Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Evolution vs loomine

Evolution või loomine?

82_latimerie-podivna.jpg

Evolution vs loomine

Lisatud: 07.09.2010
Vaatamisi: 155330x
Teemad: Evolution või loomine?
PrintTisk

Kas olete kunagi mõelnud, milline päritolu mees koolides ja mis on üldjuhul arvatakse? Kuidas ta jõudis evolutsiooniteooria ja on tegelikult faktide põhjal või oli Darwini ideed, et ateistide ja isegi tänapäeval paljud ustavad kristlased üritavad tõestada iga luud? Oled sa kunagi mõelnud, miks küsimusele ei ole täna inimeste ja loomade vahel üleminekuperioodi rakke? Miks arheoloogilised leiud eri geoloogiliste kihtide näitavad vastupidist arengut? Miks on kõik ikka ei tee isegi suurem täiuslikkust, vaid pigem kõigi elu degenerates?

Ustav toetajad areng on andnud teile küsimus, et mis areneb ahve ja varajase mees oli tegelikult Aadam ja Eeva? Miks pärast aastatuhande ja see ikka töötab seitse rida ja keegi võiks muuta või tühistada? Kuidas saaks Jumal luua evolutsiooniprotsess, kui ei olnud surma?

Aastal 1938 süvendustööde kuni kalurid kala paleontoloogid teame väga hästi, kuid seda vaid fossiilid. Vastavalt evolutsionistid tuleb üleminekuperioodi seost kala ja maapealse roomajad. Ta oli esimene suur rinnauimed nagu esijäsemete. Täiesti kaovad enne oli kümneid miljoneid aastaid. Kuid ta on veel elus ja õnnelikult sõitvate mered. Aastaks 1960, püütud veel 12 lindu. Kala sai nimeks latimérie kummaline. Kala näitab selgelt, et fossiilide skeleti jääb liikide veel elus, ja siis isegi need, kes täiesti välja surnud, nagu dinosaurused.

Nr üleminekuperioodi vorme ja liike, ehkki Darwin postuleeris, et aja jooksul nad leida. Leitud. Seevastu fossiilid annavad tunnistust uskumatu stabiilsus geneetilist teavet.

Evolution on teooria, et esimene leiutatud ja siis lihtsalt hakkas jahtima tõendeid ja fakte arheoloogia valdkonnas, geneetika. Tegelikud tulemused ja teaduslikku teavet, kuid ei kinnita evolutsiooni.

Piibel vastuseid kõigile küsimustele selgelt ja lihtsalt. Looja ise oli registreeritud neid sündmusi ja arheoloogia täitmiseks ja palju ettekuulutusi kinnita oma sõna. Ei ole põhjust sepitsus ta ja tõlgendada inimmõistuse. Jumal lõi kõik täiuslik ja mitmekülgne enne kunagi esinenud surma, ilma milleta evolutsiooniteooria ei ole võimalik.

John 1,1-3 - Alguses oli Sõna ja Sõna oli Jumala juures ja Sõna oli Jumal. See oli alguses Jumala juures. Kõik asjad olid tehtud tema läbi ja ilma temata on tekkinud midagi, mis on.

Genesis 1,31-2,1 Ja Jumal vaatas kõike, mis Ta oli teinud, ja vaata, see oli väga hea! Oli õhtu ja sai hommik, kuues päev. Nii lõppes taeva ja maa kogu oma mitmekesisuses.

Mis mudeli arengut

1. Life arenenud eluta asja juhuslikult, keemilised ja bioloogilised arenguga.

2. Järkjärguline, peaaegu tajumatu uute liikidega. Puudulikult moodustunud luud ja elundite eri etappides üleminekut.

3. oodata ütlused kivistised: sile tekkimist eluvorme. Vahepealsed vormid nagu klemmid.

4. mutatsioone on lõppkokkuvõttes kasulik: luuakse uusi märke.

Mis loomine mudel

1. Life tekib vaid olemasolevatel elu, on loodud algselt väga intelligentne Creator.

2. Uued liigid ilmnevad järk-järgult, ei ole täielikult välja arenenud luud või asutused, kõik osad on moodustatud täiesti täiuslik ja täielik.

3. oodata ütlused kivistised: Complex vormid äkitselt väga erinevaid. Peamised liigid on eraldatud tühikute, ei pistikutega.

4. mutatsioone on keerulised kahjulike organismide, ei too kaasa midagi uut.

Mis on see, et

1. Life tekib vaid olemasolevatel elu. Complex geneetiline kood ei ole juhus.

2. Uued liigid ei esine järk-järgult, ehkki paljud sordid ei ole täielikult välja arenenud luude või organites.

3. Tegelik ütlusi kivistised: äkiline ilmumine Keerulise elu vormid suur valik. Iga uue liigi erineb eelmisest liikide, nende seas pole pistikutega.

4. Väikesed mutatsioone on kahjulikud suured mutatsioonid on surmav. Tulemuseks on kunagi midagi uut.


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Evolution või loomine?

Tuhanded teadlased väidavad, et elu võiks tekkida võimalus alates eluta asja

351_evoluce_neziva_hmota.jpg Paljud inimesed täna uskuda, et elu tekkis eluta ainetest vabastatud programmi ja kokkusattumus. Tegelikult elu kuidagi see võiks toimuda.See pole võimalik nüüd väidab tuhandeid teadlasi, ning see võib osutuda meie kogemus ...
Lisatud: 11.02.2011
Vaatamisi: 139370x

Mida me usume - 3 Creature

154_cemu_verime_3_stvoreni.jpg 3 CreaturesJumal on Looja kõik asjad Pühakirjas andis usaldusväärne aru oma loomingulist tööd. Kuue päeva jooksul tegi Issand taeva ja maa ja kõik maise loomist ja hingas seitsmendal päeval, et esimesel ...
Lisatud: 29.09.2010
Vaatamisi: 131868x

Evolutsiooniteooria või piibli loomine?

86_evoluce_nebo_stvoreni.jpg Vaatame, mida toob meid evolutsiooniteooria, mida ta räägib meile päritolu ja arenemise kohta maailmas.Alguses ajaloo universumis oli hiiglaslik plahvatus uskumatult kontsentreeritud massi. Plahvatus, mida nimetatakse "suure paugu", millele järgneb astrofüüsika evolutsioon, ...
Lisatud: 07.09.2010
Vaatamisi: 183402x

Traces elu universumis otsib juba üle sajandi asjata

356_vznik_zovota_vesmir.jpg Paljud usuvad, et elu võiks arendada mujal universumis. Tegelikult on jälgi elu otsivad rohkem kui sajandi täiesti asjata, ja ainult sellepärast, algmõiste mõned teadlased, et "juhul kui vee ja head tingimused, ...
Lisatud: 17.02.2011
Vaatamisi: 134404x

Video - elu lugu - Prof dr Walter Veith

296_walter-veith.jpg Vaata lugu Prof dr Walter Veith. Aastaid oli veendunud ateist ja õpetas Ülikooli arengut.Autor hoolikalt uurides fakte areng tuli aru, et evolutsiooniteooria ei saa olla tõsi. Ta teadis, et Jumal tõesti ...
Lisatud: 15.12.2010
Vaatamisi: 184276x

Et.AmazingHope.net - Evolution vs loomine