Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Ettevalmistus lõpu

Lähtepunkt, mida ma teha saan?

514_egw-country_living.jpg

Ettevalmistus lõpu

Lisatud: 23.11.2011
Vaatamisi: 184347x
Teemad: Lähtepunkt, mida ma teha saan?
PrintTisk

"Kui on aeg testid, selgub, kes reguleerisid elu Jumala sõna. Suvel ei ole mingit vahet igihaljaste ja teiste puude nii ilmne. Aga kui talvel tormid tekkida igihaljas puud jäävad samaks, ülejäänud oma lehestik tulla. Ei ametliku Christian täna on tunnustada küll, aga läheneb aeg, kui erinevus näitab. Lihtsalt millised on ilmne vaenu, fanatismi ja sallimatuse valitsemisaeg, tagakiusamise algab. Zakolísají vähe usku ja silmakirjatsejad ja loobuma oma usust. True kristlaste aga seisma ja jäävad kaljukindel, nende usk on tugevam ja heledam loodab, kui hetkel on. "(Great draama kunagi = Suur võitlus, lk 378) (Meie tõlge" Suur võitlus "on erinevad sisendfailidest)

Ajal viletsus viib meid edasi, vaid Jumala väge, kuid nüüd saame valmistada nõu, et Jumal meile andis.

Study Jumala sõna

Piibel sisaldab palju lubadusi, mida me peaksime klamber, et trükitud neile mällu ja inimene on jutlustada. Kõige populaarsem on Psalmid, Jesaja, Evangeeliumid ja Kiri Filiplastele. Ka 37. peatükis Fantastiline draama vanuses (Meie ainus kindlusega) pakub meile head nõu. Kaks lühikeste väljavõtetena, paljud soovitavad. "Ainult inimesed, kes fortifies meelt tõdesid Piiblis seisab kuni viimase suure lahingu." (Lk 373) "Esimene ja kõige suurem kohustus mõistliku olendid on õppida pühakirju, mis on tõsi, siis vastavalt live ja julgustada teisi tegema seda hästi." (Lk 376)

Ajaveetmine palves Jumala

Regulaarne osadust Jumalaga säilitada intiimne suhe temaga. Peatükki palve raamat Journey to Christ, saame aidata palju. "Mis võim pidi neid minevikus olnud tagakiusamist Kristus? See oli ühtsuse Jumalaga ühtsust Püha Vaimu Liidu Kristusega. See intiimsuhteid Päästja Jumala rahvas järjekindlalt lõpuks korda . (Faith ma elan 330. leheküljel)

Olles sõbralik teistega

Me teame oma naabrite ja need, kes on mõjukas ühiskonnas. Nad tunnistavad, et oleme ausad ja korralikud inimesed, et me ei kuulu ühtegi sekti või ekstremistlikud freak. Samuti on väga hea neile öelda kõik otse. Hea nõuanne: "Samamoodi peaks Kristuse järgijad nüüd, kui lähenemas hädaajal, teha kõik jõupingutused tutvustada inimestele õiges valguses ja hajutada eelarvamusi ja vältida ähvardavast ohust südametunnistuse vabadus." (Big Drama Ages lehele 387)

Aidata levitada Jumala töö

Me teame, et mis on valminud ajal suhteline rahu, me peame täitma väga raske aeg. Me ei peaks tühikäigul, kui öösel tuleb.

Teadmisi tervishoiu suunised aitavad haigeid

"Nagu religioosne agressiooni õõnestab vabadus meie riigis, kes kampaania südametunnistuse vabadus, tuuakse ebasoodsasse olukorda. Kui sul on võimalus, peaks neil teineteise jaoks saada teadmisi haiguste, selle põhjuste, ennetamise ja ravi. Kes õnnestub, leida tööd oma laia kohaldamisala. See on palju haigetele, kes vajavad abi, mitte ainult liikmete hulgast meie kirikus, kuid peamiselt nende hulgas, kes ei ole tuntud tõde. "(Medical Ministry lehele 321)

Development ühtsuse ja sõprus mehe

Hb 10,25 nõustab meid üha sagedamini kohtusid Ühiste koosolekute ja julgustatakse üksteist, seda rohkem me näeme, et Kristuse päevani lähenemas. Still, tuletatakse meile meelde, et me "kutsus." Pärast ülestõusmise Kristuse jüngrid näha, et nad armastasid teineteist.

Õpi olema isemajandav

The Washington Post hiljuti teatas, et 95% ameeriklastest on täielikult sõltuvad dieet ostetud poest. Meie soovitus on olla sõltumatu. "Vaesus ei mõjuta kedagi, kes praegu usuvad ja tegutsema vastavalt tõde. Kristus ütles meile, et nad teotama. Kui on tegelemist tõde, siis on oluline, et meil domineerivad iga inimese tegevust ja nende perekonnad kannatavad puudumise tõttu teadmata. Me peaksime tunnistama kauplemise, ehitus, istutamine ja külvamine. Teades, kuidas kasvatada maa, meil oleks seda tööd rasketes tingimustes lihtsam. Sellised teadmised muutuvad suureks õnnistuseks, isegi meie vaenlased. (Käsikiri Releases, köide 19, lk 26)

Mine linnast välja

See laud on tuntud juba aastaid. Ei ole saladuseks, et miks meil on sellist nõu. Me saime teada, kuritegevus, ülerahvastatus, vägivalla, haiguste, vaesuse, müra ja stress linnaelu. Sellel teemal me õpime rohkem brošüür Country Living (Life in riik)

Allikas: raamat "Pühapäev on tulemas" G. Edward Reid

EG White väidab: "Ei ole palju aega, mil oleme sunnitud põgenema kauge ja üksildane paik, sest kord ei jüngritega. Nagu piiramisrõngas Jeruusalemmas Rooma armee oli signaal Juudi kristlased, samuti võimuhaaramisele üle osade meie riigi (Ameerika Ühendriigid), andes välja seadluse, mis jõustada paavsti Sabbath pühapäev, hoiatus meile olema. Siis on aeg lahkuda suur linn ja valmistab lahkuda linnad kaugetesse kodudes isoleeritud piirkondades mägedes "(5T 464 465)

Teisisõnu, kui USA seaduse, mis on kohustatud järgima puhkepäev pühapäeval, see on meile märk lahkuda linnade ja muude ettevalmistamisel.

Ameerika jutlustaja Jim Buller http://www.preparingtostand.org/ oma veebilehel öeldud:

Kui sõjavägi ümbritsetud Jeruusalemma, Jeesuse järgijad jätsid linna! Kas nad olid valmis või mitte. Kas sul on koht, kuhu minna või mitte. Ma lihtsalt jalutas välja! Võib-olla peame tegema sama.

Kirju, et ma saan rääkida linna tihend (sulgemine välismaailmale) ja tean, et minu ala on kavas muuta seda teha aastaid. See kõlab nagu mida me võiksime lugeda brošüüri Elu riigi poolt 11 (ka 2sm 142). "Aga varsti olema selline, tülisid ja segadust linnades, et need, kes soovivad lahkuda linn ei saa. Peame olema valmis nende sündmuste kohta. See on valgus, mis anti mulle."

Kuigi meil koht riigis peaks meil evakueerimiseks. Meil on valmis pakett elementaarsed isikliku vaja ellujäämiseks, põhiliste toiduainete, telkimine tarvikud, kõik on valmis nii me just püütud ja võiks minna teatud tüüpi korpus, mis kasutab tavalise puidu metsast kütteks ja toiduvalmistamiseks. Samuti on kavandatud marsruudid ja peatused, kust kaudu me sinna jõuda.

"Remember Lot naise" Luuka 17,32. Samuti on meil ette valmistada vaimselt ja emotsionaalselt suutsime jätta kõik selja taha - olgem meie pere ja sõpradega lähen või mitte.

Pange tähele, et on kaks osa ajast mured. Rahvuslike pühapäevakoolide Law algas esimene osa. Hoolitsedes end enne esimese osa. Teine osa on aega viletsus pärast täpsustamist, tuleb valada kui seitse viimast nuhtluseks. Teisel perioodil me "täiesti kõle ja üksildane paik" (Suur võitlus lehele 626).

Nii esimese osa viletsus jooksul ikkagi tuleb osata teha "misjonitöö". Me ei ole lihtsalt peita mäed ja püüdke jääda. Peame meeles pidama, kui me lahkume linnast. Me peame ka valmistuma see viimane suur gospel vahendustasu. "Nendel viimastel tundidel käsitöö inimlaste, kui saatus iga hing peagi laheneb igavesti, võib eeldada, Issand taeva ja maa oma kiriku Olla vihane tegudele kui kunagi varem." (Prohvetid ja kuningad lehele 716)

Tõenäoliselt peame tugineda teiste meetodite evangelismi kui me suudame tänapäeval kasutusel. Ei ole palju "avalik jutlustamisele." Selle asemel võib olla ka palju "Jumal juhitud koosolekuid." Palveta, et Jumal viib sind neile, kes tahavad olla nendega jagada. Õppige, kuidas see töötab nüüd.

Samuti peate olema Jumala rahva koondunud kokku. "Oh, mitu korda, kui ma tundsin, et mul oli Jumala juures ja tema pühade inglite, kuulsin ingli hääl, mis ütles, ralli, rally ralli to. Ära lase Saatanal cast põrgulik vari vendade vahel. Rally on Ühtsuses on jõud. Jumala plaani oma rahvale on alati olnud koos töötada.

Settle maaelu maa on suur töö ja võtab palju aega. Aga me peame olema sisse lülitatud väljakuulutamine viimane sõnum inimestele, kes aktsepteerivad teda, mitte ainult meie enda ellujäämiseks. Seega ainus viis elamiseks on vabatahtlik lihtsat elustiili, nagu Jeesus Kristus elas lõpule missioon, ning töötada koos rühmana.

Kuigi me tunneme kiireloomulisusest füüsilise ettevalmistuse, vaimne koolitus peab olema esimene koht. Nüüd on aeg ühendada sügavalt Jumalaga. Elagu Jeesus. Kinkige talle meile Püha Vaimu poolt täidetud ja Vaimu viinud meid. Nende värsside Jumal lubab meile, et me ettevalmistusi selle saabumisest ja lõpus. Kui me töötame, mida üritab teha meie sees ja meie läbi, ütleb meile läbi seekord. See kõik on umbes usaldus Jumala ja täielik loobumine talle igal hetkel.

Filiplastele 1,6 - Olen kindel, et see, kes hakkas hea te töötate, viia lõpuni päeval Kristuses Jeesuses.

1 Tessalooniklastele 5,23-24 - rahu Jumal ise pühitsegu teid täielikult ja võib teie vaim ja hing ja keha täiesti süütu juurde tulevad meie Issanda Jeesuse Kristuse. Tema, kes helistab sulle ustav ja ta teeb seda.

Jude 24 - Tom, kellel on õigus kaitsta teid kukkumine ja viia teid oma hiilguse
puhas ja õnnelik ...


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Lähtepunkt, mida ma teha saan?

9. töö ja elu Christian - Way to Christ

352_cesta_ke_kristu.jpg Jumal on allikas elu, universum, valguse ja rõõmu. Nagu laternana põhineb päike, nagu ojad vee spurt alates live allikas, nii et see valab õnnistust kõikidele oma olendid. Ja kus elu Jumala ...
Lisatud: 11.02.2011
Vaatamisi: 146270x

5. pühitsemine - Way to Christ

188_cesta_ke_kristu.jpg 5 pühitsusJumala tõotus on: "Te otsite mind ja leiate minu, kui te otsite mind kogu südamest" (Jeremija 29,13).Jumal peab olema valatud kogu südamest, muidu ei saa muudatusi, mis põhjustavad meile uuendama ...
Lisatud: 20.10.2010
Vaatamisi: 143160x

Ennustus, et Jeesus on Messias ennustatud

191_jezis.jpg Üksikud raamatud Vanas Testamendis on kirjutatud aastatel 1400-425 eKr ja leitud neile umbes 60-270 suurte ja väikeste Messias ettekuulutusi käsitleb sünni, elu ja surma Jeesus Kristus. Siin on vaid mõned kõige ...
Lisatud: 24.10.2010
Vaatamisi: 253592x

Ärkamine Hiinas ja levitada evangeeliumi

298_cina.jpg Aasia suurim teater kahekümnendal sajandil. Ükski teine kontinent maailmas ei näita palju võimsamaid liikumisi - poliitiline, sotsiaalne, hariduslik ja vaimne. Küsimus on, kas mõnel teisel mandril ühes eelmise sajandi midagi juhtus, ...
Lisatud: 19.12.2010
Vaatamisi: 166202x

Hingamispäeva kui mälestusmärk loomist, kuna suhe Jumalaga

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Vaatame algusest Piibli Raamat Genesis. Siin on kirjutatud loomist meie maailma. Saame teada, et Jumal lõi selle maailma kuueks järjestikuseks päevaks ja puhanud seitsmendal päeval. Ta oli lõpetanud kõik oma loomingulist ...
Lisatud: 28.04.2011
Vaatamisi: 175148x

Et.AmazingHope.net - Ettevalmistus lõpu