Lisatud: 20.02.2011
Vaatamisi: 143420x

Mida me usume, teine ​​osa - õpetuslikud punktid 16-28

414_cemu_verime_16_28.jpg 16 armulaua - armulaua on osalemine sümbolid Jeesuse ihu ja veri, mis väljendab usku Temasse, meie Issanda ja Päästja. Kogemus kogukonna viibib Kristus, kes kohtub oma rahvale ning tugevdab seda. Osaledes ...
Lisatud: 11.04.2011
Vaatamisi: 133105x

Kes on Jeesus Kristus?

77_jezis_kristus.jpg Center kogu Piibel on elu ja surma suurima meeste maailma ajalugu, Jeesuse Kristuse. Alates selle sünnist uus ajastu on arvestatud, kuigi ta on sündinud ait ja mõjutas maailma ajaloos, kuigi ta ...
Lisatud: 30.08.2010
Vaatamisi: 177792x

Jumal ja ebaõigluse vastu maailmas

314_ukrizovani.jpg Miks on nii palju kurjust ja kannatust? Miks Jumal ei sekku ja midagi teha? Paljud inimesed imestavad, kui Jumal oli nii ammu oleks teinud midagi. Need on väga tavalised küsimused, mis ...
Lisatud: 17.01.2011
Vaatamisi: 185788x

1. Kes on allikas elu?

83_cesta_ke_kristu.jpg Meie taevane Isa on allikas elu, tõde ja rõõmu. Ilus maa, ei kandmise jälgi hävitamist ja needused patu. Kogu kaunis loodus näitab suure armastuse jumal. Kõik on ideaalne inimeste vajadustega ja ...
Lisatud: 07.09.2010
Vaatamisi: 129252x

Et.AmazingHope.net - Mida me usume - 3 Creature