Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Me vajame revival ja reformatsiooni meie elus, mitte ainult sõnu!

Märk kordi, teine Jeesuse Kristuse

528_oziveni_a_reformace.jpg

Me vajame revival ja reformatsiooni meie elus, mitte ainult sõnu!

Lisatud: 04.01.2012
Vaatamisi: 207607x
Teemad: Märk kordi, teine Jeesuse Kristuse
PrintTisk

Ustavad inimesed innukalt siiralt valang Püha Vaimu, kes on lubanud tööd lõpule viidi, ja Jeesus Kristus võiks tulla, et lõpetada ajaloos paha. Me kõik tahame Nelipühi varsti kordusid, aga küsida, mida. Kui Püha Vaim saatnud, siis ma saaks täita? Ma elan nii ma pöördusin Jumala? Olin valmis vabaneda patu, isekus, uhkus ja sõltuvused sinu elus?

Ma nägin, et keegi võiks olla osalemine "värskendav" kuni võitis iga nõrkus, uhkus, isekus, armastus maailma ning üle iga vale sõna ja teoga. Seega on meil rohkem lähemale Issanda tõsiselt ja püüdma ette valmistada, mis on vajalik, et olla edukas meie võitlus capacitate Issanda päev. Olgem kõik meeles, et Jumal on püha ja et mitte keegi aga püha olendid ei saa kunagi elada tema juuresolekul. (EW 71)

Ma nägin, et paljud hooletust hädavajalikku ettevalmistusaega ja vaadanud "värskendav" ning "hilise vihma", nagu midagi oleks capacitate et võiks ise korraldada ka Issanda päev ja elas enne oma nägu. Oh, kui palju ma olen näinud ajal hädas ilma peavarju! Tähelepanuta jäänud vajaliku koolituse ja seetõttu ei saa nõustuda värskendav, mis kõik peavad elama capacitate on nägu püha Jumal. (Maranatha 2,2)

Ma nägin samuti, et paljud ei saa aru, mida nad peavad olema häda ajal nad saavad elada ilma Jumala ees suur preester pühamu. Need, kes on vastu pitsat elava Jumala ja kaitsta kannatuste ajal, peegelpilt Jeesuse täielikult.

Ei tohi olla revival ja reformatsiooni eestvedamisel Püha Vaimu. Taaselustamine ja reformatsiooni on kaks erinevat mõistet. Recovery tähendab taastada vaimne elu, taastamise võimet mõistuse ja südame, ülestõusmine vaimsest surmast. Reformatsiooni tähendab saneerimine, muutus mõtlemine mõiste tavast ja praktikast. Reformatsiooni ei too head vilja õigusemõistmist, kui nendega ei kaasne revival Vaimu. Taaselustamine ja reformatsiooni on otsustanud teha oma töö ja selle tulemuslikkuse peab viima oma fusion. (1SM 128)

Apostlite 3,19 - Parandage meelt, sest seetõttu, ja pöörduge, et teie patud kustutataks, kui ajad värskendav peab tulema Issanda palge;

Ilmutuse 3,19-21 - ma teen kõik, et ma armastan ma noomima ja harida. Tulekahju seetõttu ja meelt parandada. Ennäe, ma seisan ukse taga ja koputan.

Ilmutuse 3,3 - Pea meeles, mida te olete kuulnud ja nõustus, kinni pidada ja meelt parandada. Kui sa ärkad, siis ma tulen nagu varas! Ega ei tea, mis tunnil ma tulen teie juurde.

1 Peter 2,9 - "Aga te olete valitud, kuninglik preesterkond, püha rahvas, omapärane inimesed (eri inimestele KJB), siis võib kuulutada kiidulaulu teda, kes teid on kutsunud pimedusest oma imelise valguse juurde. "

Olgem tutvustada end kena auto. Väljas on läikiv, puhas, ilus näeb välja ja ootab, kuni juht saabub. Juht on suunatud auto mis on ilus, läikiv ja puhas. Ignoreerib seda parem pilk teda, ja siis tahab võtta sees. Juht avab ukse, kuid uks on rullitakse suur hunnik prügi, prügi ja praht. Juht zesmutní väga pettunud ja sulgeb ukse ja minna kuhugi mujale. Just seda võib juhtuda meiega! Ma palvetan, et valang Püha Vaimu, kuid kui ta tuleb, ta leiab meid puhastada sees? Või rullitakse meie kohtumine ei usu pattude kuhjuma harjumused, nõrkused, mida me ei suutnud loobuda isekusest ja halvad harjumused on söömine, meelelahutus ning riided?

Kujutage jälle ilus sportauto, see eksootiline ilmega auto, mis maksab tuhandeid dollareid. Juht hakkab auto mootor hakkab kohe sujuvalt. Juhi ühe kiirusega, aeglaselt lisada gaasi ja esitab. Nüüd läheb kiiresti. Tagasiside tegutseda armastades ja algab pehme lapiga pühkides ilus karv. Nüüd tõstke paaki lisatasu bensiini ja ettevaatlikult valatakse tank.

Mis see on variant?

Juht jõuab ilus auto ja viska teda odav bensiini. Seejärel valage see pudelit karastusjooke, kofeiini jooke ja tee ja suur pott kohvi. Ram valada palju kommid, hamburgerid alates kiirtoitlustuskohtadele, kartulikrõpsud, leib garneeritud kana-ja kalkuniliha (täis antibiootikume ja toksiinide) ja kuuma koera. Siis hakkab vihma aastal 10-nael kotti suhkrut. Nüüd võtab bussijuht pudel kütuse lisandeid, mis näevad välja nagu vitamiine, ja neid ellu tank. Seejärel minnakse mööda auto ja alustest. Proovin alustada oma auto ja hakkab tõmblemine, köha ja spewing suitsu. Lõpuks, mootor käivitub ja jättes välja auto, laskmine ja suitsetamine.

"Looja see auto on ehitatud täiesti toimiva masina. Juht otsustas panna tanki asemel parimat kütust halvim." Auto liigub remonditöökoda tööd selle kallal, et mehaanikud. Aga nagu automehhaanik remonti, juht uuesti anda talle rohkem halbu asju.

Me ei tee meie keha absoluutselt sama? Meie Issand on loonud uskumatu keha ja suurepärane. Ise pidevalt uuendada ise puhastada, on ise ravib, aga mis kujul? Kust anda end organismis. Näiteks, kui me süüa praetud toit pluss palju maiustusi, kofeiin, moodustavad iga rakk halb toit. Siis kuidas toimib? Ja võib Püha Vaimu elada meile ja mõjutavad meid korralikult, kui keha on üle ujutatud toksiinide halb seedimine ja toksiinide?

1 Korintose 10,31 - Noh - kas te süüa ega juua, mida iganes sa teed, seda kõike Jumala auks.

1 Cor 6,19 - Kas teate, et teie keha on tempel Püha Vaimu, kes on teile, kellega teil on Jumalast? Me ei ole oma, sa olid kallilt lunastatud! Seega, oma keha ei te au Jumal.

Filiplastele 3,19 - Nende lõpp on hukatus, nende jumal on kõht ja nende au on nende Kunniattomuus. Selline mõtlemine vaid maistest asjadest

Õp 23,3 - ei soovi oma hõrgutisi - on see, et toit on petlik!

Saatan ei karda midagi, sest see vabastab Jumala rahvale teed ja eemaldada kõik takistused Lord valada välja oma Vaimu kiriku ja swooning karastatud assamblee. (1SM 124)

Tunnista oma patud Jumala

Palveta alandlik palve Jumal on armuline meelde kõik valesti oma elus, ja sa võid küsida andestust. Sa näed, et vanad mälestused tulevad elus ja sa mõistad palju patte, mida tunnistame Jumalale. Kui sa haiget keegi, pead andeks palumas ja mees. Äkki näeb imelik, kuid äkki ta liigub oma südames ja hakata mõtlema võimu, et sa nii muutunud. Kui te seda teete pattu avalikult, mis mõjutas mõtlemist palju inimesi on vaja avalikult vabandama ja tunnistama viga. Sa pead alati meeles, et meie käitumine mõjutab silmas Jeesus Kristus, ja seega saatus teised. Oleme seega vastutavad nende eest.

Reformatsiooni toidu ja toitumise

Olin näidanud, et põhimõtted, mis on meile antud varasematel päevadel on nii oluline täna, et me peaksime vaatama neid sama tõeliselt nagu enne. On mõned, kes ei ole kunagi juhitud kerge juhatus küsimus. Nüüd on aeg me tõmmatud alt kbelce kerge sära ja lase oma selge läbida rays. (CD 23)

Jumal oli inimeste jaoks maailma loomise kava. - "Jumal andis meile süüa teravilja-, puuvilja-, pähkli-, seemne-ja köögivilju. Valmistada neid võimalikult lihtsalt, on eriti tervislik ja toitev." (E.G.White - Life Happiness lk 69-70).

1 Söö toiduaineid loomulikus olekus kui võimalik. Söö palju toores puu-ja köögivilju, eriti tumedad värvid. Dark tooted on tervislikum ja kõige toitev. Loomsed saadused võivad asendada täistera jahu ja pähklid. Lõpeta söömine just enne end täis. Üldiselt on soovitatav oodata vähemalt 5-6 tundi enne oma järgmise toidukorra ajal süüa regulaarselt korda päevas ja ei söö midagi toidukordade vahel. Vältige söömist peale 18:00.

Mõnikord on kõige parem süüa vaid kaks korda päevas. Alguses keskajal inimesed sõid kaks korda päevas, alates 11 saj, tavaliselt 3 korda päevas. Harjumus süüa vahel kaks peamist söögikorda (suupisted) ilmus alles eelmisel sajandil ja sai igapäevaseks. Samal ajal on oluliselt laiendatud tsivilisatsiooni haigusi. Kogemus kliinikud näitas, et arvu vähendamise sööki 2 päeva on osutunud kasulik ravivad haigusi tsivilisatsiooni. (Kreeka filosoofid pidasid inimesed, kes söövad rohkem kui kaks korda päevas, et Barbara.)

Halvasti ette valmistatud toit nõrgendab elundid, kus veri ei teki. Keha siis on kaos, mis viib iiveldus. Inimene on edge ja on halb tuju. Vältige alkoholi sisaldavate jookide kofeiini vältida šokolaadi, vürtse, sinep, äädikas, väga töödeldud ja rafineeritud toitu nagu valge jahu ja suhkrut ja loomseid saadusi.

Kasuta loomulikku viirusevastaste ürte ja toidud: tüümian, salvei, rosmariin, küüslauk, ingver, sibul, maasikad ja võrsed. Kasulik looduslikud tooted toetavad ka immuunsüsteemi.

2. Kõik protsessid meie kehas vett. Water ka edukalt kasutada raviainest. Päeva jooksul me peaks jooma 2-3 liitrit puhast vett.

3 Ära suitseta ega joo kofeiini või alkohoolseid jooke. Viimased uuringud on näidanud, et juba kerge kuni mõõdukas alkoholi tarbimine põhjustab langeda liikmesriikide aju. Kofeiin on üks aine, mis takistab selget mõtlemist. Ühes uuringus leiti, et kuigi osalejad said üle-doos kofeiini kirjutada kiiremini, veel tehtud 5-to 10 korda rohkem vigu. Kofeiin stimuleerib, kuid ei aita kaasa terve ja kaine arutelu.

4 Exercise vähemalt 20-30 minutit päevas eelistatavalt värske õhk ja päikesepaiste. Kui see ei ole piisavalt päikest, kasutage kvaliteet täiendada D-vitamiini

5 Sleep vähemalt 6-8 tundi igal ööl. Parim aeg on enne keskööd. Suurim kasulik mõju on võimalik saavutada, kui lähete magama umbes 9. Kui salvestad magama umbes 9 tundi ja kui magada pimedas, keha saama enne keskööd melatoniini tase tõuseb kiiresti. Hommikul saab ärgata varakult ja võimalik püüda palju tööd.

6 Relax, olla õnnelik ja usaldus Jumalasse. Tema kaudu on parim! Kas sul tekib midagi elus, usaldus, et Jumal viib sind, et sa ei lase midagi ei teeks ja kõik tundub halb hea kasutada lõpuks. Laulda ja ülistada Jumalat, sest laul võib imet inimese meelt ja soodustavad oma südames.

Kui need, kes teavad oma vigu, nad on julgust oma harjumusi muuta, nad teavad, et korrektsioon nõuab suurt vaeva ja visadust. Kui inimene õige keskkonna loomine on toitumisharjumused, tunnistavad, et tarbimine toidus, mis olid varem pidada ohutuks, välja aeglaselt, kuid kindlalt, lähtudes halb seedimine ja muud tervisehäired. (9T 158-160)

Reformatsioon riided

1.Timoteova 2,9 - Naiste kas muudetud kaunistada rõivaid, tagasihoidlikult ja mõistlikult, ei ole märgata juuste ja kulla või pärlitega või kallid hommikumantlid, kuid häid tegusid, sobides naised, kes tunnistavad, et jumalakartus.

Kuidas keegi suudab koos väärtusetus ja pealiskaudsus moe kui kunagi maitsnud Kristuse armastusest? Mis valutab mu südames, et näha elu neile, kes väidavad, et järgida vaikne ja tagasihoidlik Päästja, ja veel nii innukalt püsida tasemel ilmaliku riided. Vaatamata oma usulise vagaduse on peaaegu võimatu eristada uskmatutega. Rõõmustada vaga elu. Oma elu ja raha on pühendatud ekstsentriline riided.

Reformatsiooni seoses meelelahutuse

Me elame ajal enneolematu soov meelelahutus. Liigne prassing ja liialdus kõikjal valitseb. Rahvahulki innukas meelelahutuseks. Thinking nõrgestab ja atrophies sest see ei ole harjunud mõelda, õppe-või erialal. Selle tulemusena on nad rumalad soove. Jumal nõuab, et iga hing oli haritud, puhas, õilis ja karastatud. Nad on sageli ohverdada väärtuslikku eesmärgid esitamine moe-ja vabaaja kasutamiseks. (MYP 357)

Iga lõbu, kui sa saad palvetama usus õnnistus, see on ohutu. Kuid iga meelelahutus, mis takistavad erasektori palve, jätab teile pühendumuse, või hoiab sind palvekoosolekul, on ohtlik. (CT 337)

Lovers veel mängida lõbus teater, hobuste võidusõidu ja kasiinod. Kõikjal valitseb lõbus ja elevust äärmuslik, kuid katsumustunnil on lõppemas ja kõik varsti otsustas igaveseks. Saatan teab tema aeg on juba lähedal. Ta pani kõik oma ressursid, et petab inimesi ja kogenud, et ta midagi ja võlutud, kuni päev test armu ja uksed suletud igavesti. "DA 636, CHS 51 (vt ka FE 335).

Nüüd tuleb näidata pideva vastupanu paha. Kogu taevas on huvitatud mehi ja naisi, kes ta hinnatud Jumal, et Ta andis oma armastatud Poja surema ja lunastamiseks. (IHP 195)

"Iga nõrk, hädas ja kahelda isik, kes täielikult loobuma Jumalale, alustavad otseseid suhteid jõud, mis võimaldab tal saada võidu. See on lähemal taevas ning iga test ja saad hädaolukorras tuge ja abi Angels of Mercy . "(AA 298-9)

"Tõsine Tegelikult tuleb meelde vaid inimesed üle maailma, vaid ka meie endi kogudused, sel päeval Issanda tulevad äkki ootamatult." FE 336.

"Kui ajapikendus lõpeb, tegemist on äkki ootamatult - ajal, mil igaühe vähemalt oodata. Aga täna saame puhta rekord taevas ja tean, et Jumal on võtnud meid ...." 7BC 989.

Iga Kiriku liige maailmas ikka kiirgavad valgust, et inimesed ei pea küsima: Mis need inimesed tegema teistmoodi kui teised? Võiks ja peab kaasa lõpetamine assimilatsiooni maailmale ja ka tekkida, et vältida igasugust kurja, ei antud irvhammas mingit vabandust. (1SM 121)

Taaselustamist tõeline jumalakartus on meie kõige pakilisem vajadus. See püüdlus on meie peamine töö. Me tõesti püüame saanud Jumala õnnistust, mitte sellepärast, et Jumal ei oleks valmis andma meile oma õnnistuse, kuid kuna me ei ole valmis neid vastu võtma. Meie Taevane Isa on valmis andma oma Püha Vaimu neile, kes paluvad Teda kui siis, kui maised vanemad anda häid ande oma lastele. Kuid meie ülesanne on usu kaudu, alandlikkus, meeleparanduse ja siiras palve, et tingimused, mille kohaselt Jumal lubas meile oma õnnistuse. Taastumine võib oodata ainult vastuseks palvele. (1SM 121)


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Märk kordi, teine Jeesuse Kristuse

Video - viimane sündmus, maailma lõppu vastavalt Piibli ettekuulutuse

80_the_final_events_of_bible_prophecy.jpg Doug Batchelor - Lõplik Sündmused Piibli ettekuulutuseHeitke pilk selle dokumendi, mis on Doug Batchelor esitleb sündmusi, mis eelneb maailma lõppu. Need sündmused on kooskõlas Piibli ettekuulutuse. ...
Lisatud: 03.09.2010
Vaatamisi: 323869x
Recommended

Video - valeõpetustega viimastel päevadel

441_video_falesny_mesias.jpg Subtiitrite video:Piibel ennustab moraalne tase on inimkonna lõpus aega. Oleme nende asjade tunnistajad eks?Jeesus ütles Matteuse 24, 4-5, viimastel päevadel paljud tulevad Tema nimi, ja nad väidavad, et Kristus ja need ...
Lisatud: 03.06.2011
Vaatamisi: 166634x

Video - The Last Battle

449_posledni_bitva.jpg Kuidas nad näevad välja nagu viimases stseenis selle maailma? Seitsmenda päeva adventistid Brasiiliast salvestatud film põhineb ettekuulutusi, mis räägivad ajaloo lõppu.Piibel trojandělském sõnum Ilmutuse 14. peatüki tugevalt hoiatab metsalise ja selle ...
Lisatud: 18.07.2011
Vaatamisi: 157371x

End of the World detsembris 2012 saabumist Antikristus, kuidas Piiblit?

600_konec_sveta_2012.jpg Lähenedes paljud plaanitud tähtaega päevast, mis liigub viimasel ajal kogu meedias. Läheme eri posti küsimusi selle kohta. Kuupäev 21. detsember 2012, millega maiade kalender lõpeb. Kas apokalüptilise maailma lõpp? Või ülemineku ...
Lisatud: 09.12.2012
Vaatamisi: 209895x

Lähenedes tagasi Jeesus Kristus, olge valmis!

402_druhy_prichod_jezise_krista_2.jpg Paljud inimesed on kindlasti märganud, et meie planeet on midagi valesti. Kõigil kuuleme meedias teateid loodusõnnetused. Suured maavärinad, üleujutused, vulkaanipursked, tulekahjud, tugev lumesadu, orkaanid ja tornaadod on igapäevane nähtus. Kõikjal me ...
Lisatud: 25.03.2011
Vaatamisi: 246226x

Et.AmazingHope.net - Me vajame revival ja reformatsiooni meie elus, mitte ainult sõnu!