Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Ametikohtade Adventismu, EG White - Prophecy Daniel 8, 9, peatükk

Prohvetid Piiblis ja täna

299_egw-vision-with-bible2.jpg

Ametikohtade Adventismu, EG White - Prophecy Daniel 8, 9, peatükk

Lisatud: 25.12.2010
Vaatamisi: 161655x
Teemad: Prohvetid Piiblis ja täna
PrintTisk

Alates päevast, Aadam ja Eeva vasakul värava, nutt, Eedeni aeda, Jumal ootab inimesi Issand, kes murrab võimu Lucifer ja taastada maise paradiisi on kadunud ja langeda pattu. Teine tulemine Issand Jeesus on kulminatsiooniks Pühakiri meie usku ja päästet.

Ameerikas oli XIX sajandi tunnistajaks juhuslik uuendamise usu keskele lähedal tagastamise Kristus. Paljud pidada erinevaid üritusi ajaloost ilming Jeesuse hoiatust, et enne tema tagasipöördumist on maavärinate ja tähiste päike, kuu ja tähed. Kuna kohutav maavärin Lissabonis 1755 fantastiline lennuõnnetuse ja seletamatu kogused meteoriitide ja verine kuu. 19. mai 1780 oli eriline päikesevarjutust, tuntud "Big tume päev Põhja-Ameerikas." 1833 oli märkimisväärne meteoriit krahh samal määral kui kunagi varem. See oli hinnanguliselt vaatleja võis näha keskmiselt 60.000 meteoore tunnis.

Nende seas oli aus põllumajandustootja William Miller, kes sai hoolas õpilane Piibli ja eriti Taanieli raamatu ja ilmutus John. Piibli ümber lükanud palju vigu sel ajal. Näiteks usk tuhandeaastane Kuningriik rahu enne maailma lõppu, aga ta oli ka veendunud, et Jeesuse tulek on lähedal.

Ta leidis, et kuna ettekuulutus Taanieli 8. peatükk, kus loomad teo eest, mis kujutavad endast ülemaailmse impeeriumi. Võrreldes neid ajalugu ning jõudis järeldusele, et ettekuulutus identifitseerib ram nagu Medo-Persia (20. Salm), kitse, Kreeka (21. Salmis) ja nimetu vähe sarv nagu teine maailm võimsus, suurem kui kahel eelmisel, mis ilmub Kreeka impeerium, death Jumala rahvas ja kestab aegade lõpuni (23-25 salmis). Ainult võimsuse, mis sobib see kirjeldus, Rooma impeerium, nii pagan ja Christian vormis.

Kogu nägemine lõpeb sõnadega, Daniel 8, 14 - "It's 2300 õhtul, hommikul," vastas ta. "Siis pühakoda tuleb taastada." Millerite kuid ta arvas, et pühakoda tähendab, et meie riigis.

Daniel 9, 24-27, tugineb eelmisele ettekuulutus ja räägi isegi järgmine kord 70 nädala jooksul, mis katkestas (KJV Piiblis) ja määrab kindlaks täpsed alguses ettekuulutus. Kuna vabastamist, et Jeruusalemmas oli ennistada, kui Messias juhid möödunud seitse nädalat ja kuuskümmend kaks nädalat. Command taastada ja ehitada tempel Jeruusalemmas tehti enne aastat 457 eKr kuningas Artaxersem Ezra Peatükk 13.

Sest ajast, vastavalt ettekuulutused Piiblis üks päev = üks aasta oleks 2300 õhtuti ja hommikuti = 2300 aastat ja 70 nädalat = 490 aastat.

Arvutamisel aastal 457 eKr + 70 aastat, et saada teenust ja Jeesuse Kristuse surmaga 34 AD.

Arvutamisel aastal 457 eKr + 2300 aasta toob meid 1844. Peame meeles pidama, et ei ole aasta 0.

Ennustus arutatakse üksikasjalikult eraldi.

Kuid Kristus ei tulnud veel ette 1844 arvutati vastavalt Piibli ettekuulutus oli õige ja põhineb põhisündmused maailma ajaloos - esimeseks Kristuse tulemiseks.

Jeesus High Priest in pühakoda

Varajane adventistid, kuid esimene leitud uuring Piibli ettekuulutus, mis ei ole seotud Jeesuse teist tulemist maa peale, kuid pühakoda taevasse, kus Kristus intercedes meile. Kogu Iisraelist, Vana Testamendi prefigured jumalateenistuse ajal pühamu maine tõsi pühakoda taevas. Piibel selgelt ütleb, et Jeesus leidis ülempreester teenistuses taevase pühamu, ja hakkas lõplik kohus Jumalast.

Heebrealastele 8, 1-5 - võti, mida me räägime, aga see, et meil on suur preester, kes võttis paremal käel trooni Majesty taevas. Ta on sulane pühamu - seista, mis ei ole ehitatud, vaid Issand. Iga preester vastutab lähetatu kingitused ja ohvreid. Seetõttu oli vaja, et ta on midagi pakkuda. Siin maa peal, aga ei saa isegi preester, sest kohalikud preestrid pakkuda kingitusi õiguse kohaselt, mis on pilt ja varju, mis see on taevas. Nii et see ei öeldi Mooses, kui ta tuli täielik telki: "Vaata, et sa kõike järgi mustri, mis sa nägid mäel."

Heebrealastele 9, 11-12 - Kristus tuli nagu ülempreester häid asju, mis on tulnud, läinud suurema ja täiuslikuma telki, mis ei olnud ehitatud kätega, st puistu, mis ei kuulu käesoleva olend. Üks kord ja kõik sisestatud Kõige pyhin, ei ole verd kitsede ja vasikate kuid tema enda verd, nii et me tagama igavese õndsuse.

Heebrealastele 9,23-26 - Kristus ei tulnud pühapaikade kätega tehtud (mis on just õige vaadata), kuid taevasse ise, meil seista Jumala ees. Samuti, kuna seal tuli ohverdada ja jälle, nagu igal aastal ülempreester siseneb Kõige pyhin verega (mis oleks siis kannatavad maailma loomisest mitu korda), kuid nüüd on lõpus vanusest tema ohvrid korraga kustutada patt.

Jumala kohtu teine tulemine

Iisrael oli prototüüp pühakoda taevast. Terve aasta space pühakoda "kogunenud" pattude ja süü, mistõttu üks kord aastas, kliimaksi juudi pühad, oli kõige tähtsam tseremoonia - päeval lunastus. Moosese 16. peatükis. See päev on ka kutsunud kohus, kus inimesed ootasid, et teatada preester andeks - leppimist. Reostunud pühakoda sai puhtaks patust ja Jumala rahvast olid kohtu "end õigustanud."

Iisraeli kohus kuupäev oli prototüüp hetkest, mil taevas on kohus Jumala rahva ja Jeesuse ülempreestri advokaat. Piibli ettekuulutus näitavad selgelt, kui see peaks juhtuma hetk ajaloos. See oli aastal 1844. Daniel 8, 14 - "It's 2300 õhtul, hommikul," vastas ta. "Siis pühakoda tuleb taastada." Kui kohus on taevas, et Kristus saab tulema maailma ja need, kes olid õigustatud võtma endale. Pärast ilmutus salm on selgelt öeldud, et kohus toimub enne teist tulemist.

Ilmutuse Johannese 14 6-8 - ma nägin teist Inglit lendavat kesklinnas taevas, võttes igavene evangeelium, et kuulutada elanike maa - et iga rahvas, hõim, keel ja inimesed - öeldes valju häälega: " Karda Jumalat ja andke talle kiitust, sest tulevad tund oma uuringus. kummardame Teda, kes on teinud taeva ja maa, meri ja veeallikaid! "Tema taga lendas teine ingel ja ütles:" Langenud, langenud on suur Baabülon linna sest ta tegi kõik rahvused veini viha oma hooruse! "

Daniel 7, 90-10 - on pikaajaline paigutus Pingid ja istus. Tema rüü oli valge nagu lumi, juuksed peas nagu tallevill. Tema trooni - tulise leegid ja selle rattad - põleb! Praegune tulekahju jõgi see põhineb, miljonid on tema sulased ja miljardeid seisab enne teda. Kohus istus ja raamatud avati.

Daniel 7, 26-27 - Aga siis kohus istuda ja ribad talle võimu igaveseks hävitatud ja hävitatakse. Kuningriigi, võimu ja hiilguse kuningriigid taeva all antakse üle, et püha rahvas Kõigekõrgema. Tema kuningriik kestab igavesti, ja kõik valitsejad kummardavad teda ja kuuletuma. "

Roomlastele 8,34 - Kes meid hukka mõista? Jeesus Kristus suri, kuid peamiselt on surnuist üles äratanud, Jumala paremal käel ja palvetage meie eest!

Ilmutuse Johannese 11,19 - siis avatud Jumala tempel taevas ja tema templis oli näinud ark oma lepingu.

Kogu inimkonna ajaloos, on taevas arvestust inimeste elusid, registreid oma mõtted, sõnad ja teod. Matthew 12,36 - aga ma ütlen teile, et iga tühikäigul sõna, et mehed võtavad sõna võtavad nad kontot Judgment Day. Nad on arvet patud inimesi, kes reostavad pühakoda taevas. Ja ta peab olema puhastatud. Nad peavad otsustama, kas need patud andeks, või jätta materjali tõendiks süüdimõistva teine etapp kohtuprotsessi.

Perioodil alates 1844 nimetatakse "prooviperiood enne Advent" või lõpuaeg. Inimesed maailmas saab kuulda evangeeliumi ja taevas on see, et otsustades inimesed, mille külg on kaldu. Kes ei kasuta täna võimalus teha Jeesuse Kristuse sai tema kaitsja ja propageerija, kohtuda temaga kiiresti kohtunik.

On vaja kasutada aega paned Kristuse taevasest pühakoda ülempreester rolli. Me elame ajal väga kohtuprotsess ruumi Ilmutuse 14,6-7. Seega autor Heebrealastele punkte aktsepteerima Kristuse täna! Heebrealastele 3, 7-8

Esimese Adventistide - Piiblitund ja visioon EG White

Millerit liikumine sai aluseks õppe esimene seitsmenda päeva adventistid. Esimese Seitsmenda päeva adventistid olid inimesed Piiblit. Kui teie uus õppimine põhineb Piibli tekstid ja sügav õppimine. Samuti oli küsimus kooskõlastamise laupäeviti, õpetades, et Jeesus tulevad enne tuhandeaastane kuningriiki ja õpetamist, et hing on surematu. See oli raske aeg uskudes aja uuringutes ja võib-olla sellepärast Jumal andis prohvetlik juhtimist.

Jumal andis ajal prohvetlik vaim Ellen White, oma nägemused kinnitus, et äsja lavale teadmisi Piibli ja oli allikas juhtkonnale äsja moodustavad seitsmenda päeva adventistid. Tema kingitus oli kohaldatakse ranget kontrolli ja võrdlus Piiblist. Loe test tõelise piibli prohvet.

Arendades peamine tunnus tema õpetusest punkte laupäeval, kuid tuli välja Adventistide Piiblitund, mitte nägemus Ellen White. Piibel on ainus mõõdupuu hindamiseks suurim muud kingitused.

Eesmärgiks oli selgelt soodustada nägemine Millerit pettunud ja annab neile kindluse täpsust Piiblitund. Me peaksime meeles pidama, et rolli Ellen White tuleviku kujundamisel Seitsmenda Päeva Adventistide Kogudus, et tema nägemine on peaaegu alati kinnitanud oma õpetusliku positsiooni, et teised koht põhjal intensiivselt Piiblit õppida. Tema rolli kujundamisel doktriin saab vaadelda kinnitades roll, mitte algatada.

Põhi õpetusliku punkt, mis järk-järgult ühendada rühma Adventistide Sabbath, oli usk, et 22. oktoober 1844 midagi olulist ei juhtunud. E. White 's esimene nägemus detsember 1844 kinnitas seda, kuid ei selgitanud, mis juhtus. Üksikasjalik uuring Kiri heebrealastele mõista Hiram Edson ja Crosier, pühapaikade ei saa aru, et meie riik aga tõsi pühakoda taevas, mis on metafoorne nagu juudi Jeesus ja kaks osa 1844 sisenes teine ja hakkas päev Lepitus.

Esimese Seitsmenda päeva adventistid on jõudnud järeldusele, et kristlased ei tohiks kiirustades jätab välja need, kes ütlevad, et nad on prohvetlik kingitus, vaid ka neid katsetama, kas keelt vastavalt seadusele ja tõenditele. Jesaja 8.20. Viimse Jumala kogudust peaks kuulutama Jumala käske ja hoidke Jeesuse tunnistus, Ilmutuse 12.17. Jeesuse tunnistus loetakse prohvetianne, Ilmutuse 19,10 Sest Jeesuse tunnistus on vaimu ettekuulutus.

1 Tessalooniklastele 5, 19-21 - Ärge kustutage Vaimu. Ärge pange halvaks ettekuulutusi. Uurige kõike, pidada hea, paha igas vormis, ole ettevaatlik.

Tegelikku vastuvõtmist Ellen White on prohvet oli protsess, mis vaja aega, et võrrelda tema sõnum ja ministeeriumi Piiblit.

Lisaks palju muid tõendeid, et tema võimed on Jumala kingitus ja mitte ainult figments kujutlusvõimet või haigus. Ellen oma nägemusi, mis sageli hingeldama ja üle poole tunni ja näinud paljusid inimesi, sealhulgas arstid, kes ei olnud usklikud. Ta oli üleloomulikku väge, mis pidas suurt Piibli eespool peas nii kaua, et see ei ole isegi kõige tugevam mees. Ta oli positiivne mõju loomadele, mis võiks puudutada rahulik Põgenenud hobune.

Aga peamine mõjujõud viib imeliselt Jumal ja Jeesus Kristus ja inspireeritud kirjutised vastuvõtt Jeesuse Kristuse südames paljud inimesed üle maailma.

Ellen G. White avaldas kümneid raamatuid, Outline of Christian kogemusi ja vaateid Ellen G. White 1851. Aastal 1888 avaldati tema kõige kuulsam raamat, Suur võitlus Kristuse ja Saatana ja 1898 avaldatud Ajastute igatsus, elulugu elust ja õpetused Jeesus Kristus.

In pr White'i ettekuulutused on ennustanud erinevaid tulevasi sündmusi. Näiteks ennustatakse laastav maavärin San Francisco, 1906-2 päeva enne seda juhtus, plahvatuse spiritism, mis tol ajal oli algamas. Eeldatav kahe maailmasõja ja tõusev võimsus uuesti roomakatoliku kirik. Paljud teised stsenaariumid on täidetud ja mõned kokku ja see on tõend, et ennustus on Jumalalt.

Moosese 18,21-22 - Sa ütled: "Kuidas me teame, et ta ei räägi Issanda sõna?" Noh, kui prohvet räägib Issanda nimel midagi, mis juhtub, siis Issand rääkis sõna. Teisel pool prohvet rääkinud iseteadlikult. Teda kardavad.

Tema kirjutised on juhend Piiblit, nõuandja mõista Piiblit, nõuandja kohaldamise Piibli põhimõtteid.

Ainuke asi, mida saate teha on see, et me anname teile kutse uurida, katsetada, teadus kirjutistes Vaga naiste Gould Ellen G. White ja võrrelda Piibli - Jumala Sõna.

Chronicles 20,20 - Believe Issandat, oma Jumalat, ja seisan. Uskuge tema prohveteid ja edu! "

Jeesus on tulemas! Kas oled valmis?

Ilmutuse 18.4 "Ja ma kuulsin teist häält taevast ütlevat:" Tule, mu rahvas, linn, ei jaga tema patud, nõnda tema nuhtlused. " "

Ilmutuse 14,7: "valju häälega:" Kartke Jumalat ja andke talle au, sest tunnise osa oma uuringuga, ja kummardage Teda, kes on teinud taeva ja maa, meri ja veeallikaid. "

Jesaja 13,13 "raputab taevas ja maa peal on liigutada oma koht viha vägede Issand sel päeval tema raevukas viha."


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Prohvetid Piiblis ja täna

Messianistlik juudid

164_izrael_vlajka.jpg Messianistlik juudid - täita ettekuulutuseLisaks arvukatele kristlike usutunnistuste olemas Iisraeli ja liikumise nn messianistlik juudid. " Need inimesed on tavaliselt pärit juudi perekonnad, vaid usuvad Jeesusesse nagu Messias ja aktsepteerida õpetused ...
Lisatud: 06.10.2010
Vaatamisi: 242629x

Metsaline maast ja mainet metsaline - Ilmutuse 13,11

444_selma_ze_zeme_a_obraz_selmy.jpg Ilm 13,11-17 - Siis ma nägin teist metsalist välja tulnud riik oli kaks sarve nagu lambaliha aga rääkis nagu lohe. See viib kogu võim esimese metsalise ees tema nägu ja tegusid, ...
Lisatud: 21.06.2011
Vaatamisi: 251964x

Prophecy - New York 11/09 - WTC kollapsi - 11. september 2001

288_dvojcata_wtc_utok_september_archiv.jpg Lugege see huvitav ettekuulutus. Ellen White nägi oma nägemused, mis toimub New Yorgis 11. september 2001? Meie jaoks on need sündmused ootavad veel tulevikus? Lugege hoolikalt ja kohtunik ise.New YorkJumal ei ...
Lisatud: 09.12.2010
Vaatamisi: 254457x

Number Beast 666, metsalise märk ja Jumala pitseri

447_666.jpg Eelmistes artiklites uurisime, kes vastavalt Daniel 7 ja Ilmutuse 13. peatükk peatüki metsalise mõnikord kohatu. Vastavalt andmetele, mis andis meile Piibel ise on metsaline tõuseb merest ja väike nurgas usuline poliitiline ...
Lisatud: 17.07.2011
Vaatamisi: 458087x

Bible Prophecy - metsaline tõuseb merest - Ilmutuse 13

364_papez_benedikt_xvi.jpg Ilmutuse 13 1-10 - Siis ma nägin merest metsaline tegutseb seitse pead ja kümme sarve, sarved oli kümne krooni pärast oma pead jumalavallatu nimi. Metsaline ma nägin oli nagu Leopard, kuid ...
Lisatud: 22.02.2011
Vaatamisi: 364072x

Et.AmazingHope.net - Ametikohtade Adventismu, EG White - Prophecy Daniel 8, 9, peatükk