Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Jumala seaduste - Kümme käsku õigus

Tõsi Kümme käsku

585_desatero_bozich_prikazani.jpg

Jumala seaduste - Kümme käsku õigus

Lisatud: 19.04.2011
Vaatamisi: 754506x
Teemad: Tõsi Kümme käsku
PrintTisk

Loe kümne Jumala käske, nõnda nagu Jumal andis Moosesele Siinai mäel. See on õige järjekord ja sõnastus kümme käsku.

Keegi ei ole lubatud teha mingeid muudatusi õigusaktides, ei ole, ei ole religioosne asutus või traditsioon. Kes kuulavad Jumala, meie Looja, või mees, traditsioon?

Exodus 20:1-17

Jumal rääkis kõik need sõnad:

1: "Mina olen Issand, teie Jumal, kes tõi teid ära Egiptusest, maja pärisorjus. Ärge olla muid jumalaid peale minu.

2. ei tekita iidol kujul midagi ülal taevas, maa all või vesi maa all. ei ole neid kummardada ja teenida neid, sest ma Issand, su Jumal olen püha vihaga Jumal. Karistada süü isad pärast laste juurde kolmanda ja neljanda põlvkonna, kes vihkavad mind ja näitab armu juurde tuhandeid neid, kes armastavad mind ja minu käske.

3 ei kasuta oma nime, Issand, su Jumal asjata, nende jaoks, kes võtaks Tema nime asjata suhu, Issand ei jätaks ilma trahvita.

4 Pea meeles hingamispäeva, et hoida seda püha. Kuus päeva pead sa tööjõu ja tegema kõik su töö, aga seitsmendal päeval on hingamispäeva Issanda, su Jumal. Sa ei tohi teha mingit tööd - teie, teie poeg ega su tütar, su Mees teener, ega su ümmardaja, ega su veised, immigrant oma väravad. Kuue päeva jooksul tegi Issand taeva ja maa, mere ja kõik, mis neil, aga puhata seitsmendal päeval. Seepärast Issand õnnistas hingamispäeva ja pühitses seda.

5 Austa oma isa ja ema, kus te võiksite elada pikk maa peal, mis annab teile Issand, su Jumal.

6., ei tapa.

7. No abielurikkumine.

8 Ei stealingl.

9 Ära valeta teie naabrile.

10 kadedusest oma naabri maja. Envy oma ligimese naist, tema ori, tema neiu, tema härg või eesel - ei kadesta teie naaber midagi. "

Juba Vana Testamendi Daniel nägi, et võim muuta seadust. Ainult käsku kell on neljas Commandment - Pea meeles hingamispäeva, et hoida seda püha.

Daniel 7,23-25 Neljas metsaline on neljas kuningriik maa peal, mis on erinev kõigist teistest: see neelas kogu maa trampima ta ja purustada. Kümme sarve, on kümme kuningat, kes tulenevad käesolevast kuningriiki. Pärast neid teine ​​kuningas tekib erinev eelmistest, ja nad alistama kolm kuningat. Kas kõnet vastu Kõigekõrgema, pühakud on vale ja proovida muuta korda ja eeskirju. (New International Version: Kas proovida muuta korda ja seadusi.)

Mida Jeesus öelda õigusega? See kõik maksab ja kui kaua?

Matthew 5,17-19 - "Ärge arvake, et ma olen tulnud tühistama seaduse või Prohvetid. Ma ei tulnud kaotada, vaid neid täita." Tõesti ma ütlen teile, kuni taevas ja maa hävivad ei Väikseim kirjas, mitte üks täpike seaduse, enne seda kõik tõeks. Igaüks kaotaks üks neist vähemalt käskudest ja õpetada inimesi taevariigis peetakse väikseim.

Kui oluline on Jumala seadust?

Luuka 16,17 -, vaid taeva ja maa hävivad, kui stop maksab üks punkt seadus!

Välja jäetud usk Jeesusesse ja Tema armu õigusega?

Roomlased 3,31 - me siis teha tühine õiguse usu läbi? Mitte mingil juhul! Seevastu õigusega.

Mis apostel Paulus kirjutas õigusega?

Roomlased 7,12 - kuid seadus on püha, käsk on püha ja õiglane ja hea.

Kuidas ma tean Jumala armastust ja meie ligimesi?

1 John 5,2-3 - Lihtsalt, sest me armastame Jumala lapsi, on tunnustatud tõsiasi, et me armastame Jumalat ja täisväärtuslik Tema käskudele. Armastus Jumala vastu on see, et me tema käske - ja tema käsud ei ole koormav.

Full Jeesus kokku käske armastust sõnadega, nagu ta tegi Vanas Testamendis Joshua.

Matthew 22:37-40 - Jeesus ütles: Armasta Issandat, oma Jumalat, kõigest oma südamest ja kõigest oma hingest ja kõigest oma meelest. See on esimene ja suurim käsk. Teine on selle sarnane: Armasta oma ligimest nagu iseennast. Neis kahes käsus kogu Seadus ja Prohvetid.

Joshua 22.5 - Just hoolikalt jälgida käskudest ja õiguse, kuidas sulane Issand Moosest oli käskinud: Armasta Issandat, oma Jumalat, kõndida kõigil oma teedel ja pidades Tema käske. Cleave talle ja teenige teda kõigest oma südamest ja kõigest oma hingest.

Kui kaua ja miks kehtestatud eeskirjadele Jumala?

Psalm 111,7-8 - lojaalsus ja õiguse paigutada oma käed, usaldusväärsed on kõik reeglid! Igavene vanuses asuvad, tõeliselt ja siiralt läbi viia.

Mis Jumal andis märk Jumala rahvast?

Exodus 31,13 - Issand ütles Moosesele: "Räägi juurde Iisraeli lastele: Järgige minu hingamispäeva, sest see on märk Minu ja teie vahelise kogu oma põlvkonna, sa tead, et mina olen Issand, kes pühitseb teid.

See on märk Jumala käske viimastel päevadel?

Ilmutuse 12,17 - Siis draakon oli vihane oma naise ja läks sõdima oma ülejäänud seemne, kes peavad Jumala käske ja kellel on Jeesuse tunnistus.

Kas Jumala laeka Jumala kümme käsku samaks isegi taevas?

Ilmutuse 11,18-19 - rahvaste tülgastav, kuid Sinu viha tuli, tuli aeg kohus üle kõik surnud ja tasuvusaeg aega oma sulastele prohvetitele ja pühadele, ja kõigile, kes hellitada su nime, väikesed ja suured ja aeg hävitamise kes korrumpeerunud maa. "Siis Jumala tempel oli avatud taevas ja tema templis oli näinud ark oma lepingu.

Mis prohvet Malakia kirjutas, et on oluline seoses viimasel päeval Issand, lõõskav nagu ahju?

Ml 3,22 - Mäletad õiguse mu sulane Mooses, eeskirju ja sätteid, mida olen pühendunud Temale on Horeb kogu Iisraeli eest.

Jeesus hääldatakse ettekuulutus läks täide aastal 70 AD, st 40 aastat pärast Kristust, kuid Jeesus nõuab kuulekust õiguse!

Matthew 24,20 - Palveta sa ei sõidetud talvel või hingamispäeval.

Ja mida esimene jüngreid? Seadusi täitma ja endiselt laupäeval ja Ülestõusu Jeesuse Kristuse?

Õigusaktid 13,14-44 - Laupäeval läks sünagoogi ja istusid ....... nii nad rääkisid nendest asjadest järgmisel laupäeval ........ järgmisel laupäeval kuulda Jumala sõna tõi kokku peaaegu kõik linna.

Hb 1,1,9 - lubadus sisenevad tema ülejäänud kehtib endiselt ...... Seega Jumala rahvas jääb puhkus. Neile, kes sõlmis oma allaklapitav, puhanud oma tegudest, otsekui Jumal hingas oma.

Jumala õigus on alati olnud ja jääb alati olema. See ei muuda sisuliselt Jumala valitsuse täis armastust!


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Tõsi Kümme käsku

Hingamispäeva kui mälestusmärk loomist, kuna suhe Jumalaga

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Vaatame algusest Piibli Raamat Genesis. Siin on kirjutatud loomist meie maailma. Saame teada, et Jumal lõi selle maailma kuueks järjestikuseks päevaks ja puhanud seitsmendal päeval. Ta oli lõpetanud kõik oma loomingulist ...
Lisatud: 28.04.2011
Vaatamisi: 175145x

Jätka reformatsiooni meie kirglik esiisad

520_jan_hus_kostnice_1415.jpg Foto allikas: WikipediaTerved põlvkonnad Tšehhi riigis oli kesklinnas reformitud usu kogu Euroopas. Igaüks meist teab nimed nagu Jan Hus ja Jan Zizka. Aga tead, kui suur Jumala vägi on kaasas? Vana-Iisraeli ...
Lisatud: 13.12.2011
Vaatamisi: 185376x

Mis on seitsmendal päeval nädalas on laupäev või pühapäev?

278_kalendar.jpg Mis on seitsmes kalendripäev laupäeval või pühapäeval? Ta oli teinud muutusi?Paljud riigid selle praegusel, on seitse kalendripäeva pühapäeval. Paljud inimesed ei tea, et laupäev on lihtsalt maailma loomisest seitsmes päev.Kui me ...
Lisatud: 29.11.2010
Vaatamisi: 636107x

Kümme käsku olid löödud risti?

326_bylo_desatero_prikazani_pribito_na_kriz.jpg Piibel ütleb, et Jumal andis õigus - Kümme käsku, mis oli kirjutatud sõrme Jumala tabletti kivi ja sisenesin laeka lepingu.Teine, autasud Moosese Seaduses, mis oli asetatud kõrval laeka lepingu. See on ...
Lisatud: 02.02.2011
Vaatamisi: 187028x

Eemaldab armu Jumala seadust?

325_rusi_se_milosti_bozi_zakon.jpg On vaja hoida Jumala kümme käsku, seda ka laupäeviti, me ei ole käsu all, vaid armu all? Apostel Paulus selgelt selgitab, et Christian ei ole "käsu all", vaid "armu all". Mis ...
Lisatud: 02.02.2011
Vaatamisi: 168136x

Et.AmazingHope.net - Jumala seaduste - Kümme käsku õigus