Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Mida me usume - 2 Trinity

Piibli Faktid

107_cemu_verime_2_bible.jpg

Mida me usume - 2 Trinity

Lisatud: 20.09.2010
Vaatamisi: 131629x
Teemad: Piibli Faktid
PrintTisk

2. Trinity Jumala

Jumal on üks: Isa, Poeg ja Püha Vaim, ühtsuse kolm isikut igavikku. Jumal on surematu, kõikvõimas, kõiketeadjad, suveräänse ja kõikjal. Kas lõpmatu ja väljaspool inimeste mõistmist. Siiski on tuntud oma ilmutuse. Kas tema igavene pühendunult, au ja teenuste kõiges lihas.

Isa

Jumal, Igavene Isa, Looja, algataja, administrator ja kõrgeim valitseja kogu loodu. See on lihtsalt ja püha, halastaja ja armuline, aeglased viha ja innukad armastust ja vankumatut lojaalsust. Omadused ja võimsus avalduvad Poeg ja Püha Vaim on ka paljastusi Isa. (Moosese 1:1, Ilmutuse 4.11, 1 Korintlastele 15:28; Johannese 3:16, 1. Johannese 4,8; 1.Timoteus 1,17, 2. Moosese 34,6.7; John 14:09)

Poeg

Jumal, igavene Poeg sai mees Jeesusesse Kristusesse. Läbi talle kõik asjad olid loonud, mis väljendub Jumala iseloomu, koha lunastuseks inimkonna ja maailma peetakse teda. Igavene tõeline Jumal Jeesuses Kristuses sai inimõigus. Eostatud Püha Vaimu sündinud Mary, Virgin. Ta elas ja oli kiusatus nagu mees, kuid ta oli täiuslik kehastus Jumala õiglust ja armastust. Tema imed avaldub Jumala võim ja tõendas, et ta on Jumala lubas Messias. Vabatahtlikult kahju ja suri meie eest ristil meie pattude eest. Ta tõusis surnuist, läinud taevasse ja on taevase pühamu meie kasuks. Ta tulevad taas au igavesti pakkuda oma rahvale ja taastada kõike. (John 1,1-3,14, 5,22, Koloslastele 1,15-19; John 10:30; 14,9, Roomlastele 6:23, 2 Korintlastele 5,17-19; Luke 1,35; Filiplastele 2,5 -11; Heebrealastele 2,9-18; 1 Korintlastele 15,3.4 juudid 8,1.2; John 14,1-3)

Püha Vaimu

Jumal, igavese Vaimu, ta aitas Isa ja Poja loomine, inkarnatsiooni ja tagasivõtmistasu. Inspireeritud Piibli kirjutajad. Kristuse täis elu jõud. Kutsub ja persuades inimestega. Need, kes teda kuulda, taastab ja muundab Jumala pilt. Saatis Isa ja Poeg tuleb alati Jumala lapsed, annetades kiriku vaimulik kingitused, annab talle anda tunnistust Kristuse vastavalt pühakirjas see seab kõik tõde. (Genesis 1,1.2 Luke 1,35, 2 Peetruse 1,21, Luke 4,18, seadused 10,38, 2. Korintlastele 3,18; 4,11.12 efeslastele, seadused 1.8, John 14,16-18,26; 15,26.27; 16,7-13)

Moosese 6,4 - Kuule, Iisrael: Issand, meie Jumal, Issand on üks!

Matthew 28,19 - Miks minna. Hangi jüngriteks kõik rahvad, ristib neid Isa, Poja ja Püha Vaimu

2. Korintlastele 13,13,14 - kõigi pühade tervitavad teid. Armu meie Issanda Jeesuse Kristuse, Jumala armastus ja osadus Püha Vaimu olgu teie kõikidega.

Efeským 4,4-6 - on üks ihu ja üks vaim, üks lootus, kuhu me kutsuti üks Issand, üks usk, üks ristimine, üks Jumal ja kõikide isa, kes on ennekõike ja läbi kõigi ja kõik.

1 Peter 1,2 - Valitud Saatus Jumala Isa läbi Vaimu pühitsemise eest kuulekuses ja piserdust verd Jeesus Kristus.

1 Timothy 1,17 - kuninga juure igavene, surematu, nähtamatu, vaid Jumalale olgu au ja austus ajastute ajastuteni! Aamen.

Ilmutuse 14,7 - Kartke Jumalat ja andke Temale austust, sest tulevad tund oma uuringus. Kummardage Teda, kes on teinud taeva ja maa, meri ja vedrude vett!

Inimesed teavad, et Jumal on, aga ei olnud võimalust õppida tundma oma meelte või intellekt, kuid seal on nii palju põhjuseid näidata usku Jumalasse.

1 Kõik Kujundanud märgivad oma Looja

Igal tootel on tootja aimu autorile. Ta tegi väga hästi kui imeline süsteem ruumi ja maa peal nende looja. Looduses on tuhandeid ja tuhandeid tõendid, mis kinnitavad asjaolu, et meie universum meie maailma ja iseennast on loonud võimsa intelligentne on, kes on suur ilumeel, funktsionaalsuse ja lõbus.

2. Eetilise seaduse ja südametunnistuse

Südametunnistus on enam kui kohtunik on Jumala hääl isik on näitaja hinnata hea ja kurja vahel. Südametunnistus näitab, et kõik inimesed on kirjutanud oma südames sama moraalset õigust, mis karistab üleastumine kahetsus. See on vaikne, kuid jõuline hääl Jumala Vaim, kes süüdistab rahva patt.

3 Jumala ilmutusest Piiblis

Jumal otsustas jätta kirjutada raamatu ise. Lasta esimese individuaalse ja hiljem kogu rahvas, ja see võib viia teda talle juhtnööre ja nõuandeid õnneliku elu. Kas suhelda oma rahva kaudu prohvetid - inimesed, kes erinevalt ning need edastada oma sõnum. Tema inimesed on instrueeritud aru neist rekord saada alalist giid ja mentor. Seega peateema Piibel on Jumala kirjeldus. Sajandeid prohvetid rääkisid ja kirjutasid Jumala armastus, et Jumal on kõikvõimas, kõiketeadjad, kõikjalolev, hea, kannatlik.

4. täiuslikeima ilmutus Jumala Jeesuses Kristuses

Kristus on Jumala Poeg, kelle elu näitas maailma olemuse Jumala Jumala huvi meie oma pakkumine lunastuseks. Seega lõpus oma elu jutustada.

John 17,4-8,24 - Mul on väljendanud su au maa peal, töö, mille sa annud mulle, ma ei teinud. Nüüd mind Isa, anna talle au vastu, mis mul oli sinuga maailma ees. Olen avaldub su nimi meeste te andsite mulle maailma. Nad olid sinu, ja sina oled andnud nad mulle. Hoidke oma sõna ja sa tead seda kõike, mida olete andnud mulle pärineb sinult. Sõnad, mis sa mulle andsin neile ja nad on saanud. Tegelikult tean, et ma tulin sinult, ja usun, et sina oled minu läkitanud. Isa, ma tahan sind, et sa andsid mulle, minuga olla, kus ma olen, et näha kirkust, et sa andsid mulle, sest sa armastad mind maailma ees.

Kui isik ja elu Jeesuse Kristuse teame Jumal on suur ja võimas, hea ja kaastundliku, tundlik inimese vajadusi. On väga kannatlik, tahavad ja suudavad aidata. Ta tahab, et taastada meie algne õnn on plaan maailmas, mis viib eesmärke ja kontrollida. Kui vormistamist kurja ja patu ja taastab algse rea kosmoses.

Juba Vana Testamendi näitab meile Jumala nagu Vana ja Uue Testamendi täiendavad üksteist ja moodustavad ühe jagamatu terviku. Uus Testament ja on lõpetanud ilmutus Jumala, mis sai alguse Vana Testamendi. Piibel Seega tuleb võtta tervikuna - raamat, mis räägib Jumal.


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Piibli Faktid

Mis Paul kui ta ütleb, ei ole õigust hukka mõista teid hingamispäevi?

361_obet_poukazujici_na_krista.jpg Peame tunnistama tähtsam. Juudi hapnemata leiba nimetatakse puhkusereis, trompetid, Atonement pühadele ning muudele, mis on prefigured tulemine Messias laupäeval!Kol 2, 13-17 - Jah, isegi sina, surnud pattudes ja ümberlõikamatu keha koos ...
Lisatud: 18.02.2011
Vaatamisi: 144588x

Mida me usume - 1 Piibli Pühakirja

104_cemu_verime_1_bible.jpg 1. - Piibli PühakirjaPiibel, Vana ja Uue Testamendi, on Jumala kirjutatud sõna. Kas Vaimu poolt sisendatud Jumala Jumala püha inimesed, kes rääkis ja kirjutas mõjul Püha Vaimu. Selle sõna Jumal andis ...
Lisatud: 16.09.2010
Vaatamisi: 157191x

Kuidas leida Jumal?

372_jak_najit_boha.jpg Toas iga mees on kodeeritud soov Jumalat. Varem inimesed on põlvkondade loodud erinevate jumalate omal mõttes, ja isegi täna inimesi on soov teenida midagi, isegi kui see on lihtsalt nii muusika-, ...
Lisatud: 07.03.2011
Vaatamisi: 222426x

Mida me usume - 3 Creature

154_cemu_verime_3_stvoreni.jpg 3 CreaturesJumal on Looja kõik asjad Pühakirjas andis usaldusväärne aru oma loomingulist tööd. Kuue päeva jooksul tegi Issand taeva ja maa ja kõik maise loomist ja hingas seitsmendal päeval, et esimesel ...
Lisatud: 29.09.2010
Vaatamisi: 133401x

Millennium - Tuhandeaastase Kuningriigi

305_milenium_tisicilete_kralovstvi.jpg Tuhandeaastase Kuningriigi on kirjutatud palju segadust ja meelepetted. Mõned inimesed usuvad, et tuhandeaastane kuningriik on juba siin maa peal, kuid enamik leidis, et see on veel ees. Näiteks New Age ja ...
Lisatud: 07.01.2011
Vaatamisi: 196002x

Et.AmazingHope.net - Mida me usume - 2 Trinity