Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Exodus - Punase mere ületamise

Piibli arheoloogia

102_beach.jpg

Exodus - Punase mere ületamise

Lisatud: 16.09.2010
Vaatamisi: 394966x
Teemad: Piibli arheoloogia
PrintTisk
97_wheel1.jpg98_saudi_chariot_wheel.jpg99_pdvd_040-300x225.jpg100_pillar.jpg101_wpeb6.jpg102_beach.jpg113_exnuweibabridge.jpg114_exodus_kolo.jpg115_exodus_wheel.jpg116_femur.jpg123_model_more_exodus.jpg118_haas1.jpg119_hora-sinaj-mapa1.jpg120_chariot_wheel_covered_with_coral.jpg121_chariotw2.jpg122_mapa_exodu.jpg124_naprava_kola_exodus.jpg125_nuweiba-pillar_exodus.jpg126_prechod_rudeho_more_kola.jpg127_redsea6.jpg128_sinai-map.jpg129_wheel_exodus_2.jpg130_wheels.jpg

Exodus - Piibli ületamisel Punase mere Iisraeli rahvale.

Aasta Piibli raamat Exodus, leiame üks huvitavaid lugusid. See lugu räägib rännakud iisraellased Egiptusest tõotatud maale. Selle pika teekonna koos Jumalaga üle oma väe Iisraeli üle Punase mere.

Pärast pikka aastat on see Piibli asjaolu kaardistatud lahe Suez, kus sukeldujad otsinud asjata aastaid endiselt tohutu armee vaarao.

Piibel ütleb, et kui Iisraeli sõitis Punases meres olid juba Egiptusest välja. Kui see ületatakse lahe Suez, on see siiski leiti Egiptuses Punase mere ületamine. Kui te ütlete olid juba läbi Egiptuse, kuidas nad võiksid saada lahes Aqaba.

Põhjalikku uurimust Piibli ja varasemate arvestusdokumentide lahkumises juhivad teid valdav lahe Akabského rannas Nuweiba.

Lahes Aqaba on ainult üks koht, mis on nii suur, et sinna võiks koguneda 2-3000000 inimestega. See koht on juba mainitud Nuweiba rannas. See rand on nii suur, et see on hästi nähtav satelliitfotosid.

See rand venib piki tõstatatud muldkeha või veealuse barjäär, mis viib teistsugusele kaldal Saudi Araabias. See tamm on üks kuni kaks kilomeetrit lai. Mõlemal pool veealuse tammi merre langeb järsult sügavus üks miil. See veealune tamm nõlvadel ainult kuus kraadi. See koht on ideaalne koht, kus meri võiks ületasid poolt Iisraeli rahvale.

Aastal 1978 andis ta Ron Wyatt ja tema poega Sinai rannikul. Ron, pärast põhjalikku uurimust Piibel ja ajalooline tekste uskus, et on koht, kus Iisraeli ületanud Punane meri samas põgenevad Egiptuses.

Rannas on Nuweiba, Ron leitud foiniikia stiilis tulbast liiv, nagu sambad, mis asuvad Iisraeli. Veerg tuli uuesti püstitada maantee äärde ja on eksponeeritud seal tänase päevani. Aastal 1984, Ron leiti sama veerg vastas kaldal Saudi Araabias. Leitud graveeritud ta, et oli veel loetav. Mizraim, surm Hedom, Issand, vaarao, Solomon. Ron alusel neid asjaolusid, leidis, et need sambad kuningas Saalomoni ehitatud mitmeid imelisi ületamisel Punase mere iisraellased.

Kui Ron näitas see sammas Saudi asutused, oli kohe eemaldada ja tema asemele pandi lipp. Saudi Araabia on väga suletud maailmas riigis. Kõiki järeldusi, mis on seotud Piibli Arheoloogia Ron Wyatt näitas maailmale Saudi Araabia, on rangelt varjatud.

Sukeldub tehti merepõhja, kus ta pidi ületamisel Punase mere iisraellased. Sisse liivane merepõhi on leidnud palju koralle kummalisi kujundeid, meenutab ratast. Üksikasjalik uurimine nende korallide näitas, et sild kastiga universaal. Samuti on leitud suurtes kogustes inimeste ja hobuste luud.

Vastaspoole rannikul Saudi Araabia rannas Nuweiba leiti liiga palju prahti.

Kõige suurejoonelisem avastus merepõhjas, mis Ron leiti kolm neli kullatud kodarvelgedega. Peab olema ümmargune, et oli auto kuulsused. Kullatud rattaid vagunid olid preestrid või vaarao. Kelle need rattad auto juba tean, aga saame ka vooru vaarao Ramasese II. Korallid ei saa kasvada kulla, seetõttu jäid ümmargune kuju kulla pinna säilimine. Puit sees kulla kate oli mäda, nii et rattad on liiga habras vedama. Ron otsustas jätta rataste merepõhja.

Saidi vaarao armee kirjeldatud rusude pärast Ron Wyatt külastanud paljusid sukeldujad paljudest riikidest, kes on kinnitanud need tulemused. Aastal 2000 dr Lennart Möller Karolingide Stockholmi Ülikool, teinud palju sukeldub selles valdkonnas ning kiidab need järeldused Ronov. Välja antud video ja raamatu. Praegu osalevad tulemas film "Exodus Conspiracy.

Kõik need tõsiasjad kinnitavad, et merepõhi lahes Aqaba on tõesti asub endiselt vaarao suur armee.

Iisraeli läks pärast ületamiseks Punase mere Mount Sinai, kus Mooses sai Kümme käsku on Jumala käske. Kinnita asukoht väljaränne on nüüd selge, et Mount Sinai ei asu Siinai poolsaarel. Peavad asuma Saudi Araabias, kus ta oli tõesti õigus Siinai leitud. See avastus ja paljud teised aitavad sind next article.

Praegu valmistab terviklik film, Exodus vandenõu, mis varsti teatrites. Maailm on näidanud läbi teaduslike meetodite, palju fakte ja tõendeid, et Exodus - Iisraeli ületamisel Punase mere tegelikult juhtus nagu on kirjas Piiblis. Need, kes kahtlust, et Piibel on inspireeritud sõna meie Looja, kutsutakse neid kasutada arheoloogilisi leide veenda umbes tema vigu.


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Piibli arheoloogia

Noa maja ja haud

19_house_noah_4.jpg Ron Wyatt leiti kaks mälestustahvlid kohta, mis olid nikerdatud kivi, mis moodustas surma Noah ühele pardale ja oma naise surma, nende teisel albumil graveeritud kaheksa ristandite sümbolid Noa ja tema pere. ...
Lisatud: 22.07.2010
Vaatamisi: 211721x

Exodus - Nagu esemeid võib elada 3500 aastat?

135_naprava_kola_exodus.jpg Kuidas on võimalik, et esemeid saaks hoida merest 3500 aastat, kuni nüüd?Mis on korallid ja kus see esineb?Coral on märk teatud mere cnidarians. Coral on elav organism, mis iseenesest kasvab liivane ...
Lisatud: 27.09.2010
Vaatamisi: 171720x

Sildumine ja pukseerimine ripats kivide - Noah's Ark

16_anchorstone05aa.jpg Kui külastate veebilehte Noa's Ark suvel 1977, Ron Wyatt leidis, et tema poega mitu suurt vana kive. Need kivid on augud, siis on ankur kive. Stones on seljas risti kaheksa ikonograafia ...
Lisatud: 22.07.2010
Vaatamisi: 208183x

Soodoma ja Gomorra - ainulaadne mitmetasandiline tuhk ja väävel

231_sodoma_gomora_budova.jpg Paljud püüavad väita, tagasi lükata, väljakutse nende imeline Piibli järeldusi. Ta väidab, et looduses paljudes kohtades on puhas väävel. Jah, olen nõus oma olemuselt maailmas on palju saite, kus on puhas ...
Lisatud: 05.11.2010
Vaatamisi: 362958x

Exodus - Nuweiba

147_pillar.jpg Nuweiba (araabia: نويبع) on rannikuäärne linn idaosasse Siinai poolsaarel. Asub rannikul lahes Aqaba.Nuweiba on lühend Nuwayba'al Muzayyinah araabia, mis tähendab "avatud vee Mooses." Ta mille araabia nimi Põhjuseks on seetõttu, et ...
Lisatud: 29.09.2010
Vaatamisi: 233650x

Et.AmazingHope.net - Exodus - Punase mere ületamise