Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Evolutsiooniteooria või piibli loomine?

Evolution või loomine?

86_evoluce_nebo_stvoreni.jpg

Evolutsiooniteooria või piibli loomine?

Lisatud: 07.09.2010
Vaatamisi: 181581x
Teemad: Evolution või loomine?
PrintTisk

Vaatame, mida toob meid evolutsiooniteooria, mida ta räägib meile päritolu ja arenemise kohta maailmas.

Alguses ajaloo universumis oli hiiglaslik plahvatus uskumatult kontsentreeritud massi. Plahvatus, mida nimetatakse "suure paugu", millele järgneb astrofüüsika evolutsioon, st arengu galaktika ja tähtede süsteemi. Siis viinud areng meie Maa arvesse biokeemiliste arengut, nimelt loomine ja arendamine elu.

See mudel evolutsiooni kuulub palju teadusmaailma ja tunnustatud ülekaaluka enamuse elanikkonnast, kes usuvad evolutsiooni teooria.

Kujutage plahvatus, nagu kontrollitud lammutamine suurt maja. Pomm oli lõhkeda, maja langeb maapinna ja lahkus pärast lihtsalt hunnik killustik. Mis loodi plahvatus? Loodud midagi uut? Loodud kaos ja kooskõlastamata hunnik, sassis end eri materjalidest, mida peaks kaotama kasutamine inimeste võimu. Kas see hunnik killustik loodud automaatselt midagi uut, ilus ja täiuslik struktuur kui üks te nägite langeb maapinnal? Kui me vasakule varemed soikuma aastaid tõusta alates Varemetest füüsilisest ajal pikki aastaid uue maja?

Sõbrad mõtle midagi ise on olemas, kõik peab olema põhjus, vedurijuht. Iga maja, iga auto, iga tükk mööblit, iga asi peab looma see meie usin, meie jõupingutusi, meie tööd. Ma olen kindel, et te olete nõus, et ükski asi siin maailmas üksi puudub enesearendamiseks. Kõik asjad sõltuvad meie usin.

Veel aru, me järeldada, et ühtegi olulist asja tekib ilma inimese sekkumiseta.

Inimese geneetiline kood on nii keeruline ja lai, et kui soovite kirjutada selle koodi, siis oleks vaja kirjeldada tuhat raamatut. Kõik need raamatud oleks sisaldavad viissada lehekülge. Iga geneetiline kood on unikaalne, igaüks on oma selline ulatuslik raamatukogu.

Kui ta ei saa kaasa ebatäiuslik elutu asi ise, kuidas saaks keerulise elu tekkida, värvi, nii kaunis maakohas, täis igasuguseid taimi ja loomi? Loodus, mis on viimane dot ühtne ja järjekindel.

Everything elu oli loonud võimsa piiramatu võimu, et kõik liigub.

Täpselt nagu me teeme elutu asjad siin maailmas, neile kujuteldav elu, kuju ja funktsionaalsusega. Samuti loodust, mees, kõik elusolendid, mis on palju parem kui ükski olend loonud meile, kuna keegi oli saada kuju ja funktsionaalsusega. Tuli välja töötada ja kasutusele võtta. Ta peab töötama keeruka mehhanismi, mida nimetatakse elu.

Evolutsiooniteooria, mis viitab tekkimist elu ja sellele järgnenud plahvatuse asja arengust miljoneid aastaid ei ole rahuldavat seletust. Teadus tõesti ei suuda öelda, mida ta oli enne 5 tuhat aastat tagasi nii, et seda selgelt öelda, mida ta oli paljude miljonite, isegi miljardeid aastaid?

Kui evolutsiooniteooria mängufilme, siis kuidas võiks elu alguse, kes on tema agent?

Oleme vanim raamat, mis on täpselt dokumenteeritud fakte elu siin maa peal. See raamat on Piibel. Piibel on allikas elu ja tõde, mida saame lugeda loomine sellesse maailma, me võime leida selles fakte meie ajaloost maailmas tänase päevani.

Alguses Piibel kirjendatakse Alguses lõi Jumal selle maailma mu sõna. Ta on loonud kogu universumi, päike, tähed. Ta täidab meie planeedi elu, taimestik ja loomastik. Lõi inimese oma näo järgi ja teda valitsejaks kogu loomist. Jumal lõi maa kuue päeva ja puhanud seitsmendal päeval. See on Piibli vastus päritolu elu planeedil Maa.

Mis külg olete?

Usume fiction teaduslike teooriate, mis on pidevalt täpsustatud ja leiutab. Või usume fakte, mis on kirjutatud Piiblis järjekindlalt paljude aastatuhandete? Või soovite istuda oma lemmik telesaates ja öelda, et ma ei hooli, ma ei oleks kaasatud?

Igaüks peaks mõtlema, miks maailm on kuhu lähevad pärast surma.

Inimene on vaba inimene, igal inimesel on valik, mille fraktsioon on lisatud! Ma valin Piiblis Jeesuse Kristuse teekond elu.


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Evolution või loomine?

Big Bang roztříská midagi mitte ehitada.

365_velky_tresk_evoluce.jpg Paljud usuvad, et universum on loodud üks suur pauk. Tegelikult, tursk prauhti midagi, mitte ehitada. Täna, näitab selgelt, et universum on projektsioon, ja selles projektis, Big-Bang - suur pauk - ei ...
Lisatud: 23.02.2011
Vaatamisi: 133542x

Evolution või loomine - Mis ütleb liblikas tiib?

253_motyl_5.jpg Idee elava looduse väljendab tohutut ilu, hellust, heaolu, ammendamatu inspiratsiooniallikas, et luuletajad, kirjanikud, heliloojad, kunstnikud - liblikas tiib on tõend Jumala ülevus. Wing Butterfly, pääsusaba, liblikas tiiva või troopilistes piirkondades - ...
Lisatud: 08.11.2010
Vaatamisi: 227215x

Traces elu universumis otsib juba üle sajandi asjata

356_vznik_zovota_vesmir.jpg Paljud usuvad, et elu võiks arendada mujal universumis. Tegelikult on jälgi elu otsivad rohkem kui sajandi täiesti asjata, ja ainult sellepärast, algmõiste mõned teadlased, et "juhul kui vee ja head tingimused, ...
Lisatud: 17.02.2011
Vaatamisi: 133262x

Infinite Universe

455_mlhovina_orion.jpg Head lugejad. Kui sa ütled sõna universum, nagu me meenutavad tähed, kuu, päike ja sinine taevas pea kohal. Ja kui me mõtleme, ja imetleb, kuidas see kõik võiks sinna jõuda. Aga ...
Lisatud: 30.07.2011
Vaatamisi: 158795x

Mida me usume - 3 Creature

154_cemu_verime_3_stvoreni.jpg 3 CreaturesJumal on Looja kõik asjad Pühakirjas andis usaldusväärne aru oma loomingulist tööd. Kuue päeva jooksul tegi Issand taeva ja maa ja kõik maise loomist ja hingas seitsmendal päeval, et esimesel ...
Lisatud: 29.09.2010
Vaatamisi: 130091x

Et.AmazingHope.net - Evolutsiooniteooria või piibli loomine?