Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Kumb on seitsmendal päeval - laupäeval, Lunar laupäeval või pühapäeval?

Tõsi Kümme käsku

403_kalendar.jpg

Kumb on seitsmendal päeval - laupäeval, Lunar laupäeval või pühapäeval?

Lisatud: 28.03.2011
Vaatamisi: 187431x
Teemad: Tõsi Kümme käsku
PrintTisk

Meil on võimalik täpselt määrata, milline päev on seitsmes? See oleks mõistlik, et Jumal on määranud päeval kui mälestusmärk Tema loominguline võime - eriline päev kui nad kõik jumaldan teda ja millal puhata ja siis selgelt ei ilmnenud, mis päev see on?

On kolm viisi võib kindlaks määrata, et seitsmes kalendripäev on laupäev.

Piibli tõendeid

Esimene pilk Piibli tõendeid. Piibel näitab selgelt. Luuka 23 oleme olnud teateid Kristuse ristilöömist. Kui Luke kirjutab päevast, mil Kristus suri, ütleb salmis 54, mis algas reedel ja laupäeval. Lisaks öeldakse, et naised säilitada rahulik laupäeval. Luke kirjutab kolm päeva järjest - esimene päev ettevalmistamine päev (reede), järgmisel päeval, laupäeval - päev, mil naised puhanud. Kolmandal päeval esimesel päeval nädalas - ülestõusmise päev.

Luke 23,54-56,24,1 - see oli terve päeva pikkust ettevalmistust ja lähenesime algust laupäeval. Lisatud teda ja naised, kes tuli Jeesus Galileast. Nad nägid haud ja kuidas Tema ihu sinna maetud. Nad pöördusid tagasi koju ja valmistatud vürtsid ja salvid õli, kuid siis säilitades käske Sabbath. Varahommik esimesel nädalapäeval võttis valmistatud vürtsid ja läks teiste naiste hauda.

Kristlikus maailmas on sisuliselt sama, mis Kristus suri järgmisel päeval ja nimetas seda "Good Friday". Ja kuidas päev, mil Kristus tõusis? Kristlased üle maailma tähistada "ülestõusmispüha". Nii päeval kui Kristus suri reedel, päev, mil Kristus oli tõsine - laupäeval ja päeval sain - pühapäeval. Laupäev on päev vahel reedel ja pühapäeval. Me lihtsalt arvutada: Kui pühapäev on esimene päev, siis reedel ja laupäeval on kuues seitsmes. (Euroopa riikides on kuni pühapäeva 20. sajandil muutunud seitsmendal päeval nädalas). Kui te küsite ükskõik juut ütleb sulle, et terve päeva pikkust ettevalmistust on kuues päev - reede, nii ta kinnitab, et laupäev on seitsmes.

Uuring tõend

Sõnaraamatud leiame selgituse loosung Laupäev: "Laupäeval on seitsmendal päeval nädalas (Websters sõnastik Standard). Tegelikult sõna ilmub laupäeval 108 keeli kogu maailmas. Portugali ja Hispaania "sabbado" vene "subbota, bulgaaria" šubuta "araabia as-SABT. Maailma keelte tunnistan suur ja kuulsusrikas, et laupäev on seitsmes päev nädalas.

Astronomical tõendeid

Kas te olete kunagi vaatasin kalendrisse, et sa aru saada, mis päev on seitsmes? Alles hiljuti meie kalendrid (ja veel näha seda mõned kalendrid riik) see oli pühapäev - esimesel päeval, esmaspäeval teisel teisipäeval, 3., kolmapäeval neljandal neljapäeval, 5., reede, 6. ja laupäeval seitsmendal päeval. Ta oli alati nagu see on?

Kust tuleb see iganädalane tsükkel? Päikesest - Sun, Sun kontrolli aastane tsükkel. Alates moon? Sun, Moon vastutab kuus tsüklit. Ja milline riik, mis pöörleb ümber oma telje? Ei, riik päevas tsükli.

Tunnistused Royal Greenwich Observatory Londonis

Mark Finley püüdnud saada konkreetseid tõendeid päritolu ja kestuse nädalase tsüklina, nii et ta kirjutas kuninglik astronoom Royal Greenwich Observatory Londonis (Royal Observatory Grenchwich). Observatory registreeritud täpne aeg kogu maailmas. Tsiteerides kirjas 11. veebruar 1974:

Sir, praegu tegeleb teadus seisundi nädalase tsüklina. Erinevad Euroopa astronoomid teatasid, et nädalase tsüklina katkes juba ammustest aegadest. Teisisõnu, seitsmendal päeval meie jooksva nädala kattub seitsmendal päeval nädalas Piibli aegadest. Mul on kolm küsimust:

1. Mis juhtus teie nädalane tsükkel stabiilsuse uuringud ammustest aegadest?

2. mõjutavad muutused kalender (Julian et Gregoriuse ...) nädala jooksul mingil moel?

3. Komisjon jätkab laupäeval meie aegread terved, seitse päeva Laupäev, mida Piibel räägib kontekstis ristilöömist?

Ma hindan teie aeg, et te võtate, et nendele küsimustele vastata ja ootan teie kiirvastus. Lugupidamisega, Mark Finley

Vastukaja Royal Greenwich Observatory Londonis

Lugupeetud olin edastanud oma kirjas Royal Greenwich tähetorni ja direktor palus mul vastata teile.

Järjepidevus seitse päeva nädalas töötab alates esimestel päevadel juudi religioon. Astronoomid saavad ainult tegeleda sellega, mida puudutab aja määratlemine, kuupäevade ja aastate. Aga nädala ühiskondlikus, sotsiaalses ja usuliste tsükkel, ei ole mingit põhjust, miks tuleks rikkumise kalendripäeva.

Iga katse kohta kalendriaasta sattus tugeva vastuseisu juudi liidrid. Oleme kindlad, et ükski selline rikkumine ei ole maha võetud. Muuda Julian et Gregoriuse kalender (1582 - 1927) oli mõeldud nii, et kui ta ei ole rikkunud nädala vältel.

Seoses RHTrucker.

Tõendid Piibli ajalugu maailma keeltest ja astronoomia on selged.

Laupäev on Piiblis täna, kalender laupäeval, see on seitsmendal päeval nädalas, püha Jeesus Kristus!

Laupäeval seitsmendal päeval nädalas, säilitades vana Iisrael, kuid ka apostlid varajased kristlased ja eriti Jeesuse Kristuse.

Jeesus Kristus on meie mudel ja ta väitis hingamispäeva kui seitsmenda kalendripäeva alates Jeesuse Kristuse ei ole muutunud. Seetõttu on meie esmane tõend, miks on õige kalender Laupäev puhkepäev. Jeesus Kristus on tõend ja maamärk, sest kui inimesed halb püha päev, oleks ta seda parandada ning märkis, et mis on õige. Jeesus Kristus, kuid see ei ole isegi Lunar sabbatize laupäeval, kuid tema elu kinnitas laupäev kalendri järgi, mis kuni tänaseni ei ole muutunud!

Just päev Issand on sinuga kohtuda, oodanud oma esinemist ja soov kohtuda. Ei reedel, neljapäeval, pühapäeval, kuid tegemist on meid laupäeval! Kuidas kurb, et enamik kristlasi tulevad pühapäeval, kui Jumal on juba lahkunud.

Teine teetähis näeme ütlused Ellen Gould White, mis kinnitab selgelt, kui oluline on Jumala ordineeritud puhkepäev laupäeval ja isegi kalendri järgi, et puhkus algab laupäeva õhtul. Jumala kaudu tema esimese adventistům kinnitanud, et see päev on tõeliselt Piibli ja tõusvad-again pühitsemine tõsi puhata ja levitada neid teadmisi kogu maailmas.

Matthew 16,11-12 - Hoiduge juuretist variseride ja saduseride ", siis mõistsin, et nad olid rääkinud, et vältida pärmi leib, kuid variseride ja saduseride õppimist.

Matthew 23,13-15 - "Kuid häda teile, variserid ja eksperdid Pühakiri te silmakirjatsejad, sulgemiseks taevariigi inimeste ees! Seal nevcházíte ise ja need, kes soovivad liituda, siis kaitsta! Häda teile eksperdid pühakirja ja variserid! silmakirjatsejad, kompass merel ja maal teha üks mees pöördus usku, ja kui ma saan seda teha, seda veel kaks korda neetud kui iseendale!

2. Timothy 4,2 - kuulutavad sõna, olge valmis hooaja ja väljaspool hooaega, noomima, manitsema, julgustada ja õpetada suurima kannatlikkust. Tõepoolest aeg, mil inimesed ei salli tervet õpetust, vaid see sobiks teie maitse ümbruskonna õpetajad, kes kõdi oma kõrvu. Tõlgivad nende kõrvad ära tõest ning kasutada müüdid.

Ilmutuse 2, 15-16 - Samamoodi sa õpid Nicolaitanes partisan. Seetõttu kahetsema. Muidu ma tulen teile varsti ja ma võitlen nende vastu mõõk minu suhu.

Saadud raamatust: peaaegu unustatud päev - Mark Finley


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Tõsi Kümme käsku

Mida ta kirjutas adventistid protestandid?

363_reforma-protestante.jpg Mida me võlgneme adventist? - Evangeelse Weekly - Constance Sparks 19. september 2007 - Ei 25/2007 - 92. väljaanneAdventism määratleb end jätkamine reformimeelse liikumisega, mille eesmärk Euroopas, Hus, Luther, Calvin, pärast ...
Lisatud: 20.02.2011
Vaatamisi: 140640x

Kümme käsku olid löödud risti?

326_bylo_desatero_prikazani_pribito_na_kriz.jpg Piibel ütleb, et Jumal andis õigus - Kümme käsku, mis oli kirjutatud sõrme Jumala tabletti kivi ja sisenesin laeka lepingu.Teine, autasud Moosese Seaduses, mis oli asetatud kõrval laeka lepingu. See on ...
Lisatud: 02.02.2011
Vaatamisi: 183422x

Mis Paul kui ta ütleb, ei ole õigust hukka mõista teid hingamispäevi?

361_obet_poukazujici_na_krista.jpg Peame tunnistama tähtsam. Juudi hapnemata leiba nimetatakse puhkusereis, trompetid, Atonement pühadele ning muudele, mis on prefigured tulemine Messias laupäeval!Kol 2, 13-17 - Jah, isegi sina, surnud pattudes ja ümberlõikamatu keha koos ...
Lisatud: 18.02.2011
Vaatamisi: 141695x

Eemaldab armu Jumala seadust?

325_rusi_se_milosti_bozi_zakon.jpg On vaja hoida Jumala kümme käsku, seda ka laupäeviti, me ei ole käsu all, vaid armu all? Apostel Paulus selgelt selgitab, et Christian ei ole "käsu all", vaid "armu all". Mis ...
Lisatud: 02.02.2011
Vaatamisi: 164720x

Hingamispäeva kui mälestusmärk loomist, kuna suhe Jumalaga

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Vaatame algusest Piibli Raamat Genesis. Siin on kirjutatud loomist meie maailma. Saame teada, et Jumal lõi selle maailma kuueks järjestikuseks päevaks ja puhanud seitsmendal päeval. Ta oli lõpetanud kõik oma loomingulist ...
Lisatud: 28.04.2011
Vaatamisi: 172290x

Et.AmazingHope.net - Kumb on seitsmendal päeval - laupäeval, Lunar laupäeval või pühapäeval?