Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Exodus - Piiblis mainitud Pihahiroth ja Baalzephon

Piibli arheoloogia

174_nuwayby_al_muzayyinah.jpg

Exodus - Piiblis mainitud Pihahiroth ja Baalzephon

Lisatud: 08.10.2010
Vaatamisi: 252215x
Teemad: Piibli arheoloogia
PrintTisk
169_pichirot_tarabeen.jpg170_pichirot_tarabeen_2.jpg171_pichirot_tarabeen_3.jpg172_pichirot_tarabeen_4.jpg174_nuwayby_al_muzayyinah.jpg

PiHahiroth ja BaalZephon

Nuweiba on lühend Nuwayba'al Muzayyinah araabia, mis tähendab "avatud vee Mooses. Võite pilk galerii kaardil, mis näitab, täisnimi selles valdkonnas. Tänasel territooriumil enne kokku Iisraeli rahva imekombel ületamisel Red Sea.

Exodus 14:1-3 - Ja Issand rääkis Moosesega, öeldes räägin Iisraeli lastele, et nad pöörduvad ja Encamp enne Pihahiroth vahel Migdol ja merest ja vastu Baalzephon: enne peab te Encamp poolt merele. Sest vaarao ütlevad et Iisraeli lapsed, nad on takerdunud maa, kõrbes pannud kinni neid sisse

Kell Põhja lõpuks rannarajoonis Nuweiba, jääb muistse Egiptuse linnus. See Vana-Egiptuse linnus on veel üks tõend, et kogu Siinai poolsaarelt Egiptuse kontrolli.

Täna selle iidse linnuse nimega Tarabeen. Ron Wyatt, kes avastas saidi Exodus Arvatakse, et see fort on koht, mis Piiblis kõned Pihahiroth. See on ilmselt Piiblis kirjeldatud Pihahiroth, mis asub vahel Migdol vastupidine Baalzephon.

Migdol kas mägedest läänes ja torn asub ühes mountaintops. See on tingitud Piibli vaarao teadis, et liikumine Iisraeli, kui reisida. See on ajalooliselt põhjendatud, et egiptlased kogu Siinai poolsaarel, vahitorn, kust ta võttis logida peegeldus päikesevalguse öösel tulekahju. Nende tornid olid nii vaarao aruanded laevade liikumine lahes Aqaba. Nende watchtowers, vaarao võis sõnumeid täpne liikumine Iisraeli rahvast.

On Vastaskallas Saudi Araabias, vaid kogu kust inimesed Iisraeli sisestatud mere, et leida veel teise iidse linnuse. See on ilmselt Midiánská tugevus, mis oli pühendatud Baal. Ron Wyatt uskusid, et Piibel on mainitud asemel Baal-cefon.

Piibel ütleb meile, et Mooses pärast põgenevad Egiptusest Midiánské riigist põgenenud. Piibel riigi oli territooriumil tänase Saudi Araabias. Seal Mooses oli abielus ja elas kuni Issand rääkis temaga põlevast põõsast ja andis talle ülesande tagasi Egiptusesse, et viia Iisraeli rahva. Mooses elas maal Midiánské ees juhtiv välja Iisraeli rahva Egiptusest.

Exodus 2,15 - kui ta kuulis vaarao Moosese tahtis anda tappa, kuid Mooses põgenes teda midiánské riigis. Kui ta kohale jõudis, ta istus hästi.

Miks Mooses põgenes kartuses vaarao Midiánské riigis? Nagu teame ajaloolisest perspektiivist ja Egiptuses oli üle Siinai poolsaarel. Midiánská riik on otsustanud Egiptuse, see oli ohutu koha eksiilis Mooses.

On selge, et Moosese teadis hästi Midiánskou riigi (territooriumi tänapäeva Saudi Araabia), sest ta elas siin juba aastaid. See oli turvaline koht elamiseks ja kus saab tuua Iisraeli rahvast.

Piibel ütleb meile, et Jumal on Mount Sinai Araabias.

Gl 4,25 - See Agar on Siinai mäge Araabias ja vastab Jeruusalemma, mis on nüüd, kuna see on temaga lapsi pärisorjus.

Ron Wyatt avastati Saudi Araabia territooriumil on kõik Bibles mainitud kohtades. Ta avastas, tõsi Siinai mäel, kus Mooses sai kümme käsku. Ta leidis, kuldse vasika altar ja paljud teised esemeid.

Õigus Mount Sinai, et Mooses sai kümme käsku, on praegune kaardid, mida tuntakse Jebel el Lawz tähendab "Mountain õiguse." Kohalik Bedouins, mägi ikka nimetatakse Mount Mooses.

Kõik need asjaolud, püüan kirjeldada teises artiklis. On palju fakte ja dokumenteeritud tõendeid, et Exodus on tõeline lugu, mis juhtus.


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Piibli arheoloogia

Soodoma ja Gomorra - Flavius Josephus, juudi sõja

235_sodoma_gomora_budova3.jpg Kes oli Flavius Josephus?Iosephus või Josephus sündis umbes aastal 37/38 Jeruusalemmas, suri umbes aastal 100 Roomas. Algne nimi Joseph Ben Matitjahu. Ta oli õpetlane ja ajaloolane, kes on kirjutanud väga oluline ...
Lisatud: 13.10.2010
Vaatamisi: 266034x

Noa Ark leiti, kinnitades, et Türgi valitsus

6_noahs-ark_3.jpg Türgi valitsus on teinud uurimistöö, mille arheoloogid kohas Noa Ark mägedes Ararat. Teadus kinnitas vana Ron Wyatt ja tema kolleegid. Asutatud Selles kohas uue looduskaitseala Noa's Ark 20. juunil 1987.Noa Ark ...
Lisatud: 22.07.2010
Vaatamisi: 468686x
Recommended

Discovery on Piibli linnad Soodoma ja Gomorra

34_6_sodom_and-gomorrah.jpg Soodoma ja Gomorra, Piibli linnad hävitatakse väävlit.Igaüks teab, Sananparsi kindlasti Soodoma, Gomorra, rääkides midagi väga häbiväärne. Kust seda sõna on saadud, on pärit juhus või on tugeva vundamendi? See väljend ei ...
Lisatud: 20.09.2010
Vaatamisi: 541575x

Avastatud needid ja kivistunud puitu - Noah's Ark

49_damage.jpg On 16. september 1987 analüüsiti esemeid, mis olid tuvastatud (rongisisesed puidust talad). Galbraith labor Tennessee Knowville katsetatakse nende proovidega. Tulemused analüüs näitas, et proovi katsetatakse väljastpoolt, näitas 1,88% ja süsinikdioksiidi proovid ...
Lisatud: 22.07.2010
Vaatamisi: 213575x

Tourist külastuskeskus - Noah's Ark

28_tourist_visitors_center.jpg Türgi valitsus oli läbi põhjalikke uuringuid arheoloogid. Arheoloogid on uurinud kõiki fakte neile Ron Wyatt ja tema kolleegid. Pärast saidi ja leidnud kõiki esemeid, et Türgi valitsus on tunnistanud, et see ...
Lisatud: 22.07.2010
Vaatamisi: 159085x

Et.AmazingHope.net - Exodus - Piiblis mainitud Pihahiroth ja Baalzephon