Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

End of the World detsembris 2012 saabumist Antikristus, kuidas Piiblit?

End of the World 2012 ettekuulutus?

600_konec_sveta_2012.jpg

End of the World detsembris 2012 saabumist Antikristus, kuidas Piiblit?

Lisatud: 09.12.2012
Vaatamisi: 222483x
Teemad: End of the World 2012 ettekuulutus?
PrintTisk

Lähenedes paljud plaanitud tähtaega päevast, mis liigub viimasel ajal kogu meedias. Läheme eri posti küsimusi selle kohta. Kuupäev 21. detsember 2012, millega maiade kalender lõpeb. Kas apokalüptilise maailma lõpp? Või ülemineku uue ajastu Veevalaja uuesti vibreerima viienda dimensiooni? Kas puhastada planeet Maa ning sellele järgnenud ülemineku ajastu rahu ja heaolu progressiivne? Või uue maailmakorra taastamist, vanus totalitarismi? Antikristus on tulemas, ja toimub teine ​​Jeesuse Kristuse? Kas elektrikatkestused on kolm päeva pimedust? See on tõesti väga huvitav ringi vaadata internetis, kus mitmesuguseid teavet eespool nimetatud andmeid. Iga teooria sellest kuupäevast on ebastabiilne, muutuv ja pidevalt üha uusi teadmisi. Ma nimetaksin seda teadmiste areng 2012. Rahva seas hirmu ja paanikat. Näiteks Venemaal levib paanika alates maailma lõpp, ja ta oli sunnitud sekkuma minister ja parlament. Inimesed seal hakkas lunastada toidu tõttu terrori Apocalypse, mured on isegi inimesi vangi. Saadikud kutsusid meedia teooriaid maailma lõppu vallutada. Kes on selle taga see nähtus, mis viib inimesed lammutada paanika?

Planeet Maa, lahinguväli hea ja kurja vahel

Piibel ütleb meile, et meil on kaks maailma suurvõimud. Jumal, kes esindab headus, on pidev muutumatu, ütles kord, et see on tõsi terve igaviku. Mida me kirjutas oma Sõnas Piiblis on täidetud ülima täpsusega. Teiselt poolt on langenud keerub, kes juhtis kolmandas taevaste host mässu Jumala vastu. Ta visati taevast alla toonud esimesi inimesi patust, mäss Jumala seaduste vastu. Ta väidab, et Jumala seadus on kehtetu ja ei pea hoidma. See on Saatana valede isa, kes esindab kurja. See on mitte-const, kõikuv, nagu lahtine liiv. Selle maailma, võitlus hea ja kurja vahel.

Kui me tagasi minna kuupäeva 21. detsember 2012, mis reguleerib paljud ennustama sündmusi, kui me vaatame varjatud verejanuline Maiade tsivilisatsioon, mille külg on see töö tuli? Julgen öelda, et kõik need teooriad umbes maailma lõppu pärit ühest allikast ja originaalravimeid Saatana valesid. Juba alguses Saatan on kasutanud kõiki oma oskusi meelitama Aadam ja Eeva pattu. Samuti töötab täna isegi rohkem jõupingutusi, mis on aastate jooksul välja kujunenud petta kogu maailma kuristikku patu ja mässu Jumala vastu. Piibel ütleb meile, et üleastumine = patu, surma ja Saatan ütleb sa sured, siis ärge muretsege, te teate rohkem, siis oleks nagu Jumal. Petmise inimkonna piiramatu arv religioonide, teooriate, lihtsalt tõmbaks inimesi Jumala ja Tema armastuse seadust.

Tulevad Antikristus

Ma ei tea, mis juhtub nende andmete, lihtsalt tean, et ta ei saa piibellik spekuleerida, et teha kindlaks, et ennustada tulevikku. Jättes kõrvale kõik erinevad seega unscriptural teooriaid maailma lõppu, uuesti vibreerima viienda mõõtme, muutusi ja rohkem, võttis mind paar kohti mainida saabumist Antikristus, mis peaks mitme allikaga toimub detsembris 2012. Nagu mainitud mitmeid artikleid teada amazinghope.net esitatakse enne Issanda Jeesuse Kristuse tuleb taas, siis imiteerisid tema saabumist. Saatan vormis imiteeriv Kristus ja tema tulemist kirkuses. See on ülim pettus oma valitsemise siin maa peal petta ja tõmmatakse tema poolel ülestõusude üle maailma.

Nn visionäärid katoliku kirik on näinud mitu aastat ja et viimased üritused on meie planeet Maa. Valmistada ette Jeesuse ja saada sõnum saabumist Antikristus.

Tsiteerin ühte neist: sõnum 499. sõnum Jeesusest 20. juuli 2012 kell 17:46.

-------------------------------------------------- -------------------------------------------

... Kolm ja pool aastat suurest viletsusest algab detsembrist 2012. See on aeg, mil Antikristus ilmub sõja kangelane. Tema hing anti üle Saatanale, kes omab iga selle osa. Võimsus et valitseb, tekitada aeg jätkab pidada mitte ainult rahusobitaja, kuid inimesed arvavad, et see olen mina, Jeesus Kristus, inimkonna Päästja. Lõpuks usun ka, et Antikristus saadeti kuulutab minu teine ​​tulemine. Miks nii paljud õnnetu hing koos valmisolekut nõustuda brändi metsalise märk. Sest ta on elajas igas mõttes, tuleneb sellest, kuidas saatan ise avaldub tema keha. Imed toimub taevas. See paraneb inimesed. Suundub uue maailma religioon. Koos valeprohvet, kes suunduvad välispakendil katoliku kiriku riigist, tihedat et petab kõik Jumala lapsed ...

-------------------------------------------------- -------------------------------------------

On mõistetav, et katoliku kirik, mille liikmed on uuesti õppima Jumala sõna, mida nad vajavad, et täita Piibli ettekuulutus ja määrata antikristus ja tema tulekut. Seetõttu Saatan üritab petta need siirad usklikud ja kohtume taas sõnad "kui oleks võimalik nad riivatus ja valimised." Antikristus vastavalt oma nägemus, bude karismaatiline isik, kes ühendab usk on üleloomulik võimeid imesid, tervendada, siis kaalub inimesi Kristuse juurde. Veel varovani.org. See sõnum, kuid ei nõustu piiblitõdedega ja toetada kahe suurimaid vigu, mis on võetud paganlus kristliku õpetuse. See on viga, et ei ole enam vaja vaadelda kõiki käske Jumala õigust, sealhulgas laupäev viga ja hinge surematuse.

On huvitav, et katoliku kirik ootab antikristus, mis on väga sarnane Maitreya, kes loodab, et New Age liikumine nagu messias. Nn Maitrea Kristus on peagi vastavalt Benjamin Creme Šotimaalt tulnud selle maa. Nn deklaratsioon päev, kui Maitrea ilmub ja hakkab tööle avalikult. See peaks olema karismaatiline isik, õpetaja rahvad, on ühendada maailma religioonid. Ta peab too maailma rahu ja harmoonia. Saabumist Maitreya prichod.cz

Piibel ütleb meile, et enne teist tulemist Jeesus Kristus, ja paljud tulevad kehastama Kristus. On selge, et imitatsioon Kristuse tulekut võib olla mitmes kohas, mitu isikutele. Need valekristusest hakkab jutlustama tohutu armastus, halastus, kaastunne, kuid ilma et kuulata kõiki Jumala käske.
Seetõttu Pühakiri on ainus meede, kuidas need petturid, kes tulevad Jeesuse Kristuse nime avaldada. Pange tähele, et apostel Paulus selgelt hoiatanud, öeldes, et sa petta mees seadusetus (teisisõnu, kes tallab Jumala seadus), ja märkis, et see saladus ülekohtu tulevad kristlik kirik, kes on töötanud ajal .

Saatan tramples Jumalale algusest määrused ning seetõttu kergesti avastada, et messias, kes räägib vastu Jumala seadus ja edendada ideed minu esimene peituvad paradiis, et surnud ei sure, kuid nende hinged on veel elus, vaim Antichrist vaimus Saatana!

2. Tessalooniklastele 2,1-8 - tulevad meie Issanda Jeesuse Kristuse ja meie kokkusaamise pärast teda, me palume teid, vennad, et lasta ennast lihtsalt loksutada, oma teadmisi või ehmatada kas vaim või sõna või kirjas, mis avaldati meie, kuna see päev, mille Issand on juba tulnud. Ärgu keegi meelitama kuidagi, ei tule enne salgamine on esimesel kohal ja ei tehta inimene seadusetus, hukatuse poeg, kes ehitab vastupanu kõike ja uhkelt tõuseb üle kõik, mida nimetatakse Jumalaks või jumalateenistuseks, nii et ise istub Jumala templisse ja ütleb ja ennast Jumalaks. Kas sa mäletad, et ma ütlesin, et see, kui ma olin veel on? Sa ka tead, mida ta nüüd elab, et see tuleb ilmsiks alles sel ajal. For salapära seaduserikkumised on juba aktiivne, lihtsalt ootab kuni üks, kes nüüd elab ei võetud ressurss. Ja siis ta paljastatakse ilma seadusliku, keda Issand Jeesus eemaldab hingus oma suu ja hävitada teda ja tema tegusid selge ilmutus Tema tulemises.

Matteuse 24,24 - Sest valekristusi ja valeprohveteid tõuseb, ja need näitan suuri tunnustähti ja imesid, et eksitada, (kui oleks võimalik) isegi valib. "

Luuka 21,8 - "Katsuge, et teid ei petetud. Sest paljud tulevad minu nimel, öeldes, et ma olen Kristus ja aeg läheneb kiiresti. Sellepärast Ärge minge nende järel."

Kirjutistes Ellen G. White tulemine Antikristus

Varjatud valguse ingliks, siis (Saatan) kõndida maa peal kui imetegija. Ilus keel esitab ülbe mõtteid. Kas lahkeid sõnu ja tegema häid tegusid. Ise oleks Kristus, kuid ühel hetkel on selge erinevus. Saatan pööravad inimesed Jumala Seadus. (FE 471472)

Väidavad, et laupäev oli muutunud juba seitsmendat korda esimesel päeval nädalas, ja kui kapten esimesel nädalapäeval esitatakse sel laupäeval vale test lojaalsus teda. (MS 153, 1902)

Me ütleb meile kummardama see olevus, et maailm austab nagu Kristus. Mida me peaksime tegema? Ütle neile, et Kristus hoiatab meid lihtsalt selline vastane, mis on halvim vaenlane mees, kuid väidab, et ta on Jumal. Ja et kui Kristus ilmub, siis on see suure väe ja auhiilgusega koos inglite arvu tuhat korda kümme tuhat ja 1000 tuhat, ja et kui ta tuleb, siis me teame Tema häält. (6BC 1105,1106)

Piibel räägib ja hoiatab, et käsud on muutumatu ja selle väega, kes püüab muuta Jumala käske. Oluline on antud küsimust uurima ja veenduge, mida Piibel ütleb.

Laulud 111,7-8 - "Õigusaktid, tema käed on tõde ja õigus; kõik tema käske on usaldusväärne, usaldusväärne, ikka ja igavesti, välja tõde ja õiglust."

Daniel 7,25 - (väike sarv, või Antikristus) "tuleb kuuldavale tooma sõnu vastu Kõigekõrgema ja ei lase pühakute Kõigekõrgema. Samuti kaalub muutuvas korda ja õiguse" (STUD) "püüab muuta aegu ja seadusi. "

Kuidas me teame, tõsi antikristus?

1 Tuleb maskeerunud valguse ingliks, see olend me pole kunagi näinud
2 Ta ilmutaks end erinevates kohtades, ei pruugi olla nähtavad ja kuuldavad kõikjal maailmas korraga
3 See teeb imet ja ime, haigeid terveks
4 Ta pööravad inimesed Jumala Seaduse
5 Ta ütleb, et laupäev oli muutunud alates seitsmendast päevast kuni esimese päeva ilmaprognoos Pühapäev
6 Need, kes ei nõustu metsalise märk pühapäev jätkab pühitseda hingamispäeva, kiusatakse taga

Mis on tõsi, tulevad meie Päästja Jeesus Kristus?

1 Jeesuse Kristuse olema kuuldav ja nähtav üle kogu maailma korraga
2 Jeesus Kristus on juba tulnud alla maa, ilmub pilv ja õiged haarata
3 on avatud hauad, ja õiget Aadamast praegu alust elu
4 ülekohtune hävib Jeesuse Kristuse, ei kanna auks tema tulekut
5 Pärast Jeesuse Kristuse, maailma nagu me seda teame enam jätkata, jääb see riik pärast 1000 aastat koletist

Luuka 17,24 - Nagu välk valgustada maastikku ühest otsast taeva teistele, nõnda Inimese Poeg oma päeval.

1 Thessalonians 4,16-18 - Seal saab sütitav käsk, mis häält peaingel ja trump Jumala Issand ise peab pärinema taevas ja esimene kord Kristuses surnud tõusevad. Me elame koos nendega me haaratud pilvede peal Issandale, siis me olla koos Issandaga igavesti. Julgustage siis üksteist nende sõnadega.

Ilmutuse 1,7 - Ennäe, tulevad pilvedega ja kõik silmad saavad Teda näha, isegi need, kes Tema läbi pistsid. Kõik suguvõsad maa peal teda nutma. Jah, aamen.

Lõpuks

Ma ei väida, mida on müstiline koht, et andmete detsembris 2012, siis ei ole meie ülesanne kindlaks määrata kuupäeva maailma lõpp. Ma tahan juhtida tähelepanu sellele, et kõik need teooriad on pärit töökoja isa peitub saatan. Igal juhul on selge, et me oleme päris lõpus maailma ajaloos. Piibli prohveteeringud on täidetud, maailm on nagu kõigil Soodoma ja Gomorra. Ärgem nagu Noa päevil, või nagu Soodoma ja Gomorští, lase meil elada ootuses tagastamise meie Päästja.

Luuka 17, 26-29 - Nagu Noa päevil, nõnda peab päevil Poeg: sõid ja jõid, abiellub ja annab mehele, kuni päevani, mil Noa läks laeva. Siis tuli veeuputus ning hävitas nad kõik. Ka Loti päevil: nad sõid ja jõid, ostsid ja müüsid, istutasid, ehitasid nad, kuid järgmisel päeval, mil Lott väljus Soodomast, sadas taevast tule hävitada väävli ja kõik. Nüüd on see päev, mil Inimese Poeg ilmub.

Ma usun, et Issand Jeesus Kristus tuleb peagi taas oma kirkuses ja ajaloo lõpuks selle maailma patu. Ära muretse, kui ta on või kui Antikristus on ilmutatud, ja see juhtub ja nii. Olgem hoolitsen selle eest, meie südamed, meeled on valmis vastama meie Jumalat iga hetk. Keegi ei tea, kas seal on homme, kui me ärkama uus hommik. Ülesanne iga kristlane on valmis ja juhindub Püha Vaimu, Jeesus kiirata iseloomu iga päev. Ei ole põhjust muretseda sündmusi, mis võivad tekkida. Meie ülesanne on jagada maailma lootus ja pääste hoiatada maailma Jumala viha. Meie missiooniks on tuua inimesi Jumala seadus, näidake seda inimest, pidades silmas tema armastust ja armu rõõmu ja lootuse Jeesuse Kristuse käsk Jeesuse ohvri ja ühineda taevase perekonna.

Olgem elada puhta kristliku elu ilma ebakõla ja tahab kogu maailma. Hoidudes maiste asjade, muusika, televisioon, ahnus ja õppima Jumala sõna iga päev. Et igaüks, kes vastab meil näha, et Kristus elab meie, Jumala poeg, kes tutvustas meile Jumala Sõna Piiblis. Kes loobus troonist, panin kõik ohvriks, võttes inimese vormi ja suri meie patused, et me võiksime saada igavese elu. Nagu on kirjutatud patu on surm, Jeesus maksis meie eest, valas nende verd - igaühele meist!

1 Peter 4,1-4 - Ma läbis füüsilisi kannatusi Kristuse, ja nii sama kohustuse käsi ka. Kes kandis kehal on lakanud pattu tegemast, seega ülejäänud elu kehas ei käsitleta inimese soove, kuid Jumala tahe. Meil on juba piisavalt, et raisata aega, nad nautisin paganad: elu häbitu kirgi, purjusolek, ahnus, mis carousing ja vastik ebajumalateenistus. Kui nad ei tooda neid piiritu kuritöö, nad on kummaline ja laimu teile.

Roomlased 13:11-14 - Ja veel üks asi. Aru, mida on aeg tuli aeg ärkvel unest. Päästearmee on lähemal meile nüüd kui siis, kui me usklikuks saime. Öö edenedes ja päev on lähedal. Olgem peatada seega pimeduse teod ja panna raudrüü valgus! Olgem ausasti nagu päeva ajal, mitte ahnus ja purjusolek, ei rikutuks ja jultunult, mitte riius ega kadedust. Selle asemel, muretsemata füüsilise soov panna Issanda Jeesuse Kristuse.

Palve: Kallis Issand Jeesus, tänan teid teie verd, et see, et sa võtsid mu patt, makstakse minu süü ja päästis mind surma varjus. Palun mind puhtaks kõigist mu patt, lisa mind oma ohvri väärtus. Plii mind oma Püha Vaimu iga päev, mulle puhas süda, mis tehakse liha ja pigistada leina, iga muundamata mees. Ma näen, et maailmas on nii palju pettust ja maailm läheneb nii kiiresti lõpetada. Tippige mulle oma püha õiguse oma südames, kas ma saan seda armastusest sinu jaoks. Palun hoidu mind minu enese ja kirjutage mulle oma iseloomu mu tuim nägu. Kui ei ole märgitud kiusatus mind, ja siis tulevad varsti oma kuningriiki, kus tekib tülisid, pettust ja võitlus. Palun anna mulle tarkust eristada head halvast, anna mulle jõudu alati seista sinu kõrval. Tule mu süda, palun, ma armastan sind ja tahad ainult jälgida ja kummardama. Aamen.


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - End of the World 2012 ettekuulutus?

Prophecy - New York 11/09 - WTC kollapsi - 11. september 2001

288_dvojcata_wtc_utok_september_archiv.jpg Lugege see huvitav ettekuulutus. Ellen White nägi oma nägemused, mis toimub New Yorgis 11. september 2001? Meie jaoks on need sündmused ootavad veel tulevikus? Lugege hoolikalt ja kohtunik ise.New YorkJumal ei ...
Lisatud: 09.12.2010
Vaatamisi: 266850x

Test tõsi prohvet - Kuidas me teame, tõsi alates valeprohvet?

293_jak_se_pozna_prorok.jpg TEST Joonis 1Moosese 18,21-22 - Sa ütled: "Kuidas me teame, et ta ei räägi Issanda sõna?" Noh, kui prohvet räägib Issanda nimel midagi, mis juhtub, siis Issand rääkis seda sõna. Other ...
Lisatud: 09.12.2010
Vaatamisi: 260550x
Recommended

Nostradamus 2012 - vale ettekuulutused

192_nostradamus.jpg Ma tahaksin kirjutada midagi ettekuulutused Nostradamus, sest internet temast palju kõneainet inimesi ja räägib sageli. Paljud tema hirmutav hirmutav ettekuulutus, teised ütlevad et see on väljamõeldis. On palju saite, et kirjutada ...
Lisatud: 25.10.2010
Vaatamisi: 505220x

New Age - Messias Maitrea aastal ettekuulutusi

281_jezis_vs_lucifer_2.jpg New Age Movement enam viimastel aastatel kasvanud järk-järgult ja märkamatult ning satub kõigis meie elu. Liikumine kiiresti kasvas salaja, kuid aastast 1984, mil ta oli käskinud avaldada ja levitada niipalju kui ...
Lisatud: 30.11.2010
Vaatamisi: 181640x

Video - viimane sündmus, maailma lõppu vastavalt Piibli ettekuulutuse

80_the_final_events_of_bible_prophecy.jpg Doug Batchelor - Lõplik Sündmused Piibli ettekuulutuseHeitke pilk selle dokumendi, mis on Doug Batchelor esitleb sündmusi, mis eelneb maailma lõppu. Need sündmused on kooskõlas Piibli ettekuulutuse. ...
Lisatud: 03.09.2010
Vaatamisi: 335219x
Recommended

Et.AmazingHope.net - End of the World detsembris 2012 saabumist Antikristus, kuidas Piiblit?