Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Kogemus, tegi poisi terveks Bangladeshist pärit

Kogemused Jumalaga

488_zkusenosti_moskala.jpg

Kogemus, tegi poisi terveks Bangladeshist pärit

Lisatud: 02.10.2011
Vaatamisi: 137084x
Teemad: Kogemused Jumalaga
PrintTisk

Kümme aastat Yasiah vaatasin ema puhastada põrand, toiduvalmistamise, pane pott veega oma õlal ja läks küla hästi vett. Ta nii soovis ta aitaksid seda, nagu ka teiste lastega, kuid ta ei suutnud. Ta kannatas lapsepõlves polio. "Ema, ma ikka mõjutada," küsis Yasiah. "Jah, kui Jumal ei tee imet oma elus," ütles ema. Ta teadis seda sama õnnetu kui ta. "Aga nüüd peate olema rahul, et kuidas teile." "Te ütlesite, et Jumal võib teha ime minu jaoks," ütles Yasiah lootusega. "Me palume jutlustaja palvetama koos meiega Jumala ime?" "Kuna mida misjonärid lahkus meie külas ei ole meil jutlustaja, kes palvetab koos meiega," ütles ema.

Paar päeva hiljem tuli Yasiah isa koju valdkonnas ja tõi hea uudis. Üks jutlustaja käis naaber külas, mis on umbes ainult 16 km kaugusel. Mõned mehed on läinud nüüd teda ja palus teda tulla ja külastas ka meie küla. Nad ütlesid, et kuuluda seitsmenda päeva adventistide kirikus, aga see on hea mees. Yasiahovi silmad põlema. "Võib-olla jutlustaja tuleb meile samuti kodus ja palveta minu eest, et olla terve jälle," ütles ta. Koguja Yasiah tegelikult külastas kodu ja palvetas poisi. Ta rääkis oma isale: "Võta oma poeg linn, kus meil on eriline koost. Lülitage jutlustaja ning paluda neil palvetada oma poeg."

Isa ja mõned mehed küla kandis poiss bussipeatus, et saada teda linna. Siis otsida Adventistide pastorite ja palus neil palvetada Yasiaha. Preachers valmis spetsiaalne palve ajal ja küsi tervise Yasiaha. Pärast palvet ütles üks jutlustajad: "Usu jõud Jeesus Kristus ja usun, et sa oled terve! Yasiah oli väga õnnelik. Ta oli kindel, et Jeesus teda terveks ja kõnnime nagu teised." Kui ime juhtus? "Küsis ta isa on teel koju." Tuleb homme? "" Ma ei tea, mu poeg, "vastas tema isa." Me usume Jeesusesse Kristusesse. Ta teab kõige paremini. "

Järgmisel hommikul, kui ta ärkas Yasiah, üritasin seista oma jalgadel. Ja see töötas! Võib juhtuda! "Jah, Issand Jeesus, tänan, ma loodan, et sa tervendada oma jalgu." Yasiah tõusis jalule mitu korda päeva jooksul. Ta tundis oma jalgu muutub tugevamaks ja siis astus esimesi samme. "Isa, vaata!" hüüdis isa, kui ta naasis õhtul väljalt. "Ma võin seista ja kõndida!" ja näitas seda oma isalt. "Jah, Jumal vastas meie palvetele," ütles isa. Varsti Yasiah võiks aidata tema ema tuua vee kaevud ja läksin ka et aidata oma isa valdkonnast.

Kui inimesed külas näha, kuidas ta oli imekombel terveks Yasiah, adventist palus jutlustaja tulla oma küla ja oli koosolekul. Nad olid näljased Jumala sõna. Nüüd igal laupäeval koguneb suur osa elanikkonnast selle küla. Nende seas on ka õnnelik ja terve Yasiah ja tänulik vanematele.

Jeesus ütles: Mat 7.7 - "Paluge, ja teile antakse, otsida ja leida, koputage ja see avatakse." Juba varsti avab väravad Uus Jeruusalemm ja kuulnud kõige ilusam laul tähistada võitja Temast, kes aujärjel istub ja Talle ees.

Sinu vend Jeesus Kristus Milan Moskala

Paljud teised kogemusi, näiteks need kogemused Moskala M. misjonär Bangladeshis. Kui mees töötab Jumalat kõigest südamest ja Jumal näitab sellise imelise toimib paranemise see poiss. Siin näete oma koduleheküljel, kus on teil ka võimalus aidata oma tähtsat tööd. http://www.helpforlife.cz/


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Kogemused Jumalaga

Jumal kaitseb oma rahvast

470_buh_ochranil_svuj_lid.jpg Deliverance Seitsmenda Päeva Adventistide Hiroshima 1945Lõpus Teist maailmasõda tuli Jaapani linna Hiroshima eritellimisel. Seitsmenda päeva adventistid, kes elas selles linnas süüdistati spionaažis ja seetõttu peaks liikuma linnast välja. Nad võivad kaasa ...
Lisatud: 24.08.2011
Vaatamisi: 129541x

Et.AmazingHope.net - Kogemus, tegi poisi terveks Bangladeshist pärit