Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Hingamispäeva kui mälestusmärk loomist, kuna suhe Jumalaga

Lähtepunkt, mida ma teha saan?

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg

Hingamispäeva kui mälestusmärk loomist, kuna suhe Jumalaga

Lisatud: 28.04.2011
Vaatamisi: 173799x
Teemad: Lähtepunkt, mida ma teha saan?
PrintTisk

Vaatame algusest Piibli Raamat Genesis. Siin on kirjutatud loomist meie maailma. Saame teada, et Jumal lõi selle maailma kuueks järjestikuseks päevaks ja puhanud seitsmendal päeval. Ta oli lõpetanud kõik oma loomingulist tööd, hinganud kõigist Oma tegudest töö, mida ta tegi.

Genesis 2,2 - Jumal lõpetas seitsmendal päeval töö, mida ta oli töötanud ka seitsmendal päeval ta hingas kõigist tööd sa tegid.

Jumal on algusest peale loomist kuus päeva pärast tema hämmastav loominguline töö hingas seitsmendal päeval. Jumal hingas seitsmendal päeval ja õnnistas seitsmendat päeva ja pühitses.

Genesis 2,3 - Jumal õnnistas seitsmendat päeva ja pühitses seda, sest see Jumal hinganud kõigist Oma tegudest tööd, mis luuakse ja tehakse.

Piibel kirjutati juudi rahvas, peame kaaluma vahe nende ja meie kreeka mõtlemine. Semiidi meeles küsib: Mis see on? Milleks ja mis eesmärgiga?

Küsimused põhinevad kreeka mõtte: Kuidas see juhtus? Mis on sisuliselt? Küsimused, kuidas see juhtus, kuid Piibel ei ole. Piibel vastuseid küsimustele, mis see on.

Miks Jumal pani alguses maailma nii palju rõhku seitsmendal päeval, et ta tegi pühak? Kuna eesmärk loomine on see, et me inimesed on sõlminud suhe Jumalaga. Piibli tekst näitab, et Jumal lõi mehe ja naise elada igavene osadus Isa, Poja ja Püha Vaimu.

Tipphetk kirjeldus loomine on aruande hingamispäeval. Pange tähele, et esmane eesmärk lõõgastust füüsilist lõõgastust. Kes vaja puhata? Jumal? Jesaja ütleb, et Jumal ei igatsema. Esmane eesmärk ülejäänud ühenduses, osadust Jumalaga. Pane Jumala esimene. See ei ole päev, et ei tulnud voodist oleks mingit puhkepäev, kuid laisk.

Jumal ütleb, et Aadam ja Eeva: "Ükski, mida näed enda ümber, ei midagi kõik see hiilgus, midagi, mis ei tee teid õnnelikuks. Leia endale õnne materiaalseid asju. Sa olid loodud suhteid."

Seetõttu seitsmendal päeval Sabbath Jumal tuleb meile ja me järgis Teda, ja kinnistada suhted meie Looja ja Lunastaja.

Jumal hingas seitsmendal päeval ja kõndis meist Näiteks haldavad sellel päeval kui ta. Ta kõndis meile näiteks, me hoiame seitsmendal nädalapäeval laupäeval puhkepäev, päeval meditatsiooni ja osaduses meie Looja. Et näha, meie Looja, et leidsite aega, just nagu Jumal see meile.

Mis häirib inimesi nii palju täna? Pole aega, pole aega! Aga Jumal armastab meid nii palju, et suhted meiega ei iga kord seitsmendal päeval nädalas - laupäev, sest maailma loomine.

Nüüd me teame, et laupäev on loodud algusest peale loomist. Vaatame neljas kümme käsku, et Mooses sai Lord Siinai mäel.

Neljas käsk kõlab:

Exodus 20,8-11 - Pea meeles hingamispäeva, et hoida seda püha. Kuus päeva pead sa tööjõu ja tegema kõik su töö, aga seitsmendal päeval on hingamispäeva Issanda, su Jumal. Sa ei tohi teha mingit tööd - teie, teie poeg ega su tütar, su Mees teener, ega su ümmardaja, ega su veised, immigrant oma väravad. Kuue päeva jooksul tegi Issand taeva ja maa, mere ja kõik, mis neil, aga puhata seitsmendal päeval. Seepärast Issand õnnistas hingamispäeva ja pühitses seda.

Neljas käsk Lord kordab, et peaksime meeles pidama hingamispäeva, et anda meile pühak. Puhkepäev pühendatud Issandat, oma Jumalat.

Me räägime selgelt ja kindlalt, miks on seitsmendal päeval ülejäänud laupäeval. Sest kuue päevaga tegi Issand taeva ja maa, mere ja kõik, mis neil, aga puhata seitsmendal päeval. Seepärast Issand õnnistas hingamispäeva ja pühitses seda.

Laupäev on loodud juutide või teiste inimeste väljamõeldis. See on alates esimesest päevast loomist loodud meie Looja kõigile, kellega kohtusime temaga ja lähedased.

Puudub salm Piiblis, mis ütleb, et ta viidi laupäeval pühapäeval?

Piiblis, te ei leia ühe salmi, mis osutas muutus ülejäänud laupäeval ja pühapäeval.

Mis puhkepäev, püha Jeesus Kristus?

Piibel paljudes kohtades ütleb meile, et Jeesus Kristus on säilitatud puhkepäev laupäeval.

Luke 4,16 - kui ta tuli Naatsaretti, kus ta tõstatas, kus osalesid nii oli tema custom kohta hingamispäeval, et sünagoogi ja tõusis püsti lugeda.

Püha jüngrid pärast Jeesuse lahkumist laupäeval või pühapäeval?

Jüngreid Kristuse taevaminemispüha, meenutab hingamispäev laupäeval.

Õigusaktid 13,42-44 - Kui ta lahkus kogudusest, kohalikud paganad on kerjamine neil rääkida nendest asjadest, järgmisel laupäeval. Kui koost lagunes, paljud juudid ja vaga proselytes järgneb Paulus ja Barnabas. Need on siis kutsus intervjuus, kas jääda Jumala armust. Järgmisel laupäeval kuulis Jumala sõna tõi kokku peaaegu kogu linna.

Õigusaktid 16,13 - Käisime laupäeval linna jõe äärde, kus oli kombeks palvetada. Istusime seal ja rääkisime naistele, kes kogunesid sinna.

Õigusaktid 17,1-2 - Hoolimata Amfipolis Apolonia ja siis tulid Tessaloonikasse, kus oli sünagoogi. Paul seal oli tema custom minna ja kolm laupäev rääkis neid pühakirjas.

Õigusaktid 18,1-4 - Siis Paulus läks Ateenast Corinth. Seal kohtas ta ühte fraktsiooni Aquila, juut, algselt Pontus, kes koos abikaasaga Priscilla hiljuti sisserännanud Itaaliast (sest Claudius oli käskinud, et kõik juudid peavad lahkuma Rooma). Paul nendega liitunud, sest tema käsitöö, sest need õmblemine telkides. Nii elas ja töötas nendega iga laupäev ja rääkis kogudusest ning äratas juute ja kreeklasi

Kes ja miks muutus Jumala seadus? Kes muutis hingamispäeva pühapäeva?

Daniel 7,24-25 - Pärast neid teine ​​kuningas tekib erinev eelmistest, ja nad alistama kolm kuningat. Kas kõnet vastu Kõigekõrgema, pühakud on vale ja proovida muuta korda ja eeskirju.

Katoliku katekismus 1977. Q: Mis päev on laupäev? Vastus: laupäev on seitsmes päev laupäev. Q: Miks me hoiame pühapäev asemel laupäeval? Vastus: Hoiame pühapäeval asemel laupäeva, sest katoliku kirik kandis pühaduse Sabbath pühapäeval.

Nagu Jeesus Kristus rääkis õigust, üks on õigus muuta Jumala säte?

Luuka 16,17 -, vaid taeva ja maa hävivad, kui stop maksab üks punkt seadus!

Matthew 5,17-19 - "Ärge arvake, et ma olen tulnud tühistama seaduse või Prohvetid. Ma ei tulnud kaotada, vaid neid täita." Tõesti ma ütlen teile, kuni taevas ja maa hävivad ei Väikseim kirjas, mitte üks täpike seaduse, enne seda kõik tõeks. Igaüks kaotaks üks neist vähemalt käskudest ja õpetada inimesi taevariigis peetakse väikseim. Aga kes oleks täidetud ja õpetas Taevariik loetakse suureks.

Ettekuulutus Jeruusalemma hävitamisest, mis juhtus aastal 70 AD, umbes 40 aastat pärast Jeesus Kristus ütles, et palvetada inimesi, et ei pea sõitma laupäeval. Nii Jeesus ei tühista ega muuta laupäeval. Miks muidu ta kutsus inimesi palvetama, et isegi rasketes tingimustes hoida hingamispäeval?

Matthew 24,20 - Palveta sa ei sõidetud talvel või hingamispäeval.

Ja mida esimene jüngreid? Laupäev ja endiselt taevaminemispüha Jeesuse Kristuse? Paulus ja Barnabas kuulutas ajal laupäeva hommikul jumalateenistusele. Kuulutas laupäeval ja teine ​​järgmise laupäeva õhtul peaaegu kogu linna. Nii saame teada, et 14 aastat pärast ülestõusmist, jüngrid ikka veel Sabbath. Paul ütles, et nad ei pea ootama, kuni järgmisel laupäeval tulla pühapäeval, see on Jumala päev, kuid jälle läks sünagoogi laupäeval.

Mis apostel Paulus rääkis õigust?

Roomlased 3,31 - me siis teha tühine õiguse usu läbi? Mitte mingil juhul! Seevastu õigusega.

Roomlased 7,12 - kuid seadus on püha, käsk on püha ja õiglane ja hea.

Mis on puhkepäev uue maa?

Js 66,22-23 - Mis uut taevast ja uut maad, mis teeb, jääb enne mind, ütleb Issand, ja jääma, teie nimi ja oma järeltulijaid. Alates Noorkuu üles Noorkuu, laupäevast laupäevani kõik inimesed tulevad jumalateenistuse mind, ütleb Issand.

Kas Jumala laeka Jumala kümme käsku samaks isegi taevas?

Ilmutuse 11,18-19 - rahvaste tülgastav, kuid Sinu viha tuli, tuli aeg kohus üle kõik surnud ja tasuvusaeg aega oma sulastele prohvetitele ja pühadele, ja kõigile, kes hellitada su nime, väikesed ja suured ja aeg hävitamise kes korrumpeerunud maa. "Siis Jumala tempel oli avatud taevas ja tema templis oli näinud ark oma lepingu.

Laupäev on märk Jumala rahvast hetkel end?

Kokkuvõtteks võib öelda, ajalugu selle maailma poolt tagakiusatud need, kes hoiavad kõik Jumala kümme käsku. Neid kahte gruppi, üks järgida Jumalat ja kuuletuda Tema käskudele kogu. Teine jälgib metsaline, Human määruse paavsti asutus.

Ilmutuse 12,17 - Siis draakon oli vihane oma naise ja läks sõdima oma ülejäänud seemne, kes peavad Jumala käske ja kellel on Jeesuse tunnistus.

Kokkuvõte ja saadud

See artikkel segamini piibli salm selgelt lõpule asjaolu, et laupäeval oli asutatud meie Looja algusest loomist. Võeti, sest me jõudsime meie Looja ja on moodustunud tihe seos temaga. Täheldati, Vanas Testamendis, Uues Testamendis ja Jeesus Kristus ja jüngrid. Pillar laupäev testib graveeritud meie aja lõppu, Jumal eraldi inimesi järgijaid metsaline. Laupäev säilib uue maa kogu igavikuks, et tähistada meie Issanda ja Creator. Vaata parem, näha oma Issandat hingamispäeval päeval, kui me ootame avasüli.


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Lähtepunkt, mida ma teha saan?

Miks usklikud inimesed peavad kannatama?

193_trpici_verici.jpg Kindlasti olete kunagi mõelnud, miks nii palju kannatusi maailmas. Jah, meie riik on nüüd valitseb kuri nagu saatan, kes kukutati meie riigis. Ta on siin tuua inimesi Jumala vastu, kuni teine ...
Lisatud: 29.10.2010
Vaatamisi: 140951x

Jeesus oli üles tõusnud surnuist - kuus põhjustel seda kinnitavat

287_nas_veleknez_jezis_kristus.jpg Jeesus Naatsaretist löödi risti, maeti ja kolm päeva hiljem tõusis surnuist üles. Ükski teine religioon ei väida, et selle asutaja oli ülestõusnud. Selles kristlus on unikaalne. Iga argument kehtivuse kristlus seisab ...
Lisatud: 08.12.2010
Vaatamisi: 306539x

Video - JEESUS

199_film_jezis.jpg JEESUS John Heyman on vaadatud ja ka kõige enam tõlgitud film kinos ajalugu.See film on ajalooliselt tihedat elu Jeesuses Kristuses.Kes on Jeesus? Sellega küsimusega soovitakse vastata tunnustatud tootja John Heyman. Ta ...
Lisatud: 03.11.2010
Vaatamisi: 254945x

Esimesed sammud religioosne inimene

467_prvni_kroky_vericiho_cloveka.jpg Ärge kartke tunnistama oma usku Kristusesse.Roomlased 10, 11/09 - Kui sa oma suuga tunnistad, et Jeesus on Issand ja usun oma südames, et Jumal äratas Ta surnuist, siis sa saad õndsaks. ...
Lisatud: 20.08.2010
Vaatamisi: 132443x

Muutused piiblitõlked

512_zmeny_v_prekladech_bible.jpg Tšehhi keeles hiljuti üha rohkem piiblitõlked. Lisaks oikumeeniline Tõlge on olemas mitte ainult täieliku tõlke ja õppida Tšehhi Bible21, vaid ka Jeruusalemma Piibel, Piibel ja Jehoova tunnistajad. Ameeriklased on ka paljud ...
Ajakohastatud: 16.11.2011
Lisatud: 16.11.2011
Vaatamisi: 245223x

Et.AmazingHope.net - Hingamispäeva kui mälestusmärk loomist, kuna suhe Jumalaga