Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Jumala seadus on muutumatu, see on veel kehtiv!

Tõsi Kümme käsku

501_bozi_zakon_je_nemeny.jpg

Jumala seadus on muutumatu, see on veel kehtiv!

Lisatud: 24.10.2011
Vaatamisi: 217582x
Teemad: Tõsi Kümme käsku
PrintTisk

Tõdesid Tema sõna, Jumal ilmutas inimestega. Kõigile neile, kes neid saada, on kilp vastu Saatana pettused. Ignoreerides neid tõdesid, mis on nüüd on usulise maailma nii laialt levinud, see avab ukse kõik paha. Inimesed suuresti kaotanud silmist olemust ja tähtsust Jumala seadust. Vale arusaam iseloomust ja raskusastmest alaline kehtivuse Jumala seadus viib ekslike seisukohti muundamise ja pühitsemine ja tekitab langus vagadus kirikutes. Siin otsima saladust, miks oživeneckých liikumised meie aja kokku Jumala Vaimu ja tema võim.

Erinevates kirikutes, inimesed on tuntud oma vagaduse, kes teavad ja mures üle status quo. Professor Edwards A. Park loetleb ohtusid, mis nüüd ähvardavad Kirik ja tabavalt kirjutab: "Üks allikas oht on, et alates kantsel ei rõhutavad Jumala seadus. Vanasti kasutati echo hääl südametunnistuse-, kantsel ... Meie suurim jutlustajad andsid oma jutluse unikaalne suursugusust, et modelleerida Master vyzvedali Jumala seadus, tema käske ja tema hoiatusi. korrata kaks suurt põhimõtet, nimelt, et seadus on märk Jumala täiuslikkuse ja mees, kes armastab õiguse ei armasta evangeeliumi, kuna seadus - nagu ka evangeeliumi - see on peegel, mis peegeldab Jumala iseloomu. See viib teiseni oht, et ei tohi alahinnata tõsidust patt, selle ulatust ja suremust. tähtsust sõnakuulmatuse õiguse otseselt proportsionaalne tähtsust seadusega ...

Eespool nimetatud ohtudega seotud risk alahinnati õigluse Jumalast. Praegu jutlustajad kipuvad eraldi õiglus Jumala headus, ei dramatiseerida Jumala headusega põhimõtet, kuid vähendada seda pelgalt tunne. Need uued teoloogiline arvamusi jagada, mida Jumal on ühendada. Jumala seadus on hea või halb? See on hea. Siis õiglus on hea, sest nad üritavad seaduse täitmiseks. Pole kombeks alahinnata Jumala õigus ja õiglus, vahemikus ja surma inimese sõnakuulmatuse on üks lihtne harjumus alahindab Jumala arm, mis toob pattude andeksandmist. "The Gospel mõtetes inimesed kaotavad väärtus ja tähendus, ja need inimesed on tegelikult valmis andma kiiresti Piibel kõrvale.

Paljud religioossed õpetajad väidavad, et Kristuse surma kaotada õiguse ja et kuna inimesed ei pruugi vastata seaduse nõuetele. Teised leiavad õiguse raske koorem, ja mitte siduv seadus rõhutavad vabadust evangeeliumi.

Prohvetid ja apostlid, kuid hindas püha Jumala seadus erinevalt. Taavet ütles: "Vabalt ma jalutan sätetele oma päringuid." (Psalm 119,45) Apostel Jakoobus, kes kirjutas pärast Kristuse surma, nn kümme käsku "kuninglik seadus" ja "vabaduse täiuslikku seadusse" (James 2.8, 1.25). Ja John, rohkem kui pool sajandit pärast ristilöömist, väljendunud õnnistus neile, "kes tegutsevad vastavalt tema käske, ning neil on juurdepääs elupuust ja väravaist linna" (Ilm 22,14).

Väide, et Kristuse surma kaotada oma Isa õiguse puudub igasugune alus. Kui see oleks võimalik muuta või tühistada seadusega, siis Kristus ei surnud päästa inimkonna alates Pattude karistus. Kristuse surma ligi häirida õiguse tõendab vastupidist, et seadus on muutumatu. Jumala Poeg tuli "erutatud ja suurendatud seadusega" (Js 42,21). Ta ütles: "Ärge arvake, et ma olen tulnud tühistama seadusega ... kuni taevas ja maa ära üks kübeke või üks täpike seaduse." (Matthew 5,17.18) ise, Issand Jeesus ütles: "Et täita, mu Jumal, sinu tahtmine on minu soov, Sinu käsuõpetus on mu süda." (Psalm 40,8)

Jumala seadus on sisuliselt püsiv. See on ilmutus tahet ja iseloomu seadusandja. Jumal on armastus ja Tema õigust, on armastus. Kahest põhiprintsiibist seadust on armastada Jumalat ja armastama mees. "Armastus on täita seadust." (Roomlastele 13:10) Jumala iseloom on õiglus ja tõde, see on ka sisuliselt Jumala seadust. Lauludes kirjutatakse: "Sinu õigus on tõde ... Kõik sinu käsud ei õiguseks." (Psalm 119 142 172) ja apostel Paulus ütles: "Seadus on püha ja käsusõna püha, õiglane ja hea." (Roomlastele 7:12) seadus, mis väljendab Jumala meele ja Jumala tahet peavad olema sama püsiv kui seadusandja.

Konverteerimine ja pühitsemine lepitab inimesi Jumalaga, mis viib neid järgima Jumala seadusega. Alguses elas mees loodud Jumala näo täiuslikus harmoonias Jumala iseloomu ja seadusega. Õigluse põhimõtete olid kantud tema süda. Sin aga mees võõrdunud Loojaga. Siis ei viinud Jumala näo järgi. "Kehaliste mõtlemine (keskenduda enese) on vaenulik Jumalale, sest nad tahavad või ei suuda kuuletuda Jumala seadusega." (Ro 8,7) Tõepoolest, "nõnda on Jumal maailma armastanud, et Ta oma ainusündinud Poja," et üks saab sobitada koos Jumalaga. Tänu Jeesuse Kristuse, saame taas viia oma Loojaga. Inimese süda peab pöörduma Jumala armu, tuleb vastu võtta uus elu Jumalalt. See muutus on uuestisündi, ilma milleta - nagu Jeesus ütles - keegi "ei näe Jumala riiki."

Esimene samm Jumalaga lepitamise on veendumus enda patusust. "Patt on seaduserikkumine." "Seadus on teadmised patt." (1 Johannese 3.4 Romans 3:20) Kui patune õppida oma süü, peab kohtunik oma iseloomu Jumala standardite õigusemõistmist. Seadus on peegel, mis näitab, täiuslikkus Jumala õige iseloomu ja võimaldab inimestel määratleda oma puudusi.

Seadus näitab mees oma patud ei paku mingit lahendust. See lubab elu kuulekas, kuid näitab, et saatus üleastujate on surm. Ainult Kristuse evangeeliumi võib vabastada isiku Pattude karistus või reostuse patt. Need peavad näitama meeleparandust Jumala ees, kelle õigust ületatakse, ja uskuge Kristusesse ja tema asendavaks ohvriks. Tema patud andeks, "muutub jumaliku loomuse" (2 Peter 1.4). See muutub Jumala laps, kuna ta võttis vaimus poja seisuse, võimu hüüab: "Abba, Isa!" (Roomlastele 8:15)

Te saate muuta rongid Jumala seadust? Apostel Paulus kirjutas: "Nii see tühine seadus usu läbi? Absoluutselt mitte. Vastupidi, kinnitab seadustega." "Me tegime Sin suri -, kuidas saame jätkata seal elada?" Ja apostel Johannes ütleb: "Siin on Jumala armastus, et me peame tema käske, ja tema käsud ei ole rasked." (Rm 3.31, 6.2, 1 Johannese 5:3) taassünd inimese südames viia koos Jumalaga, sest ta joondub Jumala seadust. Kui patune selles paigas, et radikaalseid muutusi, surmast ellu, patust pühadusele, allumatus ja mässu kuulekust ja lojaalsust. Vana elu võõrandumine Jumala lõppes, hakkas ta uut elu leppimise, usk ja armastus. Siis "õiglus seda nõuab seadus" on "täidetud meis, kes ei suuda oma tahtmist vaid selle tahtmist, Spirit" (Roomlastele 8:04). Inimese süda väljendab: "Kuidas ma armastan oma õigusega. Iga päev ma mõtlen selle üle." (Psalm 119,97)

"Issanda Seadust on täiuslik, elus hoidvast." (Psalm 19:08) Ilma seadust, ei saa õigesti aru Jumala puhtust ja pühadust, või oma süüd ja rüvedusele. Ole veendunud, patu ja ei ole vaja, et ta peaks kahetsema. Nad ei näe seda pattu Jumala seadus läheb kaduma ja mitte mõistes, et ta vajab lepitava vere Jeesus Kristus. Ta saab mingit lootust päästetööde sügav meelemuutus ja muutmine elus. See on põhjus, miks paljud pealiskaudselt tagurpidi, nii et kirik jõudnud nii palju inimesi, kes ei tulnud Kristuse.

Tänapäeva religioossete liikumiste ka levinud väärarusaamu on pühendumus, mis põhinevad ignoreerides või tagasilükkamise Jumala seadust. Need teooriad on valed uskumused ja ohtlike praktilisi tagajärgi. Sest tal on nii laia populaarsuse, on kahekordselt vajalik, et kõik teavad täpselt, mida Piibel õpetab ta.

Doktriini pühitsemine on tõeline piibellik. Apostel Paulus kirjutas tessalooniklaste tööleht: "See on Jumala tahtmine, teie pühitsus". Ja ta palvetas: "Aga rahu Jumal ise pühitsegu teid täielikult lase." (1Ts 4.3, 5:23) Piibel õpetab selgelt, mida pühitsemine on ja kuidas see on võimalik saavutada. Päästja palvetas oma jüngritele: "Pühitse neid tões: sinu sõna on tõde." (Jh 17:17) Apostel Paulus õpetab, et usklikud peaks olema "pühitsetud Püha Vaimu" (Roomlastele 15:16). Mis on Püha Vaim? Jeesus ütles oma jüngritele: "Kui ta on tulnud, Tõe Vaim suunab teid kogu tõde." (Johannese 16:13) Lauludes kirjutas: "Sinu õigus on tõde." Jumala sõna ja Jumala Vaimu inimesed tunnevad suurt õigluse väljendatud Jumala seadust. Sest Jumala seadus on "püha, õige ja hea", sest see on märk Jumala täiuslikkus tuleneb, et märk moodustub kuulekus käesoleva seaduse püha. Suurepärane näide sellisest on iseloomu Jeesus Kristus, kes ütles: "Ma olen pidanud oma Isa käske." "Me ikka mis talle meeldib." (Jh 15,10; 8:29) Jeesuse järgijad, peaks ta meenutama - Jumala armu kujundada oma iseloomu kooskõlas põhimõtetega Jumala püha õigusega. See on piibellik pühitsemine.

Pühitsus on realiseerida ainult usku Jeesus Kristus, Jumala vägi Vaim töötab mees. Apostel Paulus manitseb usklikke: "Mis hirm ja värisemine annab teos oma päästet. Sest see on Jumal, kes töötab teile, et sa tahad ja teed mida ta armastab." (Filiplastele 2,12.13) Christian kogemusi ahvatlusi patule, aga pidevalt võitlema ta. Seda on vaja Kristuse abi. Inimese nõrkus on ühendatud Jumala vägi ja usk hüüatab: "Kiitke olgu Jumalale, kes meile võidu annab meie Issanda Jeesuse Kristuse!" (1Ko 15,57)

Väljavõte raamatust Suur võitlus - väljavõte grupi 27 Modern revival liikumise


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Tõsi Kümme käsku

Eemaldab armu Jumala seadust?

325_rusi_se_milosti_bozi_zakon.jpg On vaja hoida Jumala kümme käsku, seda ka laupäeviti, me ei ole käsu all, vaid armu all? Apostel Paulus selgelt selgitab, et Christian ei ole "käsu all", vaid "armu all". Mis ...
Lisatud: 02.02.2011
Vaatamisi: 164720x

7. meelemuutus - Faith ja seadus - Way to Christ

273_cesta_ke_kristu.jpg "Kes on Kristuses, on uus loodu. Mis on, vana on möödunud, uus on sündinud" (2. Korintlastele 5:17).Üks ei tohi öelda, täpse aja ja täpse asukoha, või ei määratle kett asjaolud, mis ...
Lisatud: 22.11.2010
Vaatamisi: 135417x

Jätka reformatsiooni meie kirglik esiisad

520_jan_hus_kostnice_1415.jpg Foto allikas: WikipediaTerved põlvkonnad Tšehhi riigis oli kesklinnas reformitud usu kogu Euroopas. Igaüks meist teab nimed nagu Jan Hus ja Jan Zizka. Aga tead, kui suur Jumala vägi on kaasas? Vana-Iisraeli ...
Lisatud: 13.12.2011
Vaatamisi: 181787x

Kumb on seitsmendal päeval - laupäeval, Lunar laupäeval või pühapäeval?

403_kalendar.jpg Meil on võimalik täpselt määrata, milline päev on seitsmes? See oleks mõistlik, et Jumal on määranud päeval kui mälestusmärk Tema loominguline võime - eriline päev kui nad kõik jumaldan teda ja ...
Lisatud: 28.03.2011
Vaatamisi: 187429x

Mis Paul kui ta ütleb, ei ole õigust hukka mõista teid hingamispäevi?

361_obet_poukazujici_na_krista.jpg Peame tunnistama tähtsam. Juudi hapnemata leiba nimetatakse puhkusereis, trompetid, Atonement pühadele ning muudele, mis on prefigured tulemine Messias laupäeval!Kol 2, 13-17 - Jah, isegi sina, surnud pattudes ja ümberlõikamatu keha koos ...
Lisatud: 18.02.2011
Vaatamisi: 141695x

Et.AmazingHope.net - Jumala seadus on muutumatu, see on veel kehtiv!