Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Hiina evangelizing mujal maailmas - liikumine (tagasi Jeruusalemmas)

Praegused sündmused maailmas

284_china_globus_vlajka.jpg

Hiina evangelizing mujal maailmas - liikumine (tagasi Jeruusalemmas)

Lisatud: 06.12.2010
Vaatamisi: 175092x
Teemad: Praegused sündmused maailmas
PrintTisk

Sest tagasi Jeruusalemma nägemus tuhanded Hiina on valmis surema. Vähemalt peaksime teada, miks. Napoleon ütles kord: "Kui Hiina liigub, see muudab maailma nägu." Täna, need sõnad saavad teoks tänu võimas vaimne nägemus Hiina kiriku: Delegaat 100000 misjonärid Hiina piiril, viia lõpule Suur komisjon, isegi silme ees, et praeguse põlvkonna!

Joel 3,11-12 - Tule siia, kõik rahvad! Koguge ümber! Too seal Issand, minu kangelane! Lase inimesed ärkavad ja tulla Josafat orgu, sest seal ma istun kohut kõigi rahvaste valdkonnas.

Esimene asi, sain aru, oli see, et tagasi Jeruusalemma ei tähenda, et Hiina ei tahaks kiirustada Jeruusalemma evangeeliumi. Ja tagasi Jeruusalemma nägemine ei ole mingi viimsepäeva teooriaid. Hiina kiriku tegelikult ei kavatse vallutada Iisraeli, ja tuua Kristuse tulekuga. Pigem on see Jumala nõuab Hiina kirik on kuulutada evangeeliumi ja kehtestatud ühenduse usklike kõikides riikides, linnades, külades ja kõigi etniliste rühmade vahel Hiina ja Jeruusalemma. See on kindlasti raske ülesanne. Sest nende seas on kolm suuremat vaimset linnuseid, mis ei ole veel vallutasid evangeeliumi: hiiglased Islam, budism ja hinduism.

Viimastel aastatel on paljud kristlased on kuulnud 10/40 aken, mis tähendab territooriumil asuvad 10 ° ja 40 ° põhjalaiust. Kõik viiskümmend riiki, mis asuvad siin, vähemalt seas kristlike rahvaste maailma. Lives on rohkem kui 90% inimestest, mis on rohkem kui 5000 etnolinguistic hõimud ja rühmad, kes on mõjutanud evangeeliumi.

Kuigi mõned Hiina kristlaste tea mõiste 40/70 aken, nende nägemine on teha hea sõnumi rahvad, mis jäid nii kaua vaimne pimedus.

Mehed, kes seisma jäänud see raamat on kolm maja kirikujuhid: Jun vennad, Shu Jongze ja Eenok Wang. Need kolm meest on tuntud Hiina kiriku ning kaks neist isegi elavad väljaspool Hiinat, et valmistada misjonäride eest tagasi Jeruusalemma visiooni ja leevendada nende tööd.

Need mehed on Jumala sõna isiklikust kogemusest. Sest nende usk koos veetnud peaaegu nelikümmend aastat vanglas ja kannatusi, sest nad on õppinud palju seda, mida Jumal on ja kuidas see toimib. Ma tean, et nad esindavad seisukohad sadu maja kirikujuhid, ja mul oli au nendega kohtuda.

Lugemises neid lehti, palun, et tagasi Jeruusalemma liikumine, mitte ainult soov mõned fanaatiline kristlased. See on midagi, mis on juba toimumas. Esimene meeskond kolmkümmend üheksa Hiina misjonärid vasakul Hiina märts 2000 naaber buda riikides. Nad olid väikese oja, mis kuulutab tuleval üleujutus. Vähesed maailmas teadis seda juhtumit, kuid nende tee on valminud aastatel palve ja planeerimist. See päev, Hiina on taas aktiivne osaleja globaalse missiooni.

Täna töötavad nad väljaspool Hiinat, sadu Hiina misjonäridega - Lähis-Idas, Põhja-Aafrikas, Kesk-Aasia, India ja Lõuna-Aasias. Tuhanded rohkem koolitust, et õppida keeli nagu araabia ja inglise keeles, seega saab kasutada missiooni valdkonnas.

Võrreldes tavapäraste meetoditega Lääne missioonid on need lihttöölised. Ükski neist ei osalenud piiblikooli ja enamik neist on tõenäoliselt arvan, et teoloogilise taseme asub kusagil termomeeter. Kuid nad said hariduse Jumalast, mis on tähtsam kui see, mida saab õppida klassiruumis: õppetund keset kannatusi kogemuste põhjal. Minu vend Jun, üks liikumise juhid tagasi Jeruusalemma ning ütles:

"Lääne-külastajad, kes tulevad Hiinast, mõnikord küsida juhid maa kirikud, mis osalesid seminaril. Humoorikalt, kuid tõsine alatooniga vastus, et meil oli palju aastaid koolitust piiblikooli, isiklikud vaikus Püha Vaimu (vanglas).

Meie Lääne sõbrad mõnikord ei saa aru, küsi: "Millist materjali koolidest kasutab Piiblit?" Siis ma ütlen: "Meie õppematerjalid on ainult ketid oma jalgu, mida me paratamatult ja nahast piits, mis peksid meid.

Vangla töökoda, me õppinud palju isand väärtus, mida me ei leitud ühtegi raamatut. Me teame, Jumala põhjalikumalt. Me teame oma armastava helduse ja ustavuse, me oleme juba tuvastatavad. "

Kui kohtumised Hiina teha kogumise kirikud, inimesed leiavad, et neil peaaegu midagi see anda. Seetõttu ma sõna otseses mõttes minema korvi lisamiseks ja tingimusteta pakkumine end elavat ohvrit Jumalale.

Hiina kiriku ei kujuta oma plaane, et õppida ootama Issanda ja kuula tema juhiseid, enne kui edasi liikuda. Need mehed ja naised, kes tunnevad Jumalat, tema kõikvõimsus ja armu tasakaalustamata. Ei põhine maailmas sõnumi, nad elavad oma sõnum. In maailma silmis on midagi, kuid Jumala kätes on teravad nooled.

Kuidas tagasi Jeruusalemma nägemine areneb, sa kuuled uudiseid moslemid, hindud ja budistid, kes tulevad Kristuse kohtades, kus kristlus oli pikka aega võidelnud, et saavutada mõju. Kui näed seda, ära ole rabatud Hiina kristlaste on patused päästetud armu ja ei vääri tähelepanu. Pigem rõõmustavad üle Jumala tarkust ja hiilgus oma plaani.

1Kr 1,25 - Sest Jumala narrus on targem kui mehed ning nõrkus Jumal on tugevam kui mehed.

Loodan, et te ise palutakse ja julgustatud nägemus tagasi Jeruusalemma, et liitute palves ja tuua täitmist Great komisjon, mis kestab kuni nad maksavad sõnu selles maailmas, võttis meie Issanda ja Tema Kristuse ja ta valitsemisaeg jaoks igaveseks. Ilmutuse Johannese 11,15

Järgmised autorid Hiina vennad, Paul Hattaway on nende tõlk.

Aga sa saad võimu Püha Vaim on sinu peale ja sina peate olema minu tunnistajad Jeruusalemmas ja kogu Juuda ja Samaaria ja juure otsad maa peal. (Ap 1:8)

Kui loed seda salmi me aru, mida sõnad tähendavad ", et ilmamaa otsast." Nii nagu nad on kirjutatud, tekitab peaaegu idee, et Maa on lame, ja kristlased saavad jõuda lõpuks, kus saab sööstma paremale universumis. Me palvetasime ja mõelnud, küsida Jumalalt, et näidata meile, mida sa arvad.

Ja Jumal on järk-järgult ta silmad avas mõista, et arvasin, levitada evangeeliumi üle kogu maailma. Kui Jeesus andis selle lubaduse lihtsalt seisis Õlimäele väljaspool Jeruusalemma (Ap 01:12). See mägi asub ida Old City ja selle tipp on umbes 60 meetrit kõrgem kui templi kompleksi. Kui Jeesus ütles oma jüngritele sõnu, mis me loeme Apostlite tegude 1.8, jõllis maha linna ja tema sõnad viitavad loomulik käik: Sa peate olema minu tunnistajad Jeruusalemmas, linnas (mis oli eespool), kogu Juuda (ala lääne-ja Loode-Jeruusalemma), Samaria (ala põhja Juudamaa), et ilmamaa otsast.

On võimalik, et Jeesus näitas jüngrid kuidas levitada evangeeliumi? See põleb tuli üles Jeruusalemma ja levis lääne ja põhja pool linna ja siis üle piiri pagan riikides, kus Jumala nime ei ole veel teada?

Jumal aidaku kirik levitada evangeeliumi paganate. Ja Jeruusalemmas oli valitud asukoht (täiuslik - teelahkmel Aasias, Euroopas ja Aafrikas. "Nõnda ütleb Issand Jumal:" See on Jeruusalemmas. Ma panin selle keset rahvaid ja riike selle ümber. "(Hesekiel 05:05 )

Apostlite tegude raamatus me kirjeldame, et täpselt järgitakse evangeeliumi levikut. Pärast Püha Vaimu tuli tema võimuses, Peter tõstis häält ja tegeleda rahvahulga: Juuda mehed ja kõik, kes elasid Jeruusalemmas ... (Aktid, 2:14) Püha Vaim võidis Peter ja andis talle sellise õiguse, et need, kes nõustuvad tema sõna, need ristiti ja lisati, et neid sel päeval ligi kolm tuhat hinge (Ap 02:41).

See on hämmastav hetk ajaloos! Famous Jeesuse Kristuse evangeeliumi just alustas oma pikka ja õnnistatud reis ümber maailma. Just nagu iga vanem tahab seal olla, kui tema laps on katsetatud esimesi samme, vaadates kõik inglid ja kogu taevas. Rocket käivitada kirik tõi esimesel päeval pääste elu ja kolm tuhat inimest, võrreldes sätete Vana Testamendi esimene päev tõi kolm tuhat surma (Exodus 32,27-28).

Need, kes kuuletus juhendamise Issand Jeesus tegi väga head tööd, sest esimene punkt: Jeruusalemma. Tõepoolest, pärast kõik väga kiiresti, paavst heidab Jeesuse järgijaid, et tema õpetused on täidetud kõik Jeruusalemma (Ap 05:28). Järgnevatel nädalatel, sest Piibel, Jumala Sõna levikut ja mitmed jüngrid Jeruusalemmas kasvas väga. Liiga palju preestrid vastu usku. (Aktid, 6:07)

Tundub, et üks õnnetu omadused kristlus on, et kui töö on edukas, siis me peatuda ja nautida oma edu. Gospel toidetud Jeruusalemma jüngrid unustanud teistes punktides Great komisjonile. Seepärast on Jumal, meelde neile, saatis tagakiusamine! See päev sai temast esimene märter Stephen - Saul heaks kiitnud, et Stephen tapeti. Siis algas karm tagakiusamise Church of Jerusalem, kõik peale apostlite hajutati pärast Juuda ja Samaaria (Ap 8:1).

Ülejäänud Apostlite tegude raamatus kirjeldatakse, kuidas evangeelium levis kogu Rooma impeeriumi Rooma ise ja kogu Vahemerel. Lord of love, ja veel otsustavalt kaasa aidanud kirik täita tellimus. Ja just vahetult pärast juutide ütles Paulus ja Siilas järgmiselt: Need, kes kõiges maailmas tulid ka meiega ... (Aktid, 17,6)

Täidetud sõna, mis Jeesus ütles Luuka 24,46-48: Nii on kirjutatud, et Kristus pidi kannatama ja kolmandal päeval tõusis surnuist, tema nimi on jutlustavad patukahetsusest eest pattude andeksandmiseks kõigi rahvaste seas, alates Jeruusalemmast . Te olete tunnistajaiks.

Kui me mõtleme, kuidas evangeelium levinud kogu maailmas, me oleme näinud üldiselt koos oma tule leviku läände. Alates Lõuna-Euroopast kuni Kesk-, Põhja ja lääne pool. Tulekahju levida ka Vahemere Põhja-Aafrikas, kus nad on sündinud mõned suurimad liidrid varase kristluse, nagu olid Augustine (saadud territooriumil tänapäeva Alžeeria) ja Tertullianus (155-220 AD. Saadud Tunis ). Ja Tertullianus kinnitus, et nimetatud poliitilisi liidreid, kaasa arvatud Hiina kristlaste veel kirjas:

"Just järgima pikisilmi, head valitsejad, inimesed hindavad sind, kui sa ohverdada kristlasi. Kui sa tahad seda nii palju, meid tappa, piin meile adjudge meid murda meid tolmu ja oma ebaõiglus tuleb tõendada, et meil on süütu. Kuid , mingit kasu sa hirmuteod, sest ta on peaaegu väljakutse meile. rohkem on meil kondenseerub rohkem meie numbrid suurenenud, veri kristlased on seeme. "

Hiina tea Tertullianus mõeldakse. Ja valitsus saavutanud sama seisukohti kui kodumaine kirik, nagu egiptlased, kui nad nägid Iisraeli rahva oma vangistuses: Kuigi see jugal, korrutatakse ja korrutatakse edasi, nii iisraellaste kartsid üliväga. (Exodus 01:12)

Paljud ütlustes rääkida võimas taassünd, mis algas neis kohtades, kus shed veres kristlased. Ja paljudes kohtades selline ebaõnn, Jumala lapsed peavad kannatama ja veritsema, kui kuradi võim on murtud, ja inimesed näeksid evangeeliumi valguses.

Gospel on levinud Kesk-ja Lõuna-Aafrikas, Ameerikas, tuhanded saared Lõuna-Vaikse ookeani, Austraalia, Uus-Meremaa ja Aasia osades, Vaikse ookeani rannikul. Alguses kahekümnendal sajandil algas ärkamist Korea, Filipiinid, Lõuna-Hiinas ja Kagu-Aasias.

Seadus on tulnud ärkamine Hiina maja kirik umbes kolmkümmend aastat tagasi. Järsku avastasime, et oleme eesliinil tule Jumala õnnistust, kümneid inimesi sai Kristus. Teine järeldus oli, et enamik unreached koos evangeeliumi, mis asub Lõuna-ja Lääne-Hiinas.

Me usume, et Jumal on andnud meile reaalset vastutust, et võtame tule altar ja viimistlus Great komisjoni üles ülejäänud UK rahvaste ja Aasia, Lähis-Ida ja islami Põhja-Aafrikas. Ja kui see juhtub, me usume, et Issand Jeesus Kristus tagasi oma pruudi, et vastavalt Pühakirja, ja siis me elame, kes näevad seda koos nendega haaratud pilved kohtuda Issandaga. Ja siis me koos Lord igavesti. Need sõnad, mugavust üksteist. 1. Tessalooniklastele 4,17-18

Samuti usume, et kaugeim koht Jeruusalemmast saada evangeeliumi, on koht, kus see kõik algas - Jeruusalemma ise! Kui evangeelium lõpetab reis ümber maailma, Issand Jeesus tuleb tagasi! Maa on täis teadmisi Lord of au, kui vesi katab mere ääres. (Habakuk 2:14) Seega termin "Back to Jerusalem" vastavalt misjonär nägemus Hiina kirikus.

Saadud raamatust: "Back to Jerusalem paluda täita Great Komisjon - Paul Hattaway


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Praegused sündmused maailmas

Nälg maailmas

158_hladomor_ve_svete.jpg ÜRO: arv näljane maailmas ületab ühte miljardit eurot ning tänu majanduskriisileKoostisega toidu ja majanduskriis on põhjustanud mitmeid näljane maailmas ületab ühe miljardi. Võrreldes eelmise aastaga koguarv kasvas 100.000.000-1020000000 ütles Toidu-ja Põllumajandusorganisatsiooni, ...
Lisatud: 01.10.2010
Vaatamisi: 342792x

Messianistlik juudid

164_izrael_vlajka.jpg Messianistlik juudid - täita ettekuulutuseLisaks arvukatele kristlike usutunnistuste olemas Iisraeli ja liikumise nn messianistlik juudid. " Need inimesed on tavaliselt pärit juudi perekonnad, vaid usuvad Jeesusesse nagu Messias ja aktsepteerida õpetused ...
Lisatud: 06.10.2010
Vaatamisi: 242631x

Endine paavst Johannes Paulus II. kuulutatakse pühakuks - Mida Piibel?

316_vatikan.jpg Praegune paavst Benedictus XVI kinnitas dekreedi, mille tema eelkäija Johannes Paulus II. tunnistab täitmise ime. See võib olla endine paavst ametlikult beatified. Tunnustamine ime on vajalik beatification surnu. Johannes Paulus II. ...
Lisatud: 18.01.2011
Vaatamisi: 166194x

Mis toimub Araabia maades - saab jälle lahkumises?

370_arabske_zeme.jpg Suured anti-valitsuse proteste tabanud viimase kahe kuu jooksul suur osa Lähis-Idas. Meeleavaldajad protesteerivad kehvad elamistingimused, poliitiline korruptsioon, kõrge tööpuudusega, piirata inimõigusi ja vabadust informatsiooni.Suurim rahutused on nüüdseks Lyby. Mõningate hinnangute kohaselt, ...
Lisatud: 25.02.2011
Vaatamisi: 155848x

Salapärane surnud loomade maailmas

396_uhyn_ryby.jpg Kuna eelmise aasta lõpus, on salapärane surm erinevate liikide üle maailma. Nad surevad äkitselt suurtes kogustes ja ilma nähtava põhjuseta. Põhjus ei ole veel enamus ei jälgi. Mis põhjustab sellise suure ...
Lisatud: 24.03.2011
Vaatamisi: 234490x

Et.AmazingHope.net - Hiina evangelizing mujal maailmas - liikumine (tagasi Jeruusalemmas)