Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Jeesus Kristus on Jumala või loodud on? - 1. osa

Lähtepunkt, mida ma teha saan?

374_jezis_kristus_1.jpg

Jeesus Kristus on Jumala või loodud on? - 1. osa

Lisatud: 10.03.2011
Vaatamisi: 192840x
Teemad: Lähtepunkt, mida ma teha saan?
PrintTisk

Kõik need salmid on meid teadmine, et Jumal, maailma Looja ja kogu elu tuli isiklikult selle maa kehas mees, Jeesus Kristus suri meie pattude eest. Kes on Lord of the universe, meid on armastanud ja on Iseenese andnud minu eest ja sa. Kui ma mõtlen kõige uskumatult suur armastus, ma igatsen vallaline. Olles juuresolekul oma Looja ja Lunastaja, langeb Ta jalge ette ja tänan mind. Ja sa?

Ühise nime Isa ja Poeg - JHVH osutub jumalikkuse Jeesuse

Jumal Piiblis Heebrea räägib Jeesuse Kristuse kõige Looja. Vastavalt eelmiste värsside on selge, et JHVH viitab Jeesus Looja, see tekitab ühtsuse Isaga.

Hb 1,8-10 - kuid poeg ütleb: "Sinu troon, Jumal, on ikka ja igavesti: skepter õigusemõistmine on skepter, et teie valitsus. Sa armastad õigust ja vihkad paha, sest te Jumala oma Jumala võitud õliga ja rõõm rohkem kui su kaaslased. "Ja:" Alguses te, Sir, riik loodi, töö su käed on taevas.

Matthew räägib Jeesusest kui Lord - JHVH. Ja muud dokumendid viitavad sellele, apostlid Jeesuse Kristuse kui Issanda. See on võimalik, sest ainult inspireeritud Uue Testamendi autorid uskusid, et Jeesus Kristus on seesama Jumal JHVH - tõlge Issand.

Matthew 3,3 - See on üks, mille kohta prohvet Jesaja rääkis, kui ta ütles: "hääl hüüdja kõrbes: Valmistage Issanda teed! Tehke tasaseks tema teerajad tasaseks" (Jesaja 40,3 helistaja hääl: "Valmistage viis Issand kõrbes, teeb kõrbes maanteel meie Jumal!)

Õigusaktid 4,12 - ei keegi teine pole lunastust - inimesed maailmas on antud teine nimi, mille läbi meid päästetaks "(Jesaja 43,11 mina ise olen Issand ja puudub päästjat peale minu.)

Ef 4,8 - Pühakiri ütleb: "tõusis kõrgustesse, arestitud vangid, hajutatud kingitused meestele. Asjaolu, et" Sõna "tähendab, et enne läks ka alla maapinnale. Ta, kes laskus on väga kes tõusis tunduvalt kõrgemal kõik taevas, et ta võiks täita kõik asjad (Psalm 68,19 - Ta tõusis kõrgustesse, tabatud vangid, sa võtsid inimesed nagu kingitus, isegi need, kes mässu, ta peaks Issand Jumal elagu meie!)

Filiplastele 2,10 - Seepärast on Jumal tõstnud ta ennekõike nime üle iga nime andis ta põlvili enne Jeesuse nimel iga põlv nii taevas kui maa peal ja maa all ja iga keel on Jumala aust Isa, on tunnistanud, et Jeesus Kristus on Issand. (Jesaja 45, 23 Kui ma vannun, et mina, Pakun sõnad suust tõde, mida ei saa tagasi võtta: Enne mind iga langeda põlvili ja iga keel vannovat mind. "Vaid Jumal," ütlevad nad minust, "õigluse ja võimu!")

Jeesus Kristus on Looja mees

Piibel ütleb, et inimene on loodud pilt ja Jumala sarnaseks. Pange tähele, et räägib mitmuses meie sarnaseks. Pühakirjas mainitakse mitu korda, et Jeesus oli alati olnud ja et seda kohaldatakse samu sõnu nagu Vana Testamendi Jumal Isa.

Genesis 1,26 - Ja Jumal ütles: "Tehkem inimesed Oma näo järgi, meie sarnaseks!

Genesis 9,6 - kui Jumala näo järgi on Jumal lõi inimese.

Filiplastele 2,7-8 - Selle asemel andis ta ise on sisuliselt sulane võttis inimese kuju. Ta leidis end keha mees, ta alandas iseennast, saades kuulekaks ja surma - surm ristil!

Hb 1,2-3 - kuid neil viimseil päevil rääkinud meile oma Poja, kellele ta ametisse pannud kõigi asjade pärijaks, kelle läbi ta lõi maailma. Ta on heledus oma kirkuses ja väljendanud sisuliselt oma võimsa sõna teeb kõike. Ta hoolitses puhastus pattudest ja seejärel istuma paremal käel Majesteedi kõrge.

John 8,58 - Jeesus vastas: "Tõesti, tõesti, ma ütlen teile, enne kui Aabraham sündis, olen."

Matthew 16,27 - Inimese Poeg tulnud oma Isa auks tema inglid ja seejärel muuda igale vastavalt tema tegudele.

Kõik asjad olid loodud "Tema kaudu".

Jeesus on ainus vahendaja lunastust, vaid ka kõik taevas ja maa peal. Kõik asjad olid tehtud tema läbi ja tema poole.

Roomlased 11,36 - Kõik on tema enda käest, tema läbi ja tema eest! Temale olgu kirkus igavesti! Aamen.

Kl 1,16-17 - Kõik taevas ja maa peal lõid teda - mida nad näevad ja mida vaadata, Pingid ja Omistukset ja volitusi. Tema läbi ja tema jaoks kõik asjad olid loodud, ja ta on enne kõike ja kõik see on.

Roomlased 11,34-36 - "Kes teadis Issanda meelt? Kes kunagi konsulteeritud midagi?" "Kes andis selle talle kõigepealt, et teda selle eest maksma Jumal?" Kõik on tema enda käest, tema läbi ja tema eest ! Temale olgu kirkus igavesti! Aamen.

John 1,10-11 - oli maailma ja maailma seisid, kuid maailm ei tunnud Teda. Ta tuli Tema oma, kuid tema enda saanud teda mitte.

Kutsume Kristuse nime.

Nendes salmides on selge selgituse nimi, mis meie arvates esimene ja seejärel kasutada ka seda. Eriti raamat Rooma 10, Paul osutub jumalikkus Kristuse huvitaval viisil. Saadab tekst OT Joel 2, 32 (27) Kristus.

1Kr 1,2 - kirik Jumala Korintoses, pühitsetud Kristuses Jeesuses, kutsutud pühadele ning kõigile neile, kes mis tahes paigas kutsuvad nimi meie ühine Issanda Jeesuse Kristuse

Õigusaktid 9,14 - ja nüüd on ka ülempreestrid volitused rakendada kõiki, kes Sinu nime appi hüüavad! "

Roomlased 10,11, 13-14 - Sest Pühakiri ütleb: "Kes usub temasse, ei reeda." Tõepoolest, "Igaüks, kes kutsub Issanda nime, päästetakse." Aga kuidas helistada Teda, Kellesse need nüüd uskusid? Ja kuidas nad võivad uskuda Temasse, kellest ei ole kuulnud? Ja mida nad kuulda ilma jutlustaja?

Õigusaktid 4,12 - ei keegi teine pole lunastust - inimesed maailmas on antud teine nimi, mille me peame olema salvestatud! "

Kl 3,17 - Mida iganes sa teed, kas sõnade või tegudega, teha neid kõiki nimi Issand Jeesus, tänades Jumalat Isa Tema läbi.

Palve Kristuse juurde.

Kui nad kividega Stephen palvetas Kristus. Ta professes et Jeesus Looja andis talle oma vaimu ja nüüd ta võtab sind. Nad palvetavad andeks patud, kes kividega teda, sest Jeesus on võim andestada.

Õigusaktid 7,59 - Kuigi nad kividega talle, Stephen palvetas: "Issand Jeesus, võta minu vaim vastu."

Ilmutus John 2,23 - Kui teda tappa lapsed, kõik kirikud peavad teadma, et mina olen see, kes otsib mõistus ja süda, ja anna iga saate vastavalt oma tegudele.

Õigusaktid 1,24 - Siis ta palvetas: "Sina, Issand, tead südamed kõik inimesed. Näita kumb olete valinud ... (Vanas Testamendis pealkiri" examen mõistus ja süda "oli määratud Lord - JHVH )

Jeesus Kristus on võrdne Jumal, kuid loobus oma õigustest ning sai mees ja üks vahendaja vahel Jumal ja inimestele. Mees Jeesus Kristus elas "täie Jumalust".

1 Timothy 2,5 - on üks Jumal ja üks on ka vahemees Jumala ja inimeste vahel, inimene Kristus Jeesus, kes andis end lunaraha kõigile meestele.

Filiplastele 2,6-7 - kuigi ta jagab Jumala olemust, selle võrdsuse temaga viimasena. Selle asemel ta tagastatud ise on sisuliselt sulane võttis inimese kuju. Ta leidis end keha mees, ta alandas iseennast, saades kuulekaks ja surma - surm ristil! Seepärast on Jumal tõstnud ta ennekõike nime üle iga nime andis ta põlvili enne Jeesuse nimel iga põlv nii taevas kui maa peal ja maa all ja iga keel on Jumala aust Isa on tunnistanud, et Jeesus Kristus on Issand.

Kol 2,8-9 - Ettevaatust, et teid on röövitud filosoofia tühi pettusega põhineb inimese traditsiooni ja põhimõtetega maailmas, ja mitte Kristusele. Seal on füüsiliselt kohal kogu täiusega Jumala juurde.

Teised salmid tõendavad Divinity Jeesuse Kristuse 2 osa artiklist.


Kuhu edasi? - Related sellele teemale

Jeesus Kristus on Jumala või loodud on? - Osa 2

375_jezis_kristus_2.jpg Varasemate tööde kandsime salme, mis tõestavad jumalikkuse ja loomejõudu Jeesus Kristus. Need salmid tõendavad, et Jeesus oli enne maailma rajamist ja et tema läbi kõik asjad olid tehtud. Need näitavad, et ...
Lisatud: 10.03.2011
Vaatamisi: 154280x

Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Lähtepunkt, mida ma teha saan?

Jeesus Kristus on Jumala või loodud on? - Osa 2

375_jezis_kristus_2.jpg Varasemate tööde kandsime salme, mis tõestavad jumalikkuse ja loomejõudu Jeesus Kristus. Need salmid tõendavad, et Jeesus oli enne maailma rajamist ja et tema läbi kõik asjad olid tehtud. Need näitavad, et ...
Lisatud: 10.03.2011
Vaatamisi: 154280x

5. pühitsemine - Way to Christ

188_cesta_ke_kristu.jpg 5 pühitsusJumala tõotus on: "Te otsite mind ja leiate minu, kui te otsite mind kogu südamest" (Jeremija 29,13).Jumal peab olema valatud kogu südamest, muidu ei saa muudatusi, mis põhjustavad meile uuendama ...
Lisatud: 20.10.2010
Vaatamisi: 141536x

Seminar - arendamine iseloom

479_seminar.jpg Me elame nagu Kristus? Küsimusele, mille ta peaks küsima iga kristlane, sest Jeesus kutsus meid elama nagu tema.Selle seminari eesmärgiks on anda märk suurendamise kristlike põhimõtete alusel pühakirja ja tsitaate prohvetlikud ...
Lisatud: 20.09.2011
Vaatamisi: 123619x

Kes on Jeesus Kristus?

77_jezis_kristus.jpg Center kogu Piibel on elu ja surma suurima meeste maailma ajalugu, Jeesuse Kristuse. Alates selle sünnist uus ajastu on arvestatud, kuigi ta on sündinud ait ja mõjutas maailma ajaloos, kuigi ta ...
Lisatud: 30.08.2010
Vaatamisi: 175792x

9. töö ja elu Christian - Way to Christ

352_cesta_ke_kristu.jpg Jumal on allikas elu, universum, valguse ja rõõmu. Nagu laternana põhineb päike, nagu ojad vee spurt alates live allikas, nii et see valab õnnistust kõikidele oma olendid. Ja kus elu Jumala ...
Lisatud: 11.02.2011
Vaatamisi: 145054x

Et.AmazingHope.net - Jeesus Kristus on Jumala või loodud on? - 1. osa