Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Kes on Jeesus Kristus?

Lähtepunkt, mida ma teha saan?

77_jezis_kristus.jpg

Kes on Jeesus Kristus?

Lisatud: 30.08.2010
Vaatamisi: 175792x
Teemad: Lähtepunkt, mida ma teha saan?
PrintTisk

Center kogu Piibel on elu ja surma suurima meeste maailma ajalugu, Jeesuse Kristuse. Alates selle sünnist uus ajastu on arvestatud, kuigi ta on sündinud ait ja mõjutas maailma ajaloos, kuigi ta oli vaene ja tagasihoidlik. Rääkisime Tema tulemise üle 300 ennustustele Vana Testamendi ja kõik täpselt paika, sest tema sündi, elu pärast surma tema täpsed prognoosid. Jeesus Kristus ise mitu korda öelnud, et ta on Jumala Poeg ja tõestanud, et elu, surma ja ülestõusmisega. Ta tuli, et päästa maailm.

John 12,44-50 - Jeesus hüüdis: "Kes usub minusse usub, ei mind, kuid kes minu on saatnud. Kes näeb mind näeb teda, kes minu on saatnud. Mina, valgus, ma tulin maailma, et kes iganes usub minusse, ei jääda pimedusse. Kui keegi kuuleb mu sõnu ja teeb nende järele, ma kohtunik talle, et ma ei ole tulnud kohut mõistma maailma üle, vaid päästa maailm. Kes lükkab mind ja ei võta mu sõnu, minu, kes oleks kohtunik teda. viimasel päeval see kohtunik sõna, mida ma rääkisin. Ma ei ole rääkinud Iseenesest, vaid Isa, kes minu on saatnud, ta andis mulle käsu, mida ma ütlen ja mida rääkida. Ja ma tean, et Tema käsk on igavene elu. Nagu ma rääkida, seega ma räägin nagu mu isa ütles. "

Mis me ootame Jumala kui ta oleks tulnud mees?

Tulnud maailma teistmoodi kui teised inimesed - Kristus sai inimeseks, kuid tal ei olnud inimese isa.

Jesaja 7,14 - sest Issand ise teile kirjutada: "Vaata, neitsi viljastub ja kannavad poeg ja talle nime Emmanuel, Jumal on meiega.

Matthew 1,18-23 - See on see, kuidas Jeesuse sündi Messias sündis: ema Maarja oli lubanud olla abielus Joseph, kuid enne kui nad tulid kokku, ta oli rase olla Püha Vaimu kaudu. Kuna Joseph tema abikaasa oli üks õige mees ja ei tahtnud, et paljastada oma rahva häbiplekk, ta pidas silmas abielulahutuse tema vaikselt. Aga pärast seda kui ta vaatas seda, Issanda Ingel temale ilmus unes ja ütles: "Joosep Taaveti poeg, ära karda võtta Mary koju oma naise pärast, sest mis on loodud tema on pärit Püha Vaimu . Ta annab sündis poeg, ja sa oled talle nime Jeesus, sest tema päästab oma rahva nende pattudest. " Kõik see toimus täitmiseks, mida Issand oli öelnud prohveti kaudu: "neitsi saab mõelda ja sünnitama poja ning nad kutsuvad teda Immanuel" (mis tähendab "Jumal meiega").

Going elada ilma patuta.

Ta on teinud pattu, tema elu langes suurepäraselt, mida ta õpetas inimestele.

John 8,46 - Mis sa vangid mulle patt? Ja kui ma ütlen tõtt, miks mind uskuma?

1 Peter 2,22 - "Ta ei võtnud pattu, ja tema suu polnud kavatsust."

Isegi tema vaenlased öelda oli see ilma süü ja patt, ja see on veenev tõend jumalikkus Kristuse.

Mark 14,55 - ülempreestrid kogu püüdis nõukogu tunnistuseks Jeesuse, et Teda surma, kuid ei leidnud midagi.

John 18,38 - "Mis on tõde?" Ütles Pilaatus. Pärast seda läks ta uuesti välja juutide. "Ma arvan, et ta süütu," ütles ta.

Näita üleloomulik jõud.

Kristus on alati aidanud teisi ja kasutada seda hämmastav loominguline jõud. Andmeid Tema vägevaid tegusid rääkida oma jüngritele, kuid isegi tema vaenlased.

Luuka 7,22 - Siis ta vastas kullerid, "Mine tagasi ja aru John mida olete näinud ja kuulnud: pimedad saavad silmist, jalutuid kõndima, kes on leprosy1 puhastatakse, kurdid kuulma, surnud suurendatakse, ning hea uudis on kuulutanud vaestele.

John 14,6-11 - "Mina olen tee ja tõde ja elu," kostis. "Keegi ei saa minna Isa juurde muidu kui minu kaudu. Kui sa teadsid mind, sa teaks ka mu Isa. Nüüdsest sa tead, ja on teda näinud!"

"Sir," ütles Filippusele: "just siis, kui sa näita meile Isa." Filipe, "ütles Jeesus," nii kaua teiega ja ma tean, et sa kuuled mind? Kes on näinud mind on näinud Isa. Kuidas sa ütled: Näita meile Isa? Kas te ei usu, et mina olen Isas ja Isa on Minus? Sõnad, mis sa ütled, ei ütle mina. See on Isa, kes minus elab, ta on nendest asjadest. Uskuge mind, ma olen Isas ja Isa on mind lihtsalt sellepärast, et tööde usalda mind.

Hääldab suurim tõde, et maailm kuuleb.

Jeesus suutis anda inimestele lahendusi olulistele inimeste probleeme ja vastata sügavaima igatsuste. Ta andis juhiseid suudaksid säilitada ja suurendada inimsuhete: armastus, andestus, lepitus, toetust, ennastsalgavus, valmisolekut. Ta andis lubaduse tulevikus.

Matthew 5,44 - ma ei ütle: Armastus oma vaenlasi ja palvetage nende jaoks, kes teid taga kiusavad.

Luuka 4,32 - Inimesed olid vapustatud tema õpetusest, sest tema sõna oli väega.

John 7,46 - piirded tagastatakse seejärel variserid ja ülempreestrid. Nad küsisid: "Kuidas sa ei too teda?" Valvurid vastasid: "See ei ole kunagi rääkinud!"

John 14,1-3 - Ära lase oma südamed rahutuks. Usaldus Jumala usaldus ka mind. Minu Isa majas on palju ruumi, kui see nii ei oleks, oleks ma teile öelnud, et ma kavatsen seal aset valmistama Teie jaoks? Ja kui ma lähen ja valmistada koht sinu jaoks, ma tulen tagasi ja teid tuleb minuga, et te ka võib, kus ma olen.

John 11,25 - "Mina olen ülestõusmine ja elu" Jeesus ütles temale. "Kes usub minusse isegi siis, kui nad surevad, saab elada. Ja kes elab ja usub minusse, ei sure igavesti.

Kas maailma suurim ja püsiv mõju.

Jeesus Kristus prohvet tulevikku ja räägime sündmustest enne saabumist kaks Matthew 24 peatükki. Paljud neist on juba täidetud ja kinnitatud Jeesuse sõnad. Taevas ja maa hävivad, aga minu sõnad ei saa kunagi hävivad. Jeesuse mõju inimkonnale on sama võimas täna, kui ta elas rahva seas isiklikult.

John 6,35 - Jeesus vastas neile: "Ma olen leiba elu. Kes tuleb mulle kunagi nälga Kes usub minusse kunagi janu.

Kas on võim surma üle.

Jeesus Kristus ei surnud, vaid surnud armastus inimkonna asendav surma. Suri iga mees, sest ta armastab meid. Pärast kolme päeva haud on muutunud midagi suurt - tõusis surnuist ja elab ikka veel. Kristuse tõestada kõike ütles oma elu.

John 15,13 - Keegi ei ole suurem armastus kui ta jätab oma elu oma sõprade eest.

Matthew 16, 15-16 - "Kes sa oled mulle," ütles ta. "Sa oled Kristus, elava Jumala," Siimon Peetrus vastas talle.

Matthew 27,50-54 - Ja Jeesus kisendas jälle suure häälega, siis ta heitis hinge. Sel hetkel kardin templisse rebiti kahes ülalt alla. Maa värises, kaljud lõhenenud ja haudade murdis lahti. Asutuste paljud püha inimesed, kes suri tõstatati elule. Nad tulid välja haudadest pärast Jeesuse ülestõusmist ja läks pühasse linna ja ilmusid paljudele inimestele. Kui pealik ja need, kes teda, kes olid valve Jeesus nägi maavärinat ja kõik, mis oli juhtunud, nad kartsid üliväga ja ütlesid: "Kas ta oli Jumala Poeg!"

Jan 20,11-16 - Mary kuid jäid väljapoole haud ja nuttis. In pisaraid, ta kummardus hauda ja koht, kus Jeesuse keha oli magada, et ta nägi kaht inglid istuvad valgetes rüüdes, üks pea ja üks tema jalge. "Miks sa nutad, daam?" Ta küsis. Nad on mu Issanda ära ja ma ei tea kuhu panna seda, "ütles ta. Pärast seda, ta pöördus ümber ja näeb Jeesust seisvat seal (aga ei teadnud, et see on he)." Miks sa nutad, daam? "Ta küsis Jeesus." Keda te otsite? "Uskudes, et aednik, vastas ta:" Sir, kui sa võtsid ta mulle öelda, kui paned ta, kas ta saab vedada. "Mary," Jeesus ütles temale. Ta pöördus ja ütles heebrea: "Rabboni" (tähenduses "õpetaja").

1 Korintlastele 15, 3-8 - ma andsin teile Peaasi, ka mina saanud: et Kristus suri meie pattude eest vastavalt Kirjast, maeti ja oli ülestõusnud kolmandal päeval vastavalt pühakirjas. Ta tundus Peter, siis kaksteist, siis näitas üle viiesaja vennad korraga (mõned on läinud magama, kuid enamik neist veel elus), siis viitas James, siis kõik apostlid, ja viimane kõigi tõestasid mulle, Enneaegset .

Ilmutuse 1,17-19 - Kui ma Teda nägin, siis ma langesin maha Tema jalgade ette nagu surnu. Siis panin oma parema käe ja ütles: "Ära muretse. Ma olen esimene ja viimane elus. Ma olin surnud, ja vaata, ma olen elus forevermore. Mul on võtmed surma ja elu pärast surma.

John 6,40 - Sest see on Mu Isa tahtmist, kes minu on saatnud - et keegi, kes näeb Poega ning usub temasse oleks igavene elu. Ja mina äratan ta üles viimsel päeval.

5 jaanuar, 1928-1929 - Ära imetle seda tuleb hetk, mil kõik, kes on haudade, kuulevad Tema häält ning tulevad välja - need, kes on teinud head äratatakse ellu, kuid need, kes ei paha on ülestõusmine kohus.

Kes on võimu surma, ja seega õigus täita kõiki lubadusi. ÄrkameBrand meile igavese elu.


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Lähtepunkt, mida ma teha saan?

Ärkamine Hiinas ja levitada evangeeliumi

298_cina.jpg Aasia suurim teater kahekümnendal sajandil. Ükski teine kontinent maailmas ei näita palju võimsamaid liikumisi - poliitiline, sotsiaalne, hariduslik ja vaimne. Küsimus on, kas mõnel teisel mandril ühes eelmise sajandi midagi juhtus, ...
Lisatud: 19.12.2010
Vaatamisi: 164930x

Jeesus Kristus on Jumala või loodud on? - Osa 2

375_jezis_kristus_2.jpg Varasemate tööde kandsime salme, mis tõestavad jumalikkuse ja loomejõudu Jeesus Kristus. Need salmid tõendavad, et Jeesus oli enne maailma rajamist ja et tema läbi kõik asjad olid tehtud. Need näitavad, et ...
Lisatud: 10.03.2011
Vaatamisi: 154280x

Põhjused, miks teine tulemine Kristuse maailma

247_duvody_prichodu_jezise_krista.jpg Jeesus Kristus sureb meie pattude eest, võidu kurja - Saatana ja võitsin teda. Ta näitas kogu universum, et Jumal on armastus ja veel oleme pattu teinud Jumala seaduste vastu, nii et ...
Lisatud: 08.11.2010
Vaatamisi: 157650x

Hingamispäeva kui mälestusmärk loomist, kuna suhe Jumalaga

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Vaatame algusest Piibli Raamat Genesis. Siin on kirjutatud loomist meie maailma. Saame teada, et Jumal lõi selle maailma kuueks järjestikuseks päevaks ja puhanud seitsmendal päeval. Ta oli lõpetanud kõik oma loomingulist ...
Lisatud: 28.04.2011
Vaatamisi: 173798x

Ainus viis taevas

295_jedina_cesta_do_nebe.jpg Jeesus Kristus elas, kannatas ja suri selleks, et lunastada meid. Jumal lubada Tema Armastatud Poeg peab tulema maailma kuulsus selles wicked maailma patu, vasakule au ja kiitus ja kannatasin solvangute, alanduse, ...
Lisatud: 13.12.2010
Vaatamisi: 155032x
Recommended

Et.AmazingHope.net - Kes on Jeesus Kristus?