Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Kümme käsku olid löödud risti?

Piibli Faktid

326_bylo_desatero_prikazani_pribito_na_kriz.jpg

Kümme käsku olid löödud risti?

Lisatud: 02.02.2011
Vaatamisi: 185362x
Teemad: Piibli Faktid
PrintTisk

Piibel ütleb, et Jumal andis õigus - Kümme käsku, mis oli kirjutatud sõrme Jumala tabletti kivi ja sisenesin laeka lepingu.

Teine, autasud Moosese Seaduses, mis oli asetatud kõrval laeka lepingu. See on tseremoniaalne seadus tühistati Jeesuse surma, kuid Jumala kümme käsku ja me võtame pärast teda proovinud.

Koguja 12, 13-14 - Järeldus, mida sa kuulnud: Karda Jumalat ja pea tema käske: selle tollimaksu mees. Kõik Jumala töö toob õigluse, iga salajane asi, kas hea või halb.

Jumala õigus - kümme käsku on Ark pakti tagasi

Exodus 31,18 - Kui Issand ütles Moosesele Siinai mäel, siis ta lõpetanud, ta andis temale kaks tabletti ütlusi - kivid, kirjutatud sõrme Jumalast.

Moosese 4,13,14 - Ta kuulutas, et sa oma lepingule, mis ta käskis teid täita, nimelt kümme käsku, mis ta kirjutas kaks kivi plaadid. Ajal, mu Issand käskis mul õpetab neid reegleid ja seadusi järgima neid riik, et ei kavatse asuda.

Ceremonial Moosese Seaduses, mis oli asetatud kõrval Ark pakti.

Moosese 31, 24-26 - Kui Mooses kirjutas sõnad käesoleva seaduse algusest lõpuni, ta käskis leviitide kes kannavad laeka pakti: "Võtke see Seaduse raamat ja pange see kõrvale laeka Issanda, meie Jumal, saagu tunnistajaks teie vastu.

Nii et õigus oli löödud risti?

Ef 2, 15 - seaduse eemaldada kannatanu selle sätete ja määruste nende kahe, juut ja pagan, ta lõi üks uus mees, muutes nõnda rahu.

Eriseadusega, mis on siin arutatud, õigus "ja õigusnormid." Seadus Kümme käsku on Jumala igavene muutumatu eetiline süsteem. See on vundament, Jumala valitsus. Täpsemalt määravad meie suhet Jumalaga ja meie kaaskodanike mees.

Selle teksti, Paul tegeleb sätted ja määrused, et Jumal andis Iisraeli eristava märgiga, mis näitab tulemine Messias, ta on saamas takistuseks kiriku missiooni. Need normid, nagu ümberlõikamine, rituaalne pesemis aastane festivalide ja ohvrikivi süsteem, Jumal on seetõttu kasutada selleks, et valmistuda tuleval juudi Messia.

Paljud juudid on moonutatud tähenduse need sümbolid ja eriliste teenete omistamist sümbol ise. Selle asemel, et keskenduda oma tähtsust rõhutada, rakendamisel välist rituaale. Seega on see määrus on muutunud takistuseks suhete juudid ja paganad, kes ei osalenud tseremooniaid.

Kui Kristus tuli, ohvrikivi süsteemi prototüübi tema saabumist, täis paganad, ja sai ligi inimesi Kristuses Jeesuses. Seina, et jagatud või kehtestada eeskirjade ja määruste anda ainult Iisraeli, osutas tulemine Messias, rebiti maha. Kristus tuli! Kõik tollimaks ja ohverdama näidatud rist. Ja ristil leida nii juudid ja paganad armu ja andestust. Kristuses, kõik inimesed leiavad andestuse mineviku pattude ja jõudu elada õigesti olevikus.

Ef 2, 12-13 - Pea meeles, et kui keha, sa olid algselt paganad (mis need, kes kuuluvad ümberlõikamine teha käsitsi kehal, mida nimetatakse ümberlõikamata). Tol ajal olite ilma Kristusest, eraldatus Iisrael, välismaiste lepingutingimustele luban, ilma lootuseta ja ilma Jumalata siin maailmas. Nüüd sa aga Jeesus Kristus! Kui teil on eemaldatud, kuid nüüd olete Kristuse vere sugulased.

Ef 2, 14 - ta ise on meie rahu, ta kombineerida kahte leeri ühte ja lagunes seinad, mis jagatakse neid.

Niisiis, milline oli elimineeritud ristil? Loomulikult ei ole Jumala igavene, püsiv ja muutumatu moraali, kümme käsku. Ristid olid eemaldatud seadused, mis olid aluseks on üksnes sätteid juudid. Need eeskirjad on täiesti täidetud Jeesuses Kristuses.

Saadud raamatust: peaaegu unustatud päev - Mark Finley


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Piibli Faktid

Eemaldab armu Jumala seadust?

325_rusi_se_milosti_bozi_zakon.jpg On vaja hoida Jumala kümme käsku, seda ka laupäeviti, me ei ole käsu all, vaid armu all? Apostel Paulus selgelt selgitab, et Christian ei ole "käsu all", vaid "armu all". Mis ...
Lisatud: 02.02.2011
Vaatamisi: 166646x

Seitsmenda päeva adventistid, viimane reformijad Kiriku kanda oluline hoiatus maailma

454_adventiste.jpg Adventkiriku ütleb palju valesid ja pooltõdesid, eriti Christian veebiportaalid. Võib-olla sellepärast me nimetame põhilised õpetuslikud punktid, mis Jeesus Kristus õpetas, apostlite ning esimese ja ka sellepärast, et meil on ainult liikmetele ...
Lisatud: 29.07.2011
Vaatamisi: 250901x

Mida me usume - 1 Piibli Pühakirja

104_cemu_verime_1_bible.jpg 1. - Piibli PühakirjaPiibel, Vana ja Uue Testamendi, on Jumala kirjutatud sõna. Kas Vaimu poolt sisendatud Jumala Jumala püha inimesed, kes rääkis ja kirjutas mõjul Püha Vaimu. Selle sõna Jumal andis ...
Lisatud: 16.09.2010
Vaatamisi: 155460x

Hing ei saa tappa - Matteuse 10,28

408_duse_ktera_nemeze_byt_zabita.jpg Matthew 10,28 - Ära karda neid, kes tapavad keha, kuid ei saa tappa hinge. Pigem kardavad teda, kes võib hävitada nii hinge ja ihu võib hukutada põrgus.10 peatükki Matteuse evangeelium, Jeesus ...
Lisatud: 05.04.2011
Vaatamisi: 204215x

Mida me usume - 3 Creature

154_cemu_verime_3_stvoreni.jpg 3 CreaturesJumal on Looja kõik asjad Pühakirjas andis usaldusväärne aru oma loomingulist tööd. Kuue päeva jooksul tegi Issand taeva ja maa ja kõik maise loomist ja hingas seitsmendal päeval, et esimesel ...
Lisatud: 29.09.2010
Vaatamisi: 131868x

Et.AmazingHope.net - Kümme käsku olid löödud risti?