Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Exodus Conspiracy - film Piibli tõed

Piibli arheoloogia

183_timmahoneyonaltar1.jpg

Exodus Conspiracy - film Piibli tõed

Lisatud: 19.10.2010
Vaatamisi: 244955x
Teemad: Piibli arheoloogia
PrintTisk
183_timmahoneyonaltar1.jpg184_sinaimap3.jpg185_exodus_mapa.jpg

Film, Exodus Conspiracy osutades piibellik tõde.

Paljud külastatud palverännakuks saidi Siinai poolsaarel, kus nad usuvad, et Siinai mäel, mil Jumal kirjutas kümme käsku oma sõrme. Need külastajad ei tea, et koht asub Midjani (kartograafiliste tean, et see on territoorium tänapäeva Saudi Araabia).

Enne kui me midagi öelda filmi Exodus Conspiracy, let's näha, mida Piibel ütleb, kus Mount Sinai asub.

Piibel ütleb meile, Uues Testamendis, Mount Sinai on Araabias.

Gl 4,25 - See Agar on Siinai mäge Araabias ja vastab Jeruusalemma, mis on nüüd, kuna see on temaga lapsi pärisorjus.

Mooses põgenes Egiptusest Midjani maal, kus ta elas 40 aastat, enne kui ingel ilmus temale põletamine bush.

Piibel ütleb meile, et Moosese ajal elas ta Midjani riik nagu me teame cartographically tänapäeva Saudi Araabia, teadis Jumala mäe.

Exodus 3.1 - veel Mooses toidetud lamba oma isa-preester Midjani JETRO. Kord, kui ta juhtis karja sügavale kõrbes, ja tuli Horeb mount Jumalast.

Exodus 4,27 - veel Issand ütles Aaronile: "Mine kõrbesse täita Mooses." Ja ta läks ning kui ma kohtasin teda Jumala mäe ja suudles teda.

Jumal ütles Moosesele, et segadusse Iisraeli rahva Egiptusest teenib Jumalat sellel mäel. Jumal ütles, et kui Mooses oli Midjani riigis. Moosese teadis Jumala Mount Sinai, isegi enne kui ta läks Egiptusesse viia Iisraeli rahvas.

Exodus 3,12 - "Ma olen sinuga," vastas Jumal. "Ja see on märk sellest, et saatsin teile I: et tuua esile rahvas Egiptusest välja, siis te teenite Jumalat peale sellel mäel."

Mount Sinai ei ole Siinai poolsaarel, nagu paljud usuvad. Seal on palju arheoloogilisi tõendeid ja fakte, mis tõestavad õigsust Piibli Exodus. Tõde selgub maailma filmi, mille ületamisel on tuntud ja lugupeetud teadlased.

Midagi filmi "Exodus Conspiracy

Dr Lennart Moller läbi põhjalikke uuringuid, mida ta nägi Ron Wyatt's avastused Punases meres. Omal kulul sukeldus mere lahes Aqaba ja avastas täpselt, mida ta kirjeldab Ron Wyatt. Ta avastas, jääb vaarao sõjavägi, jalgrattad ja autod, mis on säilitatud maakoor korall, kinnitades avastus kulla rattad. Ta kirjutas raamatu Nende leidude ja vabastatakse DVD.

Need avastused meelitas filmitootja Tim Mahoney ja hakkas tekkima see film.

See film oli juba algselt kavandatud ellu viia teatrite kevadel 2007. Hoolimata aastakümne töö, tootjad on veel kallal seda filmi. Reguleerimisalasse film on järsult kasvanud. See film oli eelkõige kavandatud keskenduda dokumenteerimine lahkumises Iisraeli Vana-Egiptus.

Algselt film sisaldab üritusi raamatuisse Genesis ja Exodus, alates Joseph, kes oli reetnud oma vendade ja visati orjusest. Lõpuks sai temast teine kõige võimsam mees siis tuntud maailma.

Lugu siis läheb, kaasa arvatud Piibli lugu Moosese laastab Egiptuse, ületades Red Sea. Lõpuks Siinai mäel, kus Jumal andis iisraellastele kümme käsku.

Tegijad, kes ei soovi veel avalikustada iga detail film öelda, et film on kasvanud tohutult. Nüüd algab ajal Abraham ja lõpetades tänapäeva värske ajalehe subtiitrid otse Lähis-Idas. See hõlmab isegi etendused Iisraeli president Shimon Peres ja peaminister Benjamin Netanyahu.

Loojad see film püüab anda suuri jõupingutusi, et selgitada iga detail ja iga tõde. Nad tahavad filmi ära kõik kättesaadavad faktid, et ei olnud enam mingit kahtlust piibli lugu Exodus.

Kuna film on väga kasvanud esialgne plaan ja iga detail film peab olema selgelt välja töötanud ja toetatud Piibli sõna selle filmi nii hilja. See film ei ole igav action sequence, mis läheb kuidagi teha ja lihtsalt. See film on toetatud asjaolud Piibli ja arheoloogilise, mis saab hakkama palju vaeva.

Me tegime umbes kaheksa prototüübid film, umbes 500 tundi filmimaterjali, et saame aja jooksul kaks tundi, ütles Windahli poolt.

Film dokumendid jõupingutusi Araabia valitsused, eelkõige Egiptuse ja Saudi Araabia, varjata või vähemalt tõsiselt kahjustada avastus ja avaldamine arheoloogilised andmed, mis kinnitavad tõde Piibli lugu.

See on vandenõu suruda tõde vana ajalugu Lähis-Idas? Ja kui jah, kes tahaks eita reaalsust 3500 aastat vanad sündmused, ja miks?

Film on vastus nendele küsimustele. Asjaolu, et Araabia valitsused ja poliitiliste ringkondade soov eitada juutide staatust põlisrahvaste Lähis-Idas. Nad tahavad ennekõike eitada, et juudid on enam kui 3000 aastat juudi maa Iisraeli kodus. (Country kutsus Palestiinat roomlased, Briti ja nüüd araablased). Nad tahavad rõhutada, et juudid on välismaalane Euroopa asunike Pühal Maal, samas araablased on emakeel põlisrahvaste kes seal elavad juba ammustest aegadest.

Arheoloogilised leiud kinnitavad, et Piibli lugu on tõsi. Vana juudi asula riigis viidi läbi kirjeldatud Piibli lugu. Need asjaolud on äärmiselt ebamugav Iisraeli vaenlased, kuigi see on sündmus kaugesse minevikku.

Kuigi mitmed versioonid film läbi, et test mõned vaatajad, lõplik versioon film pole veel lõppenud.

Küsimus, millal täpselt lõppversiooni film on teadmata. "Me ei ole veel tähtaega," ütles Mahoney. Meil on rahaliste vahendite täielik. Ma arvan, et me oleks pidanud sel aastal ja siis film ei kuvata. "

Usun, et Jumal aitab aeg lõpetada see töö ja õigel ajal paljastab maailmale see film, mis viitab ehtne Piibli Moosese lugu.

Piibel on raamat inspireeritud Jumala poolt, on meie looja. Seadus Kümme käsku, mille Mooses sai Siinai mäel kehtib kogu versiooni seni!


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Piibli arheoloogia

Exodus - Nagu esemeid võib elada 3500 aastat?

135_naprava_kola_exodus.jpg Kuidas on võimalik, et esemeid saaks hoida merest 3500 aastat, kuni nüüd?Mis on korallid ja kus see esineb?Coral on märk teatud mere cnidarians. Coral on elav organism, mis iseenesest kasvab liivane ...
Lisatud: 27.09.2010
Vaatamisi: 170010x

Noa Ark leiti, kinnitades, et Türgi valitsus

6_noahs-ark_3.jpg Türgi valitsus on teinud uurimistöö, mille arheoloogid kohas Noa Ark mägedes Ararat. Teadus kinnitas vana Ron Wyatt ja tema kolleegid. Asutatud Selles kohas uue looduskaitseala Noa's Ark 20. juunil 1987.Noa Ark ...
Lisatud: 22.07.2010
Vaatamisi: 462862x
Recommended

Õigus Mount Sinai - Jebel el Lawz leiti Araabias

306_sinai.jpg Pärast mida Ron Wyatt avastas koht Iisraeli ületamisel Punase mere Aqaba lahes on nüüd selge, et Mount Sinai ei saa asub Siinai poolsaarel, sest ta pani kartograafid. Mount Sinai, mille Mooses ...
Lisatud: 10.01.2011
Vaatamisi: 321400x

Soodoma ja Gomorra - Flavius Josephus, juudi sõja

235_sodoma_gomora_budova3.jpg Kes oli Flavius Josephus?Iosephus või Josephus sündis umbes aastal 37/38 Jeruusalemmas, suri umbes aastal 100 Roomas. Algne nimi Joseph Ben Matitjahu. Ta oli õpetlane ja ajaloolane, kes on kirjutanud väga oluline ...
Lisatud: 13.10.2010
Vaatamisi: 262249x

Tourist külastuskeskus - Noah's Ark

28_tourist_visitors_center.jpg Türgi valitsus oli läbi põhjalikke uuringuid arheoloogid. Arheoloogid on uurinud kõiki fakte neile Ron Wyatt ja tema kolleegid. Pärast saidi ja leidnud kõiki esemeid, et Türgi valitsus on tunnistanud, et see ...
Lisatud: 22.07.2010
Vaatamisi: 156015x

Et.AmazingHope.net - Exodus Conspiracy - film Piibli tõed