Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Jeesuse Kristuse, Tema elu, surma ja ülestõusmisega

Lähtepunkt, mida ma teha saan?

275_jezis_kristus_2.jpg

Jeesuse Kristuse, Tema elu, surma ja ülestõusmisega

Lisatud: 25.11.2010
Vaatamisi: 238980x
Teemad: Lähtepunkt, mida ma teha saan?
PrintTisk

Ainus vahend lepitava inimese patt, mida Jumal Jeesuses Kristuses. Tema elu täiuslik kuulekus Jumala tahtele, tema kannatusi, surma ja ülestõusmisega. Need, kes usus nõustuda lunastus saaksin igavese elu ja kogu loodu võib paremini mõista piiritu ja püha armastust Looja.

See täiuslik lunastus kaitseb õiguse ja õigluse Jumala lahkus tema iseloomu, sest see mõistab hukka meie patu ja Jeesus Kristus annab meile andeks.

Kristuse substitutionary surma ja puhastav, töö ja muundamine. Kristuse ülestõusmisest kuulutab Jumala triumf üle jõududega paha. Need, kes nõustuvad leppimise garantiid lõplikust võidust patu ja surma üle. Teatas valitsuse Jeesus Kristus, kelle ees iga põlv on vibu, taevas ja maa peal.

Johannese 3:16 - Sest nõnda on Jumal maailma armastanud, et Ta oma ainusündinud Poja, et kes iganes usub Temasse, ei hukkuks, vaid et temal oleks igavene elu.

Filiplastele 2,6-11 - kuigi ta jagab Jumala olemust, selle võrdsuse temaga viimasena. Selle asemel ta tagastatud ise on sisuliselt sulane võttis inimese kuju. Ta leidis end keha mees, ta alandas iseennast, saades kuulekaks ja surma - surm ristil! Seepärast on Jumal tõstnud ta ennekõike nime üle iga nime andis ta põlvili enne Jeesuse nimel iga põlv nii taevas kui maa peal ja maa all ja iga keel on Jumala aust Isa on tunnistanud, et Jeesus Kristus on Issand.

Jesaja 53,5,12 - Aga ta oli läbistada meie kuritegu, meie stuffs on piinatud, meie heaolu kandis karistust - nad olid tema haavad oleme terveks! andis end surma ja arvestatakse seas süüdlased. See oli tema, kes kandis patu palju ja süüdlased seisid.

1 Peter 2,21.22 - Kristus ise kannatas teie eest, mis annab teile näiteks tema jälgedes: "Ta ei ole kunagi võtnud pattu, ja tema suu oli ole kavalust."

1 Korintlastele 15,3.4.20-22 - ma andsin teile Peaasi, et ka mina saanud: Kristus suri meie pattude eest vastavalt Pühakirja, maeti ja tõusis üles kolmandal päeval vastavalt pühakirjas. Aga Kristus tõusis üles nagu kõigepealt surnud. Nagu mida mees tuli surm, mida inimene tuli ülestõusmisest.

2. Korintlastele 5,14.15.19-21 - Kristuse armastus sunnib meid. Oleme veendunud, et üks on surnud kõikide eest, nii et igaüks suri. Ta on surnud kõikide eest, et need, kes elavad kauem elanud ise, vaid tema jaoks, kes suri nende eest ja tõusis surnuist üles. Jumalale Kristuses kantud maailma rahu! Ta peatus inimesed tunnevad süüd ja aruande leppimise meile usaldatud. Seega, nagu Kristuse suursaadikud küsida Kristuse, sest kui me olime palunud Jumalat lepitada Jumalaga.

Roomlased 3,25 1.4, 4,25, 8,3.4 - Püha Vaimu oli siiski Jumala Poeg, kuidas võimsalt näitas oma surnuist ülestõusmise - meie Issanda Jeesuse Kristuse. Jumal on loonud Tema lepitus neile, kes usuvad tema veres, et kehtestada oma õigust. Sest Jumal tema eelnevad patud andeks leebus. Ta oli loovutati meie üleastumiste ja tõstis meie põhjendus. Mis oli õigus, sest nõrkus keha võimatu, et Jumal on teinud: Ta läkitas Oma Poja tuleb tegeleda patu lihas, mida patune inimene. Ning mõistis patu hukka liha, just väita seadust täidetud meis, kes ei ela liha, vaid Vaimu järgi.

1 John 2,2, 4.10 - Ta on lepitava ohverduse meie pattude eest, ja mitte ainult meie, vaid ka kogu maailmas. Selles on armastus, mitte et meie oleme armastanud Jumalat, vaid et ta armastas meid ja on läkitanud oma Poja kui lepitava ohverduse meie pattude eest.

Jeesus Kristus sureb meie pattude eest, võidu kurja - Saatana ja võitsin teda. Ta näitas kogu universum, et Jumal on armastus ja veel oleme pattu teinud Jumala seaduste vastu, nii et meid on armastanud, et Ta andis oma Poja, et saaksime naasta Teda. Ei ole suuremat tõend armastus kui Looja suri Tema looming. Me ei saa isegi aru armastust, et suurus. Mõtle, kui me olime valmis surema mõned nende tooted!

Jeesus lubas tagasi tulla, nii et lõpuks suur võitlus hea ja kurja vahel.

Kõik inimkond on kistud suur poleemika vahel Kristus ja Saatan, mis on märk Jumala armastusest, Jumala seaduste ja Jumala suveräänne reeglina üle universumis.

John 14,3 - ma lähen valmistada koht sinu jaoks. Kui ma lähen ja valmistada koht sinu jaoks, tulen ma jälle tagasi ja teid ennast, siis võib teha ka kus ma olen.

Ilmutus John 22,12-13 - "Vaata, ma tulen varsti ja minu tasu on minuga, et anda igale inimesele vastavalt tema tegudele. Olen Alfa ja Omega, algus ja lõpp esimene ja viimane . "

Käsi Kui ta on ning selle vastu, kui teie Päästja, siis pidada tema lihtsalt maksta, kas see on teie elu ise rohkem patune. Kristuse iseloomu seisab asemel oma iseloomu, ja Jumal võtab sind kui sa olid süüdi.

Ja see, et Kristus annab uus süda. Usk elab sinu südames. Usu, peate järgima käesoleva liidust Kristuse ja iga päev pead kuuletuma oma tahet Tema tahe, ja kui te nii teete, Kristus töötab sul on ja tegutsema tema tahe.

Timothy 2,5 - on üks Jumal ja üks on ka vahemees Jumala ja inimeste vahel, inimene Kristus Jeesus.

Johannese 14:6 - "Mina olen tee, tõde ja elu", kostis. "Keegi ei saa minna Isa juurde muidu kui minu kaudu.

Õigusaktid 4,12 - ei keegi teine pole lunastust - inimesed maailmas on antud teine nimi, mille me peame olema salvestatud! "

Mark 13,26 - siis vaata Inimese Poja tulevat pilvedes suure väe ja auga.

John 5,28-29 - ei oleks üllatunud, sest tulevad ajal, mil kõik, kes on haudade kuulab tema häält ning tulevad välja - need, kes on teinud head äratatakse ellu, kuid need, kes tegutsevad kurjad, nad tõstatatud kohus.


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Lähtepunkt, mida ma teha saan?

Jeesus Kristus on Jumala või loodud on? - 1. osa

374_jezis_kristus_1.jpg Kõik need salmid on meid teadmine, et Jumal, maailma Looja ja kogu elu tuli isiklikult selle maa kehas mees, Jeesus Kristus suri meie pattude eest. Kes on Lord of the universe, ...
Lisatud: 10.03.2011
Vaatamisi: 192839x

9. töö ja elu Christian - Way to Christ

352_cesta_ke_kristu.jpg Jumal on allikas elu, universum, valguse ja rõõmu. Nagu laternana põhineb päike, nagu ojad vee spurt alates live allikas, nii et see valab õnnistust kõikidele oma olendid. Ja kus elu Jumala ...
Lisatud: 11.02.2011
Vaatamisi: 145054x

Ainus tõeline Jumal, Iisraeli Jumal!

439_izraelite.jpg Js 44,6 - Nõnda ütleb Issand, Kuningas ja Lunastaja Iisraeli vägede Issand: Ma olen esimene ja olen viimane, peale minu ei ole Jumal.Jumal on vaid üks! Üks Looja maa ja universumi ...
Lisatud: 01.06.2011
Vaatamisi: 276533x

7. meelemuutus - Faith ja seadus - Way to Christ

273_cesta_ke_kristu.jpg "Kes on Kristuses, on uus loodu. Mis on, vana on möödunud, uus on sündinud" (2. Korintlastele 5:17).Üks ei tohi öelda, täpse aja ja täpse asukoha, või ei määratle kett asjaolud, mis ...
Lisatud: 22.11.2010
Vaatamisi: 136739x

5. pühitsemine - Way to Christ

188_cesta_ke_kristu.jpg 5 pühitsusJumala tõotus on: "Te otsite mind ja leiate minu, kui te otsite mind kogu südamest" (Jeremija 29,13).Jumal peab olema valatud kogu südamest, muidu ei saa muudatusi, mis põhjustavad meile uuendama ...
Lisatud: 20.10.2010
Vaatamisi: 141536x

Et.AmazingHope.net - Jeesuse Kristuse, Tema elu, surma ja ülestõusmisega