Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Ennustus, et Jeesus on Messias ennustatud

Prohvetid Piiblis ja täna

191_jezis.jpg

Ennustus, et Jeesus on Messias ennustatud

Lisatud: 24.10.2010
Vaatamisi: 251892x
Teemad: Prohvetid Piiblis ja täna
PrintTisk

Üksikud raamatud Vanas Testamendis on kirjutatud aastatel 1400-425 eKr ja leitud neile umbes 60-270 suurte ja väikeste Messias ettekuulutusi käsitleb sünni, elu ja surma Jeesus Kristus. Siin on vaid mõned kõige olulisemad ettekuulutusi Kristuse ja nende täitmist, Uus Testament, mis kirjutati vahel 51-100 AD. Ennustus tõestada, et Jeesus Kristus oli Messias ennustada.

SIME NAISED

Vana Testamendi Moosese 3,15 - Issand Jumal ütles maole ka Unleashed vaenulikkus ja sinu vahel naise ja vahele, sinu seemne ja tema. Ta hävitavad oma peaga ja te sinikas tema kand. "

Uus Testament Gl 4,4 - kui aeg otsa, aga Jumal saatis oma Poja, sündinud naine, sünd käsu all, et lunastada need, kes olid käsu all, võtame õiguse sonship.

Aabrahami seeme

Vana Testamendi Moosese 17,7 - kinnitan, et minu lepingu teiega ja teie järglastega tulevikus nende põlvkondade: see on igavese lepingu, et Jumal teie Jumal ja teie tulevikus seeme.

Uus Testament Gl 3,16 - sama kehtib ka antud lubadus Aabrahamile ja tema järglastele. Pühakiri ei öelda mitmuses: "Ja seemned", kuid ühtne, "ja sinu soole", mis on mõeldud Kristus.

David SIME

Vana Testamendi Jeremija 23,5,6 - "Vaata, päevad tulevad, ütleb Issand, õige tõstab üles David jobu. Ta langetada tark kuningas ja rahu maa õigust ja õiglust. Tema päevil päästetakse Juuda ja Iisrael elada turvaliselt. Ja see on nimi, mida nimetatakse: Issand - meie õiguseks.

Uus Testament Aktid 13,22,23 - Ma olen leidnud Taaveti poeg Jesse mees pärast mu süda, ja ta täidab kõik mu vajadused. "Alates tema soole Jumal äratas Iisraeli lubas Päästja - Jeesus.

Oli kindlal ajal

Vana Testament Daniel 9,24,25 - Seitsekümmend nädalat on määratud piir oma rahva ja püha linna, et massirahutuste lõppenud ja see oli lõpuks patt, et ülekohus oli tuulutada ja õigusel kunagi tulevad pitsat prohvetlik visioon ja võidmine Püha Saints.

Uus Testament Gl 4,4 - kui aeg otsa, aga Jumal saatis oma Poja, sündinud naine, sünd õiguse alusel.

Virgin sünnist

Vana Testamendi Jesaja 7,14 - Seega Issand ise teile kirjutama: "Vaata, neitsi koostamiseks ja karu poeg, ja teeb oma nime Emmanuel, Jumal on meiega.

Uue Testamendi Matteuse 1,23 - poeg ja pead panema temale nimeks Jeesus, sest Tema päästab oma rahva nende pattudest. "See kõik juhtus oli täita, mida Issand ütles prohveti kaudu:" Ennäe, neitsi koostamiseks ja karu poeg ja talle nime Immanuel ", mis tõlkes: Jumal on meiega.

Sündinud Petlemmas

Vana Testament Micah 5.1 - "Kuid te, Bethlehem Efrat vähe vürstide seast, Juuda sinult, just minu juurde tulla üks, kes saab valitsejaks Iisraelis, kelle päritolu on iidne, pärit päeva igavikku."

Uue Testamendi Matteuse 2,1 - Jeesuse sünd Petlemmas Juudamaal päevil kuningas Heroodes.

Massacre laste

Vana Testamendi Jeremija 31,15 - Nõnda ütleb Issand: In Raamasse on kuulda karjeid - nutab, pisarad ja mõru lamentations. Rachel kus nuttes oma laste üle nende kahju ei saa trööstida! "

Uue Testamendi Matteuse 2,16-18 - Kui Heroodes mõistis, et ta pettis targad, väga vihane ja pane Petlemmas ja kogu naabruskonnas tappa kõik poisid alla kahe aasta, vastavalt ajale, mis uuris tark mehed. Siis sõna prohvet Jeremija oli täidetud: "In Raamasse kostab karjumine - palju soigumine ja groaning. Rachel kus nuttes oma laste üle nende kahju ei saa lohutust!"

Eelkäijad Messias

Vana Testament Malakia 3.1 - "Vaata, ma saadan oma messenger valmistada nii enne mind. Siis äkki tulevad tema templis Issand, kelle järgi te küsite, ja ingel lepingu, mille järel sa soovid. Vaata, ta tuleb, ütleb vägede Issand.

Uue Testamendi Matteuse 3,1-3 - Neil päevil John Baptist hakkas kuulutas Judean kõrb, "Parandage meelt!" Taevariik on lähedal! "See on üks, mille kohta prohvet Jesaja rääkis, kui ta ütles:" hääl hüüdja kõrbes: Tehke tasaseks Issanda tee, nõnda tee. "

ROYAL sissepääs Jeruusalemma

Vana Testament Sakarja 9,9 - õnnelikult rõõmustada, O Siioni tütar, loobuma laulmine, tütar Jeruusalemmast! Vaata, su kuningas tuleb sulle, õiglane ja võidukas, alandlik, istub eesli-, eesli-, varss on ass.

Uue Testamendi Matteuse 21, 11/01 - "Minge külla, su ees. Right seal leiad perse seotud ja tema varss. Jüngrid läksid ja tegid nõnda, nagu Jeesus oli käskinud. Nad tõid perse Colt, ja panna neid oma jope ja istus neile.

In tähendamissõna õpetas

Vana Testament Psalm 78,2 - In tähendamissõnad räägi minuga esile iidse saladusi.

Uue Testamendi Matteuse 13,34,35 - see on kõik Jeesus ütles rahvahulgad tähendamissõnadega. Erinevalt tähendamissõna ei räägi neile. Seega oli täidetud sõna prohvet: "Ma avan oma suu tähendamissõnadega, ma ütlen teile, asjad peidetud sest maailma loomine."

Kas suur imet

Vana Testamendi Jesaja 35,5,6 - siis vaata pimedad silmad kurtidele kõrvadele avatud, siis hüppab nagu lombakas hirved, emakeel loll rõõmustada.

Uue Testamendi Matteuse 11,4-6 - Jeesus vastas neile: "Mine ja ütle John mida sa kuuled siin ja vaata: pime vt lame kõndida, pidalitõbised puhastatakse, kurdid kuulevad, surnud ja tekitab vaestele evangeeliumi kuulutas. Ja õnnistatud on see, kes on solvunud minu üle. "

Rulers on selle vastu

Vana Testamendi Laulud 2,1,2 - Miks tülgastav rahvad ja inimesed leiutama edevus? Kings maailma roos, valitsejad masinaehitus, krunt Issanda vastu ja tema võitud.

Uus Testament Aktid 4,27 - Sa oled Püha Vaim ütles läbi oma sulase, meie isa Taaveti, "Miks rahvaste ja tülgastav inimesed leiutas edevus? Rose kuningad ja valitsejad riiki on kahepoolne Issanda vastu ning tema võitud. "Tegelikult nii Heroodes ja Pontius Pilaatus on segatud paganatega ja Iisraeli rahvaga vastu Sinu püha sulase Jeesuse, kelle teie võitud ja tegi mida su käsi ja su predestined on sellel juhtuda.

Betrayed SÕBRALE

Vana Testament Psalm 41,10 - Isegi mu sõber kellele ma usaldasin, kes sõi mu leib, tõstetakse kanna minu vastu.

Uus Testament, Jan 13,18,21 - Ma ei räägi teile kõigile. Ma tean, et ma olen valinud, kuid kas nad vastavad pühakiri, kes on mu leib, tõstis kanna minu vastu. "Pärast neid sõnu Jeesuse sügavalt häiritud ütles:" Tõesti, tõesti Ma ütlen teile, et üks teie seast reedab minu. "

Müüdud 30 hõbe

Vana Testament Sakarja 11,12 - Ma ütlesin neile: "Kui soovite maksta mulle palka. Ja kui ei, pole probleemi." Nii et ma makstud palga - kolmkümmend hõberaha.

Uue Testamendi Matteuse 26,15 - "Mida sa, kui sa annad seda," ütles ta. Ta arvatakse välja kolmkümmend hõberaha.

Field ostetud Potter

Vana Testament Sakarja 11,13 - Siis Issand ütles mulle: "Viska pottsepad - hämmastav hind, mida ma teretulnud," Võtsin kolmkümmend hõbeseeklit ja viskasin neid templisse pottsepad.

Uue Testamendi Matteuse 27,7 - kokku seetõttu, et inimesed ostavad potissepa põllu matta võõraid teenida. Sellepärast, et sellel päeval ütleb ta verine valdkonnas. Siis sõna prohvet Jeremija oli täidetud: "Nad võtsid kolmkümmend hõberaha, hinna väga haruldane, kus ta kiitis Iisraeli lastele, ja andis neile potissepa põllu nagu Issand ütles mulle."

Kannatas teine

Vana Testamendi Jesaja 53,6 - Me oleme kõik nagu lambad on wandered, igaüks sisse oma teekonda, kuid Issand on sätestatud talle süüd meile kõigile.

Uue Testamendi Luuka 22,37 - Ma ütlen sulle, et ma pean vastama isegi see kirjakoht: "Ta oli arvestata seadusvastane." See täidab tegelikult, mis on kirjutatud minust. "

Ta ei öelnud midagi LÄHIS häbistama

Vana Testamendi Jesaja 53,7 - Ta oli muljutud, ja kuigi ta kandis ta ei avanud oma suud. Surm oli viinud otsekui tallel nagu lambad enne teda shearers on loll, tema suu avada.

Uue Testamendi Matteuse 27,12-14 - ülempreestrid ja hagi varem, kuid siis ei ole vastus. "Kas te ei kuule, mida te kõik süüdi?" Pilaatus küsis Temalt. Aga Jeesus oli suureks üllatuseks isegi prokurörid midagi.

Oli BIT HOLE

Vana Testament Micah 4,14 - Nüüd rivistama tütar juhid peredele, me oleme piiramisrõngas. Kohtunik Iisrael nui näkku!

Uue Testamendi Matteuse 26,67 - Siis hakkas ta sülitas näkku ja lööb talle oma rusikatega. Teised peksid teda pulgad ja öeldes: "prohvet meile, Messias, kes tulistavad?"

Käte ja jalgade triivib

Vana Testament Psalm 22,17 - pakk koerad minu komplekti, ahistavad mind pojad paha. Käed ja jalad torgata mind.

Uue Testamendi Johannese 19,18 - Seal nad lõid Ta risti ja kaks mõlema poole, aga Jeesuse keskele.

Power sapi ja äädikas

Vana Testament Psalm 69,22 - toidu andis mulle maitsta sapp, nad andsid mulle äädikat juua, kui mul oli janu!

Uue Testamendi Matteuse 27,34 - andis Jeesus äädikat juua segatud jultumust.

DRAW oma riietel

Vana Testament Psalm 22,19 - jagada mu riided mu hommikumantel piletid.

Uue Testamendi Matteuse 27,35 - kui nad Ta risti, heites liisku tema rõivaid.

Kuulub tülitaja

Vana Testamendi Jesaja 53,12 - Ma annan talle jagada palju, et jagada lugematuid saagiks, sest nad andsid ise surma ja arvestatakse seas süüdlased.

Uue Testamendi Matteuse 27,38 - Koos temaga olid risti löödud kahe kurjategijad, ühe ta paremale ja üks vasakule.

Tema luud olid katki

Vana Testament Psalm 34,21 - Ta valvurid kõik oma luud, üks neist ei purune!

Uus Testament, Jan 19,33,36 - kuid kui nad tulid Jeesuse juurde ja nägid, et ta oli surnud juba, siis pidur ei jalad. See juhtus, et täita Kiri: "Ta ega murda ühe luu."

Tema kõrval augustatud

Vana Testament Sakarja 12,10 - House of David ja Jeruusalemma elanikud, kuid ma valan armu Vaimu ja palvet, ja siis vaatad mind, mille nad on torgata. Nad leinama teda kui üht leinab jaoks poeg hakkab kibedasti kurvad selle üle, nagu esmasündinu sureb.

Uus Testament, Jan 19, 34,37 - Üks sõdurid augustatud tema kõrval on oda ja viivitamatult tuli seal välja verd ja vett. Ja mujal Piibel ütleb: "Will, kellele nad on torgata."

Ta on maetud hauda moneybags

Vana Testamendi Jesaja 53,9 - Kuigi ta maetakse kurjategijad, leidis end hauas rikas, mitte kunagi tegelikult toimepandud ülekohtu ja tema suu oli ole kavalust.

Uue Testamendi Matteuse 27,57-60 - Õhtul tuli rikas mees Arimathea nimega Joosep, kes sai ka Jeesuse jünger. Ta läks paluma Pilaatus jaoks Jeesuse ihu ja Pilaatus andis temale keha probleem. Joosep võttis keha mässitud puhta lapiga ja maeti tema enda uus haud, mille ta nikerdatud kivi. Uksed haud mattunud suure kivi ja vasakule.

Tema keha NEPOHLEHLO Doom

Vana Testament Psalm 16,10 - ei lase mu hinge hauale, või edastama tema ustav pit!

Uus Testament Aktid 2,31,32 - Kui ta ütles, et tema hing jääb muu maailma ja tema keha ei hukkuma lagunemine, seega ennustada ülestõusmine Messias. Ja Jumal äratas Jeesus -, et me oleme kõik tunnistajad!

Tema Ülestõusu

Vana Testament Psalm 68,19 - Lord of the Sinai sõlmib oma pühakoda! Tõusta kõrgused, tabatud vangid, sa võtsid inimesed nagu kingitus.

Uus Testament Aktid 1,9-11 - Pärast seda võeti ta nende silme ees üles ja nad kadusid silmist pilv. Kuigi pinevalt vaatame tema taevasse, vaata, nad lähenesid kaks meest valgetes rüüdes ja ütlesin neile: "Mida sa seisad vahtis üles taeva poole Galilea? See Jeesus, kes oli teilt võeti taevasse, tuleb tagasi nagu sa nägin teda lahkuma. "

Tema õiglase VALITSUS

Vana Testamendi Laulud 45,7,8 - Sinu troon, Jumal, on ikka ja igavesti: skepter õigusemõistmine on skepter, et teie valitsus. Sa armastad õigust ja vihkad paha, sest sa Jumal, sinu Jumal, võitud õliga ja rõõm üle oma kaaslased!

Uue Testamendi Johannese 5,30 - Ma ei saa ennast mitte midagi teha. Nagu ma kuulen kohtunik ja minu kohtuprotsess on õiglane, sest ma otsima ei oma tahtmist, vaid tema tahtmist, kes minu on saatnud.


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Prohvetid Piiblis ja täna

Messianistlik juudid

164_izrael_vlajka.jpg Messianistlik juudid - täita ettekuulutuseLisaks arvukatele kristlike usutunnistuste olemas Iisraeli ja liikumise nn messianistlik juudid. " Need inimesed on tavaliselt pärit juudi perekonnad, vaid usuvad Jeesusesse nagu Messias ja aktsepteerida õpetused ...
Lisatud: 06.10.2010
Vaatamisi: 242630x

Küsi Jumala rahvas - uuring prohvetlik pühakirja

419_studujte_prorocka_pisma.jpg Ilmutuse 1:1-3 - Jeesuse Kristuse Ilmutus, mille Jumal on usaldanud talle näidata oma sulastele, mis peab varsti juhtuma. Ta näitas seda oma ingli, läkitas ta oma sulase Johannese ja ta annab ...
Lisatud: 04.05.2011
Vaatamisi: 160207x

Bible Prophecy - metsaline tõuseb merest - Ilmutuse 13

364_papez_benedikt_xvi.jpg Ilmutuse 13 1-10 - Siis ma nägin merest metsaline tegutseb seitse pead ja kümme sarve, sarved oli kümne krooni pärast oma pead jumalavallatu nimi. Metsaline ma nägin oli nagu Leopard, kuid ...
Lisatud: 22.02.2011
Vaatamisi: 364072x

Katastroof on tulemas, mil Jumal raputada maha!

405_blizi_se_katastrofa_kdy_buh_zatrese_zemi.jpg Piibel selgelt hoiatab, et üks viimaseid märke enne Jeesuse Kristuse, et Jumal raputab meie riigis. Tänapäeval kõige teine ​​tulemine on juba täidetud, või täidab. Määr kuritegevuse ja mäss Jumala vastu jõuab ...
Ajakohastatud: 18.02.2013
Lisatud: 02.04.2011
Vaatamisi: 311913x

Bible Prophecy - Daniel 2 - Maailma ajalugu

182_socha_bible_daniel.jpg Bible Prophecy - Statue of Daniel, ülevaade maailma ajaloosIssand Jumal on meie planeedi ajalugu kindlalt nende käes, meie riigil on suured plaanid. Kõik oli kogemus kahe prohvetlikud raamatud Piibel - raamat ...
Lisatud: 18.10.2010
Vaatamisi: 304728x

Et.AmazingHope.net - Ennustus, et Jeesus on Messias ennustatud