Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Kuidas kuulda Jumala häält

Lähtepunkt, mida ma teha saan?

140_jak_slyset_bozi_hlas_1.jpg

Kuidas kuulda Jumala häält

Lisatud: 29.09.2010
Vaatamisi: 280732x
Teemad: Lähtepunkt, mida ma teha saan?
PrintTisk

Õpi kuulda Jumala häält

Meie kallis Päästja ootab ta ukse avab oma südame ja öelda, et meie jääda. Jeesus ütleb: "Vaata, ma seisan ukse taga ja koputan Kui keegi kuuleb mu häält ja avab ukse, siis ma teda süüa koos temaga ja tema minuga." (Ilmutuse 3:20) Meie elu on pidev võitlus, me võitlust volitused ja jõud paha, ja vastu vaimne vaenlased, kes kunagi ei maga. Me peame seisma kiusatustele ja nende ületamiseks nii nagu Kristus võitnud. Kui meie südamed Jeesus siseneb ruumi, rahulik ja kannatlik isegi raskeimates testid.

Jumal räägib erinevalt

On kolm viisi, kuidas Issand paljastab Tema tahet meid ja kohaneda teistsuguse tulemuse. Kuidas me saame tunda tema hääl välis hääl? Kuidas tajuda häält vale karjased? Jumal ilmutab oma tahet oma Sõna, Püha Pühakiri. Tema hääl on ka näidanud oma Vedas töö, me mõistame, et hääl, kui ei pöördu ära oma hinge talle läheb pärast oma teed, me käitume vastavalt oma tahet ja ei ole pärast sosistusi püha südames nii kaua kui meie meeli ei ole nii segaduses, et juba ei tunne igavene huve ning Saatana häält ei maskeeritud, nii et võtame seda kui Jumala häält.

Pühakirja on Jumala häält

Inimesed, kes tulid kuulda tõde ja eeliseid, mida Püha Vaim tuli vastu Püha Pühakiri kui Jumala häält, ei ole vabandus, nende vaimne elu kängumise tundemärke. Rakendades oskuste annetatud Jumalaga iga päev, et õppida ja saada päevas pühendunud innukus ja võimu. Ka meil on tuttav Creator abil loomist. Raamat loodus on suurepärane õpik. Me kasutame seda koos Pühakirja, kui ütlen teised Jumala iseloomu. Kui me mõtleme Jumala tegude mõjutab meie mõistus on Püha Vaimu.

Jumal räägib ja hääl tollimaks ja südametunnistus

Issand ei või keelduda oma Püha Vaimu neile, kes seda taotlevad. Kui pangs südametunnistuse tahet, siis miks mitte neid kuulata ja ignoreerida häält Jumala Vaim? Iga kõhklusi ja ootab, et saada rohkem ja rohkem punkti, kus on järjest raskem meid saada taevase valguse, kuni see tundub olevat võimatu lasta end mõjutada väited ja hoiatusi.

Kui me tahame tajuda Jumala häält, see eeldab tõsist tähelepanu. Me peame seisma oma kalduvustega, ja peksid neid kuuletuma hääl südametunnistuse viivitamata või vabandus tema kõned ei lõpe ja ei kasutanud üles meie enda tahet ja instinktiivne käitumine. Issanda sõna on meile kõigile, kes pole suutnud vastu panna oma Vaimu, et me ei taha kuulda ja kuulata. See hääl räägib hoiatus, nõu ja parandusi. See on sõnum: "Issand, valgus rahvas. Kui teil oodata valjem kõned või paremad võimalused, võttes saame tühistada ja jätsime pimedas.

Helista Spirit tähelepanuta täna, sest oma kirgi ja tendentsid vastupidises suunas ning viia homme ei pruugi enam olla võimu veenda inimesi, või isegi olematu mehe vaim ei taju. Mõeldes südamega, huulte ja sõnad iga heategu elu aitab väärtus meie elus, kui sa kunagi teada Jumala olemasolu. Keel süda peaks olema: "Jumal on siin." Siis elu on puhas, puhas iseloomu ja hinge Jumala pidevalt erutatud.

Lord soovitab, et meil läks oma kambrisse ja seal vaikselt uurida oma südant, kuulasin häält tõde ja südametunnistus. Miski teeb nii selge kui füüsilisest palve üksindus.

Jumal räägib läbi inimeste vahendajad

Läbi prohvet Jesaja ütles Issand: "Kuula ja kuulge mu häält, hoolikalt vaadata ja kuulata minu sõna." (Jesaja 28,23)

Meie Lunastaja saatis oma käskjalad, et viia tema sõnum rahvale. Aga paljud ei taha seda vastu võtta. Püha Vaim on ootamas süda pehmeks ja taltsutatud, kuid ta ei soovi, et avada uks ja lasta Kristuse läbi hirmu, et midagi oleks võinud nõuda. Ja miks on Jeesus Naatsaretist läheb. Ta soovib, et andke rikkalikult õnnistusi tema armu, kuid ta ei taha neid vastu võtma. Siiski, kuna Vaim ei tule, nii et inimesed kiitust ja ehitatud oma vale teooriaid, vaid kogu maailmale castigated oma pattudest, füüsilisest isikust õigsuses ja oma riigi kohtute, paljud pöörduvad temast eemale. Ei taha lasta ennast tõmmata rüü õigusemõistmise ise. Nad ei ole valmis muutma oma õigust, mis on tõesti ülekohus, õiglus Kristuse, mis on puhas, ehtne tõde.

Püha Vaim ei flatters kedagi ega põhjusta isikule kaitsja. Mortal, patune mehed on mitte Püha Vaimu ümberkavandatud oma eesmärkidel. See on tulnud nagu näägutamine isik, kas läbi mõne inimese vahendaja, mille Jumal on valinud, siis on see kõigile kuulda tema häält ja kuulata.

Siiski, kuna Vaim ei tule, nii et inimesed kiitust ja ehitatud oma vale teooriaid, vaid kogu maailmale castigated oma pattudest, füüsilisest isikust õigsuses ja oma riigi kohtute, paljud pöörduvad temast eemale. Ei taha lasta ennast tõmmata rüü õigusemõistmise ise. Nad ei ole valmis muutma oma õigust, mis on tõesti ülekohus, õiglus Kristuse, mis on puhas, ehtne tõde. Püha Vaim ei flatters kedagi ega põhjusta isikule kaitsja. Mortal, patune mehed on mitte Püha Vaimu ümberkavandatud oma eesmärkidel.

See on tulnud nagu näägutamine isik, kas läbi mõne inimese vahendaja, mille Jumal on valinud, siis on see kõigile kuulda tema häält ja kuulata.

Perception Jumala hääl on tihedalt seotud casting

Kui jätad oma loomuliku iseseisvuse ja sõltumatuse tahet ja asendada lapselik kuulekus lubatud juhul, kui olete valmis lahkuma õpetamine, kuulda tõsi karjane, et öelda: "See on võimalus minna pärast seda." (Jesaja 30,21) Kristuse ei paku õpetada inimestele ennasttäis, ennastimetlev ja kangekaelne. Ainult tasane ja juhitav lubadused suuniste üle otsustamisel see ainult õpetada oma teed. Christian elu on elu igapäevane üleandmise alluvussuhteid ning jätkuvat takistuste ületamiseks iga päev toob kaasa uusi ja uusi võite. See on reaalkasv Kristuses.

Igaühel on võimalus kuulata tõsi häält Shepherd

Jeesus teab igaüks nii hästi, kui ta suri ainult ja ainult teda. Raskusi igaüks meist on sügavalt liigutav. Ta kuuleb meie appihüüdeid. Ta tuli meile tuua kõik koos. Ta kutsub meid: "Järgi mind!" Tema vaim on inimese südames, ja meelitas ta. Paljud selle tagasi lükata ja Jeesus teadis. Ta teab hästi, kes kuulab naudinguga oma kõne ja ta on valmis usaldama oma pastoraalse hoida. Ta ütleb: "Minu lambad kuulevad Minu häält, ma tunnen neid ja nemad järgivad mind." (John 10:27)

Jumal peab meid igal sammul teekonda. Iga tund me saame uusi impulsse oma Vaimu. Armastus Jumala vastu peaks olema peamine allikas meie tegevusele. Iga tund peab täitma teatud kohustusi, kuid igaühel neist on oma mured. Olgu võim tippjuhtide kontrolli meie kiirustamist kõnes. Las meie südamed on täis südamlikud kaastunnet. Never let leek kontrolli ei kaota kunagi oma kannatlikkust. Enne kui me avatud uus olukord ja me peame suutma ära kuulata häält taevast, kes viib meid paremale või vasakule, öeldes: "See on võimalus minna pärast seda." (Jesaja 30,21)

Me peame järgima Jumala tahe, mitte minu tahe.


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Lähtepunkt, mida ma teha saan?

Jeesus Kristus on Jumala või loodud on? - 1. osa

374_jezis_kristus_1.jpg Kõik need salmid on meid teadmine, et Jumal, maailma Looja ja kogu elu tuli isiklikult selle maa kehas mees, Jeesus Kristus suri meie pattude eest. Kes on Lord of the universe, ...
Lisatud: 10.03.2011
Vaatamisi: 192837x

Põhjused, miks teine tulemine Kristuse maailma

247_duvody_prichodu_jezise_krista.jpg Jeesus Kristus sureb meie pattude eest, võidu kurja - Saatana ja võitsin teda. Ta näitas kogu universum, et Jumal on armastus ja veel oleme pattu teinud Jumala seaduste vastu, nii et ...
Lisatud: 08.11.2010
Vaatamisi: 157648x

4. piht - Way to Christ

167_cesta_ke_kristu.jpg Confessions"Kes katab tema üleastumiste ei õitseda, aga kes tunnistab ja forsakes neist on mingit halastust" (Õpetussõnad 28.13).Tingimused, mille alusel nad võivad saada andestust Jumalalt, on vabad, õiglased ja mõistlikud. Lord nõuab ...
Lisatud: 07.10.2010
Vaatamisi: 137728x

Video - See kõik on umbes Kristus! - Paul Washer

428_vse_je_o_kristu_paul_washer.jpg Täna ma olen siin, et rääkida inimestega. Või rääkida kiriku või religiooni. Kuna kõik need asjad on nende ebaõnnestumised ja tegematajätmised. Iga teil peaks olema võimalik püsti tõusta ja öelda süüdistused ...
Lisatud: 12.05.2011
Vaatamisi: 149037x

Piibel, Jumala sõna - miks me saame usaldada teda?

285_bible.jpg Piibel on raamat, mis loodi 16 pikki sajandeid, ja ta on osalenud kirjalikult 40 kirjanikud täiesti erinevas vanuses, elukutsete, haridus, keskkond, kaasatus ja maailmavaade. Ja veel nii kristlased me tunnistame, et ...
Lisatud: 07.12.2010
Vaatamisi: 204533x

Et.AmazingHope.net - Kuidas kuulda Jumala häält