Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Katastroof on tulemas, mil Jumal raputada maha!

Prohvetid Piiblis ja täna

405_blizi_se_katastrofa_kdy_buh_zatrese_zemi.jpg

Katastroof on tulemas, mil Jumal raputada maha!

Ajakohastatud: 18.02.2013
Lisatud: 02.04.2011
Vaatamisi: 314385x
Teemad: Prohvetid Piiblis ja täna
PrintTisk

Piibel selgelt hoiatab, et üks viimaseid märke enne Jeesuse Kristuse, et Jumal raputab meie riigis. Tänapäeval kõige teine ​​tulemine on juba täidetud, või täidab. Määr kuritegevuse ja mäss Jumala vastu jõuab haripunkti. Oluliselt suureneb loodusõnnetuste arv - maavärinad, tsunamid, üleujutused ja vulkaanipursked, hoiatas, et lähenev täitmist käesoleva märk. Sageli kohalikud hädaolukordade puhul, et hoiatada meid juhtub kogu maailmas ning on meile tuua ta tagasi tõelise Iisraeli Jumalale.

Joel 2,12 - Ja nii ka nüüd, ütleb Issand, tagasi mind kõigest oma südamest, koos tühja kõhuga, nuttes ja leinates! Repäistä oma südame, mitte nende rehvide Issand, su Jumal, tagastama, on ikka armuline ja kaastundlik, väga kannatlik, väga lahke ja kes ei tee paha.

1 Piibli salme rääkides eelseisva katastroofi

2. Väljavõtteid prohvetlik kirjutised EG White

3 ohutuli truu inimesed

Js 13,11-13 - karistada maailmas oma kuritegude eest, kõik roisto oma pattu. Uhkuse keedetud särk siis ma tarbida, halastamatu ahistama hubris. Põhjus, et inimene haruldasem kui kuld, kuld ofirsk surelik. Seda seetõttu, et nad raputada taevas ja maa peal liigub sihtasutuste deklameerib vägede Issand sel päeval, kui oma viha rakette üles.

Js 24,4-5 - Maa kaob, ütleb maailm kaob ära, vaesestatud ja koor rahvas. Maa on rüvetatud poolt selle elanikele, sest see ületas seadused, ja ignoreeris sätete igaveseks lepinguks. Ongi, sest needus devours maale ja rahvale Pyka, ilmamaa elanikud kaovad, jäädes vaid vähesed.

Js 24,18-20 - avatud taevaluugid maa peal raputada alustalasid on: Maa on breaking, purustades, riik on kokkuvarisemise, kokkuvajumine, et põrand on värisemine, raputamine! Maa on ketramine, ketrus nagu purjus, nagu värisemine onnis tormi. Tema süüd teda kõvasti lööb, jookseb ja on tõusnud.

Luuka 21,26-28 - Inimesed surevad ehmatus ootuses, mis on tulemas maailma, sest taeva vägesid on kõikuma löönud. Siis vaata Inimese Poja tulevat pilves suure väe ja auga. Kui see kõik hakkab juhtuma, püsti ja tõsta oma pead, sest teie lunastus on lähedal! "

Mark 13,24-26 - "In päeva pärast seda, viletsus, päike pimedaks ja kuu ei anna valgust, tähed langevad maha taevast ja taeva vägesid tuleb loksutada." Siis vaata Inimese Poja tulevat pilvedes suure väe ja auga.

Joel 2,10 - Enne neid maa väriseb ja taevas peavad värisema, päike pimedaks ja kuu ja tähed särama kaob.

Joel 4,15-16 - Päike ja Kuu on pimendatud ja tähed särama kaob. Issand müha alates Zion, ilm Jeruusalemmast - Taevas ja maa peal värisema! Issand on varjupaigaks oma rahvale, pojad Iisraelile tugevust.

Js 26,20 - "Mine, mu rahvas, et oma tuba, sulges ukse. Peida väike hetk enne, kui see muudab oma viha." Vaata - Lord lahkub eluruumi karistada süüdi elanikud riigis. Country paljastab tema valatud veri lõpetada peitis teda tappa.

Psalm 46,2-3 - Jumal on meie varjupaik ja tugevus, aidata merehätta sattunud on endiselt olemas. Seetõttu me ei muretse, kuigi riik jättis ja mägede kukkumas merre, isegi kui selle Tormine möirgav lained ja mäed olid kukkumas all rünnakut!

2. Väljavõtteid prohvetlik kirjutised Ellen G. White

Enne kui Inimese Poeg on ilmutatud taevane pilved, kõik oma olemuselt on kõikuma löönud. Lightning taevast ühineb tulekahju kohapeal ning põhjustada mäed on nagu ahju ja valades jõed lava kohta külad ja linnad. Sula rock hakkab voolama maha vette, mis põhjustab keev vesi eject kivid ja muld. Kas tuleb suur maavärin, ning paljud inimesed kaotavad oma elusid. (7 Seitsmenda Päeva Adventistide Piibli kommentaar 946, 1907).

Jumala linn külastavad kohtute poolt.

See on lähedal aeg, mil suured linnad on külastanud katsumus. Natukese aja pärast tulin sellele linn kohutav šokk. Ükskõik kui suur ja tugev tahe oma hoonetes, kuigi suur hulk tulekahju üksused võetakse kasutusele, kui Jumal puudutab neid hooneid, mõne minuti või tunni on varemetes. Unholy selle maailma tuleb pühkis luuda hävitamine. Katastroofe ahistama täna suuri hooneid ja suur osa linnades, Jumal näitab meile, mida jõuab kogu maailm. - (7 tunnistused kiriku eest 82, 83).

Mul paluti esitada hoiatus, et paljudes linnades vaimustatud oma üleastumistes ja pattudes hävitatakse kõrgetasemeline maavärinad, üleujutused ja tulekahju. Maailm on hoiatanud, et see on Jumal, kes näitas oma võimu. Tema nähtamatu tegevus võimaldab hävitamine ja surm. Mingil keerates kõik kogunenud rikkuse ... (MS 1935 1906)

Nad tulevad ootamatult kohutav katastroof ja katastroofi jälgib üksteise järel. Kui teil kuuletuda Jumala hoiatusi, kui kirik naaseb rajale kuulekus, siis aeg, mis kulutatakse hävitaja käsi. Kui ma lähen seducing inimesed, vaid ka nende võimalusi laitus Jumala käske, ja kuulutavad teine ​​vale, Jumal saadab katastroof, mis on ärganud. (MS 1935 1906)

Issand hävitada ühe hetkega kõik seaduserikkujaid, isegi kõigi rahvaste koos. See karistada linna ja kohtades, kus inimesed üleandmisega omandi saatanlik jõud. Linnad rahvaid koheldakse kindlalt, kuid mitte veel külastanud kõige kõrgema Jumala, ei hääleta, sest nad ikka leiavad mõned hinged kes on eraldatud meelepetted vaenlane, nad pöörduvad ja omakorda ülejäänud sektori säilitatakse kuni päeval Jumala viha. (Evangelism, 27, 1906)

Ma nägin ilusad hooned langesid tohutu tulekera, mis on hävitatud hetk. Ma kuulsin kedagi ütlemas: "Me teadsime, et Jumala kohtud tulevad siin maa peal, kuid me ei tea, nad tulevad nii kiiresti." Mõned murelik hääl vastas: "Sa teadsid seda. Miks sa ei ütle meile? Me ei teadnud." (9 tunnistused kiriku eest 1928, 1909).

Enne mu silmad nihkunud stseen, mis pani mind väga võimsalt liigutav. Alates aknad tubades, ma nägin kohutav tulekahju. Great pallid tulekahju langes katus ja tulekahju poolt põhjustatud fireballs laieneb kõigis suundades. Tulekahju ei saa kustutada. Kõik põletatud ja paljudes kohtades olid täielikult hävitatud. Ei ole võimalik kirjeldada paanika hirm mis pärisid inimesed. (Letter 278, 1906)

Near ajal suurtes linnades on pühib alates Maa pinna. Igaühel tuleb hoiatada, et need uuringud tulevad. (Evangelism, 29, 1910).

Kui olin Loma Linda, California, 16. aprill 1906, on näidanud mulle imeilus pilt. Ööl nägemine Ma seisin üleolekut, kust ma ei näe maju, mis olid purunesid tuule roo. Suured ja väikesed hooned langesid maapinnale, meelelahutuskeskused, teatrid, hotellid ja majad olid purunesid rikaste ja lagunes. Paljud inimesed kaotasid oma elu ja õhk oli täis karjeid vigastada ja hirmunud inimesed.

Inglid mandaati Jumal viima selle hävitamine, olid töösse kaasatud. Ühe puudutusega ja ehitiste nii põhjalikult ehitatud, mis on inimeste arvates on selge oht, et keegi, äkki hunnik killustik. Kusagil oli turvalisus. Tundus, et Jumala kannatlikkus oli väsinud ja tuli viimsel.

Kuigi mida ma nägin oli kohutav, kuid milline on sellega seotud puudutanud mind kõige ilmekamalt. Angel, kes seisis minu kõrval, ütles ta, et Jumala suveräänne valitsus ja pühadust Tema õigust tuleb näitas neile, kes järjekindlalt keelduvad kuuletuma King of Kings. Need, kes otsustasid jääda usu, tuleb kokku kutsuda armuline kohtusse, et see on võimalik, et ärganud realiseerida oma halva käitumise. (9 tunnistused kiriku eest 1992-1993)

Soovin teile Jumala rahvas aru läheneb hävitamise tuhandeid linnu, mis on peaaegu täielikult pühendunud ebajumalateenistus. - (Läbi vaadatud ja Herald, 9. 10. 1903)

Torm on tulemas ja meil tuleb valmistada ette rünnakut enne Jumala poole, usk meie Issanda Jeesuse Kristuse. Lord tekib raputada kohutavalt riikides. Me näeme probleeme igast küljest. Tuhanded laevad uputavad sügavamal mered. Merejõudude sulgeda ning neid ohverdatakse miljoneid inimelusid. Ootamatult, nad tule, ja ükski inimene ei püüa võimalik saada kontrolli alla saada. Kõige lahedam hoone maailm hävitatakse tule. Rail õnnetused on endiselt sagedased. Segadust, katastroofid ja surmaga lõppenud õnnetusi ette hoiatamata peamiste transpordi arterites. Lõpp on lähedal, aeg test on tulemas lähedal. Olgem otsima Issandat, kuni neid saab leida, kutsun teda, kui ta on lähedal! (Kirjad Noored 1989-1990, 1800)

Ikka võtab aega elavad maa peal täidab tass tema ülekohus, ja siis ärkab Jumala viha, et nii kaua napping. Maailma riikides on juua tass puhast viha. (4 tunnistused kiriku eest 363, 1863).

See üleastumine on saavutanud oma piirid. Segadus täidab maailma, ja varsti inimesed üllatus suur horror. Lõpp on väga lähedal. Meie, kes teavad tõde, peaksime valmistuma mida varsti sattuda maailma kohutav üllatus. (8 ütlusi jaoks kirik, 1904).

Tuleb aeg, mil inimesed oma ülbuse ja pettusega jõuda sellisele kõrgusele, et Issand ei lase neil minna ja nad leiavad, et Issanda kannatust on oma piirid. (9 ütlusi jaoks kirik, 1909).

See on lävi, mille ületamisel kohtute Lord ei saa enam edasi lükata. (Liigid ja Prohvetid, 275, 417, 1914).

Varsti tekib palju muutusi maailmas ja minevikus toimunud sündmustest langeb kiiresti. (9 tunnistused kiriku eest 11)

On oluline, et täna Jumala rahvas täiesti andis oma südame Jumalale, sest kõigi asjade lõpp on lähedal. Jumala rahvas vallutada meelt ja vastaks Jumala tahtel siiralt soovides seda, mida Jumal ütles ta. See on - hoiatada elanikud linnades enne tulevad doom. (Läbi vaadatud ja Herald 25,1, 1912)

3 Ohumärgid põgeneda

Just nagu oli piiramisrõngas Jeruusalemma juudi kristlasi, Roman sõjaväe signaal kulgema, nii et meie jaoks olla tähelepanelik, kui ta omastab osa USA volitused rakendada õigust paavsti pühitsemine puhata. Siis on aeg lahkuda suurtes linnades, ettevalmistus lahkumist väiksemad äärealal kodudes kaugemates piirkondades mägede vahel. (5 tunnistused kiriku eest 464, 465, 1885)

Varajane pühapäev seadust tuleb täita, ning inimesed mõjukas positsioonid on stiimuleid käputäis konkreetsete kaitse käsu Jumala rahvast. (Release 4 Käsikiri 278, 1909).

Kui USA siiani jäänud oma kodudest, küsimus pühapäev õiguse Protestantism ta jõuaks paavstlus. (5 tunnistused kiriku eest 712, 1889).

Ettekuulutusi Ilmutuse 13. peatükis ütleb, et võimu esindajad metsalise kaks sarve jõud riided "riigi ja rahva" kummardada paavstlus, mis ettekuulutus kujutab metsalise nagu panter. Superior võimu ettekuulutus metsalise sarvedest riided on Ameerika Ühendriigid.

Prophecy lõpetatakse, kui USA jõustada pühapäev järgimine, mis Rooma pidada eritunnustamise nende suveräänne õigus.

Täiendav selgitus ettekuulutus metsaline's kategoorias - ja prohvetid Piiblis täna.

Tagasi Issandale ja teenige teda kõigest oma südamest ja meeles!

2. Samuel 12,20-25 - "Ära karda," ütles Saamuel saavad. "Sul on midagi öelda halb, aga lihtsalt tõlgivad Issand, vaid teenige teda kogu südamest. Ära keera ära edevus, mis ei saa kasu või salvestada selle - pärast, see on edevus! Issandat oma suure nime oma rahva lahkuda, sest nad otsustasid, et sa oma rahvale. Samuti andke mulle isegi ei mõtle pattu Issanda vastu ja kaotab palvetan teie jaoks. ma näitan sulle hea ja otsene viis. Lihtsalt loe Issandat ja teenige teda ustavalt kogu südamest. "Vaata, kuidas suuri asju tehtud. Kuid kui te siiski valesti, siis tuleb hävitada nende kuningas."

Joshua 23,14-16 - Know seega kogu südamest ja hingest, et kõik head sõnad, mis sa ütlesid, et Issand, su Jumal, ja mitte üks ei suuda. Kõik saavad täidetud - ei suuda isegi ühte neist sõnadest. Aga nagu sa täitma iga hea sõna, mis sa ütled Issand, su Jumal, just nagu Issand viib sind iga paha sõna, kuni te nevyhubí selle ilusa maa, mis Issand, teie Jumal on andnud. Kui te rikute lepingut, mida Issand, su Jumal, ja minna ja olla võõrad jumalad ja neid kummardada, äratab viha sinu vastu, nii et see ilus riik, mis andis teile kiiresti välja surema. "

Ole valmis, olgem kahetsema ja pöörduda Jumala nagu ei kunagi varem. Väga kiiresti aeg on tulemas, mil Jumal kokkusaamist kohtute selles maailmas.


Kuhu edasi? - Related sellele teemale

Kristus hoiatab viimsepäeva!

426_bozi_soud.jpg Päev Kristuse tulekul on päev maailma kohus. Pühakirjas öeldakse:Jude 1:14-15 - In seitsmenda põlvkonna alates Adam, Eenok, ennustasid umbes neile, öeldes: "Vaata, Issand on kaasas lugematuid tuhandeid tema pühadele, et kohtunik ...
Lisatud: 11.05.2011
Vaatamisi: 188949x

Saatana viimane pettus, mis jäljendab saabumist Jeesuse Kristuse

423_napodobeni_prichodu_jezise_krista.jpg Kõik Piibli ettekuulutus on täidetud ja näitavad, et meie maailm on lõpus oma ajaloos. Praegused sündmused maailmas näitavad, et oleme viimastel päevadel selle maailma ja meie ülesandeks on valmistada ette meie ...
Lisatud: 06.05.2011
Vaatamisi: 357240x

Lähenedes tagasi Jeesus Kristus, olge valmis!

402_druhy_prichod_jezise_krista_2.jpg Paljud inimesed on kindlasti märganud, et meie planeet on midagi valesti. Kõigil kuuleme meedias teateid loodusõnnetused. Suured maavärinad, üleujutused, vulkaanipursked, tulekahjud, tugev lumesadu, orkaanid ja tornaadod on igapäevane nähtus. Kõikjal me ...
Lisatud: 25.03.2011
Vaatamisi: 246226x

Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Prohvetid Piiblis ja täna

Ennustus, et Jeesus on Messias ennustatud

191_jezis.jpg Üksikud raamatud Vanas Testamendis on kirjutatud aastatel 1400-425 eKr ja leitud neile umbes 60-270 suurte ja väikeste Messias ettekuulutusi käsitleb sünni, elu ja surma Jeesus Kristus. Siin on vaid mõned kõige ...
Lisatud: 24.10.2010
Vaatamisi: 253592x

MP3 - Kes on Antikristus? - Prof dr Walter Veith

301_antikrist_papezsky_system.jpg Kuula seda loengu professor. Dr Walter Veith, kes vastab küsimusele, kes on Antikristus? Kas tõesti on paavsti süsteemi? ...
Lisatud: 28.12.2010
Vaatamisi: 246497x

Bible Prophecy - metsaline tõuseb merest - Ilmutuse 13

364_papez_benedikt_xvi.jpg Ilmutuse 13 1-10 - Siis ma nägin merest metsaline tegutseb seitse pead ja kümme sarve, sarved oli kümne krooni pärast oma pead jumalavallatu nimi. Metsaline ma nägin oli nagu Leopard, kuid ...
Lisatud: 22.02.2011
Vaatamisi: 366403x

Bible Prophecy - Kes on Antikristus? - Daniel 7. peatükis

300_kdo_je_antikrist_papezsky_system.jpg Teises peatükis Daniel Jumal ilmutas põhi prohvetlik vaade. Kasutab pilt metallist ja kivist arvud, kes lõpuks purustada.Golden juht esindab Babüloonia impeeriumi tema rinnal oli hõbedane pilt Medo-Pers impeerium, mida sümboliseerib Kreeka ...
Lisatud: 26.12.2010
Vaatamisi: 371561x

Bible Prophecy - Daniel 2 - Maailma ajalugu

182_socha_bible_daniel.jpg Bible Prophecy - Statue of Daniel, ülevaade maailma ajaloosIssand Jumal on meie planeedi ajalugu kindlalt nende käes, meie riigil on suured plaanid. Kõik oli kogemus kahe prohvetlikud raamatud Piibel - raamat ...
Lisatud: 18.10.2010
Vaatamisi: 307320x

Et.AmazingHope.net - Katastroof on tulemas, mil Jumal raputada maha!